Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość nikita1244
Dziewczyny mam dzis nakaz leżenia od gina:-( nie mogłam wstac z lozka tak bolala mnie ta przepuklina. Jak ja dam rade z corka to nie wiem. Na pomoc nie mogę liczyć .nikt nie może. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita witaj w klubie :) Moja strasza tez bardzo aktywna!! Nie wspomnę już o malenstwie, które od samego początku jest bardzo aktywne.... Wczoraj lekarce ciężko było zmierzyć tetno bo Malutka tam niezle zasuwala... Juz sie boje co nas czeka... ;) Ja czuje ruchy bardzo często...bo poza stałymi porami Malutka potrafi często dawać znać o sobie. Mimo, że łożysko mam na ścianie przedniej... Ostatnio upodobala sobie wystawianie stopki zaraz kolo mojego pępka.. Dzięki temu wszyscy możemy podziwiać jej akrobacje :) juz nawet udało mi się nagrać kilka filmików :) Justynka przypomnij mi kiedy masz usg? Bo u mnie ostatnio skleroza.... :( zdrowka!!! Ja dzisiaj tez wstalam jakas zachrypnieta. Czuje, ze to efekt wczorajszego oczyszczania nosa... Liczę, że mi to przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nadszedł 2.02 :) wyczekiwany przez kilka z nas :D dawajcie znać jak po wizytach, ja mam na 15 ale pewnie znowu będą duże kolejki i wejde z opóźnieniem. Miłego dnia i nie stresujcie się bo ja już zaczęłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo nareszcie mi wskoczyła 130 str :) Dziewczyny czekamy na na info po wizytach! Nikita wspolczuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Dorcia - ja mam stres juz od wczoraj... W sumie w efekcie to bardzo srednio dzis spalam... :( no to dzis dzien wizyt... Oby tylko wszystko bylo jak powinno... Tyle sie na ta wizyte naczekalam a teraz sie jej obawiam... :( dobrze ze na prenatalne jeżdżę z mezem to zawsze spokojniej sie czuje bo sama to bym chyba osiwiala ze stresu... Nikita - mus to mus... Nic nie poradzisz... Moze spróbuj jakos z małą pogadac, chociaz watpie ze to cos pomoze... Hmm a może jakas kolezanka, jesli masz jakas zaufana i uczynna? No bo przypuszczam ze nawet nakaz gina jednak do skorzystania z tesciowej Cie nie zmusi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Rozefi - powodzenia dzus z prawkiem!!!! Daj znac jak bedzie oo wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata1991
Hej! W końcu nadszedł ten dzień. Wizytę mam na 16.20 i już nie mogę się doczekać. Nareszcie zobaczę mojego małego dzidka :) może nawet dowiem się czy to Zuzia czy Franuś :) jak tam u Was dziewczyny? Stresik jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze przyszla mama
Jejku ja nie spalam pol nocy. Az mnie glowa boki z nerwów. Ja mam wizyte prze 16 zaraz. Pytam o te ruchy bo ja zazwyczaj wlasnie czulam rano i wieczorem. A wczoraj do poludnia to sie tak wiercilbw kazdej godzinie i to na siedzaco a pozniej do nocy cisza. W nocy dopiero kilka ruchow poczulam. Jezeli to wlasnie oczywiscie sa ruchy a nie jelita albo skurcze. I caly czas czyje w tym samym miejscu ale mam lozysko na przedniej scianie wiec moze to ma jakis wpływ. Pojde dzis to sie dowiem. Ale stres mam o tyle wiekszy ze dzis Usg robi mi jakis nowy lekarz i nie wiadomo czego sie spodziewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Mam nadzieje... Ja dzis tez wyjatkowo zestresowana jestem, chyba jak nigdy do tej pory, nawet przed prenatalnymi w 13tc sie tak nie balam.. Wszystko przez to twardnienie brzucha mam straszne obawy... Niby jest to rzecz normalna ale jakoś internet nie jest mnie w stanie uspokoic... Moze lekarz da rade... No i ruchy tez