Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość kawusia4
Wiecie co, marzy mi się odrobina spokoju i samotności. Tak, żeby można było usiąść z książką, powoli popijać herbatkę a nie wyciągać całe rolki papieru toaletowego , maszynki i folie po papierze z sedesu. Albo, żeby można bylo położyć się ot tak i "zawiesić" nie myśleć o niczym juz nie mówiąc o drzemce w dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Gość czerwiec czekamy na rekacje! Andzia Ty to dopiero chudzinka :-) Jakiś przyplyw energii dostałam. Robię właśnie do obiadu frytki , wg przepisu brata. Sa przepyszne. Choc troche zachodu wymagają. Corka na drzemce to mogę poszaleć bo ja nie usne. Jutro mamy pogrzeb. Bliski kuzyn popelnil samobójstwo. Uznaliśmy ze tylko mąż pojedzie na pogrzeb a ja zostanę z corka. Chyba rodzina nie będzie mila mi tego za zle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia ten atlantic espiro bardzo podobny do carlo lux i nawet ceną sie nie różnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiWi85
Znowu się Kafe zacina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta99
Witam. Przepraszam ze tutaj. Wczoraj bylam u ginekologa w zwiazku ze spozniajaca sie miesiaczka. Stwierdzil ze nie widzi nic niepokojacego i ze miesiaczka za niedlugo przyjdzie i ze nie trzeba sie martwic. Dzisiaj poszlam do innego ginekologa i stwierdzil u mnie polowe 5 tygodnia ciazy! Czy moze byc tak ze przez jeden dzien wszystko sie zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiWi85
Marta99 nie sądzę że w jeden dzień się zmieniło, pierwszemu lekarzowi pewnie nie chciało się Ciebie zbadać i tak powiedział "na odczep się". Dobrze zrobiłaś że poszłaś do drugiego, w takim razie gratuluję!! Uważaj na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ja myślę że możliwe, mi w poniedziałek lekarz powiedział że ciąży nie widzi a za 2 dni już był zarodek ale serce jeszcze nie było, w sumie i tak wychodzi na to że ten pierwszy mógl nie sprawdzić dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita powiedz coś o tych frytkach :) - co do pogrzebu to bym się nie wybrała w ciąży bo mimo wszystko się to przeżywa, czy to ktoś bliski czy dalszy (nie mówiąc oczywiście o przypadku rodziców i rodzeństwa) Kawusia marzy się taki dzień błogiego lenistwa :D a raczej to prędko nie nastąpi :P Kiwi gratuluję chłopczyka :) a waga i tak niska bo mojej startowej jeszcze nie dogoniłaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi85 gratuluje chlopcA !!! Tez bede miala syna i ten krag rodzynkow sie poszerza bo bylo ich niewielu dziewczynki dominowały na tym forum a tu prosze chyba bedzie rownowaga albo nawet przewaga plci meskiej :-) Marta poczekaj jeszcze troche :-) Ja tez tak miałam ze wynika z tego ze na koniec wrzesnia udalo sie nam a w pazdzierniku bylam dwa razy u lekarza bo bolal mnie jajnik tak mi sie wydawalo a to byla wina mojego malca i w listopadzie bylam u lekarza w Lodzi po leki ktore mialy mi pomoc poczac moje szczescie ale zaden z nich nawet po usg nie widzial mojej ciazy co moglam sie o niej dowiedziec bedac najpozniej w 7-8 tygodniu bo wtedy bylam po tabletki to sie dowiedzialam w 12 jak nie dostalam miesiaczki po lekach ja wywolujacych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja caly czas czekam na goscCzerwiec az napisze jak po wizycie :) Juz sie jie moge doczekac kiedy ja sie dowiem :D A mialyscie takie swoje przecucia co do plci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Andzia ja mialam przeczucie ze bedzie dziewczynka maz ze chłopiec i przeczucie meza sie sprawdzilo;-) Sprawdz na internecie w chinskim kalendarzu u mnie sie sprawdzilo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Jestem moje drogie:) juz Wam pisze... :) a wiec tak, polatalam na samolocie-szykka jest "git", dalej mam jesc magnelle. Krwotoki "mam olać, przykladac lód albo cos zimnego jak leci, moge isc do laryngologa ale on mi tylko pogrzebie nic nie da i powie ze mam zdarta sluzowke". Co prawda ginek mowi ze niektorzy daja rutinoscorbin ale on mi odradza bo to obkurcza naczynia a te przy lozysku dobrze jak nie sa obkurczone, wiec skoro nie jest tak codziennie to moge spac spokojnie i sie nie martwic. Zapytalam o glukoze, wysyla jak widzi do tego podstawy ale skoro chce to on mi wypisze skierowanie na nastepnej wizycie tylko mam mu "przypomniec z usmiechem na ustach". Oczywiscie powiedzialam ze chce w związku z tym ze jem jak 4osobowa rodzina. Powiedzial ze "jedz dziewczyno, na zdrowie", a na pytanie co z tym miesem to "jak nie możesz patrzec nawet to nie wmuszaj, nie jedz" :) taki moj gin na luzie :) :) co do faktow cisnienie dalej takie samo i... Od poczatku ciazy przybralam 4kg! Az nie wierze przy tym pochlanianiu:) Jutro prenatalne, oby wszystko bylo na nich ok :) doczekac sie nie moge-na 9.00:) Wrocilam niedawno bo w euforii udalam sie na ciuch... Efekt, - 5zł zistawilam a przynioslam: 1 body, 1bluzeczke,3 bluzy rozpinane (2braz jedna biala, z misiami, takie milusie puchatki) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
