Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny leczycie zęby? jezeli tak to jakie nieinwazyjne leczenie teraz można wykonywać (19tc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny leczycie zęby? jezeli tak to jakie nieinwazyjne leczenie teraz można wykonywać (19tc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaga ja mam witaminę D3 w składzie moich witamin ciążowych (Pregna plus). Dodatkowo biorę jeszcze magnez (Chela mag b6 mama). Byłam w lidlu ale kupiłam tylko dwupak spodenek 62/68. Poprzebierane już było. Było jeszcze jest sporo body z długim rękawem, ale tych już trochę mam, i tych fajnych welurowych kompletów, ale tu z kolei były same malutkie 50/56, a to będzie lato... no i nie kupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na obiad wczorajszy rosołek z gesi i dzisiaj zrobiłam kluski śląskie z dziurka i żeberka bo rosołu mało jak na 6 osób a później przegryzłam cukierkiem i do 20 spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Jaga ja biorę hemofer , magnelle Wit. z omega med. Co do liczenia ruchów to po którymś tyg. zalecają, ale ja nie potrafię się na nich tak skupiać. Gość Czerwiec ja mam 93 w pasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja dopuściłam lidla... Może troszkę szkoda ale sił nie wystarczylo. goscczerwiec27 rzeczywiście masowanie nie jest wskazane bo może wywołać skurcze ale nie wiem jak u innych ja mam tak ze jak macica jest tak mocno napięta i lekko przez chwilke pomasuje brzuch to ten skurcz puszcza. Jeżeli chodzi o witaminy to biore femibion Natal 2 plus moja gin nie zalecała brania dodatkowo innych bo to kompleks witamin. Widzę ,ze zachciewajki są u mnie też nie inaczej tak wiec na obiad kebab ,nie umialam sobie odmówić ,a jaki mój TŻ zadowolony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga2016
Dzięki dziewczyny!!! Akurat dzisiaj byłam u innej ginki i mnie trochę z tymi witaminami zakrecila... Bo zasugerowała właśnie pregna plus... A ja tak sobie później myślę czy znowu jak te kupie + te co biorę to czy nie przeholuje w druga stronę... Bo jak wcześniej Wam pisałam mój gin nie zalecił mi żadnych witamin tylko magnez, żelazo i teraz mam Wit D dorzucić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Lidla... To akurat moja kuzynka jechała i miała mi zerknąć na te staniki... Zostaly same gigantyczne rozmiary... Ale z tego co mówiła to podejrzewam, że nawet te najmniejsze mogły być jak dla mnie za wielkie.. A z dziecięcych to mówiła, że większość przebrana... Widzę, że nie tylko ja mam taką ochotę na slodkie ;) Wracając od lekarza zakupiłam trochę małych pączków i zjadłam połowę :) a teraz wcinam z córcia jelly bean ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaga ponoć te pregna są fajnie ale np. U mnie w miasteczku to w żadnej aptece nie ma :/ dlatego zdecydowalam się na te. Same gigantyczne rozmiary mówisz ,mój do najmniejszych nie należy może bym się zalapala ;) w sobotę byłam w hm-ie i szczerze mówiąc te staniki mi się wcale nie podobały, są po prostu brzydkie :( a nie chce u brafiterki kupować za milion pieniędzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny oglądałam wczoraj tv i mówili o swinskiej grypie i się troszkę przerazilam bo w szpitalu w Rzeszowie czyli niedaleko mnie 18 osób chorych :-/ I aż mnie od wczoraj gardło boli a na samą myśl o tym chorubsku przechodzą ciarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
-Kawusia do 93 w brzuchu to ja cgyba szybko dojde cos czuje bo widze ze brzuch mi wybombilo... Zreszta robie sobie co tydzien zdjęcia brzucha tak na pamiatke i dla porownania jak rosl... I zdjęcie z dzis a to sprzed tygodnia to nie do uwierzenia... :) ale niech maluch rosnie... Oby tylko wszystko bylo ok, jutro wizyta trochę sie boje :((( pewnie znowu z 3godz mi z osrodku zejdzie... Bo takie kolejki... -Rozefi - ja wlasnie juz teraz jak mam twardy to wstaje i spaceruje i sie klade.. Szybko puszcza, jutro dopytam ginka co on o tym mysli. Maluch jakby spokojniejszy przez te skurcze, albo mniej go czuje przez to wlasnie... Hmm... -no ja do lidla nie dotarlam, ale jak te staniki takie wielkie to lipa, bo ja mam dalej 70-75pod biustem.. Zostanie mi allegro w takim razie... -ktoras pytała o dentyste, ja sie wybieram ale sily nie mam na ta podroz do osrodka i ciagle odwlekam.. Można leczyc zeby ale chyba bez znieczulenia. Z tego co kojarze kanalowki i ściąganie kamienia na nfz sa za free dla kobiet w ciazy ale to trzeba o tym doczytać i dopytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
