Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość Alex35
Dziewczyny, ja się rozłożyłam - pół nocy nie spałam, męczy mnie katar, jestem rozbita :( Na razie okresu brak. Leczę się czosnkiem, miodem i cytryną. justynkaa1986, jaga2016 - dziewczyny współczuję wam tych mdłości i wymiotów :( trzymajcie się jakoś - byle do końca I trymestru, potem powinno być lepiej Claudiie90 - nie martw się, testy raczej nie powinny wyjść pozytywne, gdybyś nie była w ciąży - trzymam kciuki za wizytę u gina - koniecznie daj znać co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ☺kompletnie nie mam siły, codzienne obowiązki są dla mnie męką, mdli mnie i pokłada. W nocy mam skurcze łydek, kupiłam sobie magnezin i pomaga. Odrzuciło mnie od mięsa, już sama nie wiem co jesc, na co mam ochotę, bo generalnie na nic, a jestem głodna, nawet woda mi nie smakuje.... Wizyta za tydzień, będzie to 7 tydz a dokładnie skończone 6 tyg plus 3 dni. U Szymona juz w tym czasie było słychać i widać serduszko mam nadzieje ze i teraz będzie, uspokoi mnie to bo bardzo, bardzo się boje, że znowu coś będzie nie tak... Pozwalam sobie na zalegania na kanapie, widocznie teraz mi tego trzeba skoro tak bardzo mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,Alex35 3mam mocno kciuki za jutro,oby sie udalo!Pozdrawiam Ciebie,Justynke1986,Gracjane i reszte Dziewczyn:-).Ja jestem w trakcie staran.Milego Dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam mdłości co drugi dzień, raz rano, a raz wieczorem, w ogóle nie mam ochoty na słodkie, w ogóle to nie mam na nic ochoty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam mdłości co drugi dzień, raz rano, a raz wieczorem, w ogóle nie mam ochoty na słodkie, w ogóle to nie mam na nic ochoty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś moglabym czekoladę i ciasta tonami... A teraz nawet szarlotka babci mnie nie pociaga. Jestem za to rozdrażniona...mezowi co chwila sie o cos dostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Dziewczyny... byłam u ginekologa i stwierdziła babeczka ze za wczas jest by wykryć ciaze... do tego złapałam dość poważna infekcje :/ globulki i maść... zapłaciłam 72 zl :/ .. i pani ginekolog zaprosiła mnie na usg 30.10. ... I tyle... zalamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synthia007
Witam dziewczyny zle sie dziś czuje mam nawet problem zeby wstać z lóżka nic mi sie nie chce. Mam mdłości :( Zastanawiam sie czy warto isć juz do do lekarza bo wg moich wyliczeń to dopiero 4 tydz więc nie wiem czy cokolwiek będzie widać. W zeszłym roku poroniłam w 8 tyg i strasznie to przezyłam wiec teraz mam czarne mysli nawet się nie ciesze z ciązy. Nikt nawet jeszcze nie wie, boje się powiedziec że historia sie powtozy. Nawet facet nie wie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudiie90 jeszcze nic nie jest przesądzone:) teraz najważniejsze żebys wrocila do zrowia. Sproboj ponyslec o czyms dobrym i choc na moment odpoczac od negatywnych mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synthia007 bardzo współczuję Ci takiego doświadczenia...ale teraz 3mam kciuki zeby wszystko było dobrze. To moja pierwsza ciąża dlatego też bywam przerażona, ale staram sie myslec pozytywnie,bo wyobrażam sobie, ze ma to wplyw na fasolke... moze sie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc 321 dziekujemy za pamiec trzymamy kciuki za staranka zeby byly udane claudiie90 nie smuc sie narazie trzeba czekac jesli wczesnie to nie znaczy ze nie ma ciazy teraz staraj sie wykurowac i mysl pozyttywnie synthia zycze ci zebys sie czuła duzo lepiej i nie mysl tak ze sie nie uda bo przezyłas strate musiszbyc poztywnie nastawiona bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezzka
Claudiie90 u mnie w 4 tyg. tez nie bylo nic widac ale beta byla pozytywna. Lekarz powiedzial ze za wczesnie, usg mam 28.10. Ale mam przeczucie ze jest ok poniewaz dzis doszly mi lekkie mdlosci od rana a kreski na testach coraz mocniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Ginekolog powiedziała to tak... "macica jest mała ale wie Pani ze na wykrycie ciąży jest i tak za wcześnie. Zapraszam na USG 30.10 i nawet jakby pani dostała miesiączkę to proszę przyjsc"... :(. Dzięki dziewczyny za pocieszenie :(:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezzka
