Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość321

Mamy na CZERWIEC 2016

Polecane posty

Gość Gracjana090515
Cześć dziewczyny!!! :) Ann30a, Sarinka gratuluje kochane i witamy!!! :) Morelove z całego serca ci współczuje! Wiem co to znaczy sie rozczarowac! Ale kochana jesteśmy z tobą!!!! Nastepnym razem ci sie uda zobaczysz!!! Przytulam cie mocno!!!! Anianiani co u ciebie? Gosc321 nawet tak nie mów! Dziewczyny maja racje jestes promyczkiem tego tematu, a dla mnie jeszcze oporą przez te wszystkie wspólne fora co razem przezylysmy, dlatego z całego serca życzę ci zeby sie tobie w końcu udało!!!!! Zostań z nami!! :) ZeberkaSz widzisz kochana? Czyli tamten to był jakiś przyglup a nie lekarz! Cieszę sie ze juz było coś widać a w listopadzie juz napewno uslyszysz bicie serduszka dzieciaczka!!! :) Claudiee90 nie podawaj sie kochana! Wszystkie jesteśmy z tobą i trzymamy mocno kciuki!!! Justynka1986 co tam u ciebie? Jak samopoczucie??? Gosc2370 nie martw sie na zapas!!! To w niczym nie pomoże a moze zaszkodzić. Każda ciąża jest inna i każdy dzieciaczek inaczej sie rozwija. Nie stresuj sie dziewczyno jest dobrze! :) Dziewczyny jak sie dzis czujecie? Czy doskwieraja wam juz jakies objawy? Pozdrawiam was mocno! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana090515 z objawów - tylko zmęczenie, senność i ból piersi. Mam wrażenie, że z każdym dniem stają się coraz bardziej obrzmiałe :) Mam nadzieję, że mdłości nie przyjdą tak szybko i nie przeszkodzą zanadto w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gracjanka zeberka ja niestety mam od kilku dni poranne mdłosci nie sa takie silne ale boje sie ze w nastpnym miesiacu beda meczace nie wiem jak bede pracowac ale staram sie nie myslec o tym a ty jak sie czujesz gracjana w porzadku ???kazdy dzien jest wazny byle do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka, zeberkaSz ja w sumie dzisiaj mam lekkie mdłości i straszna zgagę, a tak to do tego czasu nic.. Lekkie pobolewanie pleców i brzucha. Ja tez mam nadzieje ze mdłości nie przyjdą tak szybko bo przeszkodza mi z normalnym funkcjonowaniu. Justynka ty idziesz do lekarza 15-tego? Dziewczyny macie juz jakies przeczucia co do płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morelove przykro mi :( ściskam Cie mocno! Na pewno w nastepnym cyklu sie uda! Mnie wczoraj tak jak pisalam brzuch bolał...tak dlugo,ze az sie troche przestraszyłam..jeszcze dzisiaj po wstaniu troche go czułam ale na szczescie teraz juz jest ok. Juz teraz widze,ze ta ciaza jest zupełnie inna niz poprzednia. Co do płci to szczerze nie wiem...w tamtej ciazy bylam przekonana, ze bedzie chlopiec. Bylo mi w sumie wszystko jedno ale gdzies w głębi serca chcialam córcie :) i mam cudna królewnę. Teraz w sumie tez jest mi wszystko jedno aby tylko bylo zdrowe...wiadomo dla odmiany fajnie by bylo miec synka ale córcia marzy o siostrzyczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gracjana tak 15 ide bede spokojniejsza jak bedzie wszystko ok no te mdłosci to tylko mnie denerwuje a reszta da sie przezyc jaga ja czasami tez mam takie pobolewania w brzuszku tez boje sie zeby czasm to nie było najgorsze wtedy trzeba lezec odpoczac chwilke musimy dbac o siebie i pamietajcie zero kapieli w goracej wodzie długo ja tylko prysznic biore kwas foliowy co do przeciucia to np mam zupełnieinne smaki niz corcia jem duzo kwasnych potraw i warzyw a z corka odrzuciło mnie od miesa pomidorow słodkie jadłam takze mozliwe ze moze to bedzie synek choc i tak corka mowi ze chce siostrzyczke heheh mowi najlepiej dwojke od razu a ja mam nadziejez e to jedne dzieciatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2407
Hej kochane. Mam nadzieję że jest wszystko ok. Na razie się nie stresuje mmusi być ok. Jutro idę do gin z wynikami bety. Zobaczymy co powie. Witam serdecznie wszystkie nowe przyszłe mamusie gratulacje kochane i dbajcie o siebie. Ją mam takie lekkie mdłości rzadko ale nie wymiotuje:) i czasem mnie brzuch boli tak jak na @ ale to chyba nic groźnego. Po za tym to już mam dość lezenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko kochana to dasz znać jak tam po wizycie :) jeżeli byłaby to dwójka dzieciaczkow to miałabys taki dwupak w prezencie :) he he Jaga2016 Mnie tez czasem boli brzuch i to tak mocno ze aż sie zastanawiam czy wszystko jest ok. Taki silny ból i dość długi ktory potem ustaje. I