-Dorcia uwazaj na siebie, jak nie musisz to nie wychodz może z domu... Ehh masakra tez slyszalam o tych wirusach ehhh... -aa te staniki z netto fajne :) z wkladkami. Mysle ze dociagne w nich do konca ciazy :) przynajmniej beda rosnac razem z moim biustem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozefi to próbuj bo podobno ten beżowy całkiem niezły :) Dorcia to Ty z jakich okolic jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zakupiłam pościel w Lidlu :) ba! Nawet dwie! Przy czym zaryzykowalam i kupiłam tę dziewczęcą a druga uniwersalną. Pomyślałam, że w najgorszym wypadku podaruje ja sąsiadce, która już na pewno wie, że oczekuje drugiej córeczki. No jednak liczę na to, że zachowam ja dla siebie :) . Oba wzory mi się tak podobały, do tego ta cena... jakość tez mi wygląda na dobrą, że nie potrafiłam wybrać wiec wzięłam obie... tym bardziej, że po Szymonie mam tylko jeden komplet pościeli (jasno brazowa). A uważam ze trzy komplety to jest optymalna ilość. Na początku nie zamierzam używać pościeli, mam śpiworek, ale wiadomo, w końcu się przyda. Z ubrankami z trudem, ale się powstrzymałam. Przepatrze co mam po Szymonie, dwie koleżanki juz szykują mi po swoich corkach, a jeszcze trzecia dziś zaproponowała mi odsprzedaż po swojej. X Jeżeli chodzi o jazdę samochodem, bardzo lubię, dużo jeżdżę, bo i jeździłam trochę w delegacje i inni mają mnie za dobrego kierowcę. Tyle, że ja raczej z tych dynamicznych ;) X Z kosmetyków to z tego co pamiętam to tylko ojlatum do kąpieli i maść witaminowe do tyłka. .. nie kojarzę żebym coś więcej używała. .. X Ja skurczy przepowiada jacyś nie doświadczyłam. X Dziś były jasełka w przedszkolu. Mój Józef wyszedł na piątkę :) X A ja Szymona urodziłam właśnie w swoje urodziny :) a teraz termin z om mam na dzień po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozefi femibion tez podobno są niezłe! Piszecie o twardnieniu brzucha, mi niby nie twardnieje ale mam od czasu do czasu takie bóle jak na okres.. To chyba te skurcze... Nie przypominam sobie żebym je miała w poprzedniej ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 10km do Rzeszowa ale wiadomo mąż dojeżdża i jak jego by coś złapało to nas napewno też tym bardziej że nie mam się czym leczyć. A jest tu może ktoś z Podkarpacia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w szpitalu do którego ja się wybieram rodzic trzeba tylko pieluchy. Lepiej jednak mieć swoje ubranka na zmianę i podpaski normalne (bo tam dają tylko te narty). A majtasy do szpitala to tylko te siateczkowe, fine linowe są do dooopy, nie oddychają. A w tych siateczkowych to jeszcze długo w połogu chodziłam :) X Miałam dziś problemy z brzuchem. Nie wiem czy za szybko Wstałam (bo zaspaliśmy my dzis) czy o co chodzi, ale ciągnęło tak, że musiałam się zginac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poprzedniej ciazy tez sobie robiłam zdjęcia brzucha co tydzień. Bardzo fajnie a pamiątka, teraz zrobiłam raz jak jeszcze nie było widać i ... tyle... jakoś tak mi się nie schodzi, na szczęście jeszcze nie jest za późno. Zrobię i porównam z takim samym okresem. Jutro! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Sylwia ja jak za szybko zerwe sie z lozka to mam takie uczucie jakby mnie cos w srodku rozrywalo:-( Trzeba sie przyzwyczajac do wolniejszych ruchow. Mi jakos biust za bardzo nie urosl niestety dlatego powstrzymuje sie z zakupami biustonosza bo mam nadzieje ze jeszcze urosna ;-) Gosc czerwiec27 odezwij sie jutro po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o kosmetyki to ja też tylko Oilatum na poczatek :) Dorcia ja pochodze z podkarpacia, obecnie mieszkam w stolicy...ale zamierzam rodzić właśnie na podkarpaciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia o jakich majtkach piszesz bo pojęcia nie mam, jakbys mogła link porzucić czy cos bo ja zielona kompletnie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
No wiec na tym co pisałam się nie skończyło :P pól miseczki chocapic 2 paski czekolady talerz leczo i wzilo mnie na upieczenie drozdowek z marmolada :D córcia miała przynajmniej frajdę z pieczenia bo juz do tańców wygibancow z nią nie mam sily. Cholerna przepuklina jeszcze do tego sie odzywa. Tak w ogóle to mam straszne ciągoty do gorzkiej czekolady ostatnio i wypieków drozdzowych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikta1244
