Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość Alex35
Iwonqa - jestem z tobą, czasem człowiek potrzebuje sobie popłakać, mi to pomaga - trzeba wierzyć, że kiedyś będzie lepiej - po burzy zawsze wychodzi słońce - ściskam cię mocno! trzymaj się jakoś! Gracjana090515 - super wiadomości z rana :) Gratulacje!!! No megasuper, że się udało :) gość321 - to miłego spaceru po lesie :) Trzymam kciuki za kolejne testujące :) U mnie na razie owu ani widu ani słychu :( Testy owu wychodzą negatywne :( Może to jeszcze za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja1109
Iwonqa będzie dobrze jeszcze zobaczysz będziemy szczęśliwymi mamusiami:) Ja narazie chyba nie będę się przytulać z mężem bo zamierzam zmienić pracę i nie byłoby ok gdybym zaszła zaraz w ciaze pomimo ze przyszły pracodawca wie że planuje dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gracjana ja c***isałam czułam ze jestes kochana gratulacje cieszcie sie to jedne z najpiekniejszych chwil i uczucie radosci oby kazdej z naszych dziewczyn z temaciku sie udało gosc321 miałam mała wycieczke miałam gosci i ich oprowadzłam w paryzu bo mieszkam pod paryzem balam sie bomnie pobolewał momentami brzuszek ale czuje sie teraz dobrze wypoczełam i znow mam siłe iwonqa ja ci zycze szczescia i juz niedługo tez bedziesz szcesliwa z 2 kreseczkami zobaczysz tak bym chciała zebysmy wszytskie sie cieszyły z brzuszków teraz musimy dbac o siebie buzki kochane piszcie co i jak i testujace odzywajci sie trzeba doopisac sie do tabelki gracjana napisz mniej wiecej termin porodu buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Dziękuje kochane za miłe słowa :) to naprawdę piekne uczucie!!! Każdej z was życzę aby przeżyła to co ja dziś przeżyłam! :) dziewczyny wiara czyni cuda! Trzymam za was wszystkie mocno, mocno kciuki zeby wam sie tez udało!!! :) Ja czekam na męża, będzie dopiero ok 17 w domu. Obiad pyszny zrobiłam i niespodziankę zapakowalam. :) ciekawe jak zareaguje??? Ale sie cieszę... Nie wiecie nawet jak bardzo! Justynka1986 testowalam dzisiaj, a termin porodu ok 6.6-10.6 nie wiem na 100% przez te moje cykle. Gosc321 kochana, trzymam teraz mocno za ciebie kciuki bo my juz razem przez 3 miesiące walczymy: najpierw kwiecień, pózniej maj i teraz czerwiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o objawy to brak. Naprawdę brak typowych, ksiazkowych objawów ciazy. Jak wam juz pisałam w zeszły czwartek robiłam test i był negatywny. Od właśnie tego dnia zaczął boleć mnie żołądek a cały piątek miałam biegunke. Żołądek boli do dnia dzisiejszego i momentami tak bardzo. Od niedzieli bóle brzucha jak na okres, mocne, długie, caly czas chodzilam do wc sprawdzic czy @ juz nie przyszla. nosilam nawet wkladke. W czwartek i piatek delikatna plamka jasnorozowej krwi na papierze przy podcieraniu. Brak śluzu, wręcz suchość. Półtora tygodnia temu wysypało mi cała twarz. A ja nigdy nie miałam żadnych pryszczy, moze ze 2 przed samym @. Jeżeli chodzi o piersi to wcale nie bolą, są miękkie. Troszkę sie powiększyly i brodawki lekko przyciemnialy na kolor brązowy. Za to sutki duże, ciemno-czerwono-brązowe. Okres brak. mialam zawsze w 24-28 dniu a teraz nie nadszedl. I w tym tygodniu ok 22.30 juz spalam, a normalnie nie moge spac do 1-2. Nic innego sobie nie przypominam.. Czyli w sumie objawy wcale nie przypominające ciazy tylko bardziej miesiaczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Gracjana Piszesz, że piersi masz miękkie i cię nie bolą... Tak się zastanawiam. Ja nie mam objawów ani na @ ani na ciążę. Zawsze na @ bolały mnie piersi t od 22-24dc (cykle mam 31-33 dniowe). A teraz mam już 28dc i nic. Piersi miękkie, niebolesne, ale jakby pełniejsze. I dól brzucha mnie pobolewa jak na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Zapomniałam dodać, że w pierwszej ciąży bardzo bolał mnie piersi, jeszcze zanim test zrobiłam. Były bolesne bardzo wrażliwymi sutkami. Jedno co mam podobnie jak przy pierwszej ciąży, to ogromne pragnienie. Bardzo dużo piję od kilku dni. A tak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesz dziewczyny. My sie z mezem od 6 cykli staramy ale jakos nic. Narazie jako tako objawow ciaży to nie mam tylko piersi mnie bola a sutki jakby piekly. A tak to bol brzucha jam na @ temperatura podwyższona i jeStem juz tydzien po owolucji. Jakos sie na ciaże nie nakrecam ale bardzo pragn dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk09
