Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Ja się staram nie panikować. Jest dobrze a My dowiedzieliśmy się , że będziemy w troje jak byłam w trzecim miesiącu bo u nas wgl lekarz powiedział że będziemy mieć duży problem z pomnożeniem się ze wzgledu na moją chorobe ale udało się szybciej niż kazdemu moglo sie wydawac :-) Mały wielki cud nam rośnie. Każdy się cieszy zarazem martwi i troszczy a zwłaszcza dziadek :-) Pierwszy wnuczek i u jedynego syna ciągle pyta jak się czujemy czy zjedliśmy może coś chcemy . Malucha prababcia też już oszalała na jego punkcie zakupiła już trzy pary śpiochów z kaftanikiem. My w środe jedziemy na wizyte i usg może się w końcu dowiemy co mamy:-) Tatuś bardzo chce już zobaczyć małe nawet na ekranie :-) Zakochany w brzuchu od momentu kiedy się dowiedzial ze bedzie tata a nawet wczesniej chcial zeby cos tam sie zagniezdzilo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Dzięki za miłe słowa. GośćCzerwiec tak niestety jest zazwyczaj. Kobiety odkładają decyzje o macierzyństwie, żeby zapewnić stabilizację finansową swojej rodzinie a później i tak wychodzi jak zawsze. A jak człowiek dostanie dobrą pracę to poświęca dla niej za dużo.I tak dobrze, że na zwolnieniu jesteś a nie tyrasz do samego porodu a później jak co do czego zostajesz z niczym. Mam nadzieję, ze chociaż Twoj mąż ma stabilną sytuację w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila wielkie gratulacje ze wam sie udało i rosnie malenstwo kochane jak wasze wizyty kiedy macie nastepne ja za tydzien w sobote mam w koncu echografie to bedzie u mnie juz 23 tydzien jeju!!!! ale ten czas leci i wkoncu sie dowiem kto pomieszkuje w moim brzuszku bede swietowac z mezem czy to bedzie corka czy synek bedziemy sie cieszyc tak samo juz nie moge sie doczekac napisze wam pewnie wieczorkiem bo mam na 15 a dzis badania robiłam moczu mam nadzieje ze wyjda dobrze takze kochane czas nam nieublaganie ucieka i zleci i bedziemy wyczekiwac ktora z nas pierwsza urodzi super!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dziś w nocy obudziła silna migrena, nie spałam pół nocy :/ Teraz już na szczęście troszkę lepiej, choć dalej mnie boli głowa. Msakra jakaś, to chyba przez tą kolejną zmianę pogody. U mnie było pare dni ciepło (6-8 stopni) a dziś w nocy ciśninie poszłow górę, temperatura w dół i jak rano wstałam to było -2 stopnie, a teraz 2 na plusie. Mogłaby już przyjść wiosna... Kawusia ja Cię podziwiam, że dajesz radę żonglować pracą, domem i trójką dzieci i jeszcze jesteś przy tym w ciąży. Ja mam na głowie dom tylko, siedzę teraz na L4 a i tak mam dni takie, że nie potrafię się zmobilizować do niczego. Dostałam wczoraj od ginekolog przykaz odpoczywania, mam nie przeginać z wysiłkiem bo mój organizm zaczyna odczuwać podwójne obciążenie. Dokuczają mi pachwiny i bóle krzyża. Pytałam o szkołę rodzenia, bo są u mnie w mieście dwie, ale dowiedziałam się, że będę mogła chodzić, ale nie będę mogła uczestniczyć w ćwiczeniach, które tam się wykonuje. No i popytałam o poród, pani doktor kazała mi się raczej nastawiać na cc. Tak bezpieczniej przy bliźniakach. Co prawda jeszcze wcześnie żeby mówić o ich ułożeniu, ale od poprzedniego usg nie zmieniły swoich pozycji - jedno jest ułożone główką do dołu, a drugie odwrotnie. Jeśli taka pozycja zostanie to całkiem wyklucza poród sn. W czasie