Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Rozefi duuuuzo bardziej cieszą :) kupiłam juz sporo sukieneczek właśnie w ciucha, każda do 5-6 zł max, każda śliczna, już się nie mogę doczekać kolejnych łowów. A! I kupiłam kiedyś takie pajace -te pierwsze co mają wywijane rękawki na niedrapki. Fajne do szpitala. Ja pierwsze pranie robie z naszymi tak od smrodku i chowam do szafki, bliżej organizowania wyprawki będę prala w odpowiednim proszku. Ja pajace, body i te bawełniane nastawiam na dziecięce pranie i to jest 95 st, u mnie nic się nie pokurczylo, natomiast inne w 60. W 40 bym się z kolei bała ze nie wstępie tego ciuchowego smrodku i w ogóle. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Popadał u nas śnieg. Oj byleby do marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i u nas remont rusza zaczynamy od tesciowej szwalni i potem troche spokoju i nasz drugi pokoj do remontu . Najpierw plany przemyslenia dyskusje co i jak i wgl a pozniej do pracy .... My na szczescie wlaczyloismy tryb oszczedzania energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ,ze nowe posty są ale strona nowa do tej pory nie wskoczyła, z ciekawości przepatrzylam juz inne tematy i tam nie ma takiego problemu. Czuje się okropnie do 2 w nocy nie spalam, pobudka o 7 katar i kichanie po wiele razy na godzinę strasznie mi przeszkadzaja, do tego okropnie lzawią mi oczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Zacięło mi się kafe, mam nadzieje że u Was wszystko dobrze i spokojnie mija Wam weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Wreszcie sie kafe odcielo alez to denerwujace... Rozefi kuruj sie biedna jeszcze przeziebienie Ci sie wladowalo. Ja nie rozumiem tych ludzi zeby o takich rzeczach pisac na fb... to juz chyba jakies uzaleznienie zeby sie dzielic wszystkim z wszystkimi. Gisciu u mnie takie twardnienie brzucha oznaczalo skrocenie szyjki macicy ale u Ciebie to moga byc skurcze przepowiadajace to juz musi lekarz stwierdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Dokladnie, to lekarz musi stwierdzić co to jest. Mi gin powiedzial ze przy moich skurczach i twardnieniu za 4 tyg nie będę miała szyjki. Tak wiec dużo magnezu i dużo odpoczynku. Latwo mówić przy niespełna 2-latku ;-) Zylak daje sie we znaki. Nie boli tylko jak leze. Nie nadążam z czytaniem Waszych postów ale mam nadzieje ze wszystko u Was dobrze dziewczyny. Jest mi teraz ciężko, nie wiem co to będzie za miesiac-dwa-trzy a mam tu na myśli opiekę nad córka. Najgorsze sa popołudnia kiedy ona jest wyspana po długiej drzemce a ja juz bardzo zmęczona. Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita a nie próbowałaś jej nie kłaść na drzemkę popołudniową?? U nas lepiej jak mała już nie śpi w dzień bo o 20 pada jak mucha i śpi do 6, 7 rano. A jak śpi w dzień to o 23 i to ciężko i z wielkim krzykiem Co do twardniejącego brzucha to zaczyna mnie też coś brać :/ ale za tydzień wizyta to się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Mi pomogl magnez i lezenie ale Wy przy dzieciach macie ciezej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Dorcia nie da rady.od 11.30 chodzi zmęczona marudna aż w końcu wszystko ja zaczyna drażnić i jest nieznosna. Dzis pobila rekord bo spala 3,5h w dzień. Jutro nie pozwól żeby tak dlugo. Mąż ja właśnie usypia i pośpi pewnie do 7.30 jak zawsze. W dzień jak zdrzemnie sie 1,5 h to wczesniej idzie spac. A dzis mimo ze pól dnia spala to ja nie mogłam zdrzemnąć soe na chwile. A jak juz wstała to wzięło mnie dopiero na spanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki dziewczyny. biore magnez i staram sie lezecz. a w poniedziałek przejde sie do lekarza i zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze przyszla mama