nie wiem czy to to czy nie to jednak, bylam pewna ze tak ale teraz przy tym twardnieniu to ja juz nic nie wiem :/ zaraz musze sie ogarniac bo i tak pojade wcześniej zeby "wziac numerek", wiec nie dosc ze posiedzę przed to jeszcze w kolejce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita odpoczywaj ile to możliwe chociaż wiem że to nie realne przy córci, a wróciłaś już do siebie czy jesteś u mamy?? Ja niestety nie wiem czy będe miała dziś USG bo jutro ide na połówkowe ale może na sekundę podglądniemy maluszka :) Hymm nie wiem czy to stres bo przecież malucha czuje więc wszystko musi być dobrze, to chyba taka adrenalina :P a ciśnienie to pewnie mi ze 140 dowali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Dziewczyny wszystko bedzie dobrze czujecie ruchy dzieci wiec na pewno jest ok;-) Ja tez jednego dnia czuje czesciej innego rzadziej ale na tym etapie to podobno normalne. Polozna mi mowila ze takie regularne ruchy dziecka to dopiero od okolo 28 tygodnia czuc. Wiec spokojnie nie ma sie co denerwowac. Dzisiaj sporo tych wizyt sie szykuje;-) Az Wam dziewczyny zazdroszcze ja jeszcze musze poczekac troche. Piszcie jak tam po wizytach;-) Nikita biedna moze znowu pojedziesz do mamy a moze mama .moglaby do Was przyjechac. Przy takim *****iwym dziecku ciezko bedzie Ci ulezec. A z tego co pisalas pomoc teściowej przyniesie wiecej szkody niz pozytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikuta1244
Teściowa pracuje. Zreszta nawet jak byla ze mną 3 dni po porodzie . Zgodzilam sie tylko dlatego ze bardzo jej zależało i nie chciała żeby moja mama wtedy byla tylko ona , a ona nawet te 3 dni urlopu nie wziela. Cdziennke od 7-18 jej nie bylo. Zostawiala po sobie syf myślałam ze nerwicy dostane. Takze miałam więcej roboty z nią. W ogóle to miedawno rozmawiala z moimi rodzicami i otwarcie sie przyznała ze ona musi wszystko miec pod kontrola i byc tak jak ona chce . Szok. Dziewczyny powodzenia dzis na wizytach! Dajcie koniecznie znać po :-) P.S. Corka póki co bardzo grzeczna siedzi , przytula sie i czytamy książeczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze przyszla mama
GoscCzerwiec27 to napisz od razu po wizycie. Ja tez sie postaram nalisac ale to pewnie poznym wieczorem. Ja usg mam 60km oddalone ode mnie a pozniej jeszcze moze jakies zakupy. Wiec do wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez sie obudzilam z katarem i słaba. Tesciowa zabronila mi wstawac z lozka i dzis sobie wypoczywamy :-) Jutro usg i wizyta u lekarza juz sie nie moge doczekac zeby wiedziec co u mojego malenstwa i zobaczyc jak sie w srodku wierci iobysmy w koncu sie dowiedzieli co bedzie bo nie wiem jak mam sie od brzuszka zwracac Marysia czy Wojtuś :-) Wczoraj wielka debata co do imienia dla malca ale ja juz mam swoje typy i nic tego nie zmieni chyba ze tatus moze negocjowac ale tez ma marne szanse :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie ma co sie stresowac, wszystko bedzie dobrze! Powodzenia na wizytach i czekamy na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA PORODU...PŁEĆ Polinna .................. 26 /1 /1 /01.06.2016/ K 1...........................30/5/1/01.06. 2016/ Jaga........................33/1/ 2/04.06.2016/córeczka Asia...................................../07.06.2016/cór eczka justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 /08.06.2016/ nikita1244................28/.../2/09.06.2016/synek gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /11.06.2016/ nusia88. ...................27/4/1/11.06.2016/ Dorcia436 ................26/1/2/11.06.2016/ MadeleineP...............23/3/1/13.06.2015/córeczka ZeberkaSz ...............26 / 1 /1 / 15.06.2016/ Gusia1910................23/-/2/16.06.2016/ sylwiaczerwiec29.... 