Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość mam nadzieje ze przyszla mama
Gracjana - a co wchodzi w skład twojego jednego zestawu?:) po ile szt ciuszkow masz w zestawie? Ja przy pierwszej ciazy kompletnie nie wiem ile czego bedzie mi potrzeba i co powinnam miec na początek. Jak urodzimy to bedzie lato wiec mysle ze najwazniejsze beda bodziaki i spiochy ale moze sie myle? Ja wczoraj w sklepie zglupialam bo nie wiedzialam jaki rozmar brac. Idac za rada rodziny bralam wszystko 62 ale wlasnie jakieś duze te ciuchy mi sie wydaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny gracjanka gratulacje coreczki fajnie juz coraz wiecej dziewczyn w tabeli z okreslona plcia ja musze czekac do soboty ale bede sie cieszyc kazda plcia jaga ja tak samo edytuje tabelke najpier trzeba cos wpisac a potem dopiero kopiuj tabelkeod kogos i wklej w ta napisana twoja wiadomosc inaczej jest spam ja chorutka katarek mam ale kuruje sie bez lekarstw wiadomo dla dobra dzidziusia to teraz czekamy na kolejne wiadomosci od dziewczyn ten tydzien bedzie bardzo ekscytujacy miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez egzamin na prawko zdałam za pierwszym razem. Ale byłam z takim nastawieniem, że przecież nikt za pierwszym razem ne zdaje i to tylko taka rozgrzewka. Wzięłam kasę, żeby od razu zamówić drugi termin i... miałam za co świętować ;) Ale też uważam ze prawdziwej jazdy uczy się dopiero PO z danym egzaminie. Przyszła mamo super ze wszystko ok. Dziewczyny wytłumacz cie mi proszę, bo może teraz zalecenia się zmieniły a propos pielęgnacji noworodka... co Wy za kosmetyki kupujecie? Ja mialam octaniept do pepuszka, ojlatum do kąpieli a do pupci wystarczyła maść witaminowe. Miałam też sudocrem, którego praktycznie nie używałam. Dodam że swojego doświadczenia, że pajace, które nie rozpinaja się na nóżkach są baaardzo niepraktyczne szczególnie dla młodych mam. Żeby zajrzeć do pieluszki trzeba całe dziecko rozbierac, to samo się ma z bodzakimi, które nie mają rozpiec między nóżkami. A i ubrać ciężej. U nas na samym początku rządził pajace i body plus polśpiochy lub dresiki. Gracjana tyle, że dla chłopca róż to obciach, w życiu by Ci tego nie darował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiedzieć jaga :) Dzisiaj i ja poznam płeć na USG połówkowym, w głębi duszy czuję że to chłopak ale pamietam jak gin w 13tc zasugerował dziewczynkę na podstawie "kości" co mnie zaszokowało :P pokazał nam jedną z kości i powiedział że jak leży prostopadle do kręgosłupa to prawdopodobnie dziewczynka ale wiadomo takich sugesti nie ma brać co do siebie :) i sprawdzałam wyniki badań połówkowych z pierwszej ciąży i okazuje się że też byłam wtedy w 21t4d :P tylko mała ważyła 546g a teraz 440g chociaż w te pomiary wielkości też nie można do końca wierzyć. Ehh najważniejsze żeby maluch był zdrowy :D I też chcę w końcu coś kupić!!!! Powodzenia na wizytach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymon jak się urodził miał 54 cm, te ciuszki na 62 były ogromne, wiec mi 56 się przydały, bo taki za duży pajac to tragedia... A też posłuchałam się rad ze 56 nie trzeba i musiałam szybko dokupić bo brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Napisalam sie a posta mi zjadlo eghhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*** Gracjanka u nas będzie Natalka :) Mam nadzieję, ze ta pępowina między nóżkami nie przysłoniła tam czegoś ważnego i nie okaże się na koniec, że to jednak chłopczyk ;) Bo ja już się baaardzo nastawiłam na drugą Królewnę :) *** gośćCzerwiec27 jeśli te krwawienia będą jakieś bardzo