Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Hej :) Ja tez bardzo cenie sobie prywatnosc ;) zreszta setka zdjec na fb dziecka a w rzeczywistosci sie dzieckiem nie zajmuja ehh znam jedna taka ... ta ludzie teraz zyja fb codziennie posty nic nie znaczace ... hmm ja chce kupic lezaczek jak bedzie dziewczynka taki typowo dziewczecy :p bo teraz mam typowo chlopiecy hehe :p i napewno zainwestuje w dibra karuzele z projektorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak tam sie czujecie u mnie narazie dobrze malutka kopie widze ze gosc 321 nas odwiedziła fajnie ma miec tez dziewczynke i tez ALICJE nie wiem chyba duzo bedzie ALICJI bo co nie spytam sie to alicja daja na imie a wy jakie macie imiona wybrane zdradzcie dziewczyny jaga gracjanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex gratuluje ,czyli obie mamy synusiow :) Swoja droga gdyby któraś mogła to w tabelce dopisać ,bo ja na telefonie tego niestety nie zrobię :( Goscczerwiec27 z tym wyglądem to różnie jest w pracy dziewczyny mówiły ze na pewno będzie dziewczynka ,wiec pytalam czy tak kiepsko wygladam ;) no inni nawet mnie nie widząc mówili ze na pewno chłopak bo do mnie pasuje,teraz juz wiem ze chłopak - skończyło się gdybanie :D W kolejkach jak cos to wykorzystuje swój stan i ładuje się na przód ,a co teraz mi wolno. Gracjana zazdroszcze Ci tego wyjazdu,chcialabym wyrwać się gdzieś na weekend ale teraz mogę sobie tylko pomarzyc,korzystaj kochana. Nabralam ochoty na chinszczyzne mmmm...zobaczymy co jeszcze mnie najdzie zanim mój R wróci z pracy :P Ruchawoscią maluchow się nie stresujcie raz są bardziej aktywne raz mniej ,ja to bym chciała żeby mój chloptas się troszkę uspokoił żeby macicy nie nadwyrezac i szyjki nie drażnić ;) --głupoty nam do głowy nie przychodzą ,lezymy :) My tez się dzidziusiem nie chwalimy na żadnych FB czy cos ,ale spodziewam się ze jedno zdjęcie u mojego TŻ na pewno się pojawi ,bo jak tu się potomkiem nie pochwalić jak juz się urodzi, ale to jedno mu pozwole ;) w pozniejszym czasie tez zapewne dzieciaczek pojawi się na zdjęciach z naszych wędkarskich wycieczek ,czy grzybobrania , turystycznych wakacyjnych wypadów i innych,no się okaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat na mojego faceta narzekac nie moge a wrecz bylby to grzech nie wiem czy tak bedzie zawsze czy tylko teraz ale bedzie dobrze bo poki nikt sie do nas nie wtraca i nikt mnie nie wkurzy to jest dobrze . Jego rodzice sie nie wtracaja tate interesuje tylko czy z malym wszystko ok a ile wazy mierzy zdjecia usg czy film go nie interesuje dla niego najwazniejsze ze jest czy maly zdrowy i czy ja sie dobrze czuje a zas Michala mama to ciagle chodzi i mowi ze jak sie urodzi to bedzie z wozkiem po wsi chodzic na rowerze jezdzic i wgl za to jego mlodsza siostra to z kazdym dniem to mi sie wydaje ze to ona bedzie jego matka a ja to chyba maszyna do jego urodzenia bo ona go bedzie przebierala kapala karmila w wozku wozila nosila przebierala a ma tylko 14 lat a mnie takie cos denerwuje i od razu sie wypowiadam co o tym mysle a najbardziej mnie wkurzylo to ze jak wrocilismy z usg i wiedzielismy ze to chlopiec to my chcielismy kazdemu o tym powiedziec ale mama juz cos podejrzewala gdyby mogla to by mnie na rekach tego dnia nosila z wiadomosci ze maly zdrowy i wgl jego siostrze jak wrocila ze szkoly tez zaraz powiedziala a na tate czekalismy caly dzien zeby mu powiedziec a on ledwo wszedl w drzwi i mu powiedziala to mnie bardzo wkurzylo bo to pierwszy wnuczek i u jedynego syna on sie tak bardzo o nas martwi i my chcielismy to zrobic bo to bylo bardzo wazne dla nas do tej pory mnie to boli a to juz tydzien czasu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