34/2/2/17.06.2016/ mam nadz.ze prz. mama/26/1/1/18.06.16/synek agora.........................25/3/1/20.06.2016/ pisklaki.....................27/2/1/20.06.2016/ justek007.................28/36/1/21.06.2016/synek i ??? Różefi...................... 26/1 /1/23.06 .2016/ bezzka......................31/3/1/1/25.06.2016/ Ewcia8505................30/../1/25.06.2016/ Zetkaaa ...................19/4/1/26.06.2016/ Unicorn.....................27/2/1/26.06.2016/ gośćCzerwiec27........28/3/1/27.06/ Gosc 1987.................28/3/1/27.06./ kawusia4..................29/1/4/28.06.2016/ Alex95.......................20/ 1/1/30.06.2016/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Juz jestem moje drogie! Oczywiście wysiedzialam swoje, grunt ze co 3tyg te same dziewczyny wiec czas nam w miare leci jak gadamy... Nie mialam usg tak jak myslalam, bo mam do prenatalnych poczekać.. Za to samolot i sluchanie serduszka. Wszystko jest ok :) chociaz oczywiście mialam stres jak przyłożyl sprzet do sluchania serca u zanim wyłapal (pewnie trwalo to kilka sekund) to ja bliska zawalu. Otoz to twardnienie brzucha... Mam sie tym nie martwic kompletnie, bo moze w ciągu dnia i 10razy sie tak dziac jest to normalne. Mam brac nadal magnelle no i to co sobie tam biore czyli te witaminy i kwas. Skurcze nie sa problemem bo nie skraca mi sie szyjka macicy wiec wszystko "gra". Odetchnelam z ulga... Pewnie na dzień dwa i znow bede sie stresowac. Nie mualam usg wiec nie wiem ile maluch wazy i mierzy... Za to ja od poczatku do 20tyg przytylam 2.5kg :) Zlecil mi badania krew, mocz i PTA czymkolwiek jest to pta:) z tego co z dziewczynami rozmawiakam które sa dalej to wyszlo ze glukozy do picia nie zlecal zadnej wiec raczej mnie minie:) 16.02robie te badania potem 23.02u niego samolot a 24.02 prenatalne.. Odetchnelam z ulga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nikita to ja mam tak samo jak tymi z tymi smakami i objawaami to moze tez bedzie chłopak okaze sie w sobote nikita mam nadzieje ze ci przejdzie kochana trzymaj sie tam jaga ja mam usg polowkowe w sobote o 15 to bede wiedziec dam wam z nac ja w nocy tez nie moge spac wierce sie we wszytskie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezzka
Hej :) dziewczyny ile miałam do nadrabiania od weekendu, szalejecie! ;) Oj dzisiaj będzie poruszenie po wizytach :) dawajcie znac! My w weekend byliśmy u teściów, wczoraj odwiedzilam znajoma i mielismy brata z zona w gosciach wiec dni pełne wrażeń :) dzis odpoczywam. Bylam w Lidlu podejrzeć te dziecięce rzeczy o których pisalyscie ale jak dla mnie szalu nie bylo tzn. nic nie wpadlo mi w oko. Za to polecam spodnie dresowe a'la aladynki, sa super z szerokim pasem na dlugo starcza :) no i lody czekoladowe z lidla uwielbiam, będzie uczta ;) U mnie malenka bardzo aktywna, pezez caly dzien wierci się no ale najbardziej wieczorem i kiedy mamusia chce zasnąć to maly smyk nie daje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Nikitka to jak sobie dasz radę? Masz chociaż męża w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA PORODU...PŁEĆ Polinna .................. 26 /1 /1 /01.06.2016/ K 1...........................30/5/1/01.06. 