usg dzieciaczki się pięknie ruszały, machały nóżkami i rączkami :) Serduszka pięknie biły :) Uwielbiam te badania, już się nie mogę doczekać połówkowego za dwa tygodnie. Aaaaa no i tak jak mówiłam dostałam już skierowanie na obciążenie glukozą. Zrobię jakoś przed kolejną wizytą razem z morfologią i innymi zleconymi badaniami. Wolę sobie oszczędzić dodatkowego kłucia, bo u mnie zawsze jest problem z trafieniem w żyłę. Wiele razy się kończyło na kilku ukłuciach a nawet na pobieraniu krwi z nadgarstka. Ufff ale się rozpisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Oj wiosny to i ja nie mogę się doczekać. Tak sobie wyobraziłam jak leże w ogródku na leżaku a najmłodszy bawi się grzecznie w piaskownicy i na zjeżdżalni. Mają jeszcze basen i trampolinę, więc jak będzie cieplej to pewnie całe dni na dworze będą. A macie jakiś pomysł na wiosenne kurtki i płaszcze? Uważaj na Maluszki Justek. Ogladalas 600 gramów szczęścia? Tam były historie mam bliźniaków. Nie mam na myśli, żeby Cię straszycwwczesniactwem tylko może doświadczenie tych mam Ci pomoże. A te migreny u Ciebie nie są spowodowane Hashimoto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość27czerwiec daj spokój, wspołczuję..i wiem coś o tym!!!...Ja tez już swoje w mojej robocie przeszłam a dodam, że to budżetówka...Ale już nie będę sie na ten temat rozpisywać bo nie chcę się denerwować...Koleżanka moja wróciła do pracy w porządnej firmie prywatnej po macierzynskim i wychowawczym to jej jeszcze niezla podwyżke na wstępie dali...Zdarzają się jeszcze porządne firmy jak widać ale bardzooo bardzo rzadko :( Dlatego ja wychodzę z założenia, że rodzina i dzieci są najważniejsze!Póki co odpoczywaj i nie myśl o pracy! Ja tak właśnie robię ;) A u mnie dzisiaj zaczyna lecieć 23 tydzień :D A z tą migreną to faktycznie musi być coś z pogodą bo widzę, że w ostatnich dniach większość z nas na nią narzeka....zresztą przyszło ocieplenie więc całkiem możliwe, że coś ciśnienie szaleje... Justek koniecznie ja bym na Twoim miejscu szła na cc. Znam dziewczynę, która rodziła naturalnie i niestety jedno z dzieciaczków po takim właśnie porodzie jest niepełnosprawne...:( Ja Cię nie chcę straszyć bo akurat takie przypadki nie zdarzają się często ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia ja właśnie nawet wczoraj mierzyłam moją kurtkę parkę, która ma w pasie ściągacze...i o dziwo jak je poluzuje jest jeszcze całkiem sporo miejsca :D Jest więc szansa, że się zmieszczę... jak nie może ktoś coś mi pozyczy...PÓki co chodzę w kurtce, która dała mi teściowa...bo już w mojej nie mogłam się zapiąć :) Córkę akurat rodziłam na wiosnę. W momencie jak wychodziłam ze szpitala zrobiła się piękna wiosna:) A do szpitala jeszcze w takiej cieplejszej przyjechałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
-Kawusia, Jaga- dzieki za otuche... Powiem Wam szczerze ze moja praca nie jest dobrze platna, wiec żal zaden... Na szczescie maz w pracy ma w miare ok. Zreszta ja sie po czesci ciesze ze takie rzeczy wychodza teraz... Bo itwierdzaja mnie w tym ze nie wiaze tam calej swojej przyszlosci.. Nie chce tu pisac o pracodawcy za wiele bo wiadomo... Ale juz nie raz dal taki popis wobec moich kolezanek ze zalowalam ze w ramach solidarnosci nie poszlam z wypowiedzeniem... Ciesze sie ze jestem na L4, zaluje ze nie poszlam na nie od