Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość gość 1987
I jak zwykle nowa strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I juz po weekendzie, byłam dziś u mamy na obiedzie, jak był w trakcie przygotowywania mamusia zmodzila specjalnie dla mnie placki z jabłkami i wsunelam początkowo tylko kilka później obiad i cały stos placków, do tej pory jestem pelna... Slow brak jak się nie ma zahamowań ;) Moje maleństwo tak bryka ,ze aż na brzuchu widać w które miejsca uderza ,a trzeba przyznać dziś dosyć ****awe jest :) Ech na te USG czekany jak na wyrocznie, wczoraj byłam na zakupach ale tylko się poprzechadzalam pomiędzy półkami ,podotykalam tych wszystkich uroczych ubranek i fige z makiem kupilam. Cale szczęście szukalam czegoś dla corci siostry to chociaż dla malej księżniczki cos kupilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila tez po cichu licze na to ze maleństwo przyjdzie na świat w moje urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Gosc 1987 - jakie kupowalas kosmetyki? Ja czytalam ze te z Hipp sa ok i te babydream z rossmana a np ze jonson baby dużo syfu... Hmm.fajnie masz z tym sklepem, ja raczej łowy trochę pepco, troche kik, triche szmateksy i internet takie mam zalozenie. No i może jak w smyku jakieś promocje beda... U nas jest kilka sklepow ze poszlabym i w jednym kupila tyle ze te sklepy maja taka przebitke cenowa ze jednak warto polazic i poszukac kupujac stopniowo... :) Rozefi - mam to samo, chodzę dotykam, przegladam, rozczulam sie i wychodze z niczym :) chce juz miec za soba te badania zeby zaczac kupowac cos.. Bo nie chce brac tylko bezplciowych rzeczy :) chociaz i takich bedzie trzeba kupic pare, zawsze przy drugim sie przydadza i w przypadku pomylki lekarza co do płci tez jak znalazl :) a z tym to wiadomo jak jest, no chyba ze to faktycznie mały i pokaze taki interes ze juz watpliwosci nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Macie może doświadczenie, jesli chodzi o wyjazdy w góry? Pakuje syna i męża i nie mam pojecia co może im się przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 1987
Ja kupilam kosmetyki z nivea sa hipoalergiczne i podobno bardzo dobre;-) Sprawdzalam ceny w tym sklepie i sa calkiem przystępne a przy wiekszych zakupach dostane rabat;-) Poza tym wszystko z bawelny dobrej jakosci.Kawusia my to zawsze latem jeździmy wiec Ci nie poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Kawusia ja tez latem jeżdżę wiec tez nie wiem co na teraz dobre w gory :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Gosc1987 - ja z nivea od poczatku ciazy stosuje mleczko nawilzajace nivea baby, ze wzgledu na strach przed rozstepami... A od miesiąca na zmianę z oliwka rossmanowska :) mleczko fajne, dobrze sie wchłania :) mysle ze nivea to dobry pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez patrze na nivea i bambino. Taki mały słodki prezencik na całe życie :-) Ja byłam dzis u babci znow wyprawke zrobila . Kocyk recznik pajacyk i rozek a kiedy trzy pary spiochow z kaftanikiem i trzy kaftaniki . Nie da sie jej opanowac zeby jeszcze nie kupowala oszala juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze przyszla mama
Goscczerwiec27- ja podobno mam te skurcze. Przynajmniej taka mam diagnoze na wypisie ze szpitala co bylam 2 tygodnie temu. Juz od jakiegos czasu zauważyłam ze po przebudzeniu mialam twarda prawa polowe podbrzusza. Z pelnym pecherzem chyba nawet bardziej ale lekarz mowil ze to prawdopodobnie dziecko sie rozpycha. 