uciążliwe to wtedy spróbuj może zasięgnać jakiejś porady lekarskiej... *** Justynka to kuruj się kuruj oby szybko przeszło!! ja wczoraj od tego gardła zaczęłam pokasływać ale na noc zaserwowałam sobie gorące mleko z masłem i miodem i dzisiaj jest już dużo lepiej. Rano jeszcze miałam jakąś chrypkę. *** Różefi na pewno uda się następnym razem! Ja się może przyznawać nie powinnam bo wstyd ;) ...prawko od prawie 14 lat i nie jeżdząca...ale mam swoje postanowienie poporodowe, że muszę wreszcie zacząć i tego na razie się trzymam ;) *** Sylwia dokładnie tych samych kosmetyków używałam przy starszej i tych samych zamierzam używać przy młodszej :) Zamiast sudocremu miałam Bepanthen. *** Dorcia daj znać koniecznie :D *** Na moją córcię te najmniejsze były za duże ;) Kobita długa na 51 cm a po wyjsciu ze szpitala ważyła 2650 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wkoncu moge normalnie jesc :p koniec z wymiotami i mdlosciami :) juz sie nie koge doczekac wizyty 25 luty <3 baaardzo licze na coreczke synus juz imie wybral Nadia <3 Dziewczyny jak sie czujecie na coreczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........WIEK...CYKL...KTÓRA CIĄŻA...DATA PORODU...PŁEĆ Polinna .................. 26 /1 /1 /01.06.2016/ K 1...........................30/5/1/01.06. 2016/ Jaga........................33/1/ 2/04.06.2016/córeczka Asia...................................../07.06.2016/cór eczka justynkaa1986 ....... 29 /2 /2 /08.06.2016/ nikita1244................28/.../2/09.06.2016/synek gracjana090515 ..... 23 /5 /1 /11.06.2016/córeczka nusia88. ...................27/4/1/11.06.2016/ Dorcia436 ................26/1/2/11.06.2016/ MadeleineP...............23/3/1/13.06.2015/córeczka ZeberkaSz ...............26 / 1 /1 / 15.06.2016/ Gusia1910................23/-/2/16.06.2016/ sylwiaczerwiec29.... 34/2/2/17.06.2016/córeczka mam nadz.ze prz. mama/26/1/1/18.06.16/synek agora.........................25/3/1/20.06.2016/ pisklaki.....................27/2/1/20.06.2016/ justek007.................28/36/1/21.06.2016/synek i ??? Różefi...................... 26/1 /1/23.06 .2016/ bezzka......................31/3/1/1/25.06.2016/ Ewcia8505................30/../1/25.06.2016/ Zetkaaa ...................19/4/1/26.06.2016/ Unicorn.....................27/2/1/26.06.2016/ gośćCzerwiec27........28/3/1/27.06/ Gosc 1987.................28/3/1/27.06./ kawusia4..................29/1/4/28.06.2016/ Alex95.......................20/ 1/1/30.06.2016/ Andzia30czerwiec.....25/ -/2/30.06.2016/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Mi sie wydaje ze tych 56 trzeba pare kupic, napewno spiochy i bodziaki... Zeby maluchy nie plywaly... Mysle ze 56 polspiochy i kaftaniki mozna sobie darowac, bo tu zawsze w 62 mozna nogawke czy rekawek podwinac :) z tego co rozmawialam z kokezanka, jej synek mimo ze duży to i tak 56bylo dobre bo zanim dziecko sie porzadnie wyprostowalo to w 62 by plywalo.. Wiec na te pare dni 56bylo akurat mimo ze maly z mierzenia byl ponad 56... :) a po ile sztuk kupowac to sama pojęcia nie mam.... Napewno 62 wiecej bo na dluzej beda :) ale ile czego to hmmm... Ponoc lekarz blizej porodu daje liste z wyprawka do szpitala... Ktoras z Was pisala ze w szpitalu bedzie wszystko miec... U mnie jest tak ze do którego bym nie trafila musze miec wszystko.. Lacznie z papierem toaletowym, wlasnym kubkiem, i... Woda mineralna... Bo nawet tego szpital nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kosmetykow uzywalam nivea a do pupy bepanthen teraz tez bede :) ciuszki mialam na 56 i sie przydaly bo synek 56 cm i 3kg :) nic jeszcze