Rozefi siateczkowe poprostu. Zaraz po porodzie nie wskazane jest założyć normalne galoty. Ja tez właśnie te polecam. One sa wielokrotnego użytku o ile Db pamięta. Tez zmaczna cześć pologu je nosilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze przyszla mama
Aaaaa dziewczyny dramat. Mimo ze wcale z jedzeniem nie szaleje w ciagu 1.5 tygodnia przybylo mi 1.5 kg!!!! I najgorsze....dzis zauwazylam chyba 2male rozstepy!!!!! Nie na brzuchu ale po jednym na kazden stronie po bokach ponizej tali!!! Codziennie na wieczor smaruje sie balsamem czerwonym z garniera. I wagi sprzed ciazy jeszcze nie przelroczylam. Dziewczyny co robic bo trzeba z tym zaczac walczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze przyszla mama
Sorki te rozstepy to chyba falszywy alarm:) To byly chyba ślady po nowych leginsach;) Dziewczyny mam pytanie . Jak wy odczuwacie ruchy dzieci? O tych samych porach dnia? W tej samej pozycji? Z ta sama czestotliwoscia codziennie? Jutro Usg polowkowe. Trzymac kciuki:) Ja chyba nie usne ze stachu i nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Z rozstępami to bardziej genetyka. To smarowanie to tylko w małym stopniu pomaga. Może peelinguj skore na brzuszku i później balsam? Ja tak robię U mnie podobnie. Jednego dnia mam 55.5 adzien później np 57kg a 4 dni później 56. Mi waga sie waha jak szalona. W 1 ciąży najwięcej przytylam miedzy 5-7 miesiącem iteraz tez powtórka :-) nie chciałam przytyć więcej niż 13kg w tej ciazy ale chyba tego nie unikne :-) Tez sie zmierzylam i w pasie póki co 80 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Mój szkrab ma dni ze Malo sie rusza ale to sporadycznie. Zazwyczaj naparza jak szalony i to caly dzień. Z przerwami krótkimi. i te jego kopniaki sa na tyle silne ze nie mogę zdrzemnąć sie w dzień a w nocy budzą. Z corka tak nie czułam mocno kopniaczkow i aż tak często. Może dlatego ze to byla piwrwsza ciąża. Jezeli syn bedzie tak aktywnym dzieckiem jak corka albo bardziej to slowo daje skończę w wariatkowie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nikitka a powiedz czy smaki w pierwszej ciazy a w drugiej masz rozne czy takie same masz smaki jak z corcia teraz ciekawa jestem bo ja mam odwrotne smaki jak z corka ale fajnie ze jest aktywny to dobrze daje mamie znac ze jest w brzuszku a jak tam dziewczyny sie czujecie ja nie bardzo mogłam spac cos mnie chorobsko bierze cherbata cytryna miod i czosnek i husteczki tyle co moge wziasc ach buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Gosc1987 - u mnie z biustem jest tak ze juz przestalam zwracac na niego uwage... Ogolnie nadal czasem mnie pobolewa, od kilku tyg u mnie juz tylko staniki sportowe z cienkimi wkladkami wiec nie musze myslec o rozmiarze.. A przed porodem i po napewno jeszcze ich dojdzie bo pokarm... Dam znac po wizycie, pewnie koło 14-15 bo przyjmuje od 12a zanim sie dowleke do domu i odsiedze swoje to minie... Mam nadzieje - ja raczej ruchy rano i wieczor, w dzien może tez cos sie dzieje ale nie jestem w stanie wyczuc jak chodze, jedynie jak leżę... No o ile to sa ruchy a nie dzis sie dowiem ze to np. skurcze byly... Bo od kiedy mam to twardnienie brzucha slabiej czuje malucha, nie wiem czy on mnirj kopie czy to twardnienie powoduje ze ja slabiej czuje... Ty dzis usg masz- super :))) Na ktora idziesz??? Ja tez dzis badania ale pewnie bez usg :( raczej pomaca i sorawdzi serduszko... stresuje sie strasznie, chcialabym zeby ciaza u mnie spokojniej przebiegala a nie ciagle sie czegos obawiam... Szczerze Wam powiem ze chyba porodem najmniej sie przejmuje, najbardziej tym czy u malucha ok, to mi codziennie ściąga sen z powiek.. :(a tu jeszcze tyle czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Justynko roznica jest taka ze z corka miałam większe mdlosci które trwały miesiąc dluzej. Odrzucali mnie od wielu dan, zapachów, zero gotowania, awersja nawet do wody, wymiotowalam kiedy widziałam lodówkę etc. Teraz mimo mdlosci i wymiotów aż tak zle nie bylo no i krócej. Teraz wiele rzeczy mi smakuje i mogę gotowac*****ec nawet wejść do niektórych restauracji co przy córce w ogóle nie bylo możliwe . Z corka to tylko ryby jadlam szpinak sushi i sałatkę grecka borowk i maliny no i spod od pizzy guseppe :-) apetyt na słodycze pojawił sie dopiero w 9 miesiącu. Teraz to w dużej mierze w moim menu sloducze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×