2 tyg temu wieczorem wziely mnie takie skurcze jak przed okresem i brzuch twardnial często i regularnie. Wystraszylam sie i pojechalam do szpitala z lozyskiem i szyjka podobno wszystko ok. Skurcze mi minely ale to twardnienie podbrzusza mam caly czas. W jeden dzien czesciej w drugi rzadziej. Biore magnez 3 x dziennie. Ogolnie juz pisałam ze to nie boli tylko takie dziwne uczucie napiecia jest. Jakby sie zakwasy mialo w podbrzuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Ja tez mam te przepowiadające. U mnie doprowadzają do rozwarcia 2-3 cm juz ok 30 Tc. Wtedy muszę leżeć i czekać na końcówkę 36, a jak juz najdzie ten tydzień to nawet jakbym cuda robiła to Maluchy rodziły się o czasie. Mam nadzieje, ze i tym razem mimo mojej tendencji uda się wytrwać do terminu. Puki co jest dobrze. Ale zważywszy, że to 4 ciąża i w domu odpoczynek to abstrakcja, postanowiliśmy, że jakiś czas pomieszkamy u teściów. Jutro z młodszymi do nich idę a mąż z najstarszym dołączy jak wrócą z gór za tydzień. Zobaczymy jak się ułoży bedzie świetnie a jak nie uciekamy z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Mam nadzieję, że przyszła mama ... badałaś sobie poziom magnezu? Mnie przez 2 pierwsze ciąże faszerowali fenoterolem na skurcze. Przy trzeciej ciąży okazało się, że mam znaczny niedobór. Mimo stałej suplementacji jestem poniżej normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
-Mam nadzieje - hmmm to mi wlasnie tak dwa razy sie zdazylo ze mialam twardawy brzuch z jednej strony.. Tyle ze po wysikaniu sie i poglaskaniu brzucha wszystko wracalo do normy. Ale nie czulam totalnie nic, dopiero jak reka dotknelam to czulam ze twardy brzuch i skora napięta, to teraz ciekawe czy to rozpychanie malego czy to te czarodziejskie skurcze... Jutro spytam lekarza na wizycie. Ja magnez biore w witaminach+magnelle. Wlasnie kojarzylam ze ktoras z Was poisala o tym twardnieniu brzucha ale nie moglam sobie przypomnieć ktora :))) dzięki Mam nadzieje za odp. :) -Kawusia-to juz lada chwila proba charakteru... :) mam nadzieje ze wszystko wypali jak potrzeba i trochę Cie tescie obciąża. Tymbardziej jak przy koncowce masz wskazania do leżenia... Oby jakos do tego czerwca dotrwac... -Mila- to dobrze masz z ta wyprawka ze juz Ci troskliwa babcia podrzuca:) zawsze to mniej problemu i łażenia dla Ciebie. Ja na sama mysl o tym wszystkim juz mam dość... Tego jest tyle ze boje sie ze o czyms zapomne i bedzie latanie na wariata pozniej... Nie mowiac o tym ze te wyprawki szpitalne to jak przegladam orientacyjnie to oko blednie... Pół domu najlepiej ze soba zabrac bo szpital nic nie zapewnia... Mój Maluch wczoraj i dzis wyjatkowo spokojny, az troche mnie to niepokoi... Piątek i sobota to bylo jego dni, tak kopal... A wczoraj tylko pare razy i dzis rano tez lekko... -Kawusia - Ty przy wcześniejszych ciazach jakos liczyłas ruchy dzieci czy po prostu nie zwracalas uwagi na to czy bardziej czy mniej *****iwe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki za ten link ,bardzo lubię artykuły sroki :) Jeżeli chodzi o kosmetyki to ponoć te rossmanowskie są spoko bo maja malo zbędnych skladnikow, sama uzywam babydream oliwki na rozstepy zamiennie z efektima ,jak na chwile obecna rozstepow nie ma. Mila fajnie ,ze dostajesz wsparcie wyprawkowe, zawsze to mniej do kupienia ;) Goscczerwiec27 u mnie tez jak oproznie pęcherz i chwile pogladze brzuszek to mija to napięcie. Z ******* to jest tak ,ze raz są słabsze raz mocniejsze, stresu się można najesc :P moja kolezanka mówiła mi ostatnio ,ze liczyła ruchy, a ze miała tę sama prowadzaca co ja także i mnie liczenie czeka pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
-Rozefi.... No to masakra... Oby nie kazali mi liczyc bo ja osiwieje... Tez sobie tlumacze ze czasem mniej czasem wuecej sie rusza no i uklada, ale jak mi przyjdzie to liczyc to brrrr... Wolalabym jednak o tym nie myslec i nie zapisywac... Ja tez mam właśnie ta oliwke czy tam olejek z babydream no i ta nivee, tez póki co rozstepow nie mam, no oprocz tych co mam od lat (na szczescie na brzuchu zero). Szkoda tylko ze ta oliwka nie ma pompki i ciagle mi sie papra opakowanie :D Idziecie do lidla??? Ja miałam isc ale na dzis passuje.... Jutro po lekarzu pojdd, moze jeszcze cos bedzie w sklepie jak nie to trudno, nie mam dzis sił ani ochoty na spacer. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie spisałąm wszystko na kartke co musimy kupić a babcia nas wyprzedza my chcielismy jeszcze z zakupami poczekac no ale coz . Przeciez chciala dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze przyszla mama