jeszcze wtedy brzuch twardnieje... Zobaczę co lekarz powie 26.10 czy wszystko jest ok? Ja to marzę o córeczce. Cały czas mam wrażenie ze to jednak córeczka. Za to mąż jest pewien ze to chopczyk :) w sumie chciał zeby dziecko było z czerwca, termin mam na czerwiec, ale mam nadzieje ze co do płci sie pomyli :). A tak na poważnie to zeby było zdrowe!! To najważniejsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Jestem w 6 t.c.Od dwóch tygodni mam ciemne plamienia. Mało tego jest, ale jest.Gin.kazała przyjść za tydzień. Przepisala luteine i no spe.Mowila, że do tego czasu się okaże czy ciąża przetrwa czy nie! Może było podobnie u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Witam nowe dziewczyny :) Gratulacje :) U mnie nic nowego - zakończyłam starania na ten miesiąc :) teraz już tylko czekam na wyniki :) oby się tym razem udało :) morelove - bardzo mi przykro, u mnie w sierpniu @ przyszła po 47 dniach, więc wiem, co czujesz :( ściskam cię mocno Claudiie90 - myśl pozytywnie :) jeszcze tydzień i będziesz wiedzieć :) jak nie ma jeszcze @, to jest nadzieja :) Gracjana090515, justynkaa1986, ZeberkaSz, jaga2016 - poranne mdłości, czy lekkie bóle podbrzusza są normalne w ciąży - przynajmniej czujecie, że w niej jesteście :D wszystko minie z czasem :) trzymam za was mocno kciuki, aby wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
gość - u mnie było podobnie, plamienia brązowe, dostałam duphaston i no-spe i miałam przyjść za tydzień - niestety u mnie się ciążą nie utrzymała i po tygodniu było już po wszystkim. Ale nie zawsze tak jest. Trzymam za ciebie mocno kciuki, aby wszystko było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAnusi
No ja też mam nadzieje. .. Miałam jedno poronienie, lecz od razu dostałam krwawienia a nie plamienia. To moja czwarta ciąża. Jednego skarba mam w domu, drugiego w niebie Aniołka. Tak myślę że gin.by powiedziała że jak coś się będzie działo, to przyjechać. W szpitalu pewnie też nic innego by nie zrobili.Daliby leki...A ja leki biorę w domu.. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mama anusi trzymam kciuki zeby sie udało alex bardzo mocno trzymam za ciebie kochana kciuki najwazniejsze ze sie nie poddajesz i idziesz do przodu bo warto masz racje lepiej miec objawy jak nie miec wogule nie stresowac sie myslec pozytywnie ale te pierwsze tygodnie sa najwazniejsze i taka nadzieja ze nic sie nie stanie ze dotrwamy do konca !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex35 no to trzymamy kciuki zeby sie udało!!! :) MamaAnusi wszystko będzie dobrze. Zobaczysz!!! Daj znać po wizycie a teraz sie nie martw na zapas! Głowa do góry!!! :) Justynkaa ma racje te pierwsze tygodnie są najważniejsze więc dbajmy o siebie i nasze dzieciątka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy być dzielne dla naszych skarbów. Takie zamartwianie się nie jest dobre ani dla nas, ani dla maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Gracjana no właśnie, na żywo widać ją bardziej. Jestem w takim szoku, że nie wiem co mam myśleć. Zrobiłam teraz jakieś 20 minut temu, bo nie miałam rano testu. Najbardziej mnie martwi, że brzuch mnie pobolewa i czasami jakaś delikatna plamka jest na wkładce... Rano powtórzę test i pójdę na betę jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anianiani kochana naprawdę ci gratuluje! Z całego serca! Z rana kreska na pewno była by ciemniejsza! Tak sie cieszę z twojego szczęścia!!!! :) kochana mnie tez brzuch bolał w czasie ok tydzień przed dniem spodziewanej miesiaczka do tej pory.. Czasami bolał bardzo jak na @. Plamienie tez miałam przez 2 dni w dniu kiedy miał byc @. Nie martw sie kochana. Ja jeszcze wogóle bety nie robiłam. Czekam na wizytę u lekarza. Gratuluje jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Gracjana dziękuję :* Kurcze,ale mi się życie wywali do góry nogami. Szok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Tez widzę delikatna kreseczkę! :) super :* :) dla pewności zrób jeszcze rano test i betę ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianiani
Zrobię zrobię :) Mąż dalej twierdzi, że to nie może być prawda i mam rano powtórzyć :) dziękuję dziewczyny za gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anianiani Kochana widac widac!!! A widzisz! :) i z kazdym dniem bedzie coraz mocniejsza :) gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×