razu... Umowe mam do konca2017. Powrotu mi odmowic nie moga... A ile popracuje to sie okaze. Po prostu jak urodzi się Junior bede rozmawiac z lekarzem kiedy moge drugie, oglądać sie na nic nie bede i liczyc na przedluzenie tez nie... Potem umowa wydłuży sie do porodu, rok macierzynskiego i jak male podrosnie zaczne szukac pracy takiej gdzie zwyczajnie darzy sie pracownika jakimś szacunkiem... Ja nikomu zle nie zycze, ale karma wraca i mam nadzieje ze życie im za wszystko odda z nawiązką... Mam tylko nadzieje ze Maluszek którego teraz nosze przyjdzie spokojnie na swiat i bedzie zdrowy no i ze z kolejnym nie bedzie problemu z poczeciem i ciaza. Prace pozniej znajde bo jak sie chce to praca jest. W kazdym razie jesli wyjdzie po mojemu, to nie zostane z niczym... Czyli w gruncie rzeczy ciesze sie ze teraz wyszly takie rzeczy, gorzej gdybym wrocila, wstrzymywala sie z druga ciaza i liczyła na przedluzenie umowy a oni wtedy kopneli mnie w d**e... Tak przynajmniej wiem jakie jest ich nastawienie do pracownikow. -Justek-ja ogolnie jestem przeciwna cc, ale w przypadku blizniakow nawet bym nie myslala o sn... Po co Ci dodatkowy stres.. No i czasem sn przy jednym maluchu jest problematyczny a co dopiero przy dwojce... Ale to jeszcze masz troche czasu zreszta lekarz Ci doradzi napewno :)) -Mila-a no kazdy sie tutaj cieszy. :) z kednej strony fajnie ze sie w 3miesiacu dowiedzialas bo wiele stresow Cie minelo, w tym ciagle latanie do lazienki i sprawdzanie czy to sluz czy krew.. Ja wiedzialam praktycznie przed terminem miesiaczki i od tamtego momentu juz troche sie zdazylam namartwic. U mnie glowa przeszla!!!! Chwalaaaaa. Ciekawe na kak dlugo... Troche pochodzilam po dworze (czy jsk kto woli-polu :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie dziewczyny ze u was wszytsko dobrze jaga jak sie czujesz justek aty jak tam bardzo kopia cie maluchy kawusia duzo odpoczywaj jesli znajdziesz czas dla siebie wiadomo nikt nas nie wyreczy z obowiazkow zawsze jest praca w domu miłego dnia i trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Justynka - tez sie trzymaj cieplutko i daj znac po wizycie czy wszystko ok i czy maluch sie ujawnil kim jest :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciekawe co u Gracjany bo sie dlugo nie odzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynkaa1986- My zapisaliśmy sie na USG 3D w srode na 9;45 a na 16 mamy lekarza tez w srode. Tez juz bym chciala wiedziec ktora plec bedzie u nas dominowac ale bez wgledu co bedzie to bedziemy rownie mocno kochac. Chociaż przy rozmowach z brzuchem bedziemy wiedziec jak sie od niego zwracac mi jakos latwiej przychodzi Marysia ale tatus dziecka wyzywa ze mam mowic bezosobowo bo nie wiemy co jest :-) gośćCzerwiec27 - no fajnie ale jakby sie cos stalo to bym nie wybaczyla sobie i lekarzom u ktorych bylam w trakcie ciazy a rzaden nie widzial ze w niej jestem nawet po zrobieniu usg . Za to jak jeden powiedzial ze jestem juz liczba mnoga i obstawial 7-8 tydzien nie wierzylam dopiero jak na usg potwierdzil to sie tak strasznie cieszylam ale z tygodniem ciazy sie pomylil bo ti byl juz 12 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Mila - najważniejsze ze wszystko z malenstwem jest dobrze i nie masz sie co martwic :) tak to z lekarzami jest, nie Tobie pierwszej mowili o problemie z zajsciem