Hej kobietki:) Ja dzis mialam ciężki dzień. Nie moge uregulować moich sniadan. Co bym nie robila cukier ponad normę. Dodatkowo zauważyłam ze miedzy kostka a pieta u nogi sporadycznie swedzi mnie skóra. Czytałam oczywiscie troche na internecie i juz jestem w panice poniewaz boje sie ze to cholestaza. Dobrze to chyba napisalam. Jeszcze mi takiego swinstwa brakowalo. Miala ktoras z was z tym doczynienia lub wiecie cos o tym? Ja juz mam powoli dosyc. Zaczynaja mi siadac nerwy. Mija jedno zmarwienie i przychodzi następne. Czy choc przez chwile bede sie czula dobrze fizycznie i psychicznie w tej ciazy:( Ale dzis zaczynam 24 tydzień wiec juz blizej jak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnóstwo ślicznych, tanich, używanych angielskich ubranek w świetnym stanie! sklep internetowy http://e-rafix.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje...- może to obrzęki albo zaczynają Ci upchnąć stopy i dlatego takie swędzenie, powiedz lekarzowi na wizycie to zleci Ci badania, mnie na każdej wizycie pyta czy nogi nie swedza i nie upchną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Tfutemufu się lepiej ,może nie jestem zdrowa ale przynajmniej nie kicham, ogólnie jest duża poprawa :) tak czy siak leże i się wygrzewam mój mały chyba lubi siedzieć pod Koldra kiedy jest ciepło,bo wtedy jakoś bardziej trycka ;) Gość ja tez uważam ,ze powinien zbadać Cie lekarz. Mam nadzieję ... A temu swędzeniu cos towarzyszy ,jakieś krótki czy coś ? Ja takimi nalotami mam swędzenie na różnych częściach ciala ,swedzi tak ze przez sen potrafię rozdrapac a czasem robią się krótki i juz nawet u dermatologa byłam to powiedział i on i gin ze to nic takiego i punktowo smarowac maścią. Jakie plany niedzielne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Czuje sie juz lepiej szwy troche ciagna ale juz chodze normalnie :) Zjadlam nalesniki z czekolada i bananem na snadanie ! :O Musze sie od poniedzialku wziac za mieazkanie bo przez ten szpital i lezenie taki balagan a moj maz to jak robi to i tak musze poprawic po swojemu :p tez tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze przyszla mama
Nie, prócz swedzenia nic mi nie dolega. Nie jest to takie swedzenie zebym nie mogla wytrzymać i musiała sie drapac. Pozarym nie jest to zaden obszar tylko tak jakby jeden punt. Podrape sie i na jakos dluzszy czas przechodzu. Kostki nie zauważyłam zeby mi puchly:) Ja dziewczyny mam troche dość. Na diecie cukrzycowej jem jak głupia a rano na paskach i tak wychodzą mi ketony w moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Mam nadzieje... Współczuję Ci z ta cukrzyca. Trzeba sie bardzo pilnować. Dwie koleżanki miały. Ale jak juz pisalas juz bliżej niż dalej i to najważniejsze :-) trzeba jakos wytrwać. One byly u dobrego dietetyka który pomógł im sporządzić plan żywienia na cale tygodnie, może Db by bylo gdybyś tez skorzystała? Ja wyszłam z kościoła szybciej bo słabo mi sie robilo i brzuch bolał. Jeszcze tydzień temu miałam chetna kobietę do opieki nad corka, ale ja zawsze bylam przeciwna wychowywaniu dziecka przez nianie. Teraz zastanawiam się czy Db zrobiłam odsylajac ja. To kobieta pod 60ke wiec balabym sie ze nie da rady z mala. Ehhh sama nie wiem co zrobić. :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Hey Dziewczyny! Ja wrocilam od rodziców i znow leżing :) A