Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKM

dać szansę? part II

Polecane posty

Gość kiki65g
A możesz powiedzieć jak on zareagował kiedy ona powiedziała, że chce być z Tobą? Mnie się taki szantaż w ogóle w głowie nie mieści, jej zachowanie również, ale nie da się wszystkiego zrozumieć na tym świecie. Nie wiem również jak ten pseudo przyjaciel mógł tak długo udawać przed Tobą super kumpla i dlaczego tak się na Was uparł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Wiem ze mnie zdradzila.. z wlasnej woli w****iona na mnie do bolu.. i to bede musial strawic i wybaczyc nawet jesli nie bedziemy razem.. moge pogadac chwilke teraz...czat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki65g
A możesz powiedzieć jak on zareagował kiedy ona powiedziała, że chce być z Tobą? Mnie się taki szantaż w ogóle w głowie nie mieści, jej zachowanie również, ale nie da się wszystkiego zrozumieć na tym świecie. Nie wiem również jak ten pseudo przyjaciel mógł tak długo udawać przed Tobą super kumpla i dlaczego tak się na Was uparł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
jaka Greta? Konrad jestem na czacie na chwile jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
Tak jak napisala Kiki, postapiles szlachetnie i bardzo odpowiedzialnie, bo czyja dzidzia by nie byla to jej mamie nalezy sie pomoc. To ze spi jest jak najbardziej normalne a w jej wypadku nawet wskazane, bo przynajmniej jak spi to nie wymiotuje. Przyszla mi do glowy taka szalona mysl ze az boje sie ja napisac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Jak zareagowal? powiedziała mu wprost ze się brzydzi nim i sobą.. ze kocha mnie i nie zasluguje na to żeby mi to robic.. a on ja wysmial..i stwierdził ze i tak nie będę z taka d***** jak ona..ze wystarczy ze pisnie slowko a mnie straci.. no to siedziała cicho..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki65g
To straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
Marcin, napisze ale jak mnie zlinczujecie to kto Wam tu pozniej bedzie pisal? Pomyslalam ze jak dojdziecie do porozumienia a cos czuje ze tak bedzie i zechcecie byc razem, to .............proponuje zebyscie ten test porwali nie czytajac go. Ojcem jest ten kto wychowa. Tylko czy ta niepewnosc Cie nie wykonczy? Z kolei jesli nie bedzie Twoje czy to nie bedzie Ciebie meczyc w druga strone? A teraz zabijcie mnie tylko szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tak czułem, że ta cała historia ma drugie dno. Marcin gratuluję pomysłu zaopiekowania się byłą, mało kto jest do tego zdolny nie mając pewności, czy dziecko jest faktycznie jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Greta pomysl faktycznie ...mocny.. mimo wszystko chce wiedzieć.. chce znac prawde. nie wiem co ona zmieni i jaka będzie ale chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Pavlo.. Pomagam bo czuje ze musze.. Ojcostwo nie m tu nic do rzeczy... Raczej to ze ja wciąż kocham a ona tego potrzebuje.. A i mnie się przyda i pod pewnymi względami zrobi to dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
Ja tez wolalabym wiedziec tak dla siebie ale nieoglaszajac tego swiatu. Najwazniejsze teraz jest czy Wy we dwoje dacie rade to wszystko poskladac i odbudowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie i dadzą radę. Tyle tylko, że to będzie kosztować dużo chęci i jeszcze więcej zaparcia, by nie patrzeć wstecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś żałosny. Poza tym od tego wystawiania na piedestal kretaczki i k***y aż mi niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
Wiem Pavlo. Nic już nie zakładam. Po prostu żyje tym co dziś. A dzis chce ją nakarmić bo wygląda jak szkielet i zasnąć na kanapie. Tyle. Potrafię z nią rozmawiać. O wszystkim i o niczym. A to dobry początek. I po prostu lubię jej towarzystwo. Żałuję że ostatnio gdzieś mi to umknęło. Ale show musi go on cokolwiek by się nie działo w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie mi coś wyjaśnić? Szantażowana i zmuszana szantażem kobieta idzie ze swoim ukochanym facetem (którego od kilku miesięcy zdradza z szantażystą cierpiąc przez to okrutnie) do mieszkania szantażysty - kochanka na imprezę (rozumiem, że obce są jej wymówki o migrenie), pije tam alkohol i tam kolejnym szantażem ten kochanek - szantażysta zmusza ją do pocałunku i to takiego, który budzi zaniepokojenie osób trzecich? Albo to prowokacja, albo ktoś jest tu nienormalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też w to nie wierzę. Autor jest beznadziejny. Ale od początku widać, że coś z nim nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
Albo ktos czyta nieuwaznie. Gosciu, oni byli u Marcina brata na imprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokacja! Teraz już mam pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ona z nim została Sama w pokoju?? Z szantazysta? Ja kiedyś byłam molestowana, unikałam człowieka okropnie, w jednym budynku nie chciałam z nim przebywać. Zawsze leży swiadkach i tak szybko jak tylko możliwe wychodziłam. To jest prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miało być: zmuszana szantażem do seksu powinno być dodane: która wie, że jest w ciąży, nie wie czy z ukochanym, czy z szantażystą x To jest oczywiste, że coś jest wymyślone. Pytanie co: - cała historia - a może żadnego szantażu nie było, a jego rzekome dowody "dograne" - może szantaż był, ale pojawił się znacznie później niż nam się wydaje. I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Greta
Widze ze tu sami masochisci, rzygaja tym tematem a z uporem manniaka wchodza tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast leży miało być przy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Greto, kto powinien czytać uważnie? KKKM 2015.08.31 wczoraj się dowiedziałem czegoś co delikatnie mówiąc zmiotło mnie z powierzchni ziemi... kobieta, którą kocham i z którą jestem od 4 lat zdradziła mnie z moim kumplem. tzn. zdrada nie była zdradą w czystej postaci - nie spali ze sobą... całowali się na imprezie u niego w domu. oboje mieli wypite, co jest okolicznością łagodzącą. x To ona całowała się z bratem autora????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cokolwiek nie postanowisz, to pamiętaj, że jesteś jednym z niewielu, którzy sztywno trzymają się swoich zasad i nie daj się Marcin szykanowaniu przez upośledzonych użytkowników kafe, którzy zawsze są największymi specami w każdej dziedzinie, bo jak to mawiał mój dziadek: jak ktoś się zna na wszytskim, to g****o się zna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnadusza
Nie rozumiem, a coś mi się psuje i nie chcą wejść strony.. . To ona spala z nim bo ją szantażował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×