Kurcze nie badalam tego magnezu. Nikt mi nie zlecil wiec nie wpadlam na to. A przy zwyklej morfologi nie wyszloby cos niepokojacego? Jutro rano ide robic obciazenie glukoza to moze najpierw mi ten magnez zrobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
A mi znow to twardnienie brzucha sie zrobiło... Poczytalam po necie i niby jest ok póki nic oprocz tego sie nie dzieje... Ehhh dobrze ze jutro mam wizyte, bo niby jest to normalne ale mnie takie rzeczy mimo wszystko strasznie stresuja... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkaa1986
witam dziewczyny jak sie czujecie po weekendzie ja troszke mi sie robi ciezko brzuszek rosnie kopniaki dostaje czesciej i mocniej w koncu za chwile 6 miesiac sie zacznie a macie napiety czasami brzuch ponic skurcze braxtona sie pojawiaja macica sie przygotowuje do porodu biore leki rozkurczoe jak tylko brzuch twardnieje jesli chodzi o kremy ja stosuje biooil wczesniej stosowałam specjalistyczne kremy na rozstepy a i tak w 9 mi wyskoczyły wiec nie wiem czy u mnie cokolwiek pomoze piszcie jak tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćant
Jak tam dziewczyny wyprawa do lidla ? Upolowalyscie już coś? Ja jeszcze nie byłam. Co do liczenia ruchów to ja dostałam już tabelkę, ale mam ją wypełniać od 30 tygodnia. Wg niej musi być co najmniej 10 ruchów dziennie. Mój maluch już wypełnia tę normę po śniadaniu. Nie wiem, czy później to się zmienia, czy tak już pozostaje lub się zwiększa, może mnie jakaś doświadczona mama uświadomić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia436
Ja z kremów używałam w 1 ciąży z AA i Pharmaceris ale rozstępy i tak się pojawiły w 8 miesiącu, ale nie dziwne bo miałam strasznie duży brzuch, oczywiscie jak byłam w ciąży to nie było to dla mnie nic nadzwyczajnego ale jak teraz oglądam zdjęcia to sama jestem w szoku :P Teraz używam Mustelle na rozstępy i przeciw rozstępom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, Ja narazie chyba nie miałam tych skurczy (albo nie zauważyłam). Na ostatniej wizycie mi też zalecono zbadać poziom magnezu, więc przy okazji testy z glukozą za jakieś 2 tygodnie to zrobię. A powiedzcie mi, na obciążenie glukozą wybieracie się same czy z kimś? Słyszałam, że można się po tym źle czuć. Dziś za mną znów ciężka noc, głowa mi pękała, budziłam się co chwila, było mi niedobrze. Masakra jakaś. Teraz już lepiej, ale jeszcze czuję, że mam głowę dość delikatną i może jeszcze wrócić. U nas dziś w nocy napadało śniegu, a już pare dni było niemal wiosennie. Znowu zmiana pogody = migrena :/ Moja mama też ostatnio poszalała na zakupach i kupiła trochę ubranek. Nie dała się powstrzymać :) Narazie mam pokupowane typowo chłopięce ubranka i pare sztuk takich uniwersalnych. Nadal nie wiem co się skrywa po drugiej stronie brzucha, liczę, że na połówkowym usg się dowiem w końcu. A jak nie to będzie niespodzianka :) Mam przeczucie, że będzie dwóch chłopaków. Przy tym chłopcu, który się pokazał to nawet ja nie mam wątpliwości, nie mówiąc już o lekarzach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ja to mam taki bol w dole brzucha przechodzi jak sie poloze gin mowi ze to normalne i mam odpoczywac . To dopiero 19 tydzien wiec triche strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justek biedaku te bole głowy niestety sa meczace wiem cos o tym ale mam nadzieje ze ci przejdzie a co do drugiego dzieciatka zycze ci corci jescze nic pewnego moja długo nie chciala pokazac płci dziewczyny tak maja wiec jest szansa andzia nie martw sie zachodza zmiany macica sie powieksza wiecej miejsca dla dzidziusia juz prawie masz polowe ciazy wiec jest dobrze kochane zdrowka zycze obysmy dobrze znosiły