Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość anianiani
Jaga dziękuję. Ja dalej w szoku. Jutro się wszystko okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania I ja tez widze bladziutka kreseczke gratulacje kochana ale super powtorz jeszcze ale radosc bedzie u was ja to z tydzien bylam w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Justynka dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anianiani moja kreska tydzień temu też taka była bladziutka i gin.potwierdzil ciążę. To też była niespodzianka.Wiem jak się cieszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
anianiani - ja też widzę bladą drugą kreskę :) Gratulacje :) Dziewczyny dzięki za kciuki - bardzo ich potrzebuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
mamaAnusi, Alex Dziękuję. Czekam do jutra. Dopiero wtedy będę miała 100% pewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anianiani przy dluzszych cyklach tak moze byc,ze kreska jest na poczatku blada. U mnie (przy owulce w 20 tyg dopiero) dwie wyrazne kreski byly tydzien po terminie @ : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Jaga2016, Gracjanko ,Justynki1986 Ściskam i jeszcze raz dziękuję ,jeśli mnie się uda dam Wam znać:********************************************************Trzymajcie się ciepło!!!! Wszystkiego dobrego a Alex35 za Ciebie trzymam bardzo mocno kciuki ,by się udało !!!!!!!:***************** Miłego tygodnia Diewczyny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirti
Dziewczyny czy któraś z Was miała zaraz po owulacji bol piersi? U mnie zawsze byli to ok 5 dni przed@ a w tym cyklu mam od wczoraj q@ dopiero 22...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirt mnie xaczely bole ,5 dni po owulacje 16 a 22 mialam dostac a tak zwykle 4 dni przed wiec mozliwee ze to objawy ciazy Bo u mnie nie przyszla zycze ci tego buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Gosc321 kochana moja najwspanialnsza w takim razie czekamy na dobre wieści z niecierpliwością!!!! :) tylko o nas nie zapomnij!!! Mirti ja wogóle nie mam bólu piersi, jak do tej pory. Mam tylko sutki większe i zaczerwienione a po za tym piersi nie bolą mnie nic a nic. Dziewczyny kochane życzę wam miłej nocy. Spijcie spokojnie. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to wlasciwie nigdy piersi nie bolały przed @...w pierwszej ciazy w dniu spodziewanej @ zaczely mnie bolec i wtedy juz wiedzialam ze cos jest na rzeczy ;) tym razem ciaza mlodsza wiec dopiero pare dni po terminie @ poczułam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie po tym jednorazowych mdlosciach na razie nudosci brak...a moze jeszcze wszystko przede mna... za to jem jak szalona...raz na kwaśne raz na słodkie mam chec ;) Startuje z niska waga wiec moze sam organizm sie domaga... Miłej i spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikita1244
Gratulacje aniani!!! Jaga ja tez miałam mega apetyt zreszta nadal mam i tez niska waga. Pewnie organizm domaga sie uzupełnienia braków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynkaa1986 dziękuje za odwiedzinki na naszym temacie "mamy na lipiec" ja dzisiaj idę do lekarza i mam malutki cień nadziei że może do was wrócę, bo @ trwała 1,5 dnia :-) czytałam, że krwawienia może powodowac niski poziom progesteronu w organizmie, więc "nadzieja umiera ostatnia" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Dziewczyny, a ja jestem załamana. Poranny test pokazał 1 kreskę :( Czyli tak czułam, że radość jest przedwczesna. Piersi dalej bolą, @ brak mimo 36dc. Jadę zaraz na betę. Wyniki są w ciągu 3godzin, więc wszystko się okaże. Ale ja już nie mam nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
anianiani - nic się nie stresuj, może tak być. że testy wychodzą później lub nawet wcale mimo, że jest się w ciąży - jestem z Tobą i trzymam mocno kciuki za wyniki bety :) Agaaa133 - to koniecznie daj znać co i jak :) trzymam kciuki, żeby to była ciąża :) U mnie jeszcze tydzień do testowania - zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Alex dziękuję za wsparcie. Teraz to już się zaczynam bać, że coś nie tak jest. Wyniki bety będę miała około 12ej. Jak byłam w laboratorium to obok w aptece kupiłam kolejny test. Tym razem bobo test, bo tamte miałam z amila. I na tym znów jakiś delikatny cień wyszedł. Ja chyba już w paranoję wpadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anianiani spokojnie. Moze poranny test mial gorsza czulosc po prostu...poczekajmy na wynik bety. Ciaza moze byc na tyle.wczesna,ze nie kazdy test ja od razu wykryje...Daj znac jak tam beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_1
Cześć Dziewczyny, miałam małą panikę, bo podejrzewano ciążę pozamaciczną, ale na szczęście wszystko jest ok. Moja "była" lekarka nie słuchała mnie i twierdziła, że jestem w 6 tyg., a ja mówiłam o 3. Beta na 3-4tc była wysoka, więc założyła ciążę pozamaciczna, co nie miało potwierdzenia na usg. Dopiero inny lekarz wysłuchał mnie, sprawdził wcześniejsze wyniki (usg i beta) i potwierdził moją tezę o 3, a teraz już 4 tygodniu. Czekam teraz na kolejne badania i bicie serduszka :) 3mam kciuki za wszystkie oczekujące i wyczekujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Dziewczyny, wyniki bety 12,04... Czyli wskazuje 1-3 tydzień. Mieliśmy 2 próby. 22.09 i 25.09 czyli 16 i 19dc. Teraz jestem 36dc. Myślicie, że to by się zgadzało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
wg ostatniej miesiączki jest 6tc. Więc chyba coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ania ja nie bardzo ci doradze mam nadzieje ze jednak masz dobry wynik na ciaze trzymam za ciebie kciuki a test zrob jutro lub za 2 ni a co ile masz cykle ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
justynka Cykle mam 31-33. Bardzo rzadko bywały krtósze, lub dłuższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_1
anianiani dziś Dziewczyny, wyniki bety 12,04... Czyli wskazuje 1-3 tydzień. Mieliśmy 2 próby. 22.09 i 25.09 czyli 16 i 19dc. Teraz jestem 36dc. Myślicie, że to by się zgadzało? To wróżenie z ostatniej miesiączki jest zawsze nieco dziwne, też miałam takie wyniki, ale przy dłuższym cyklu, czy nieregularnym -można włożyć między bajki. Zrób bete za tydzień i zobacz, czy rośnie. Mi lekarka wróżyła 5-6 a był 3-4 tydzień i mnie mocno nastraszyła c. pozamaciczną. 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
K-1 Dzięki :) Patrzę w necie, że taki wynik może też przypadać na 4tc. Tylko to wszystko jest chyba brane pod cykle 28 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania na kiedy termin porodu ci wypada wedlug kalkulatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Na moim wyniku referencyjne są takie: 1-3 tydzień : 6-71 4 tydzień :10-750 Pozostaje mi czekać. W środę powtórzę. Do lekarza mam na 21.10, pewnie za wcześnie, ale pójdę. Bardzo się denerwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×