2016/ Jaga........................33/1/ 2/04.06.2016/córeczka Asia...................................../07.06.2016/córeczka justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 /08.06.2016/ nikita1244................28/.../2/09.06.2016/synek gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /11.06.2016/ nusia88. ...................27/4/1/11.06.2016/ Dorcia436 ................26/1/2/11.06.2016/ MadeleineP...............23/3/1/13.06.2015/córeczka ZeberkaSz ...............26 / 1 /1 / 15.06.2016/ Gusia1910................23/-/2/16.06.2016/ sylwiaczerwiec29.... 34/2/2/17.06.2016/córeczka mam nadz.ze prz. mama/26/1/1/18.06.16/synek agora.........................25/3/1/20.06.2016/ pisklaki.....................27/2/1/20.06.2016/ justek007.................28/36/1/21.06.2016/synek i ??? Różefi...................... 26/1 /1/23.06 .2016/ bezzka......................31/3/1/1/25.06.2016/ Ewcia8505................30/../1/25.06.2016/ Zetkaaa ...................19/4/1/26.06.2016/ Unicorn.....................27/2/1/26.06.2016/ gośćCzerwiec27........28/3/1/27.06/ Gosc 1987.................28/3/1/27.06./ kawusia4..................29/1/4/28.06.2016/ Alex95.......................20/ 1/1/30.06.2016/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Gosc czerwiec27 to teraz mozesz byc spokojniejsza i cierpliwie czekac na usg;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Gosc 1987 - hehe "cierpliwość" to cos ci cbyba nigdy mi nie grozi :) nie z miim charakterem. Z tego wszystkiego zapomnialam spytac doktorka jaka ma teorie odnośnie spania na lewym boku :) no trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Maly coś rozwiercil sie dzis, widac aie poddenerwowal wizyta u doktorka:) zjadlam 2 jagodzianki i paczke gumy mamba i chyba mu to pasuje jak tralala... :) w ogóle strasznie mnie zmeczylo to wyjście do lekarza najchetniej bym spala, ale zaraz maz wroci, obiad trzeba zjeść a potem kolezanka przyjdzie na kawe, no i zabierze ode mnie L4. Jutro chyba pospie do oporu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam!!! :) ogólnie szału nie ma bo jutro połówkowe wiec dzisiaj tylko samolot i sprawdzenie ile maluszek waży i wyszło 440g, pytałam jak to jest z porodem jak pierwszą miałam cc, jeśli rana ma odpowiednią grubość to moge próbować sn ale to ode mnie zależy i musze być świadoma zagrożenia i podpisac papiery ze wyrazam zgode na sn. Jutro napisze coś wiecej bo dzisiaj moge powiedziec tylko tyle że wszystko git .. wody płodowe w normie i przepływy ok. A no i skierowanie na GLUKOZE blee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
To z moja cierpliwoscia jest tak samo;-) Odliczam dni do usg polowkowego i ciagle tyle czekania... A jak bedzie zblizal sie dzien wizyty to bede sie chorobliwie denerwowac. Tak to juz jest niestety. Gosc czerwiec27 Twoje dziecko jak moje jest chyba uzaleznione od slodyczy;-) Zjadlam pare cukierkow i wierci sie strasznie pewnie chce jeszcze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29czerwiec
Dorcia, a ile lat temu rodziłas? No i... zdecydujesz się na poród SN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dogadam się tak że jak nie urodze do tygodnia po terminie to żeby cieli, a rodziłam w kwietniu 2014 wyli będzie 2 lata i 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie macie zachcianki na dziewczynke? Bo ja nie wiem co bedzie ale na slodkie nie mam parcia . Ja znowu jak wiem ze jutro to usg to nie to ze sie denerwuje ale juz nie moge sie doczekac az je zobaczymy. Tatus wchodzi z nami na wizyte :-) Ja mam tak ze wszystkim najpierw sie wszystkiego boje jak daleko ale jak juz blisko to nie moge sie doczekac zeby to przezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×