a tu niespodzianka :) niech teraz malenstwo rośnie zdrowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja głowa na szczęście też już prawie mnie nie boli :) Od razu lżej. Kawusia, jakoś nigdy nie wiązałam bólów głowy z hashimoto, głowa mnie bolała od kiedy pamiętam raz na jakiś czas. Dużo gorzej było jak brałam kiedyś tabletki hormonalne - nawet miałam robioną tomografię, ale nic nie znaleźli. Okazało się że jak odstawiłam tabsy to bóle głowy zaczęły się pojawiać powiedzmy raz w miesiącu (a wcześniej 2-3 razy w tygodniu). Ja nie mam kurtki na wiosnę. Tzn mam taką fajną a'la skórzaną, ale w nią się teraz nie zmieszczę. Nie mam pomysłu w czym będę chodzić. A o programie 600 gram szczęścia słyszałam, ale nawet nie chcę oglądać bo tylko się będę martwić i przejmować. Póki co, robię wszystko żeby te dzieciaczki miały dobrze u mnie w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA PORODU...PŁEĆ Polinna .................. 26 /1 /1 /01.06.2016/ K 1...........................30/5/1/01.06. 2016/ Jaga........................33/1/ 2/04.06.2016/córeczka Asia...................................../07.06.2016/cór eczka justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 /08.06.2016/ gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /11.06.2016/ nusia88. ...................27/4/1/11.06.2016/ Dorcia436 ................26/1/2/11.06.2016/ MadeleineP...............23/3/1/13.06.2015/córeczka ZeberkaSz ...............26 / 1 /1 / 15.06.2016/ Gusia1910................23/-/2/16.06.2016/ sylwiaczerwiec29.... 34/2/2/17.06.2016/ mam nadz.ze prz. mama/26/1/1/18.06.16/synek agora.........................25/3/1/20.06.2016/ pisklaki.....................27/2/1/20.06.2016/ justek007.................28/36/1/21.06.2016/ Różefi...................... 26/1 /1/23.06 .2016/ bezzka......................31/3/1/1/25.06.2016/ Ewcia8505................30/../1/25.06.2016/ Zetkaaa ...................19/4/1/26.06.2016/ Unicorn.....................27/2/1/26.06.2016/ gośćCzerwiec27........28/3/1/27.06/ Gosc 1987.................28/3/1/27.06./ kawusia4..................29/1/4/28.06.2016/ Alex95.......................20/ 1/1/30.06.2016/ Coś albo kogoś dopisać w tabelce? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dobrego pracodawce naprawde ciezko, dlatego trzeba doceniac jesli ma sie prace, w miare platna i normalnego szefa. Ja jestem i w dobrej i zlej sytuacji. Umowe mialam na czas okreslony no i zostala przrdluzoba do czasu porodu, pracodawca zachowal sie bardzo honorowo i jeszcze na koniec wynsgrodzil mnie premia, wiec takuego ze swieca szukac. Ale zla strona jest taka ze po zakończeniu umowy i rocznym macierzyńskim niestety bede musiala szukac nowej pracy, bo nie bede miala gdzie wrócić. No ale zycie pokaze, nie ma co planowac. Jeszcze 1,5 roku w domu na pewno :) Biedne meczycie sie z tym bolem glowy, ja musze Wam powiedzieć ze wprost przeciwnie, sluzy mi ta zmiana pogody i az milo na spacer wyjsc. Ja teraz sporo staram sie byc poza domem bo remonty w bloku, wierca niemiłosiernie glosno i nerwy mi puszczaja juz :/ bo ani pospac, ani tv obejrzec, własnych mysli nie slysze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Bezzka - to tacy pracodawcy jeszcze istnieja? :)) haha premia dobre. U nas takie słowo to chyba szef w slowniku obcojezycznym by szukal zeby nie znalezc :) Ja