A robilas bete? Bedziesz wszystko wiedziala, najgorsze czekac 2 tyg w niepewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Nie robiłam :/ u mnie bety nigdzie się nie da zrobić.... :/ a pojechałam do mojej mijscowosci rozpedzilam się... a tam okazało się ze przenieśli gdzie indziej...pojechałam znów tam.. to jeszcze nie otwarte było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Claudiie90 - nic się nie martw, to jeszcze za wcześnie, żeby coś zobaczyć - przeważnie coś widać ok.6tc. Czekaj cierpliwie do 30.10 :) trzymam za ciebie mocno kciuki :) gość321 - dzięki, że o mnie pamiętasz - kochana jesteś :) ja trzymam mocno kciuki za twoje starania - na pewno tym razem ci się uda :) Dziewczyny ja dziś nie mam na nic siły - to przeziębienie mnie wykończy - nawet nie wiem, czy mogę brać jakieś leki, bo nie wiem, czy jestem w ciąży, czy nie :( czym wy się leczyłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex a kiedy robisz tescik kochana miód czosnek ale nie duzo słaba cherbatka owocowa cytryna ja lekko podziebiona jestem ale nic niebiore czytałam ze zarodek po 5 tygodniu jest narazony bardziej na czynniki zewnetrze gdyz znika otoczka ktora go chroni przed substancjami szkodliwymi dlatego tak czesto dochodzi do poronienia miedzy 5 a 9 tygodniem ciazy trzeba bardzo uwazac głupie lekarstwo lub uzywki albo brak kwasu foliowego ma wpływ na dalsza ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Zaraz jadę na betę. Alex Ja brałam antybiotyki ale mam zapalenie krtani.. i brałam w małych ilościach ten antybiotyk. A ta kto herbatka + cytrynka i sok z malin (własnej roboty) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita1244
To i ja sie dołącze do tych z Was które męczą nudności. Póki co nie sa tak dramatyczne jak w 1 ciąży. Ale obawiam sie ze to początek i dopiero sie rozkręca na dobre. Justynka podziwiam ze masz sile gotować przy takich miłościach. U mnie jedzenia w domu nie było przy 1 ciąży bo to była tragedia. Nawet widok wody odrzucał. Pociesza mnie ze to jedynie dB sygnał. Widzę ze większość z Was (o ile nie wszystkie) maja bolące/ ciężkie piersi. U mnie zero póki co , nic kompletnie nie urosły :-( w pierwszej ciąży w 9tc miałam juz konkretny cyc i bolący a teraz zero , boje sie ze to zły sygnal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezzka
Alex mnie tez bolalo gardlo w sobote ale robie mikstury z imbiru, cytryny i miodu i wieczorem rozgrzewajaca herbatka z lipy. Mi pomoglo, dzis juz jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezzka
Claudiie90 trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita1244
Claudie daj znać jak będziesz miała wyniki. Trzymam kciuki. Alex za CB tez kochana! Czekamy na Wasze dobre wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
justynkaa1986 - test chyba zrobię jutro, jak uda mi się gdzieś go najpierw kupić - na razie nie mam już siły wychodzić z domu :( najchętniej bym zrobiła go już dzisiaj, ale boję się, że wieczorem to nic z tego nie wyjdzie :( Dziewczyny dziękuję za rady - zjadłam już kanapkę z czosnkiem i wypiłam lipę z miodem, mam jeszcze cytrynę to sobie zrobię zaraz z nią herbatę. Muszę jakoś zabrać się za obiad, bo wszyscy głodni wrócą, a tu puste garnki... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Claudiie90 - trzymam kciuki za betę :) koniecznie daj znać jak będą wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
No i pojechałam... punkt poboru krwi od 8:00 do 10:00... super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim przyszłym mamom :) Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet ciężarnych. Wszystkie mamy, które są w pierwszej ciąży, w 2 lub 3 trymestrze, które nie przebywają na zwolnieniu lekarskim a dalej są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/10_Tg8fS5zHs5Xu6Hy2FdwSVsn_CtgGs-ooUF4tiyAsY/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam, że każda po kolei dostaje mdłości to aż się boję, że zaraz i mnie dopadnie. Chodzę do ostatniej klasy technikum i mam nadzieję, że ciąża jak najmniej będzie mi przeszkadzać w ukończeniu szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Zetkaaaa chłopak się cieszy z maleństwa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×