Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wszawica w przedszkolu

Polecane posty

Gość gość
u mojego dziecka w przedszkolu też były wszy. Masakra jakaś! Kiedy tylko zobaczyłam co się święci od razu poleciałam do apteki i tam pani dała mi szampon sora forte, dodatkowo poczytałam sobie u nich na stronie równe info http://wszawica-sora.pl/ i po jednym użyciu pozbyłam się tego świństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez stosowalam sora forte na wszy i pomoglo. Przyznam szczerze ze dziwie sie ze jeszcze ten pasozyt sie pojawia. Ze tez nie ma jakiejs szczepionki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas też był ten problem, w aptece http://aptekaswbarbary.pl/ panie poradziły nam bardzo skuteczny środek i już po pierwszym myciu pozbyliśmy się tego ohydnego pasożyta. Oczywiście po paru dniach powtórzyliśmy mycie, tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolkaa9
Podziałały gumki Cichowsza, także mogę polecić, dobra cena, ładny zapach i atrakcyjne dla dziewczynek kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbietkaxx
Warto było kupić preparat Cichowsza. Wygląda to jak gumki do włosów i dokładnie tak samo się używa jak gumek. Naturalna rzecz, skład jest neutralny dla skóry czy włosów, nie podrażniają, całe działanie polega na uwalnianiu się olejków choćby z drzewa herbacianego które tworzą barierę przeciwko wszom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijek
Kupiłam gumki Cichowsza i zobaczymy jak chronią, dużo mi osób je polecało że naturalne, nie mają alergenów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyczytałam gdzieś na jakimś forum właśnie odwrotną opinię, ale nie wiem, sama wolałam nie testować. Za to od zawsze pamiętam, że na wszy był stosowany Nitolic i faktycznie nadal jest dostępny i to w ulepszonej wersji (która działa już od pierwszego zastosowania). W aptece poinformowali mnie również o sprayu o nazwie Nitolic Prevent, który ma ochraniać skórę głowy i nie dopuścić do zarażenia. Bardzo fajna sprawa, szczególnie, że jest w pełni naturalny i można go spokojnie stosować na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na długo wystarcza CichoWsza jeśli chodzi o profilaktykę na wszy, jedna paczka to długie tygodnie ochrony, a niestety u dziecka w szkole potrafią się wszy wyjątkowo często pojawić, nie wiem z czego to wynika...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej córce służy CichoWsza chodzi o gumki do włosów ochronne, ona nawet nie wie że ma taką ochronę na głowie, bo one tak naprawdę od zwyklych gumek się nie różnią, nawet kolorystycznie są takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj też kupilam te gumki, w przedszkolu panuje wszawica mam nadzieje ze pomogą, stosowalam też preparat pipi przeciw wszom jak narazie pomagal ale niektórzy mówią ze pomimo stosowania i tak dziecko dostalo wszy. Gumeki nikt nie narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci do 6 roku życia powinny być przy matce, każdy psycholog wam powie, że dzieciom potrzebna STAŁA obecność matki. Wszawica to kara karmiczna za to, że pozbywacie się własnych dzieci i oddajecie je obcym babom co tylko piją kawkę i siedzą za biureczkami. Tam chodzą tylko patologiczne bachory skoro mają wszy bo moje dzieci nigdy do takich instytucji nie chodziły i nigdy wszy nie miały. No ale to jeszcze trzeba kochać swoje dzieci a nie je podrzucać innym. Ja sobie nie wyobrażam co za matka oddaje tam dzieci isiedzi sobie w tym czasie w domku albo wylefuje się u fryzjera a jej dziecko w tym czasie z noskiem przyklejonym do szyby siedzi smutno i płacze bo tęskni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze pomyślane i zrobione są gumki do włosów CichoWsza, nie różnia się wyglądem od normalnych dekoracyjncyh gumeczek i też są w ładnej kolorystyce sprzedawane, a nie jakieś na szaro czy czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio córka chodzi w gumkach CichoWsza we włosach i jest okej. Prosta, bezpieczna i wygodna profilaktyka na wszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz więcej jest sposobów na wszy i moim zdaniem Cichowsza ma najwięcej sensu i jest najbardziej praktycznym sposobem na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiliśmy Cichowsza tak bardziej żeby dmuchać na zimne, nigdy nie mieliśmy w domu wszy, ale jak to mówią – lepiej zapobiegać niż leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

Mi też trochę osób polecało CichoWsza i się ostatecznie niedawno skusiłam na coś takiego. Mogę polecić. Gumeczki są o tyle fajne że się nie rwą i nie zsuwają z włosów można używać dokładnie tak samo jak zwykłych. Pachną przyjemnie czuć te naturalne olejki i ekstrakty w zapachu – zwłaszcza cytrusy i lawendę. Córce się gumeczki podobają, zwłaszcza te różowe oczywiście ;>


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Nie wiem czy istnieje coś równie bezpiecznego przeciwko wszom jak CichoWsza. Przeglądałam ostatnio kilka różnych środków które miałyby chronić przed pojawieniem się wszy i składy raczej nie zachęcają, wszędzie sporo sztucznych barwników aromatów a to jeszcze pół biedy, najgorsze są ciężkie toksyczne związki których też wcale nie brakuje w różnych preparatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam
Dnia 30.01.2019 o 13:49, Gość magda napisał:

Nie wiem czy istnieje coś równie bezpiecznego przeciwko wszom jak CichoWsza. Przeglądałam ostatnio kilka różnych środków które miałyby chronić przed pojawieniem się wszy i składy raczej nie zachęcają, wszędzie sporo sztucznych barwników aromatów a to jeszcze pół biedy, najgorsze są ciężkie toksyczne związki których też wcale nie brakuje w różnych preparatach.

Bardzo dobrze chronia te gumeczki Cichowsza ktura się wpina normalnie we wlosy. U nas się sprawdzaja w kazdym razie, odkad cura je nosi odtad nie ma już problemu w wszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
Dnia 18.04.2019 o 13:30, Gość adam napisał:

Bardzo dobrze chronia te gumeczki Cichowsza ktura się wpina normalnie we wlosy. U nas się sprawdzaja w kazdym razie, odkad cura je nosi odtad nie ma już problemu w wszami.

Tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×