juz jestem spokojna, wyrzucilam to z siebie i mi lżej na wątrobie, przejmowac sie nie bede bo najważniejszy jest w tej chwili maluch i cala reszta mi zwisa totalnie :) oby tylko rósł jak należy :) niestety moj bol glowy probuje znow przyatakowac :((( Mlody chyba bedzie niezlym lasuchem bo znow po talerzu ciastek zaczal mnie kopac :D Zwykle robi to wieczorem jak usypiam, jak przyloze reke do brzucha to od razu sie uspokaja. A jak u Was maluchy??? Daja popalic czy grzeczne? Pewnie i tak zadna z nas nie odczuje tak jak Justek kopania.. Za pare tygodni to juz beda konkretne 4stopki i 4raczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Z tymi kurtkami to dobre pytanie... Szczerze Wam powiem ze jeszcze o tym nie myslalam... Moze dlatego ze ja jedyne gdzie uciekam myślami to malutkie ciuszki... W sumie to bede chyba kombinowac z tymi co mam albo skocze do ciucha, kupie cos za grosze:) zimowke kupilam za 25zl to z wiosenna powinno byc jeszcze łatwiej :) chociaz kto wie, moze szybko sie lato zrobi, z ta pogoda to ciezko sie polapac:)) Justek - no raczej ala skorkowa seksowna kurteczke musisz odlozyc na lepsze czasy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Jaga ja poproszę :-) 28 lat , 2 ciąża chłopak data porodu 09.06. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaga super ze uaktualniłas tabelke bedziemy widziały ile nas jest i kto bedzie miał corcie a kto synka choc wiele z dziewczyn z tabeli znikło z naszego temaciku mila to trzymam kciuki za srode dzieki dziewczyny dam wam znac bede mega szczesliwa jak zobacze kruszynke buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćCzerwiec27 moje też tak robią, że się ruszają, wiercą i kręcą a jak tylko przyłożę rękę do brzucha żeby to poczuć to one przestają :) Mi się jeszcze nie udało wyłapać ruchów na zewnątrz :) Dzisiaj w nocy synek się konkretnie wiercił, a teraz to drugie nieśmiałe się kręci. Kurcze, przyznam, że mnie nastraszyłyście dzisiaj tym ekstra wczesnym porodem. Będę leżeć plackiem jak będzie trzeba. PS. Przypaliłam obiad :( Zwalę to na ból głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćCzerwiec27. no chyba rośnie i to szybko bo brzuch z dnia na dzień co raz wiekszy i chyba moje male nie lubi halasu bo wczoraj w domu byla rozmowa z podniesionym tonem bo moja tesciowa jak jest dyskusja albo rozmowa przez telefon lubi glosno mowic a male sie chyba zdenerwowalo na babcie i mame kuło . A co do ruchów dziewczyny to jeszcze nie widać ale ja odczuwam takie fajne w środku . Tatuś pytal jak to jest , jak ja sie czuje , jak ja czuje dziecko w brzuchu czy to jest tak jak on sie naje i czuje sie pelny czy ja tak samo odczuwam małe w brzuchu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam dodać Nikitę do tabelki i uaktualnić siebie ale kafe twierdzi, że spamuję... :/ Spróbuję z edytowaniem tego postu: NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA PORODU...PŁEĆ Polinna .................. 26 /1 /1 /01.06.2016/ K 1...........................30/5/1/01.06. 2016/ Jaga........................33/1/ 2/04.06.2016/córeczka Asia...................................../07.06.2016/córeczka justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 /08.06.2016/ nikita1244................28/.../2/09.06.2016/synek gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /11.06.2016/ nusia88. ...................27/4/1/11.06.2016/ Dorcia436 ................26/1/2/11.06.2016/ MadeleineP...............23/3/1/13.06.2015/córeczka ZeberkaSz ...............26 / 1 /1 / 15.06.2016/ Gusia1910................23/-/2/16.06.2016/ sylwiaczerwiec29.... 