Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Milka798

Czy da się uniknąc depresji?

Polecane posty

Gość gość
16 zl to mega tanio, bez problemu kupilas go w aptece czy musialas sie nachodzic zeby go znalezc? Mnie juz dobija ten ciagly marazm, moja rodzina tez ma juz dosc moich ciaglych humorow, zamykania sie w pokoju i lezenia pod koldra :( ja powoli tez mam juz dosyc ale nie wiem jak ruszyc z miejsca co zrobic. czy ten revitasens moze mi realnie pomóc? albo cos innego> nie ukrywam ze mam ograniczony budzet, nie moge wydawac za duzo pieniedzy na suplementy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimky
z depresji mozna wyjsc. Milka 798 napisala o celu w zyciu. dla niej tym celem jest syn. ona nie chce, zeby jej syn przechodzil przez to samo pieklo emocjonalne co ona. rodzic z depresja dla dziecka jest ogromnym obciazeniem. nie wazne czy to dziecko ma kilka czy kilkanascie lat. jesli rodzic ma depresje to zaniedbuje emocjonalnie swoje dziecko: nie przytula, nie poswieca mu uwagi. dziecko czuje sie niekochane, niechciane. Mila 798 podswiadomie rozumie to zagrozenie i chce ochronic swojego syna. jesli chodzi o samo wyjscie z depresji to potrzebna jest silna wola i ktos kto nas wspiera. swietnie tu sie sprawdzi kochajacy partner zyciowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa wyzej- jesli masz ograniczony budzet to powiem Ci ze jak dobrze poszukasz to ten revitasens mozesz znalezc nawet jeszcze taniej niz 16 zl. Jest ogolnodostepny, tylko ze wiadomo- kazda apteka ma inna cene, zeby znalezc atrakcyjną- trzeba troche sie nachodzic :) A co do tego czy ci pomoze- wiesz, nie jestem w stanie okreslic jak powazny jest twoj stan, na pewno warto sprobowac, bo na pewno ci nie zaszkodzi, musisz sama zaryzykowac i obiektywnie patrzec na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depresja...... To wlasnie dotknelo mnie od paru miesiecy i jest beznadziejnie:( Zyc sie nie chce lepiej chyba byloby nie zyc czlowiek nie przeszedlby tyle cierpien ... Swiat jest szary , ponury a ludzie podli... Plakac sie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka798
Elizka, jak najszybciej poszukaj pomocy specjalisty, wiem co mowie i mtka i siostra przechodzily przez to i zadnej by sie nie udalo gdyby nie terapia, taka jest prawda, depresji na wlasna reke nie wyleczysz!!! Ja sobie poki co kupię ten revitasens, za wszelką cene chce uniknąc depresji, bo wiem, ze to piekło, pimky dobrze mowisz, tak cel jest wazny, ciesze sie, ze mam synka i dla niego ogolnie nie tylko na depresje, ale i na inne choroby nie chcialabym chorowac, dlatego wolę o siebie zadbac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka Boje sie troche lekow ktory mi specyjalista przepisze.... Moge sie uzaleznic ??? I czy bede wogule kontaktowac po takich lekach?.. Tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elizka czy to poporodowa depesja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do revitasens również wydaje mi się, że w takiej cenie nic lepszego od niego nie uda się znaleźć. Szczególnie, że został przebadany przez Uniwersytet Medyczny w Warszawie, a jego skład jest dobrze zbilansowany i ma to czego nam potrzeba. Szczególnie teraz na jesień, gdzie dni są coraz krótsze i bardziej szare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poporodowa.... Nie mam dzieci . 2 dni mialam spokoj , bylo mozliwie ok az do dzisiaj ..... Znowu mnie dopadlo......... Lzy z niewiadomego powodu , zlosc od srodka, mysli samobojcze...... I nie wiem co zrobic ze soba mam ..... Jedyne co mnie trzyma przy zyciu to strach przed Bogiem :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musza to byc od razu leki, moze sama terapia wystarczy, tak czy siak moim zdaniem powinnas skontaktowac sie ze specjalista. Co do revitasens, kupilam, i tak mialam zamiar brac kwasy omega 3, ktore sa w tym suplemencie, a skoro pozostale skladniki moga jeszcze pomoc to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że można. Oczywiście jeśli masz do tego skłonności plus w rodzinie była depresja, będzie to dużo trudniejsze ale możliwe. Musisz po prostu mocno się kontrolować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@milka798- mozesz napisac jak twoja suplementacja revitasensem? widzisz jakies efekty, róznice w samopoczuciu? jestem ciekawa czy takie suplementy faktycznie wplywaja, chociaz tutaj mocnym argumentem jest skład- jednak czy faktycznie jest w stanie wpłynąc na nasz nastroj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka798
gościu, biorę revitasens ale czasem przyznam zdarzy mi sie zapomniec, to co na pewno czuć po zazyciu to poprawa nastroju i widzenie raczej wszystkiego w pozytywnych barwach, takze dzialac dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U osób, u których w rodzinie występują zaburzenia psychiczne są w grupie ryzyka. Można nawet wykonać badania genetyczne w tym kierunku, czytałem ostatnio, np. w Megdenie robią takie badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjana1