nie kupilam tylko lapki niedrapki bo chce znac plec :) wtedy bedzie szalenstwo zakupow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Ciekawe gdzie reszta z dziewczyn z listy bo niektorych to ja tu nie widzialam chyba wcale... Moze jakas aktualizacje trzeba machnac...? Bo juz troche z Wami tu urzeduje a niektore osoby to pojecua nie mam kaj sa???? Asia TPM - jestes???? Kurcze mam nadzieje ze wszystko ok z maluchem, bo cos dawno cicho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo chwalilam bephanten na brodawki bo strasznie popekaly i piekły na początku karmienia, a w tych nakladakach na sutki było mi nie wygodnie. Do pupy linomag dla dzieci który zapobiega odparzenia a jak już powstaną to sudocrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćCzerwiec27 a własnie miałam zaproponować taka aktualizację tabelki :) Ja na brodawki miałam purelan medela i sprawdził się super! Ja to generalnie miałam straszne poczatki z karmieniem...córcia mnie gryzła, krew mi się lała...ze łzami w oczach ją karmiłam, dosłownie...Nie zapomnę jak mąż leciał po te nakładki bo już nie wyrabiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Jaga - moze nie byloby to glupie... Pojawiaja sie nowe dziewczyny, lista robi sue coraz dluzsza... Zreszta mozna zawsze później dopisac jak nagle sue uaktywnia po czasie... A co na to reszta???? Co sądzicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Ale sie dziewczyny rozpisalyscie;-) Ja kupilam kosmetyki dla dziecka ale krem na sutki to dla mnie nowosc nawet nie wiedzialam ze trzeba. Gratuluje mamusia ktore znaja juz plec;-) Zazdroszcze Wam bo juz mozecie szalec z zakupami;-) Gosc czerwiec27 Ty chyba kiedys pisalas o krwawieniu dziasel? Co Ci pomogło? Bo ta dolegliwosc i mnie niestety nie ominela:-( Zauwazylam ze jak dlugo cos robie na stojaco to plecy mnie bola tak nisko, Wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Gosc 1987 - ja na te dziasla robilam to co mi ginek mówił, duzo cytryny do herbaty czy wody i ona obkurcza dziasla... U mnie znow dziasla wrocily wiec znów nakupilam cytryn, bledem bylo ze pezestalam z nimi pic herbate... Do tego kupilam paste z szalwia z ziaji, miekka szczoteczke i plukanke z ziaji bialo różowe opakowanie na nadwrażliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
A teraz z innej beczki :) puszczacie jakas muzyke malym??? Gdzies czytalam ze maluchy po 20tc juz calkiem niezle wszystko slysza i ze np to co teraz sluchaja, po urodzeniu moze je uspokajac i usypiac... Oczywiscie zalecaja muzyke klasyczna... Ja z prostych przyczyn nawet nie probuje... Muzyka klasyczna działa na mnie rownie drażniąco co kabarety w tv:) I chyba teoria z zasypianiem pozniej tez u mnie srednio wypali... Bo rodzicow maluch ma z preferencjami rockowymi i pochodnymi... Wiec raczej spokojna muzyka malo prawdopodobna.... Powiem Wam ze mlody juz ma za soba 1koncert.... Podejrzewajac ze jestem juz w ciazy bylam na T. Love wiec mlody sie pobujal w brzuchu:)) A u Was jak tam? Jak to mowia.. Czym skorupka za mlodu nasiaknie.... :) -Ja dzisiaj lezana środa... Slabo mi gdzies, glowa mnie zaczyna bolec i pogoda do niczego nie zacheca..... --Nikita--lepiej u Ciebie??? Lezysz dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mnie tez czeka duuuzo zakupów, troszke ciuszkow juz mam ale nic poza tym. Za tydzien mamy wizyte i usg polowkowe, jak tylko lekarz potwierdzi dziewczynke to chcialabym juz wybrac sie na jakies konkretniejsze zakupy. Koleżanka doradzala ze z brzuchem juz mi sie nic nie będzie chciali, zwlaszcza biegac po sklepach. A kosmetyki podobno