Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

33 lata i co dalej?

Polecane posty

Gość gość
17.24 - BARDZO mądra wypowiedź! wiedz, że w związku może być gorzej! dużo, dużo gorzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokój taka 25-28 dla faceta 30+ jest jak dopływ świeżości, facet się czuje jak nowo narodzony sorry, ale 30+ tego nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i vice versa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, bo <30 to gówniarz, nie dla prawdziwej kobiety, chyba ze lubisz zabawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"33 lata i co dalej? " jak to co? dalej pewnie 34 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34,35,36,37,38 i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie jest ciężko znaleźć kogoś do stałego związku. Mężczyźni nie chcą zobowiązań, wygodniej im jako single. I tak mijają latka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężczyźni? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 22.25-tak, mężczyźni. Ci,którzy mają odwagę iść swoją ścieżką,a nie są w związkach *bo wypada*, *bo co ludzie powiedzą*. Inaczej mówiąc-są szczerzy wobec siebie i innych. Nie pasi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie, bo <30 to gówniarz, nie dla prawdziwej kobiety, chyba ze lubisz zabawki" chyba Ty:p:D zdecydowanie wole mlodszych niz starych egoistow i piotrusiow panow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie mozna byc w zwiazku, bo tego sie chce:D hahaha zawsze myslalam, ze kazdy ma wolna wole i wybor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja też uważam,że najlepiej byc w związku *chcianym*. Dlatego trochę mnie drażni jęczenie niektórych,że spotkały wolnego faceta,a ten nie chce :-D Trzeba szukać dalej i już. W końcu się znajdzie. ;-) Czego autorce i innym życzę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj no mnie właśnie też od zawsze ciągnie do młodszych facetów. ciężko żeby to się zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robercik co Ci się podoba w starszych kobietach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też 33 lata. Bilans: pracy brak i mi to już wisi, na koncie jedno poronienie, nieskuteczne próby zajścia w kolejną ciążę. Każdy ma jakieś problemy nawet jeżeli na zewnątrz wszystko wydaje się być cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 54 wiesz co wieksza dojrzałość oraz bardziej realistyczne podejscie do swiata nie kręcą mnie jakos dziewczyny które mysla tylko o zabawie do mnie nie przemawiają oraz chyba taki mam gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robercik a skąd jesteś?^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robercik ja jestem z zupełnie innych stron. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosika
Chyba tylko z 5% osob ok 30stki kogos nie ma. Czuje sie jak przegraniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosika przecież to nie przesądza o Twojej wartości! Co innego chcieć kogoś kochać i mieć z kimś rodzinę, a co innego uważać, że bez faceta jesteś przegrańcem... Nie przeginaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy KOGO się ma, jak jakość materiału wyjątkowo słaba, to chyba więcej tracisz na takiej znajomości niż być wolnym To drugie, jak sama nazwa wskazuje powoduje min. lepszy start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dajcie spokój taka 25-28 dla faceta 30+ jest jak dopływ świeżości" Jakiej świeżości? Desperacja w poszukiwaniu poważnego związku to powiew świeżości? 18-22 - to jest świeżość. Nie chcę nikogo obrazić tak po prostu jest. "zdecydowanie wole mlodszych niz starych egoistow i piotrusiow panow" Egoista i piotruś pan = mężczyzna którego marzeniem nie jest małżeństwo. W takim razie nie można napisać niczego pozytywnego o pannie która skończyła 25 lat, ma na koncie kilka związków i dalej bez obrączki na palcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×