Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość KasiekKk09
Hej Dziewczyny. U mnie na razie nic ale brzuch juz konkretnie swidruje od nocy. Termin @ mam na poniedzialek przy cyklu 27 dniowym ale z nimi to wlasnie roznie u mnie jest, ostatnio mialam 24 dniowy,25 dniowy takze teraz dokladnie nie wiem kiedy powinnam miec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita1244
Kasiekkk mam nadzieje ze wstrętne malpisko sie nie pojawi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Cześć dziewczynki! Długo sie nie odzywałam... Wiem, wiem. Dziękuje wszystkim za zainteresowanie :) a więc co tam u mnie słychać? W poniedziałek miałam dostać @ byłby to 25 dzien cyklu. Dodam ze zawsze miałam cykle 28 dniowe ale ostatnimi miesiącami coś sie pokiciało i @ przychodziła wcześniej. Tak więc jak juz pisałam od czwartku boli mnie żołądek i tak jest nadal. Sssie mnie w nim jakbym niewiadoma jaka była głodna, choć nie jestem. W niedziele zaczęły sie mocne bóle okresowe. Juz wczesniej Wysypalo mi cała twarz więc byłam pewna ze @ w poniedziałek przyjdzie. Czekam wtorek, środa, czwartek idę do wc a tam kapka krwi- w bek ze @ przyszła. Idę pózniej nic.... Mysle... pewnie sie rozkreci. Ból podbrzusza mocny jak na @. Rano w piątek wstaje nic. Leci cały dzien, pod wieczór idę do wc, podcieram sie a tam mała kapka rozowej krwi. Myśle, pewnie sie rozkręca... Znowu w bek... Dzisiaj rano wstaje.... Nic! Tylko ból podbrzusza (mocny ból). Jak nie mogłam w nocy zasnąć do 1-2 w tym tygodniu godzina 22.30 ja juz śpię. Nie chce sie za wcześnie cieszyć ani robić sobie zbędnych nadzieji zeby sie nie rozczarowac... Dlatego do was nie pisałam. Tym bardziej ze ostatnio mam Troche nieregularne cykle (24-28) Jeżeli do poniedziałku @ nie przyjdzie zrobię ponownie test. Dziewczyny trzymajcie za mnie mocno, mocno kciuki. Pozdrawiam was. Będę informować na bieżąco!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga2016
Dziewczyny trzymam mocno kciuki za 2 kreseczki! Gracjana to plamienie na moje oko moze świadczyć o tym ze sie udalo :) u mnie byly podobne objawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Gracjana trzymam mocno!! Byle do poniedzialku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
gość321 - to mnie natchnęłaś nadzieją, oby u mnie było tak samo :) trzymam kciuki, aby testy owu nam obu pomogły :) nikita1244 - nic się nie stresuj, na pewno wszystko jest ok. :) tą historią o koleżance poprawiłaś mi humor :) justynkaa1986 - mnie z kolei dzisiaj boli głowa - to chyba znowu zatoki :( dobrze, że u ciebie już lepiej :) KasiekKk09 - lepiej poczekać 1-2 dni dłużej z testem, niż zrobić za wcześnie i się rozczarować :) trzymam kciuki :) Gracjana090515 - mi to wskazuje na ciążę :) trzymam za ciebie mocno kciuki :) koniecznie dawaj znać co i jak :) Dziewczyny, odpoczywajcie i nie stresujcie się :) wszystko będzie dobrze :) Przed nami piękny słoneczny weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Jaga a wg beta hcg który to tydzień? Ja w pierwszej ciąży bylam w 5tc a usg nic nie pokazalo. Dopiero w 8 bylo juz wszystko widac i słychać serduszko. Ten przyrost bety jest teraz b.wazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg bety 2-4 tydzien. tylko nie wiem jak licza czy od @czy od owu. Sprawdzałam tez normy w necie to niby sie potwierdza. Usg bede miala na przelomie 6/7 tyg. W poprzedniej ciazy serduszko biło ok 7 tyg. W 6 tylko kropka była widoczna ;) chyba jajko zniose do czwartku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niita1244