Nasz nastrój w duzym stopniu zależy od tego, czy dostarczamy dla organizmu wszystkich potrzebnych składników. Revitasens ma w sobie Omege 3, kwas foliowy, ltryptofan oraz witaminy z grupy B są to bardzo ważne elementy naszej diety, których nie zawsze udaje sie nam dostarczyć z jedzenia. Dlatego jak najbardziej warto w niego zainwestować. Szczególnie, że nie jest drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że mozna uniknąć. Po prostu trzeba być świadomym, czym jest ta choroba, jak niewinne sa jej początki i w miarę szybko zacząć jej przeciwdziałać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez zaczynam sie zastanawiac nad suplementacją np. revitasensem, bo jesien nadchodzi wielkimi krokami, a same owoce, warzywa i pełnowartosciowe posilki nie sa w stanie dostarczyc organizmowi wszystkich potrzebnych skladnikow mineralnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jesień to zawsze trudny okres- za oknem ciemno, zimno. Nic mi sie nie chce. najchetniej polozylabym sie do lozka i przespala cala jesien, zapadla w sen zimowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miewałam duże huśtawki nastrojów. Czasem nawet w ciagu jednego dnia potrafiłam poczuć się świetnie, a potem tragicznie. Nie wiedziałam kompletnie czym to jest spowodowane. Szukając sposobów na rozwiązanie tego problemu trafiłam na stronę moc-energii .pl gdzie zamówiłam oczyszczanie energetyczne. Już kilka dni po rytuale zaczęło być lepiej. Teraz czuję się dobrze przez większość czasu, zauważyłam że trudniej niż kiedyś jest mnie zdenerwować. Tak więc czasem nasze problemy tkwią w psychice, negatywnej energii która płynie przez nasze ciało i nie daje nam cieszyć się życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depresja rodzi sie od uzalania sie nad soba, od podejscia do trudnej sytuacji slowami " dlaczego mnie to spotkalo, tak bardzo boli i jest mi zle" zamiast wyszukiwac dobrych stron nawet na sile obojetnie z czego znajdywac podow do zadowolenia. To niewygodne bo ciagnie nas do placzu i nic sie nie chce ale taka jest wlasnie walka, silni zwycieza, slabi odpadna. Slabych nikt nie potrzebuje sa tylko ciezarem wiec trzymajcie plecy prosto, z godnoscia i przetrwajcie a przekonacie sie jak smakuje satysfakcja po zwyciestwie z samym soba i przeciwnosciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie, tym bardziej tak jak ja kiedy sie wie jak wyglada depresja z autopsji. Po tym revitasens jestem na pewno pogoniejsza, nie przejmuje sie rzeczami, na ktore nie mam wplywu, chyba sie uspokoiłam. Jednak po historii z moja mama i siostra, wszystkim, ktorzy widza u siebie lub podejrzewaja depresje, radze goraco, zeby sie udac do specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra5152
U mnie przez ogrom pracy włączyła się strasznie czułośc nawet na namniejsze problemy na które wybuchałam krzykiem, nawet mąż się mnie bał :) Nie miałam już dużej siły tak postępować, więc udałam się do apteki po Revitasens i na pewno moja wybuchowość już się zmniejszyła i co najwazniejsze koncentracja w pracy jest bliska perfekcji, bo już nie odbiegam myslami od zajęć. Dzieki czemu ze wszystkim wyrabiam się w pracy a w domu mam wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieprawidłowy stan jelit- zaburzona mikroflora , a co za tym idzie toksyny w organizmie mogą być przyczyną wielu chorób , w tym także psychicznych - również depresji - u mojego syna stwierdzono włśsnie taki problem i po [przywróceniu prawidłowego stanu jelit i ich mikroflory( lactoral) problem ustąpił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
depresja mojej córki związana była z nietolerancja glutenu- po zastosowaniu diety bezglutenowej ,oraz przywróceniu normalnego stanu jelit( zastosowano u niej m in. bakterie probiotyczne ( lactoral) wszystko wróciło do normy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to wina kobiet bo izolują się przed rodziną czy partnerem. Mąż jest Zawsze podczas Każdego badania ginekologicznego cipki wspierał porody. To mąż ma prawo do Naszej Intymności nie ginekolog i inni całkiem obcy ludzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieje co prawda hipoteza genetyczna przyczyn depresji, ale badania z zastosowaniem technik genetyki molekularnej pokazują, że przekazywana jest jedynie skłonność do zaburzeń depresyjnych. Nie ma jednego genu, który odpowiadałby za zachorowanie na depresję. Naukowcy udowodnili jak na razie tylko tyle, że warunkowana genetycznie jest choroba afektywna dwubiegunowa (ChAD). Więcej na temat przyczyn depresji pod linkiem: https://portal.abczdrowie.pl/przyczyny-depresji Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depresja to stan układu pokarmowego w tym zatrucie metalami. Trzeba się chelatować kwasem ALA. Wejdźcie na forum davidicke, tam szukajcie pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że zbilansowana dieta pomaga uniknąć depresji lub z niej wyjść. Dodatkowo warto zwrócić ku suplementacji wiatminy D3 - www.dietomat.pl/artykul/witamina-d3-jej-wlasciwy-poziom-tak-trudno-osiagalny-jak-zdobycie-szczytu-k2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×