Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość gość
Nie jestem alekx poprostu czytam ze sie wkopala a to nie jest prawda bo kazdy mogl to napisac to raz a dwa warto zalozyc konto i nik strzec haslem. Myslicie macica teraz wiec mozg zszedl na 2 plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziewczyny skad u was tyle jadu? Tak pisza pezyszle matki?? Obyscie nie zaszly w ciaze bo zawisc to uczucie nie dla matek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie niech każdy myśli co chce i jak chce.Ja mam swoje zdanie,mogę pisać, ale w stosunku do niej będe ostrożna,intulicja mi podpowiada że to jednak byłą alex,to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alex35 dziś Dziewczyny,jestem w ciąży są II kreseczki usmiech.gif nie wytrzymałam i zrobiłam test... gość dziś Alex gratulacje! witaj w gronie mamusiek!!! Alex35 dziś To miło, że ktoś wie lepiej ode mnie, że jestem w ciąży usmiech.gif I nawet test zrobił za mnie usmiech.gif Dzięki, to już nie muszę się tak stresować usmiech.gif Napisz jeszcze podszywie jakie mam objawy ciąży, żebym wiedziała, co mi dokucza oczko.gif Są 3 wpisy. 1- że jest w ciąży. 2- z gościa, który gratuluje i 3- znów Alex. Czy były jeszcze jakieś wpisy, które udowadniały że się wkopała? Bo z tych 3 nic nie wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Po chuj miala tak pisac? Przeciez czeka na zrobienie testu... co jej to dalo? Myslcie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez nikt tu nikogo nie wyzywa,kazdy postepuje jak uważa,ja jej tez nie wierze do konca,jak widac potrafi swietniezmieniac nicki na nasze co udowodniła przed chwilą przedstawiając jako niby śmieszny dowód.porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Nie bylo nic wiecej napisane a ta madra z intuicja no i super odwazna bo wali z gosvia wywnioskowala to wkopanie sie na podstawie 1 wpisu :) ty do W-11 cisnij bo kariera cie omija hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Ale wy glupie jestescie - nie jestem ani zadna z was z tematu. Czytam wasz watek i sie nabijam ze sraczek- staraczek no i sie pobawilam waszymi nicami bo jestescie tepe dzidy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co,myśl co chcesz,dlaczego pisze z gościa bo tak wygodniej a pozatym dlaczego ma mnie potem ktoś wyzywać,pisząc nikogo nie obrażam przedewszystkim,moja intulicja to moja sprawa i nic ci do tego,to forum zaczyna drażnić :-( to że tyn masz takie zdanie ok to nieznaczy że wszyscy muszą mieć takie samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc jak anonimowo to anonimowo zgłoszenie twoich postów to kwestia czasu namierzenie twojego ip tez własnie jestes zgłoszony i mozesz miec bardzo powazne problemy lepiej stad spierrrdallaaaj zanmi ktos cie znajdzie tchórzu zazdrosc u ciebie jest wieksza niz u innych załosny jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Ale jaka wpadke ? Przedstaw swoje wnioski i dowody bo oprocz ciebie nikt tego nie dostrzega....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole nie wiem po co ta żenująca dyskusja...wpada jakies G****o za przeproszeniem zeby tylko zamącić...ale tak to jest jak komus sie strasznie nudzi...Niestety uroki kafeterii. Proponuje stałym bywalczyniom zalogowac sie a pomarańczowym nie odpowiadać. Koniec w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie,alex wyjazd z tego forum.Wpadłaśkochana 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dziewczyny w czym macie problem,logować się i po problemie! olewać gości i gitara!nie macie gorszych zmartwień? przeciez głuptasie nikt z takiego głup[iego powodu nie namierza nr ip haha smiechu warte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta wredna powróciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje całkowicie olać trolla, nie komentować, bo tylko na to czeka. Zostawmy to... Wiec jak u Was dzień? Bo u mnie niestety jak co dzień ostatnio... czyli brak sił, a na obiad, aż wstyd się przyznać. .. zupka chińska, na wszystko inne beeeeee. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to pięknie,zupka chińska! czym ty to dziecko karmisz leniu śmierdzący! a potem rodzą się chorowite dzieci jak leniom się niechce zdrowego normalnego obiadu zrobić,tak rób zapas to wlejesz do butelki dziecku jak się urodzi chińską :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Sama nie lepsza jestes bo piszesz z nika Aleks ze je kupe- serio masz z nia problem. Chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alex to kretaczka i glupia pipa. Wiedzialam to juz dawno ale teraz wkopala - wypieprzaj stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ale ja napisalam to po to zebyscie przejrzaly na oczy jaka aleks jest. A pisze z goscia bo jakbym pisala ze swojego niku to byscie mnie zjechaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak myślisz? ale co dokładnie masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo najpoerw pisze ze w ciazy jest a pozniej ze nie jest tylko zapomniala sie wylogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mysle ze to ty masz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie już spokój, to głupia dyskusja! Wróćmy do tematu... Sylwia29czerwiec, może i zupka chińska nie koniecznie jest zdrowa, no ale coś jeść musisz ;) może Ci się znudzi;). Ja na początku ciąży- w momencie kiedy o niej nawet jeszcze nie wiedziałam miałam dziką ochotę na kaszę manną na zmianę z zupą ogórkową, rewelacje żołądkowe-murowane :) ale już minął na szczęście ten czas...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Propomuje przejsc na zamknieta grupe np na facebooku utworzyc zamknieta grupe kobiet w ciazy na czerwiec 2016 poczekajmy jeszcze z tydzien zeby sie kazdej wyklarowalo kto jest a kto nie w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×