Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKM

dać szansę? part II

Polecane posty

Gość gość
Agonia, skoro dobrze na czacie to czemu tam nie przyjdziecie a tu nie zlikwidujecie wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w filmie nikt nas nie pyta o radę. Rozumiesz różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem co było w głowie tej dziewczyny bo w rodzinie mam podobny egzemplarz i stwierdzam że dziewczyna autora jest bardzo bardzo Chorutka. Nikt tu nie pisze że jesteśmy alfa i omega. I nikt tu się nie ekscytujące. Nie mam dzieci i nie chcę chyba mieć bo świat jest zbyt okrutny. Co młodszy rocznik to gorszy. A co do filmów to albo zasypiam w trakcie albo gadam tyle że nie wiem o co w nim chodzi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiki65g dziś Tytuł topiku jest dość jednoznaczny. Cóż dziwnego w tym, że ludzie odpowiadają? Jeśli autor nie życzy sobie porad powinien zniknąć i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X A jakie przykrości Ci mówię? Że nikogo nie odrzucamy, chyba, że on pierwszy odrzuci nas? To jest raczej normalna reakcja. X Gość dziś X Żebyś mógł się dowartościować i nas jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filmy tworzą specjaliści a prowokację idioci. Taka różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się bała mieć dzieci bo gdybym miała syna jak autor (wrażliwego, zaradnego, no ideał bo syneczek mój) i on by mi przyniósł do domu taką lafirynde co go zdradziła i Jeszxze obciąża go winą bo ona chciała dzidziusia a on ciężko pracował to by mnie k***ica wzięła i bym ta dziewczynę za kłaki siłą wywaliła. I jeszcze powstalby o mnie wątek na kafe o złej teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki65g
k****, proszenie o porade to jedno, a krytykowanie i wyzywanie to drugie. widzicie różnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki, nie dyskutuj z nimi. Jak ktoś nie rozumie tej różnicy, to nie zrozumie też o czym mówisz. Odpisałem Ci na maila, wybacz, że mi to tyle zajmuje, rozchwytują mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki65g
filmy tworzą specjalisci? to obejrzyj sobie ludzką stonoge. Specjalista jak chuj. gdyby mojego syna zdradziła baba to tez nie byłabym dla niej miła (delikatnie mówiąc), ale na szczescie poki co ta historia mnie nie dotyczy. czas na mnie. bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Konrad nie wejde na kompa. Musiałem wybyć z roboty i jestem na SORze. Odezwe się jak tu nie zostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki, wiesz dlaczego wszyscy tak reagują? Bo mowa o dorosłej 27 letniej kobiecie, zaradnej, pracującej, samodzielnej kobiecie, a nie o nastolatce. Wrobiła go z w dziecko, nazywajmy rzeczy po imieniu. I ona ma zostać matką? A takie kwiatki odwala? Nie wiedziaał biedna jak postąpić, zagubiona owieczka. To nie był wymuszony seks i nie piszcie tak o tym, ona sama sie zgodziła być ofiarą, wracała do niego i oddawała mu się. Zamiast chronić siebie, swojego partnera, swój związek, to wolała siedzieć cicho i potulnie uprawiac seks, a następnie wracać do Marcina jakby nigdy nic. Ktoś z gośc***ięknie napisał, będzie miał dwójkę dzieci, bo ją najwyraźniej trzeba za rączkę przez zycie prowadzić. gość dziś A no chciałam, ale niektórzy lubią dostawac po d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiki65g dziś k****, proszenie o porade to jedno, a krytykowanie i wyzywanie to drugie. widzicie różnice? x Nikt poza Tobą nie używa tu słów, które kafeteria musi wykropkowywać, więc radzę się ogarnąć. To nie jest topik dla klepiących po plecach i innych przytyłkowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agonia, chyba mówisz z własnego doświadczenia. Masz żałosne życie i teraz nagle dostałeś wiatru w żagle bo znalazłeś "bratnią duszę" w necie i żyjesz jego bajka... Żal mi ci, ale za głupotę się płaci. Po co tu piszesz? Świąt jest mały. Myślisz, że ilu jest twojego wzrostu i wagi osób wykonywujacy twój zawód??? Też jesteś emocjonalnym ekshobicjonista jak autor. Jak bylibyscie znani, to latalibyscie do tabloidow wypłakać siw że kot choruje albo pokazać zdjęcie krocza. O prywatnych sprawach mówi się w prywatnym gronie, zamkniętym. I żeby nie było, pisz tu o mnie co chcesz, jestem zupełnie anonimowa, koło d**y mi lata twoja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
Dlatego Kiki ja juz tu nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
12:32 ale czasem trzeba ostrzej, zeby otworzyc komus oczy, potrzasnac nim. rzeczowa krytyka to wazna rzecz na forum. nie chodzi przeciez o grupe wzajemnej adoracji (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu używa brzydkich słów. I kto tu się ekscytuje co? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś Insynuacje odnośnie mojej osoby pozwolisz, że pominę. X Pewnie niewielu i co z tego? Ktoś mnie z tego forum znajdzie? I co dalej? Przyjdzie i zacznie krzyczeć, jaki jestem żałosny? Raczej bym się tym nie przejął specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lena dobrze gadasz i fajnie że się ze mną zgadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś na sorze? A co się stało? Twoja ukochana poronila bo się zachlała z radości że do niej wracasz? Czy twoja piękna koleżanka się pobiła z nią o ciebie? Prowo jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×