dajcie spokoj z tym fb... Ja rozumiem wiele, na wiele staram sie byc tolerancyjna ale chyba nie na wszystko daje rade... Ktos kiedys powiedzial ze im mniej Cie na fb tym szczesliwszs jest Twoje realne życie... I chyba taka prawda.. Nie usuwam bo szkoda by mi bylo kontaktu z niektorymi osobami, tymbardziej ze ja w zyciu cenie sobie przyjaźń a z niektórymi chociazby odleglosc zamieszkania jest problemem.. Gdyby nie to chetnie bym wywalila konto w piguly... Bo mam dość tych postow typu co ostatnio pisalam ale i draznia mnie"dzis piateczek", no w zyciu bym nie wiedziala jakby jedna z druga nie wpierniczyla demotywatora z rozkrakiem lezacym kotem :) -Alex-moze wybiesz sie na ciuchy??? Chyba ze seconhandy wzbudzają w Tobie wstret? Jak nie to polecam... Ja za cene może 3spiochow w pepco mam juz cala szafe ubranek, raczej łowy beda trwaly dalej bo za taka kase nie żal a dwa ze zawsze wygoda bo jest w co przebrac jak maluch upapra... Wyprawka w tej ilości w której juz ja mam obawiam sie ze potrzebowalabym pare pieknych stów... -Nikita-moze pomysl o tej pani, jesli wzbudza Twoje zaufanie, macie na tyle ze możecie sobie pozwolić na oplate jej uslug to może nie jest to zly pomysl biorac pod uwage Twoj stan i ze lepiej abys lezala.. A może masz np jakas bezrobotna kolezanke ktora by przychodzila do Ciebie, bys jej odpalala za opieke i by Ci pomagala z małą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
-Andzia-ja czasem poprawiam a czasem to olewam i tyle.. Czasem po prostu sie smieje ze robie odbior i mowie mu co zrobil źle :) -mam nadzieje - trzymaj sie... Grunt ze masz to jako tako pod kontrola i ze wyszlo w badaniach. Nie zamartwiaj sie, bedzie dobrze, juz ktoś niec ciazy blizrj jak dalej.. Ja tez czesto marze o tym zeby to byl spokojny okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Andzia może poczekaj z tym sprzątaniem aż zdejmą Ci szwy. Nie ma co się nadwyrężać a mogą pojawić się jakieś komplikacje. Leż spokojnie i się goj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 18czerwiec
Ja miałam cholestazę w 2 ciąży od 31 tyg. Objawiła się swędzeniem początkowo stóp i dłoni. Szybko się zorientowałam i udało się ją opanować lekiem sylimarol i dietą wątrobową. Trzeba zrobić badania krwi tzw. próby wątrobowe. Urodziłam zdrową córkę w 37 tyg. Teraz 24 tydzień ciąży i na razie badania ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Dziewczyny wiecie moze co moze pomoc na bol zeba? W nocy zaczal mnie dziad boleć tak ze wytrzymac nie mozna a do dentysty dopiero jutro gdzies pojde. Mam nadzieje ze z bolem przyjma mnie od reki przede mna ciężka niedziela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam pracowity weekend, wyprałam ciuszki 56-62 i wyprasowałam, ogarnęłam dom i teraz nastawiam pranie córki i nasze i coś czuję że będzie do piątku schło :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Przyszła mama nie czekaj tylko wybierz się do lekarza, on coś zaradzi, a Ty będziesz mniej rozmyślać. Będzie dobrze. Dorcia ja moją siostrzenice sadzałam na nocnik jak miała 14miesięcy, nie wiem czy coś z tego wiedziała, ale ja się uparłam, (wtedy to jeszcze gówniara byłam) i poskutkowało, na szczęście teraz nie wypomina, że zła ciotka byłam. A mojej koleżanki córka za dwa miesiące kończy 2 latka i ani myśli siadać, ale to też wina rodziców, bo nawet nie myślą o tym, żeby dziecko przypilnować i z uporem maniaka uczyć. Mała idzie pod stół robi "kupę" a mama zaraz przewija. Masakra jak czasem na to patrzę , to aż mi się coś dzieje. Także Ty i tak