Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość gość 1987
Ale sie dziewczyny rozpisalyscie, mialam co poczytać;-) Mi od rana głowa peka teraz to juz az mnie mdli:-( Jakas masakra lerze i umieram:-( Fajnie ze u Was wszystko dobrze i dzidzie rosna;-) Gosc czerwiec27 kiedy nie wejde na forum to czytam ze cos slodkiego zjadlas;-) Twoja dzidzia to maly lasuch;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z praca mam taką sytuację, że w sierpniu skończyła mi się umowa. Praca przy projektach unijnych wiec z racji zmiany oprogramowania nie liczyłam na szybka nowa umowę, bo na nowe projekty jeszcze było za wczesnie z reszta poleciała połowa pracownikow... wiec z decyzją o dziecku było tak, że albo teraz albo nigdy, bo zanim bym znalazła nowa prace, ustabilizować w niej pozycję, to kolejne lata by tylko leciały, a przypomnę ze i tak już nie jestem taka młoda. .. Musze przyznać, że nasza decyzję podparł ten program macierzyńskiego dla bezrobotnych, że po tych latach pracy nie zostaje mimo wszystko z niczym. Mam już sporo lat pracy zaliczone, przerwę miałam tylko, tak jak teraz na okres ciąży z Szymonem, wróciłam jak go odchowalam i poslalam do przedszkola. Teraz mam identyczny plan. Zamierzam wrócić do pracy, znaczy szukać nowej po -powiedzmy- wychowawczym. X Mam nadzieje, ze wiosna będę chodziła w swojej, najwyżej nie dopiętej kurtce. Póki co w zimowej się jeszcze mieszcze :) i liczę na to, że do końca ciąży tak będzie. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No I ja coś dopisze :) NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA PORODU...PŁEĆ Polinna .................. 26 /1 /1 /01.06.2016/ K 1...........................30/5/1/01.06. 2016/ Jaga........................33/1/ 2/04.06.2016/córeczka Asia...................................../07.06.2016/córeczka justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 /08.06.2016/ nikita1244................28/.../2/09.06.2016/synek gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /11.06.2016/ nusia88. ...................27/4/1/11.06.2016/ Dorcia436 ................26/1/2/11.06.2016/ MadeleineP...............23/3/1/13.06.2015/córeczka ZeberkaSz ...............26 / 1 /1 / 15.06.2016/ Gusia1910................23/-/2/16.06.2016/ sylwiaczerwiec29.... 34/2/2/17.06.2016/córeczka mam nadz.ze prz. mama/26/1/1/18.06.16/synek agora.........................25/3/1/20.06.2016/ pisklaki.....................27/2/1/20.06.2016/ justek007.................28/36/1/21.06.2016/synek i ??? Różefi...................... 26/1 /1/23.06 .2016/ bezzka......................31/3/1/1/25.06.2016/ Ewcia8505................30/../1/25.06.2016/ Zetkaaa ...................19/4/1/26.06.2016/ Unicorn.....................27/2/1/26.06.2016/ gośćCzerwiec27........28/3/1/27.06/ Gosc 1987.................28/3/1/27.06./ kawusia4..................29/1/4/28.06.2016/ Alex95.......................20/ 1/1/30.06.2016/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Gosc1987 - bo Mlody to jedzenie ma po matce :D zreszta i tatus za koszule jedzenia nie wrzuca :) w pracy zawsze to wszystkich draznilo ze jem ile wlezie a nie tyje.. Oby Mlody tez tak mial, bo szkoda by mi bylo dziecku jedzenia bronic dla jego zdrowia zeby w nadwage nie popadl :) Mi poki co znow glowa przeszla, pytanie na jak dlugo... To chyba ta pogoda bo przeciez ilez mozna... -Sylwia- to tez ciekawie u Ciebie z praca.. Ja sie w sumie ciesze bo bym sie pozniej zastanawiala, czy czrkac z drugim, czy mi przedluza umowe itp.. A tak przynajmniej wiem ze na cuda liczyc nie mam co.. W sumie kilku dziewczynom juz nie przedluzyli umow bo wiedzieli ze moment planowania dziecka sie zbliza, wiec wizję przyszlosci mam klarowna.. W sumie sie ciesze, bo juz kilka razy myslalam o odejsciu, o zmianie pracy, nawet mialam propozycje ale tlumaczylam sobie ze lepszy wrog ale swoj... A