Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKM

dać szansę? part II

Polecane posty

Gość gość
Pavlo1985 dziś Autor sam napisał, że nie chce/nie może podawać szczegółów, przez co historia wydaje się niewiarygodna. To o co macie pretensje? O to, że ktoś nie wierzy mu, że tak, bo tak? X Odwracasz kota ogonem. To wierzący w to, że to prowokacja mają pretensje, że reszta im nie wierzy , nie na odwrót. X Nie zauważyłam takich pretensji. Zauważyłam poparcie dla Leny (która nie napisała, że jest to prowokacja), zauważyłam prośby (kulturalne) do Grety, aby napisała swoją opinię, zauważyłam, że kilka osób napisało, że szkoda im Konrada, który się w sprawę zaangażował. Pyskówka zaczęła się rano, gdy "niewierzący" zaczęli być obrażani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavlo, podziwiam. Ja tylko rano i wieczorem pracuję, czasami w popołudnie. Nie przemęczam się zatem, ale jakbym miał spać po pięć godzin i tyrać tyle co Ty, wymiękłbym. Respect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pavlo1985 dziś Dodatkowo musisz przyznać, że pół strony wpisów pt. to prowokacja zaśmieca niepotrzebnie temat i przez to też temat się zacina przechodząc na kolejną stronę. Chcesz wierzyć, że to prowo- wierz, tylko nei staraj się usilnie nakłaniać innych, żeby też zaczęli w to wierzyć tupiąc przy tym nogami, bo wiesz lepiej jak jest x A gdzie ja nakłaniam innych by wierzyli, że to prowokacja? Przedstawiłam argumenty dla których uważam, że "albo to prowokacja, albo ktoś jest nienormalny" - cytat. Nie mam do tego prawa? Niby dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malai
Konrad, jestem z tych osób, które zawsze trzymają się na uboczu (jak widać nawet w sieci), bo uważam że nie mam nic wartościowego do powiedzenia. Dlatego napisałam tylko cztery posty od początku pierwszego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"albo to prowokacja, albo ktoś jest nienormalny" - cytat. Nie mam do tego prawa? Niby dlaczego? X Nazywanie kogoś nienormalnym tylko dlatego, że zachowuje się inaczej od Ciebie kulturalne też nie ejst. Jak wymagasz kultury, to i bądź kulturalny/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pavlo1985 dziś I kto tu odwraca kota ogonem? Nazwanie kogoś idiotą jest ok, ale nazwanie kogoś nienormalnym jest oznaką braku kultury :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kto tu odwraca kota ogonem? Nazwanie kogoś idiotą jest ok, ale nazwanie kogoś nienormalnym jest oznaką braku kultur X Jak to mówią oko za oko, ząb za ząb. PRzecież nikt tutaj nie czepia się ludzi, którzy kulturalnie przedstawiają swój punkt widzenia, ba tacy są mile widziani, bo rozszerza to ilość opinii, z ktorymi autor się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki65g
Jestem pod wrażeniem ile Wy macie czasu :) nie wchodziłam na kafe tylko 5h i juz nie nadązylam czytac. Prawie dostałam oczoplasu od ilości stron. Marcin, jeśli chcesz to przenieś się na czat, ale wracaj tu choćby do mnie, bo ja nie mam możliwości siedzenia na czacie, a chciałabym wiedzieć co u Ciebie. Niedługo będziesz tata ( tak sadze) wiec będziesz w podobnej sytuacji jak ja, a w kupie zawsze raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki, ale masz możliwość siedzenia na skype prawda? Jeśli tak napisz proszę na konrad.agonia@o2.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pavlo1985 dziś Dokładnie masz rację, tym bardziej, że po tym jak napisałam, że "ktoś jest nienormalny" ów ktoś mógł się poczuć bardzo urażony ;) Na szczęście zdążyłam się wcześniej pożegnać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad, tu nie chodzi o zmianę zdania tylko zmianę nastawienia do samej siebie, a to już nie jest takie proste. Ale dziękuję, adres sobie zapisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×