silna babka jesteś ciąża i walka z dwulatką. Inne mamy siedzą w domu, nic nie robią i dziecka nawet na nocniku nie przypilnują. A więc Tobie należą się brawa. Różefi gdzie Ty "łazisz" po tych ciuchach ?! Szczęściara jesteś, u mnie ceny "na szmatch" czasem, że masakra. Kuruj się tam, bo grypa teraz szaleje. U nas teście chorzy i mamy zakaz wstępu. Mój ostatnio przez tydzień kichał, "smarkał" tylko rozmyślałam kiedy i mnie zarazi ale na szczęście się obeszło, chociaż już przerabiałam przeziębienie w ciąży i to na samym początku, ale dałam radę bez pomocy aptecznej. Mleko z czosnkiem i miodem na ciepło przed snem, stopy w gorącej wodzie wymoczyć skarpetki i do łóżka na katar mnie pomogły. I dużo soku z aronii i czarnej porzeczki podobno trzeba pić. A u mnie leci powolutku, z utęsknieniem czekam na wiosnę, wtedy mam w planach do rodziców na wieś wyskoczyć, ogród z liści wygrabić i coś się będzie działo, bo w tym blokowisku normalnie można się nerwicy z nudów nabawić. Tylko mam nadzieję, że się będę dobrze czuła, bo tak ciągle myślę że jeszcze góry przewracać mogę, a przecież nigdy nic nie wiadomo. Przyjdzie wiosna to też się na ciuchy wybiorę, z nowych to zakupię wyprawkę i to co najpotrzebniejsze na sam początek, na resztę zamierzam tak jak chyba większość z nas na używki. Nie ma sensu kupować i przepłacać, a niektóre ubranka to prawie jak nowe można kupić. Tylko miałam siostry i mamy pytać jaki to rozmiar najlepiej kupować, ale może Wy doradzicie 52 - 56 czy może mniejsze? Bo ja jeszcze nie obeznana w tym temacie jestem. A właśnie zasuwam teraz kiszoną kapustę marchewkę i dużo jogurtów, kefiry, nawet zsiadłe mleko zaczęłam i powiem że o niebo lepiej. Śliwki suszone przegryzam i popijam rumianek Także dziewczyny dziękuję za pomoc. Chociaż zdarza mi sie taki twardy brzuch i zaczęłam rozmyślać co to znowu, bo rano jak wstaję to super miękki i tak lekko się czuje, ale najgorzej wieczorem . Nie wiem czy to z najedzenia, chociaż staram się teraz jeść troszkę mnie a lepiej, pewnie to też przez te zaparcia ale teraz i tak mam z nimi można powiedzieć spokój, więc nie wiem co ten brzuch taki twardy. Może wiecie cóż to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Dzieki Andzia, niestety szalwia nie pomaga musze jakos do jutra wytrzymac najgorsze ze zadnej tabletki nie moge wziac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Mi glowa peka :((( nue wiem czy to cisnienie czy co... Fatalny mam dzis dzien... :( Andzia - nie szalej... Jeszcze sue w zyciu nasprzatasz, wrzuc na luz z tym.. Najważniejsze malenstwo... Gość1987 - a może przyloz lód albo sprobuj zjesc loda przymrazajax tego zeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita znajoma osoba do opieki niby lepsza jak obca ale jesli potrzebujesz niani poszukaj na niania.pl . Goscczerwiec27 mnie na FB bardzo smieszy jak wszyscy "eksperci "sie udzielają komentują cudze problemy albo cos ,chwalenie się zdjęciami USG to w ogole,nigdy nic nie wiadomo :/ ale często wchodze na profil ciąża i porod - niektóre babki dają tak dobre rady ze loooo jest się z czego posmiac. Gosc1987 może paracetamol weź... Niby bezpieczny przecież wiec nie zaszkodzi,a może pomoże . Ninuś u nas jest sporo ciuszkow wiec jest w czym wybierać, tak jak Goscczerwiec27 pisała na nowe rzeczy to ładnych paru stow by trzeba było. Uwazaj na ten brzuch ja juz jestem przewrazliwiona ale nie ma co ryzykować lez dużo. U mnie dziś tak twardnial ze nospe bralam,rumianek pije i leże leże leże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×