34/2/2/17.06.2016/ mam nadz.ze prz. mama/26/1/1/18.06.16/synek agora.........................25/3/1/20.06.2016/ pisklaki.....................27/2/1/20.06.2016/ justek007.................28/36/1/21.06.2016/synek i ??? Różefi...................... 26/1 /1/23.06 .2016/ bezzka......................31/3/1/1/25.06.2016/ Ewcia8505................30/../1/25.06.2016/ Zetkaaa ...................19/4/1/26.06.2016/ Unicorn.....................27/2/1/26.06.2016/ gośćCzerwiec27........28/3/1/27.06/ Gosc 1987.................28/3/1/27.06./ kawusia4..................29/1/4/28.06.2016/ Alex95.......................20/ 1/1/30.06.2016/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Justek - spam.. Jak cos to haker jestes, niech Ci nie ublizaja :) podaj dane to Jaga dopisze, ja kafeteria lubi :))) Ja zewnętrznie tez nic nie widzę. Maz jeszcze nie wylapal chwili kiedy kopie i pewnie nie szybko sie to stanie, bo Młodego nie idzie przechytrzyć :) klade reke i spokoj a zabiore i BACH :D. Justek nie martw sie, będzie dobrze. Blizniaki maja to do siebie ze miga zechciec wczesniej wyjsc ale nie jest to jakas regula :) zreszta pewnie za kilka tygodni sama zaczniesz je blagac żeby wychodziły i daly Ci ulzyc.. :D Mój znow zaczyna kopniaka, jablka widac to tez jego przysmak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi kurtkami to dobre pytanie, ja mam w miare dopasowana kurtke zimową i boje sie ze do konca zimy nie starczy bo juz coraz ciezej sie zasuwa a nie oplaca sie kupowac wiekszej na miesiac.. no a wiosna tez nie wiem;) zwykle krotko nosi sie plaszcze bo szybko jest cieplo. A znow brzuch na wierzchu nie bardzo bo male zmarznie ;) Ja mam strasznego wierciocha, caly dzień sie odzywa co jakis czas a najbardziej wieczorem. Od kilku dni czuje inaczej ruchy, wczrsniej to byly takie drgania, pukniecia od srodka a teraz doszly takie oplywowe, czuje kiedy malenka przekreca sie :) ale dziewczyny ten czas szybko leci! Widze goscczerwiec masz apetyt na slodkosci i przegryzki;) ja staram sie unikac, jem za to duzo owocow. A dzis bede piekla chlebek z siemieniem lnianym i sezamem do tego kakao mmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje znowu ma tak na tate. ,Mnie jak kuje czasem brzuch ja moge masowac caly dzien i mi nie minie a on dotknie i juz koniec nie kuje .. Magiczna reka taty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Bezzka no ja caly czas jem praktycznie :) wszystko musi mieć wyrazny smak, albo slodki albo slony albo kwaśny. Czy pikantny... No i nie może byc miesem :)) no i ziemniakiii oj marza mi sie frytki wiec pewnie jutro zrobie :D a dzis barszcz bialy i chyba tosty bo dalej mnie na nie ciagnie.. Jak zjem z 4-5 czyli pol chleba to może poczuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Bezzka - kakaooo mniammm. :) ja uwielbiam to tradycyjne deco moreno:)) ojj i swiezy cieply domowy chleb... Mrrr smaka mi robisz :) chyba jutro upieke :) ja robie taki z cebula :) jest dlugo wilgotny.. No i uwielbiam jesc jeszcze goracy i popijac mlekiem z lodowki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×