-GOSCCZERWIEC27 heh jak nie wiesz co zrobic to ja ci zaraz prześle moj adres i poproszę o przesłanie mi sajgoneczek :) -JUSTYNKA1986 ja kochana mam mieć córkę i ma mieć na imie Mia. -ROZEFI, ALEX gratuluje synkow! :) -ROZEFI kochana zawsze to jakaś odskocznia od rzeczywistości. Nawet takie 2 dni wypadku. Juz nie moge sie doczekać tych oscypkow z grila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Gracjana-dal rade! Zjadl polowe, nie wiem skad ma taki spust, myslalam ze na 3dni starczy tego chinskiego ale juz zadeklarowal ze jutro dokonczy.. Obled :) Co do fot to wiecie jak maluch jest na swiecie i faktycznie cos fajnego sie dzieje... Ale sa ludzie co dzien w dzien potrafia foty w/du/piac na fb... :) malo tego sa i tacy co dziecko tyle co sie urodzilo, jeszcze umeczone a tu juz ma fote na fb... Kolezanka rodzila w tamtym roku to nie wiem czy zdazyli szwy po cc jej zalozyc a jej partner juz umiescil galerie.. Gosc 1987 - slyszalam o kilku takich przypadkach i najgorszemu wrogowi i szumowinie na swiecie bym nie zyczyla tego... Chyba nie ma nic gorszego jak strata dziecka nie wazne w jakim wieku... W tamtym roku stracilam kolege... 27lat...walczył rok z choroba... Nawet nie chce myslec co czuja jego rodzice, mi jako jego znajomej na sama mysl jest ciezko.. I tu znow glupota ludzi na fb... Jego rodzina nie zlikwidowala jego konta... Po smierci siostra napisala tam o tym tak zeby wszyscy wiedzieli... I wiecie co? W tym roku, w dzuen gdy obchodzilby urodziny 2osoby napisaly "100lat lat!!!"... Ludzie tak naprawde maja sie wzajemnie w d***e, pisza zyczenia bo fb im przypomina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM3
Cześć Dziewczyny!Widzę,że ja z tym dobrodziejstwem oleju kokosowego Amerykę odkryłam,haha.Nikita,jak się robi te placuszki bananowe?Moja Natalka wcina na razie codziennie na deser smażonego na tym oleju banana. Kawusiu,Mila,jak czytam o Waszych mamach,to bardzo mi przykro...Moja zmarła,gdy miałam niecałe 6 lat,lecz miałam tak wspaniałych dziadków,że na deficyt miłości nie mogłam narzekać.Tak więc dla mnie rozczarowaniem była teściowa,o której już pisałam.Swoja drogą,jak to jest ,że czasem takie niestarające się ,łagodnie mówiąc ,matki,maja tak udane dzieci i nawet nie potrafią okazać dumy z nich.Jak w przypadku Kawusi i jej rodzeństwa.Na mojej teściowej większego wrażenia nie zrobił fakt,gdy mąż zrobił doktorat,nawet niewiele pytała,jak o wszystko zresztą.Ona chyba sobie najbardziej ceni święty spokój,żeby się kawy napić,krzyżówki porozwiązywać i przede wszystkim- zapalić. Dziewczyny nie ma co słuchać o nieudanych porodach ,martwych ciążach itp,bo zamiast się cieszyć,będziemy się bać.Musi być dobrze,choć wiadomo,że póki nie zobaczymy maluszka z 9-10 punktami Apgar,to zawsze są jakieś obawy. U nas pojutrze ferie,córki się cieszą.Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Gracjana - fajnie masz, wypoczniesz. Okolica bardzo przyjemna :))) a w sumie mam pytanie... Skad imie "Mia"???? Osobiscie nigdy nie spotkalam sie z takim imieniem, czy skads zaslyszeliscie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Tpm - nic sie nie poradzi chyba na ta cala "niesprawiedliwość" niestety... A jak to mowia "matki sie nie wybiera"... Twoja byc moze bylaby dla Ciebie ukojeniem i przyjaciolka na cale zycie, ale ktos tam na gorze za wczesnie ja wezwal do siebie... Inne kobiety nie szanuja tego co maja... Albo sa w siebie tak zapatrzone, ciezko stwierdzic czemu takie sa... Ja na sama mysl o maluchu nie wyobrazam sobie ze moglabym go nie kochac czy nie wspierac... Chociaz zdaje sobie sprawe ze napewno beda lepsze i gorsze dni ale nie wyobrazam sobie nie kochac dziecka i co gorsza krzywdzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 2 tygodnie wczesniej za nim sie dowiedzialam ze jestem w ciazy rozmawialam z tesciowa o tym ze chcemy sie starac o dziecko a za te 2 tyg wlasnie przyszlam i mowi ze juz jest 3 miesiace :D a