tak życie samo mi pomoze i bez złudzeń :) zreszta bylam u kolezanki ktora jest teraz na L4 tez w ciazy.. Pracowala ze mna, jej juz teraz zus płaci.. I z tego co wyliczyla to i do zus podal szef tak dane ze to co dostaje to nie jest 100%wyplaty jak powinno byc. Wiec ja na kokosy nie licze, zawsze pracowalam tak aby bylo dla pracodawcy dobrze, tyralam czasem od 6 do, 18 czasem i soboty (a wymiar pracy mam 8h) aby bylo zrobione co ma byc, zawsze mogli liczyc na mnie... Ale skoro tak dziekuja i sa zyczliwi i doceniaja to czas zaczac myśleć wylacznie o sobie i tyle.. Mysle ze wszystko dzieje sie po cos w zyciu.. Wiec tak mialo byc. Wczoraj bylam wsciekla, zalamana a dzis szczerze sie ciesze... Zaslona obludy opadla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Cos dawno nie bylo tu - mam nadzieje ze przyszla... - haloooo odezwij sie, wszystko ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z pracą mam w tym momencie dobrą sytuację. Mam umowę na stałe, więc się póki co nie martwię. Odchodząc na L4 usłyszałam, że na pewno miejsce w pracy będzie na mnie czekało. Co do tego, że ciążowe L4 jest 100% płatne to trochę taki bajer. Niby jest te 100% ale podstawy, niestety przy wyliczeniach zus nie bierze pod uwagę nadgodzin (a tych miałam w ostatnim roku dużo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiedzialam ze jestem w ciazy i niestety odeszlam z pracy ( szef i kierowniczka nie do wytrzymania ) a gdybym wiedziala to bym sie przemeczyla z nimi bo szef caly czas powtarzal ze wiazal ze mna powazne plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Andzia ja mam termin na 27 czerwiec a takie wyrazne ruchy czuje od tygodnia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam dokładnej daty bo lekarz jeszcze mi nie wyliczył . Teraz zmieniłam żeby mieć bliżej i wgl to na pewno się dowiem ale jak sama tak na oko liczyłam to koniec czerwca początek lipca choć liczę , że zrobi mi prezent na urodziny :-) Ruchów czuje ale takie w sobie tylko dla mnie dla otoczenia sa one nie wyczuwalne i nie do zobaczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćant
My już zaliczamy 22 tydzień i dziś byliśmy na badaniu 3d, które potwierdziło, że to chłopiec. Maluch jest w pełni zdrowia, waży 490 g. Chcąc to uczcić poszliśmy na zakupy i trafiliśmy na megapromocje w smyku. 5cio paki body kosztują 30 zł. także troszkę się obkupilismy. Maluch rośnie jak na drożdżach i z miesiączki wychodzi termin 5.06 a z usg już 30.05, także wygląda na to, że wpadnę na maj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuje takie lekkie ruchy juz sie martwilam bo to moja 2 ciaza i podobno szybciej czuc :) nie wiem czemu ale bardzo sie przejmuje czy wszysko z moja dzidzia wporzadku :/ przy pierwszej ciazy tak nie mialam ( mam slicznego 4 letniegi synka ) strasznie sie niepokoje jak przez caly dzieb nic nie poczuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż by tu powiedzieć PRODUKUJECIE NA POTEGE!!! duuuzo by tu komentować ;) czas leci nieubłaganie dziś w pracy dziewczyny nie mogły wyjść z podziwu ,ze to juz 20 tygodni szok. Ruchy są wyczuwalne juz dość mocno, jeszcze ich nie widać ale czuć bardzo,mój codziennie kładzie rękę ,a nawet ostatnio moja mama się zalapala na *****iwość malucha :) Jeszcze dwa tygodnie i może ja dopisze płeć do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Ja tak jak gość 1987- na 27.06. Moj kopie dość odczuwalnie i dzis wyjatkowo czesto.. To koncowka 19tc... Pierwsze ruchy ok.tydz temu... U mnie łożysko jest z tylu wiec stad tez dosc konkretnie odczuwam malucha. No i ma ciagle bodźce bo ciagle jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Rozefi - a Ty dalej do pracy chodzisz? :) szalonaaaa :) leci leci, ale ja sie ciesze z tego, juz nie moge sie doczekac az maluch bedzie na swiecie zewnetrznym :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Rozefi ja tez mam usg za dwa tygodnie i oczywiście licze ze poznam plec;-) Gosc czerwiec27 co slodkiego zjadl Twoj lasuch na kolacje;-) ? Masz racje ze po slodkim dziecko staje sie bardziej *****iwe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Gosc1987- a zjadl talerz ciastem domowej produkcji cześć kakaowe czesc kokosowe... 