te 4 jescze miesiace buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja babunia stwierdzila ze kupuje na chlopca bo na kogo ma kupowac ona bardzo chce prawnuczka i wszystko mam niebieskie i zielone jeden pajacyk jest szary z rozowymi koncAMI i jeden kremowy. Mnie kulo w dole brzucha raz po prawej raz po lewej ale juz ustapily te klucia czasem jeszcze jak jest za glosno male chyba sie denerwuje i mi sie obrywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po weekendzie... Kochane mam pytanko. Czy któraś z Was poza witaminami, w których składzie jest żelazo bierze dodatkowo jakieś żelazo????? Mam jeszcze pytanie o witaminę D, czy któraś z Was bierze? Jeśli tak to proszę napiszcie jaką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Dziewczyny chwalcie ie lowami z Lidka :-) ja odpuscilam. Bodziaki nie sa na zatrzaski a duży dekolt u maluszka nie polecam. Jedynie dres z weluru mnie interesuje ale to na starsza córkę może w tygodniu pojadę zobaczyć. Kolderka i podusia ma tylko opinie negatywne zero pozytywnych. Robią siw gule w nich wiec dupa. Na polnej w Poznaniu maja wszystko dla malucha i matki. No może oprócz kapci szczoteczki do zębów i majtek ;-) nawet kremy na brodawki sa. Wyposażenie Full wypas. Co do majtek po porodzie bardzo polecam takie siateczkowe bo dobrze sie pupy trzymają. Miałam jeszcze jednorazowe ale mimo najmniejszego rozmiaru wisialy. Ja brzuszek smaruje bio oil na przemian z tym na rozstępy z babydream. W pierwszej ciąży zero rozstępów. Wiec znów używam tch kosmetyków ale wiadomo nigdy nic nie wiadomo jak to będzie w drugiej ;-) Dziewczyn ratujcie! Zjadłam obiad a po nim2x Prince polo i 2 paski czekolady gorzkiej! Szit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Nikita nie przejmuj sie malo zjadlas;-) Ja juz obiad kawal sernika i jeszcze cukierki przegryzam;-) Nie zaluj sobie widocznie dzidzia potrzebuje slodkiego;-) Ja tez lidl odpuscilam. Biore tylko witaminy nic poza tym chyba ze po nastepnej morfologii sie cos zmieni. U mnie na razie zero rozstepow i mam nadzieje ze tak zostanie;-) uzywam oliwki na zmiane z balsamem. Ale dzisiaj piekna pogoda, czuc wiosne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Jaga - ja zelaza i D3nie hiore, poza witaminami ktore biore.. Za to biore magnez-ta magnelle... Nikita- jedz dziewczyni na zdrowko :)))ja poki co platki z mlekiem, jablka i 2jagodzianki,paczka gumy mamba:) a obiad to dopiero jak maz wroci z pracy:) zrobilam pomidorowke i dzis frrryyytyyyy :) czyli zjem pewnie z kilogram, bo ja jak juz jem to konkret :) I co sie dziwic jak u mnie dzis w pasie 89cm.. A jak mierzylam w środę bylo 87cm. Co do rozstępów to mysle ze ten olejek babydream jest calkiem ok :) ktoras z Was pisala o pharmaceris-one tez sa dobre, jak nieszczęsne rozstępy sie pojawia to kupie ten na juz istniejące, poki co liczę ze mnie nie odwiedza... :) No i moje drogie... Ja jestem pewna ze to twardnienie brzucha to sa wkasnue te nieszczesne skurcze ktorych sie obawialam... Ehhh mialam nadzieje ze mnie to ominie... Ale niestety... jutro z ginkiem o tym pogadam, moze zwiekszy mi jeszcze ilosc magnezy.. Ogolnie nic mi nie jest w związku z nimi.. Czuje dopiero jak dotkne ze jest twarde, bo jak nie dotykam to nie czuje nic kompletnie, wiec przebiegaja poprawnie... Z tego co czytalam problemem by bylo gdyby bolall, byly za czeste lub krwawienie.. Oby nie... I nie masujcie jak cos... Doczytalam ze masowanie nie pomaga a jeszcze gorzej, bo mlode zacznie sie wiercic... Trzeba chwile pochodzic lub sie polozyc i czekać az pusci... Mam nadzieje ze cos na to zaradzi bo ja sie po prostu boje o malucha... Mnie to nie boli ale stresuje nieziemsko.... :( a ponoc z czasem coraz czesciej bedzie i zacznie byc bolesnie... Ehhh -co do lidla - nie dotarlam... Za to maz kupil mi w netto te staniki sportowe wiec jak wrici z pracy to sie okaze czy fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×