dobre sa Ziajki, nie uczulaja i tanie no ale nie wiem tego z własnego doświadczenia; ) Goscczerwiec ja generalnie mam w ciazy wzmozony katar, ciagle z chusteczka, nos zapchany i tez zdarza mi sie ze wydmuchuje z krwia, no ale tak jak piszecie to normalne w ciąży.. Dzisiaj wyszlam na poszukiwania biustonosza bo tylko 2 mi zostaly a i tak te male sie robią, ale jak zaczelam szukac w pobliskich sklepach ceny z kosmosu powyxej 100zl to dalam spokoj:/ zwłaszcza ze biust jeszcze bedzie rosl i moxe sie okazac ze za 2 mies. musze kupic wiekszy.. ech. A Wy jakie biustonosze nosicie, jakies ciazowe zeby byly do karmienia, sportowe czy jakieś miekkie bawelniane ech mam problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Bezzka - mnie ta krew we flegmie wystraszyla bo nos to juz uznalam za normę... Ale widać splywalo mi to w nocy... Bo juz mam spokoj, oczywiscie przy smarkaniu dalej krew lekko... Ale juz w slinie jest ok... :) Ja Ci z reka na sercu polecam sportowe z cienkimi wkladkami. Dobrze trzymaja biust a wkladki maskuja sterczace sutki... Cena nie zabija. Jeden kupilam w Kik za 19.90 tylko wkladki wszyte na stale. A w pon . mąż w Netto kupil mi zestaw 2za 36.99 jeden czarny drugi bezowy, rozmiar m/l. Sa wygodne, nic sie nie odgniata, biust podtrzymuja.. Ja probowalam kupować normalne staniki ake zawsze uciekalo i wzrost biustu nie do przewidzenia, tu nie musze sie martwic rosna i cycki i staniki:) kup jeden na probe i zdecyduj czy Ci lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja dziewczyny już po usg wiem że mam zdrowego synka waży już 240 g tylko z opisu badania nie moge ogarnąć ile już mój maluch mierzy. U niego wszystko w porządku na usg nie wiem czy spał czy był mało aktywny ale prawie wgl się nie ruszał po za prostowaniem nóżek może ze dwa , trzy razy i ułożył się główką do góry kręgosłup też i lekarz powiedział że ułożył się do usg najgorzej jak tylko mógł ale wszystko się dowiedzieliśmy i lekarz chciał go troszke pobudzić żeby sie inaczej ułożył ale nasz aniołek tylko machnął rączką jakby sie po nosku posmerał i miał nas gdzieś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze rzeczywiście Goscczerwiec kupie taki sportowy bo trace juz nadzieje ;) a u mnie niestety nie ma Kika i Netto ale gdzies indziej poszukam. No, czas rozebrac choinkę ;) az wstyd ze tak dlugo stoi ale my lubimy takie cieple swiatelka wieczorem, trzeba przeniesc sie na nastrojowe swieczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Milla - gratki synka :))) grunt ze dobrze rosnie i zdrowo:) Bezzka - sprawdź w new yorker.. Jedna dziewczyna 3tyg temu mi mowila ze tam kupowała i mieli w promo za 19.99 no to przypuszczam ze nawet jak promo nie ma to i tak cena nie powinna zwalac z nóg... W pepco bylam ale tam maja bez wkladek, a to przy moich sutkach by odpadalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtuś rośnie tata w skowronkach, prababcia tez się cieszy babcia chciałaby wszystkich juz obdzwonić ale my chcemy jeszcze troszke z tym poczekać wieczorem się dziadek dowie że ma wnuka i zobaczy na filmie i zdjeciach :-) Dziękujemy :-) ! Jak ktoś bedzie aktualizował tabele może mnie dodać 21 l . 1 cykl . 1 ciąża. data porodu 3.07.2016 synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Gosc czerwiec27 dzieki za rade juz popijam wode z cytryna;-) Ja muzyki klasysznej raczej sluchac nie bede bo mnie denerwuje a to na pewno dziecku nie sluzy. Mila gratuluje synka;-) I ja musze kupic jakis wygodny biustonosz, nie cierpie jak mnie cos gdzies pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×