Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gracjana to dobrze, ze juz jest lepiej. Koniecznie daj znac po wizycie u lekarza! Ja jutro zaczynam 8 tydzien. Boje sie tylko, ze chyba mi sie znowu jakas grzybica zaczyna :( wizyta u lekarza dopiero we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Gracjanka super, że już lepiej. Napisz wieczorem co lekarz powiedział :) Alex a jak u ciebie? Testowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Justynkaa1986 ja Ci troszkę zazdroszczę wymiotów bo dziś ciężko mi na żołądku i marze o tym żeby zwymiotować żeby mi ulżyło :( Gracjana - dobrze że jest już lepiej! :) Odpoczywaj ile możesz - najważniejszy jest teraz dzidziuś i Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
anianiani - nie testowałam - mam plan zrobić test w piątek, o ile nie dostanę okresu, dzisiaj pobolewa mnie brzuch jak na okres, więc nie wiem, czy dotrwam do tego czasu, poza tym to przeziębienie nadal mnie męczy :( trzymam za ciebie kciuki - na pewno wszystko się ułoży, koniecznie daj znać, co na dzisiejszej wizycie Gracjana090515 - nie miałam już siły wczoraj nic tobie napisać :( mam nadzieję, ze już wszystko dobrze - koniecznie daj znać co na wizycie, trzymam mocno kciuki, żeby było wszystko dobrze :) Claudiie90 - cieszę się, że już się lepiej czujesz, nic się nie martw, wszystko będzie dobrze :) justynkaa1986 - ty to się biedulko namęczysz z tymi wymiotami :( ale już niedługo powinny minąć :) jaga2016 - różne infekcje często się zdarzają w ciąży :( oby u ciebie się nic nie rozwinęło Gusia1910 - chyba cię jeszcze nie witałam i nie gratulowałam, więc witaj i gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezzka
Dziewczyny ale szybko piszecie, trzeba ciagle zagladac zeby byc na biezaco! ;) Madeleine ja jestem 5 tyg i 5 dzien i brzuch boli mnie troche mniej ale wczesniej ustac j chodzic nie moglam! Gracjana trzymam kciuki oby wszystko bylo dobrze! U mnie tez szaro za oknem ale mam w sobie tyle pozytywnych emocji ze ta jesien mi nie straszna, wrecz przeciwnie, trzeba sie cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Dziewczyny,jestem w ciąży są II kreseczki :-) nie wytrzymałam i zrobiłam test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alex gratulacje! witaj w gronie mamusiek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
To miło, że ktoś wie lepiej ode mnie, że jestem w ciąży :) I nawet test zrobił za mnie :) Dzięki, to już nie muszę się tak stresować :) Napisz jeszcze podszywie jakie mam objawy ciąży, żebym wiedziała, co mi dokucza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alex sie wkopała i pisze z gościa,oj nie ładnie,szokkk zapomniała zmienic nick biedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alex ty oszustko siedzisz tu znami,piszesz z nami.Świnia z ciebie! oczywiście piszev teraz z goscia bo mnie zaatakujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś od początku nie wzbudzała we mnie zaufania.Swoją drogą w internecie można wszystko.Tutaj nie raz się wkopywały dziewczyny,przypadkowo nie zmieniając loginu,tak jak dzisiaj nasza koleżanka.Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UFFF ale się porobiło,szkoda że tak wyszło że nas oszukiwałaś jak widać cię to bawiło,przykre :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory ale tego co czytam to wlasnie pod Alex sie podszył jakis Oszust inforumujac nas, ze jednak jest w ciazy....czy ja tu czegos nie kumam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Kurcze, dziewczyny o co tu chodzi? Najpierw myślałam, że Alex jest w ciąży, później że ktoś się pod nią podszył, a teraz piszecie, że ona pisze z gościa... Nie ogarniam tego. Jakieś wpisy zostały usunięte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aniani,wyciagnij wnioski,wpadła i tyle w temacie,zgadzam sie z dziewczynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i ciekawe czego tak raptownie ucichła alex? sory ale widocznie myśli jak wyjść z twarzą z całej sytuacji,tak to wygląda . Zapomniała zmienic login,już mogła lepiej pisać z gościa.Tak przynajmniej by nie wpadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ktos wrabia alex i tyle co mozna powiedziec chce skłocic reszte mam prosbe wszytskie mamy niki nie odpowiadajmy na gosc odpowiedzi ignorujmy alex musi sobie zmienic nik lub hasło inaczej nie da sie pisac parwdy nie dajmy sie zniszczyc bo ktos znalazł sobie z głupoty podszywanie sie za kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
justynka,a masz pewność100% bo ja jej nie mam, i nie decyduj kto ma z czego pisać,bo nawet już strach cokolwiek napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też dziwi to że siedzi cicho.Jak człowiek jest bez winy,to się broni.Zgadzam się że mi tu coś śmierdzi z tą alex.Niby dlaczego mam jej wierzyć,tak naprawde się nie znamy,i nie wiadomo kto jaki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy ma prawo pisać ż czego chce to raz a dwa że w cholere z nią,nikt nie zamknie forum przez nią,przecież jesteśmy my :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Aleks ma nick pomaranczowy czyli nie zahaslowany wiec kazdy moze z niego napisac ( ponizej to idowodnie) tylko niki niebieskie maja haslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezzka
Teraz napisze z innego pomaranczowego nika.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to żaden dowód to po pierwsze a te obronny post alex pisze do alex masz coś z głową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
Albo z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alex ale co ty chcesz udowodnić bo nie rozumiem? przecież takie dowody to żadne dowody,prosze cię,każdy wie o tym.Moim zdaniem się ośmieszasz,wpadłaś kochana i tyle,brakuje jeszcze tego byś podszywałą się pod inne dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Ja nie jestem alex hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×