-Mila-jeszcze sie dotrzecie, mlodzi jestescie i dosc krotko z tego co kojarze.. Macie czas:) ja z mezem jestem 8lat (2.5po slubie), choc u nas chyba nigdy nie bylo docierania, mimo mojej natury nerwowej jakos nasz związek jest spokojny, ale u Ciebie może poprostu dotarcie jest wskazane :) -Nikita-wyrazy wspolczucia w zwiazku z kuzynem... Zawsze dziwilo mnie ze ludzie potrafia sobie odbierac życie, a ono jest i tak krótkie... -Kiwi-nie przejmuj sie waga, grunt ze maluch zdrowy! Gratki chlopca! -Gosc1987 - no jutro sprawdzimy czy i u mnie chinski sie pokrywa, ja mysle ze tak, od 13tc zyje w przekonaniu ze bedzie Junior :) Andzia - uzbrój sie w cierpliwosc :) byleby zdrowe maluchy byly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do płci to ja zawsze chciałam pierwszego syna bo potem bedzie bronił siostre i wgl tak jakos ale u mojego M w domu kazdy sie napalil na dziewczynke co w rezultacie na mnie przeszlo pozniej ale i tak gdzies ten chlopaszek tkwil w mojej glowie i pozniej mialam dwa sny ze mam syna i pozniej juz przestalam z ta dziewczynka a w domu jak dalej kazdy mowil ze to ona i nie ma innej opcji to juz mnie to denerwowalo i zeby ich troszke zdenerwowac ze tam jest chlopiec i jestem tego pewna to sie wkurzali i byla dyskusja nie to dziewczynka i koniec kropka nie moze byc inaczej i co i mam synusia mamusi bo mam nadzieje ze lekarz sie nei pomylil :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Mila - jak pokazal Wam siurka, to siurek juz nie odpadnie :))) wiec bedzie maly Juniorek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Gość Czerwiec to dobrze, ze na 9. Rano tylko wstać, ubrać się zjeść, umyć i iść. Gorzej jakbyś musiała do wieczora czekać. Ja byłam świecie przekonana , że będę miała córkę. Dałabym sobie rękę obciąć, że to będzie dziewczynka. Gdy lekarz powiedział, że raczej synek to przypomniało mi się gdy w 6tc krwawiłam i śnił mi się chłopiec. Jakoś zdążyłam się oswoić ze swoją bandą. Tylko nie mogę sobie wyobrazić życia z nimi jak będą mieli kilkanaście lat lub będą dorośli. Ile ja będę musiała ziemniaków naobierać i kotletów nasmażyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od początku miałam przeczucie że będzie dziewczynka , dopóki chłopiec mi się nie przyśnił . I będzie chłopak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawusia4
Dorcia ten Carlo raczej solidniejszy, bo stelaż spacerówki jest konkretny a nie na paskach i rurkach, które są nieergonomiczne, zapadają się i zacinają. Nie ma w nim tego plastikowego stelażu pod oparcie tylko materiał ot tak sobie wisi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc1987 z kalendarza wychodzi mi dziewczynka i mam takie przeczucie ze tak bedzie :) Juz sie nie moge doczekac az zobacze jak macha raczkami i uslysze jak bije serduszko <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Kawusia - jak ustalalam wizyte to poprosilam babeczke zeby bylo najwczesniej jak sie da:) pierwsze prenatalne mialam jakos 18-19 i co ja sie od rana nameczylam czekajac... Oj Kochana, nauczysz chlopakow obierania i pomocy to bedziesz zyla jak królowa w meskim haremie :) kup sobie robota wielofunkcyjnego/maszynke to takie frytki czy placki to bedzie niewiele roboty:) zreszta powiem Ci ze ja jako kobieta więcej zawsze jadlam niz np moj szwagier, wiec nie ma teorii ze chlopaki wiecej jedza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Andzia - kiedy masz wizyte? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscCzerwiec27 no i mam nadzieje ze nie odpadnie bo juz sie ciesze ze bedzie chlopiec i moja kochana babcia tez kupuje wszystko na chlopca :-) No mlodzi i glupi jak to mowia :D Ale ja teraz w ciazy jestem spokojniesza niz przed ale za to latwo podniesc mi cisnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny sen z reguły to przeciwienstwo a przeczucia to jest 50 na 50 jak sie komu uda ja czułam sie na chłopca bo zupelnie inne smaki jak z corka a bedziemy miec 2 ksiezniczke mi sie snił synek siostrze ze bede miec synka a tu corcia bedzie wiec nie ma na to reguły kochane najwazniejsze zeby było zdroweja wizyte mam za 4 dni i jestem ciekawa ile ma juz cm i ile wazy mi narazie 8 kg na plusie a mam 26 tydzien wiec nie jest zle tak jakby 1 kg na 4 tygodnie to by było spuer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Gosc czerwiec27 chociaz wiesz ze z szyjka ok. No ciekawa jestem co bedzie u Ciebie jak na razie szlysmy leb w leb w tabelce;-) Pisz jutro zaraz po wizycie fajnie ze masz tak rano. U mnie juz 6 kg na plusie ale bardzo sie tym nie przejmuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje ze przyszla mama
Dziewczyny czsem jak myślę to sama chcialabym miec takie problemy z rodzicami. Wiem ze robia wam przykrosci i strasznie wspolczuje ze nie macie u nich poparcia ale ja nie mam rodziców i sama nie wiem co gorsze. Mam małą rodzine i strasznie brakuje mi ich wsparcia albo rady. Co do planowania płci to wszystko wskazywało u mnie na dziewczynke. Test z obrączki, chinski kalendarz itd. Dosłownie gdzie bym nie sprawdzała miala byc dziewczynka. Moj maz byl pewien ze dziewczynka a ja od poczatku mialam przeczucie ze to chłopak i 2 razy potwierdzone ze jednak mialam racje:) Gośćczerwiec27 widzisz czyli ja sama nie wiem jak to jest. Ja nie mialam przeslanek zeby mi robili test glukozy ale moj gin zleca kazdemu. Podejrzewam ze duzo kobiet które nie miały mialy zleconej glukozy chodzi z cukrzyca albo nietolerancja glukozy nawet o tym nie wiedząc i rodzi zdrowe dzieci. Tak samo jak kiedys normy po posilku dla ciężarnych byly do 140 i kobiety rodziły a dzis trzeba trzymac ścisłą dietę zeby broń Boze noe przekroczyc 120. Ile rzeczy wiecej niekoniecznie niezdrowych moglabym zjeść gdyby norma byla do 140. Dziś zjadlam kanapke z ugotowanymi kilkoma plasterkami kielbaski i cukier 126:( Ufam ze dietetyk wie co robi ale boje sie ze taka restrykcyjna dieta odbije sie na moim maluszku bardziej niz takie lekkie odchylenia od normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwi Gratuluję chlopca :)) Goscczerwiec27 dobrze ze z szyjka ok, a jutro koniecznie pochwal się kto zamieszkuje Twój brzuszek :) wrocilam z zakupów, kupilam 2 biustonosze (1 z odpinanymi ramiączkami, przyda sie tez pozniej do karmienia, a drugi w New Yorkerze taki bardziej sportowy) Ale nie jest tak latwo ze mną, bo pod biustem mam 70-75 a miseczka dzis sie okazalo E lub F!! Masakra o 2 numery juz mi cycki urosly! I obawiam sie ze do konca ciąży jeszcze urosnie.. nieźle heh. Wzielam tez sobie legginsy ciazowe i slodka bluzke ciążową ze stopkami na brzusiu :) Oczywiście zaszlam do kilku sklepów dzieciecych i kupilam pare rzeczy dla malej, nie moglam sie oprzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscCzerwiec wizyte mam w czwartek :D tez jestem ciekawa czy bede miec glukoze zalecona bo z synkiem w ciazy mialam :) a mialam zapytac chodzicie do gina na kase chorych czy prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1987
Bezzka zakupy Ci sie udały;-) Andzia ja chodze na nfz w ciazy jest tyle wydatkow ze chociaz tyle udalo sie zaoszczedzic. Mam nadzieje. .. wspolczuje tej diety bo naprawdę jest restrykcyjna. Boje sie ze i mnie to dosiegnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCzerwiec27
Ja na nfz chodze, prenatalne prywatnie. Moj gin jest wporzo, stwierdzil ze on nie robi chyba ze widzi ze kobieta ma zle wyniki albo z glukozy w krwi cos nie tak wychodzi.. Lub gdy w rodzinie ktis mial itp. Ale w zwiazku z tym ze ja sie spytalam to stwierdzil ze nie ma problemu i dla świętego mojego spokoju mi zleci, jesli mi to zapewni lepsze spanie :) ja sie smialam ze przy tym ile jem i co, chce to sprawdzic na wszelki choc wiem ze nic smacznego :) wiec za 3tyg mi zleci, wiec za jakies 5bede robić czyli w 28tc.bo teraz mam do kolejnej wizyty spokoj od badan . Andzia-to juz niedługo sie dowiesz:) ja jutra doczekac sie nie moge:) Mam nadzieje-wiesz co zrobic... Zycie takie jest niestety, trzrba się cieszyc tym co sie ma, na pewne rzeczy wplywu nie mamy... Grunt ze teraz masz swoja wlasna malutka (rosnaca) rodzinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×