Dziewczyny beta mi wyszła 183 i obok info ze wysoka.Justynka ie Ty miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Dziewczyny trzymam kciuki, żeby wszystko poszło po waszej myśli :) gość321 Właśnie u mnie nie ma żadnych objawów. Nawet na @ więc tym bardziej nie wiem co się dzieje. Ale z testem muszę poczekać przynajmniej do środy, a najlepiej do piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Gracjanko super super!chyba Ci sie udalo!:-D:-Db.b.b.mocno 3mam kciuki:-)!:-*:-*:-*Alex 35 tez sie uda mam nadzieje:-)Piekna pogoda dzis Dziewczyny.Buźki pozdrawiam Was wszystkie:-*:-*:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane widze ze jest ruch nikita ja nie robilam bety tylko test wiec nie wiem kochana ale mysle ze jest u ciebie dobrze gracjana to ciaza rob tescik I daj znac dziewczyny dopisywac sie do tabelki gosc 321 jak tam sie czujesz 5 dni I tescik ja dzis mialam bardzo aktywny dzien zrobilam 18 km pieszo leze padnieta z corcia balam sie Bo mnie klulo w brzuszku ale teraz jest ok czuje jak cos jest w brzuszku buzki piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Justynko 1986 o rany!!!!to bardzo dużo km zrobiłyście!!podziwiam!!!to taki długi spacerek??? :)) a jak córcia to wytrzymała??? :)) Piękna pogoda była dziś:))) ja byłam z moją sunią i mężem na spacerku i zakupach :)). Justynko musisz chyba bardziej się oszczędzać :*** Dziękuję , że pytasz o moje samopoczucie :*** Czuję się nadal dobrze, zero objawów , dlatego tracę nadzieję...:(( wiem, że jeszcze 5dni... ,ale ...no właśnie... nie wiem... jakoś tracę nadzieję :((( Miłego wieczorku :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Gracjanko, jak wiesz byłam też z Tobą w mamach na maj , dlatego jakoś tak szczególnie pamiętam o Tobie i myślę ,z całych sił Ci kibicuję a po tym co napisałaś wierzę ,że Ci się udało :DDDD ,dlatego bardzo się cieszę!!!!!! Informuj nas na bierząco :)) Ja dopiero 8go się dowiem, ale jak pisałam wczesniej tracę nadzieję :(( Nie mam żadnych plamień:( nie boli brzuch:( ,piersi nic!!!!więc :((( tracę nadzieję :(((( Ale trzymam mocno kciuki za Ciebie i pozostałe Dziewczyny !!!! Za Alex35 też mocno trzymam i wierzę , że też się uda :)))Buziaki Dziewczyny , miłego wieczorku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Cześć dziewczyny :) niestety we wcześniejszych miesiącach się nie udało... :/ ale teraz może? Akurat wychodzą mi teraz dni plodne... :). I przytulalam się z mężem :).. i zaczal mnie pobolewac brzuch jak na @.... :/ a dopiero ma przyjść 20 października :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita1244
Jaga bo z ta betą to rożnie jest. W pierwszej ciąży w 4 tc miałam 5,4 betę i była prawidłowa. Teraz duzo więcej wiec sie przestraszyłam ale ponoć 4-5 tc to jest wg internetu a wg laboratorium 5-25 betą to 4-5 tc dlatego teraz pisze ze za wysoka? Sama juz nwm. W poniedziałek zadzwonię do giną po powtórce bety i niech mi to wyjaśni. Oczywiscie internet nie jest najlepszym źrodłem informacji ale wyczytałam ze zbyt wysoka betą moze oznaczać cos złego, wiec juz sie nakręcam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
gość321 Kurczę, mnie już kusi żeby w tygodniu bete zrobić :P Mam nadzieję, że z testem wytrzymam do piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Nikita1244 - wysoka beta nie musi oznaczać nic złego - przy ciąży bliźniaczej też jest wysoka :) może będziesz miała bliźniaki ;) Claudiie90 - to testujemy w tym samym czasie :) gość321 - nie trać nadziei - ona zawsze umiera ostatnia :) póki nie ma okresu, jest zawsze szansa na ciążę :) ja wierzę, że ci się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dzieki Alex35,oby sie udalo..Anianiani,dzis bedac w Rosmannie zauwazylam testy ciązowe..były w promocji..i skusiłam sie..kupiłam...kusi mnie teraz,ale nie!czekam!!poza tym ma ważność aż do grudnia 2016,więc mam nadzieję że w końcu wykorzystam;-)choc chciałabym w tym miesiącu już...Do jutra Dziewczyny,miłych snow :-)papa:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