Witam :) iwonqa wszystko jakos sie ulozy, bedzie dobrze! Gracjanka gratulacje! :) pamietam jak ja w pierwszej ciazy zrobilam test i wyszly dwie kreski (staralismy sie ponad rok) to tez plakalam i smialam sie jednoczesnie :) U mnie jak na razie czysto, jutro przypuszczalny termin @-28 dc. Jak mysliscie? Zrobic test jutro czy poczekac jeszcze ze dwa dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Malutka W pierwszej ciąży też miałam takie wrażliwe, "piekące" sutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Gracjana kochana!!! Gratulacje!!! Pisałam Ci ze się uda!:* pisałam! Tak bardzo się ciesze z Twojego szczęścia :*.. Dziewczyny mnie zostało 14 dni do testowania... :( wieczność. :( chociaż biegunkę mam :/ coś mnie dopadło :/ jakaś choroba.. :( katar, kaszel... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej dziewczyny , ale sporo napisałyście dziś :) Gracjanko tak to prawda od kwietnia jesteśmy razem, 3maj za mnie kciuki proszę :*** Alex35 :) spacerek po lesie był super, grzybków pare było ,ale nie za wiele,ale uwielbiam las - ażtak dużo nie chodziłam,a wróciłam jakaś zmęczona... ledwo obiad zrobiłam i zaraz idę się położyć... Justynko1986 to mieszkacie we Francji??? OOO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziewczyny już koniec weekendu :((( niestety :(( Alex 35 nie martw się może jeszcze nie miałaś owulacji??? może dopiero będzie, bo masz dłuższe cykle. Jestem z Tobą :*** Dziewczyny , widzę że coraz więcej z Was jużpo testowaniu i udaje się :)) , ja jeszcze 4 dni.... aż się boję..i nadal zero objawów...tylko to zmęczenie dziś ... Zaraz idę się położyć, do jutra miłego wieczorku:***papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirti
Gracjana gratuluje cudowna wiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk09
Dziewczyny mam pytanie, jaka szyjka przed @ a jaka w ciazy? Przypaletala sie jeszcze 'tam' jakas infekcja chyba... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Dziewczyny będzie dobrze :* Ja zostałam 6 dni temu ciocia :) męża siostra urodziła :) tak się ciesze :) ale jeszcze nie odwiedziliśmy maleństwa :(... czuje ze przez te chorubsko znów nic nie wyszło :( a tak się staram... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc 321 bylas na grzybach kochana to super ale my sie o chodzimy poki jeszcze mamy lekko hihi tak jestem za granica I boje sie Bo tu jest inaczej ale przynajmniej 2 raz juz wiem jak tu jest sa polscy lekarze ale szpital francuski gracjana ale max to sie u cieszy witam kolejby now dziewczyny I testujace trzymam kciuki st Alex jak sie czujesz jak staranka buzki mile nocki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny już od wczoraj jesteśmy mężem i żoną :-) gość321 ja przed tym plamieniem nie miałam w ogóle objawów, brzuszek mnie nie bolał w ogóle, ani piersi nie bolały i nie były nad wrażliwie na dotyk, nic @ nie zapowiadało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Myślę że u mnie wszystko zapowiada. Typowy wilczy apetyt na wszystko. (szczególnie to co niezdrowe). Chce testować w środę w 31dc. Nawet juz test kupiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Zapowiada @ miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Agaaa133 - moje Gratulacje :) ja tydzień temu obchodziłam 16-stą rocznicę ślubu :) justynkaa1986 - czuję się dobrze, starania w toku - niestety testy owu nadal wychodzą mi negatywne :( a dziś mija 16dc :( Claudiie90, anianiani - nie martwcie się, na pewno jeszcze nic straconego - póki okresu nie ma jest nadzieja :) gość321 - cieszę się, że spacerek się udał :) 3 dni szybko zlecą i zaraz będziesz testować :) trzymam za ciebie mocno kciuki :) KasiekKk09 - jeśli masz cykle regularne, to test jutro już powinien wyjść, ale jak nie wyjdzie to się nie załamuj tylko poczekaj jeszcze z 2 dni z zrób kolejny :) trzymam kciuki :) Gracjana090515 - i jak niespodzianka dla męża? udała się? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Alex to dopiero 16dc. U mnie testy owu wychodziły w 17 i 18dc takie 2 wyraźne krechy. A robisz zawsze o jednej porze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Dziewczyny mnie niestety podkusilo zrobić test i wyszła 1 kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeberka gratulacje dziewczyny piszcie na kiedy macie mniej wieceje treminy to wpiszemy do tabelci aga133 gratulacje dla was z okazji slubu piekny poczatek waszego zycia i napewno dzidzius bedzie uwienczeniem ania przykro mi nic straconego dziewczyny to teraz czekamy do wizyt to bedziemy wiedziec ktory tydzien i wogule gosc3211 czekamy na ciebie jeszcze3 dni do testowania buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
ZeberkaSz gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk09
Zeberka gratulacje! :) Dziewczyny u mnie jedna kreska...czekam na @ w takim razie Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
ZeberkaSz - super :) Gratulacje :) anianiani, KasiekKk09 - dziewczyny nie załamujcie się - poczekajcie 2 dni i zróbcie kolejny test :) czasem testy nie wykrywają wczesnej ciąży - trzeba poczekać. Trzymam kciuki :) anianiani - może masz rację, że to za wcześnie - testy owu robię zawsze o tej samej porze - o 22.00 - mam jeszcze 1 test na dzisiaj - oby wyszedł pozytywny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiekKk09
Dziewczyny i @ zawitala. To nie moj czas, ale moze w koncu podejmiemy z mezem decyzje o swiadomym powiekszeniu rodziny :) wszystkim czekajacym zycze 2kresek a przysziym mamusiom powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×