jeszcze wczesniej sie smialam ze ja to dziecka nie urodze chocby nie wiem co a ona to co zrobisz a ja w zartach a wypluje :D a teraz tez sie boje porodu ale im blizej tym bardziej sie niemoge doczekac przezyc to i wgl ale ciagle sobie tlumacze tez tym ze mamy siostra taka panikara i wgl i urodzila dwie dziewczynki rok po rok i kolezanka poltora roku tem urodzila syna ona bardzo chuda jest nie wiem czy 50 kg wazy i mowie ze jak one daly rade to co ja nie dam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Ja to sie Milla nie boje porodu. Niech sie dzieje co chce... Boje sie zeby nic sie nie wydarzylo, zeby szczęśliwie donosic malucha i zeby byl zdrowy. A cala reszte mam gdzies, nie pierwsza i nie ostatnia rodzic bede. Jak juz sie zacznie mysle ze bede sue cieszyc, radość przez łzy i w ogromnym bólu ale dopiero wtedy poczuje ulge psychiczna... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mia bardzo ladne imie :) Juz chyba wszystkie wiecie co bedziecie mialy tylko ja jeszcze nie :/ jeszcze dwa tygodnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Gosc - któras sie chyba z Was nie podpisala:) nie jesres jedyna, ja czekam na potwierdzenie i kilka dziewczyn raczej tez bo badania po 20:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia30czerwiec
to ja ten gosc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Aaa :) no Andzia, to czekamy razem. Ja caly czas przekonana ze to maly siurek ale co sie okaze to zobaczymy. :) chociaz ja czuje ze mi potwierdza chlopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuje ze to corcia bedzie :D Juz moja mama mowi do brzucha wnusia maz curunia a synek siostrzyczka i tak sie jakos nastawilam :D A jak jednak chlopak to ja nie wiem jak z trzema wytrzymam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Dziewczyny ja tez jeszcze nie znam plci. Mam nadzieje ze w sobote sie dowiem bo juz tak sie nastawilam mam nadzieje ze dzidzia bedzie wspolpracowac;-) TPM masz racje ze lepiej o takich rzeczach nie myslec ale ciezko jak wszyscy naokolo mi takie historie opowiadaja:-( Nie bardzo rozumiem po co. Naslucham sie tego a później mam nocne koszmary ostatnio obudzilam sie z wrzaskiem meza na nogi postawilam myslal ze cos z dzieckiem. Aj tam szkoda gadac ile sie człowiek stresu najje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Andzia30czerwiec juz w krótce i ty dowiesz sie płci swojego dzieciątka. :) Goscczerwiec27 w sumie to chyba dlatego ze imiona kojarzą nam sie z jakimiś osobami. Ja tak mam przynajmniej. ... Chciałam zeby imie dziecka było troszkę rzadziej spotykane i zeby nie było jakies ciężkie. Na poczatku miał byc Gracjan lub Gracjana (login). Mąż chciał Gracjan lub Justynka. Ale pewnego dnia oglądaliśmy coś chyba w telewizji i pokazywali tam taka piekna, ale naprawdę piekna i spokojna dziewczynkę o imieniu Mia. I sie zakochalam w tym imieniu! Mia, Mijusia, Mijeczka, mała Mi. I tak przekonywalam meza, aż w końcu sie zdecydowaliśmy ze jednak bedzie Mia. Pózniej mąż wyczytal gdzieś ze to jest jakies niby królewskie imie i tak zostało. Nasza księżniczka Mia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Nie stresujcie sie tak niczym bo to nikomu nie pomoże a moze zaszkodzić tylko dziecku. Wiem ze łatwo sie mówi. Ja tez sie boje o swoje dzieciątko. Ale bedzie to co ma byc. Wszystko wola Boga. My nie mamy na nic wpływu. Tak więc odpoczywajcie i cieszcie sie ciąża! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Achaaa czyli z tv :))) mala Mi :) Mia bardzo ładnie, nigdy nie slyszalam stad tez bylo moje pytanie :) Oj co ja bym dala Gracjana zeby sie nie martwic i nie denerwowac... Ale chyba sie nue da... Jeszcze cos do tesciowej mowilam ze wyprzedaze ciuszkow byly a nie mielismy czasu a ona do mnie tekst "macie na to jeszcze czas".. Ja to odebralam na zasadzie ze po co sie spieszymy jak moze byc roznie jeszcze... I bylo to dosc przykre... A ja w koncu chce sie zaczac cieszyc tym ze nosze malucha... A nie tylko lazic i martwic... A dwa ze jestem z tym sama... Z mezem nie mam nerw na zakupy, mamy ciagac nie bede bo sensu nie ma, z tesciowa nie chce... A nie mam dla dzidziusia kompletnie nic... A chce miec wszystko ogarniete zeby tym sie nie martwic... Zreszta czesc chce nowych troche po ciuchach popolowac... A tu taki tekst ze mam czas... Prenatalne za 2tyg...to bedzie 23tc i praktycznie 7 miesiac za zakrętem... Doła chyba łapie bo zamiast powiedziec do mnie ze to zacznijcie powolu kompletowac to tak powiedziala ze poczulam jakbym w pysk dostala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Dziewczyny .. tydzień temu miałam robione badania TSH, i inne.. troszkę się martwię prolaktyna... TSH - 5,090 max 4,200 ... :( Prolaktyna 50,98 max 23,30 Progesteron 20,50. Prolaktyna moze skoczyć wyżej w początkowych tyg ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Claudia-nie analizuj wynikow, pokaz je lekarzowi na wizycie... Normy w ciazy sa inne jak nie w ciazy, wiec nie oanikuj od razu, nie nakrecaj sie niepotrzrbnie, pojdziesz do ginka i moze sie okazac ze Twoje wyniki jak na ciaze sa w normach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do nadawnia imion dzieciom to znam przypadek gdzie kobieta byla w ciazy i nie wiem czy juz urodzila syna czy juz wiedziala ze bedzie syn wrecz nie pamietam tego faktu ale bylo to tak ze ktos ja zapytal jak da dziecku na imie a ona ze Tymek a ktos zapytal a czemu akurat tak a ona bo nie wiedziala jak go nazwac a zmywala naczynia i na plynie od zmywania naczyc bylo tak napisane i jej sie spodobalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
U mnie to jest tak ze dla dziewczynki bardzo mi sie podoba Emilka, ale ze raczej potwierdza chlopca to jest problem... Bo meskie mi sie wiekszosc nie podoba a reszta zle kojarzy. Choć rozwazam tak jak u Ciebie Mila-Wojtka, no i Rafala. Ale nie zastanawialam sie tak na dobre, bo chce uslyszec czy chlopak czy jednak nie.... A Tymek mi sie podoba tyle ze Tymoteusz juz fajnie nie brzmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaJasia2016
cześć dziewczyny, czytam Was od jakiegoś czasu i bardzo Was polubiłam. Również zostanę czerwcowa mamą i jeżeli nie macie nic przeciwko,to chciałabym do Was dołączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaJasia witamy :) Goscczerwiec moze byc jeszcze Tymon ;) u nas jutro doktorek potwierdzi plec ale do brzucha zwracamy sie juz Zuzia, gorzej jesli jutro cos na usg wyrosnie! Ciężko będzie sie przestawic :) Claudiie nie chce Cie straszyc ale tsh w ciazy jest bardzo ważne żeby utrzymać na niskim poziomie, powinnas tez udac sie do endokrynologa. Ciekawe czy dzisiaj bede spala, juz myślę o jutrzejszej wizycie, co tam u maluszka slychac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudiie90 TSH masz za wysokie jak na ciążę. Optymalnie jest nie przekraczać 2,0 - 2,5. Marsz do endokrynologa! :) I to szybko :) Dostaniesz pewnie tabletki Euthyrox i Ci zbije tsh do dołu, ale nie ma na co czekać bo to bardzo ważne w pierwszych tygodanich ciąży. Poza tym dużo lepiej się poczujesz jak tsh będzie niższe. Ja też walczę z niedoczynnością tarczycy. Niestety w czasie ciąży często tarczyca głupieje i trzeba jej pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
MamaJasia - hey:) Bezka-ale masz fajnie :))) koniecznie daj znać jak bedziesz po wizycie! To na ten tydzien chyba zostala Twoja wuzyta i sobotnia Gosc1987 :) no i weekend :) Nie kupilam tego oscillococcinum... Zobaczymy moze zwalcze bez cudow i bez oszukiwania organizmu placebo:) czosnek na dobranoc juz zjadlam, syrop z cebuli jutro będzie dobry.. Oby przeszlo samo... :) dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×