gość321 Te testy z Rossmanna to takie cienkie paski jak testy owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, niestey jestem dziś w podłym nastroju, łzy lecą po moich policzkach mimo woli.... tak bardzo mi smutno, wszystko od tamtego roku sie psuje, utraciłam etat w pracy, utraciłam upragnioną ciążę, tesknię za babcia ktora odeszła niedawno, kolejnej ciąży nie widać, w pracy wciąż brak stabilizacji.... co ze mną nie tak. Nawet już silna nie jestem jak kiedyś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita1244
Iwonka po kazdej burzy wychodzi słońce. Takie doświadczenia Cir tylko wzmocnią. Wszystko potrzebuje czasu żeby się unormowalo. Nie zadręczaj sie kochana bo to w niczym nie pomoże tylko pomyśl co możesz zmienić, żeby zyc spokojniej. Trzymaj sie cieplutko :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Iwonqa nie martw sie Nikita ma racje. Ja moge ci coś o tym powiedzieć. Mocno cie przytulam!!! Ja wiem coś o tym! :) Kochane moje nie wytrzymałam!!!! Poszłam wczoraj z mężem do apteki i kupiłam test. Mąż właśnie wyszedł do pracy a ja do łazienki. Nie uwierzycie co tam zobaczyłam??? Dosłownie po 15 sekundach, 2 piekne, mocne różowe kreski!!!! Jestem taka szczęśliwa, ze nie wiem czy płakać czy śmiać sie, a robię jedno i drugie na zmianę cały czas spogladajac na test czy ta druga kreska sie nie zmyje!!!!!! Jeszcze w tamten czwartek nie miałam żadnej nadzieji bo test wyszedł negatywny, pózniej te plamienie!! Dziewczynki.... Jakbyscie były obok mnie to bym was wszystkie wycałowała!!! Bozia mnie wysłuchala!!!! :) dziewczyny całuje was, sciskam, całuje, sciskam, całuje, sciskam i tak w koło ile mam energii!!!! Dziękuje ze we mnie wierzyłyscie!!! Zobaczycie wam tez sie uda tak jak mnie!!!!!! :) kochane, ale jestem szczęśliwa!!!! Teraz czekam do 16.30 póki mąż wróci z pracy bo muszę sie z nim tym podzielić, muszę wymyślić jeszcze jak. Ten dzien będzie bardzo, bardzo udany!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Iwonqa ściskam mocno. Czasami trzeba popłakac , żeby zobaczyć świat w jasnych barwach. Gracjana gratuluję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Kochana Iwonqo!:-*wierz,ze jest Ci b.przykro i nie dziwie sie jak tyle Cie spotkało:-(,ale nie martw sie zawsze po burzy nadchodzi sloneczkoąa wszystko dzieje sie po cos:-*:-*.Na pewno z dzidziusiem sie uda,a potem z pracka i to lepsza niz ta co byla!ja tak mialam!stracilam prace i martwilam sie bardzo a znalazlam 100razy lepsza,lepiej platna ,ktora b.lubie,a szef to super człowiek!Wierze,ze i Tobie wszystko sie ulozy Kochana:-*:-*:-*!Co do babci,b.mi przykro ,wspolczuje,tez to przeźylam:-(.Ale głowka do gory,zobaczysz,ze wszystko sie ułoźy:-*:-*!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Gracjanko Kochana!!a nie mowilam??:-)b.b.sie ciesze razem z Toba i tez mocno Cie ściskam i gratuluję:-):-*:-*:-*super!napisz jak maz zareagował:-)i w ogole pisz jak sie czujesz jakie objawy itd:-)super super!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Anianiani,jeszcze nie otwieralam tego opakowania testu ciązowego z Rossmanna ,ale to chyba taki jeden pasek i jest pepitka ,ktora nabiera sie mocz i kropelke nalewa w odpowiednie miejsce tego jakby paska..tak zrozumiałam z filmiku na you tube pt.Domowe Laboratorium to testy ciążowe Pink.,niby pisze ze wykrywaja ciąze po 6dniach od zapłodnienia.. ALE ja poki bo nadal zero objawow,wiec czekam do dnia@..Miłego Dnia Dziewczyny:-*!:-)piekna pogoda my z mezem do lasku na spacerek,moze jakies grzybki beda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonqa przesyłam moc pozytywnej energii. .tak to czasami w zyciu bywa ze mamy pod górkę :/ Ale glowa do gory! Dobrze bedzie! Dziewczyny maja racje. Gracjanko Super wiadomosc!!! Gratulacje :) czeka Was cudowny dzien: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×