4 landrynki owocowe no a wczesniej zupe i pol chleba tostowego. A wlasnie ide talerz mizerii zrobic bo zapas ogorow kupiony...to jeszcze wciagne :) jutro musze mu lody kupic pare litrow bo zapas juz zjadl :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Ciastem ="ciastek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
A ja myslalam ze moja dzidzia ma apetyt;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Gosc1987 - wierz mi albo nie ale ja non stop jem... W sumie bez ciazy wygladalo to podobnie... :) jem, trawie, jem, trawie i tak caly czas... :) maz jak wrocil to spytal od razu czy jakies ciasto upieklam... Pewnie jutro lub w niedziele mnie to czeka bo wyjem wszystko co slodkie... Pod lozkiem mam sloik z landrynkami i pudelko ptasiego mleczka bo chodzenue do kuchni jest meczace :D mizerie zjadlam i juz glodna... A to byl ten najdłuższy sklepowy ogorek oczywiscie caly.... Ciekawa jestem co na to waga doktora we wtorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,ze apatyt nas łączy ,zamowilismy na kolacje pizzę i... Po tej pierwszej zadzwonilismy po kolejna ;) miałam taaaka ochotę na pikantna pizzunie ,ze cos strasznego. Zobaczymy co pokaże waga przy następnej wizycie ;) Goscczerwiec27 jeszcze chodze ale jest coraz ciężej wiec zobaczymy jak długo jeszcze. Spojrzalam na koszule z linku, ostatnio za 3 złote kupilam taka na ciuchu i to nowka sztuka :) mam juz chyba ze 4 egzemplarze ale tego to raczej nie będzie dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witaj JUSTYNKAAA1986 dziekuje,ze sie odezwalas:-):-*:-*tak dlugo nie znasz plci??ja w tamtym tygodniu poznalam juz tzn.w 15tym,ze dziewczynka!!!:-):-)tak jak marzylismy z mezem:-),mam nadzieje ze lekarka sie nie pomylila.Teraz jestem w 16tyg ,czuje sie lepiej wreszcie:-).A co u Ciebie jeszcze?Pozdrawiam serdecznie:-):-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Rozefi - ciesze sie ze nie tylko ja mam takie ssanie :))) To mocna jestes, ja sie zbieram do ciucha.. Ostatnio wyszlam ale tylko 2koszule dla meza i 2bluzki wynalazlam.. A czekam na przypływ sil żeby jechac na przeceny.. Chetnie bym poszla na dluzsze łowy ale siłowo nie daje rady :( a dwa ze chcialabym juz na 100%wiedziec czy chlopczyk i wtedy to bedzie wyzszy cel dka wyjscia :) koszule zamówiłam bo akurat pizam, bielizny i butów jakos nie potrafię w ciuchu kupic... A moje pizamy juz zbyt uciskaly brzuch.. Teraz spie wygodnie w koszuli i rano brzuch nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Andzia - mnie na poczatku mdlilo ale nie wymiotowalam ani razu... Teraz w ogole mnie nie mdli, kazdy dzien zaczynam platkami z mlekiem, wczesniej zaczynalam herbata i sama herbata mnie mdlila... A potem nadrabialam jedzac jak szalona... Na plusie do 17tc mialam pół kilo.. :) wiec tez bez szalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Ja bez pomidora nie moge zyc jak Ty bez ogorka;-) Mam duzy apetyt ale przy Tobie nawet ja wymiekam;-) Czasem maz patrzy na mnie podejrzanie i pyta gdzie mi sie to wszystko miesci a ja raptem co dwie godzinki jem;-) Jak na razie mimo obzarstwa waga od 3 tygodni stoi w miejscu wiec sobie nie zaluje;-) Wlasnie zajadam białego michalka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam maly apetyt najgorzej jest w nocy. Lubie gotowac dzisiaj zrobilam paczki z marmolada i toffi ale zadnego nie zjadlam bo slodkie mnie odpycha teraz tata dziecka szykuje nam kanapki z twarogiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×