Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Want i Wawa

Polecane posty

Gość CzwarteImperium
Dobrze, że mam lekkie serce Muszko. ;) I najbardziej lubię lody. Mam nadzieję, ze Ty jednak- nie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziubeczku a do Hajabuzy jak niedawno pisałaś? Ti ti ti 👄 złotousta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci co biją brawa to nie ludzie, nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha nazwałaś Tabasko suką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki temat zeby koles wrocil? który koles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze hajabua sie nie przypiehdala do nikogo moze to sa zwykle pomowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też lubię lody, wszystkie rodzaje ;) Nawet bardzo, różne rodzaje, ogólnie lubię słodycze ,. Raz nazwałam jakąś pindę z goscia suką, która sie do mnie p*************a z pomarańczy i tyle, jeśli to była T. to tak, a jeśli nie to nie i już mi się nie chce z tobą gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie przysłowie jest drzazgę w du/pie u kogoś widzisz a belki we własnym oku już nie 🖐️ to teraz idź kogoś wyzwać, a za tydzień pouczaj znów. Hipokryzja, znasz takie słowo? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomarancze przyp*****laja sie do wszystkich nie tylko do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiekolwiek obrazanie i pomawianie innych nie jest w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszko ale twoje wyzwiska niczym nie różnią się od tego co napisał Michael, mogę nawet napisać, że Ty się nie hamujesz wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 18 znam takie słowo, oczywiście. Natomiast mam takie określenie: " Kazanie z pomarańczy" które to jest zjawiskiem dowartościowywania samego siebie, ocen moralnych zachowań 'tych zidentyfikowanych' z nickiem. Nie jesteś w żaden sposób podpisany/a i możesz sobie używać do woli, ale jeśli masz tu jakąś historię, a już wiemy, że masz, to pewnie ciekawie byłoby ci sprzedać ripostę po przeanalizowaniu twoich zachowań;) I wtedy bym ci powiedziała o drzazdze i belce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
muszka śmierdziuszka dziś Też lubię lody, wszystkie rodzaje oczko.gif Nawet bardzo, różne rodzaje, ogólnie lubię słodycze ,. Houston. Mamy problem! :( Bo ja jestem lodożerca. 😴 Co do obrażania. Uwielbiam jak ktoś wyraża głośno swoje zdanie z niebieskiego. Nawet jak się ze czymś nie zgadza. I to dotyczy wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle zauważyłam, ze jak się wam coś napisze z pomarańczy, to wierzycie, choćby było totalną nieprawdą, czy chamstwem, plotką i w ogóle nie fair, to jednak coś w tym musi być, ale jak już się napisze z niebieskiego, to k***a bata nie ma. Tu nie wolno pisać z niebieskiego swojego zdania :D Nie możecie tego ogarnąć po prostu, to nigdy nie przejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Pietro
Lubię lody z polewą cipkową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuuu zabolało :D trzeba jeszcze dopisać, zaloguj się na swojego flagowego nicka :D:D:D czym się różni prawda pisana z gościa od tej z niebieskiego? słowa to słowa, zapamiętaj to sobie wreszcie :O czy jeśli ktoś napisze artykuł anonimowo to będzie merytorycznie różnić się od takiego, który został podpisany inicjałami, nickiem? wymyśliłas sobie formę obrony poprzez atak, a skoro mnie nie potrafisz zdefiniować zaczęłaś się miotać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha masz belkę w d***e goniąc za Najem. Pisałas na dysco i ktoś cie obsrancu rozpoznał. Każdy wie że Naj woli imperium nie ciebie ochlaptusie i nie pij bo nic nie pamiętasz . Od miesięcy Widmo was spamuje a ty oskarzylas Tabasko. Idź spać z psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o czym ty do mnie mówisz, ale jestes w błędzie . Po prostu mam na to wyj****e, co tak gadasz sobie. Staram sie mówić co myślę, nikogo nie atakuję gdy nie jestem atakowana. Jak mnie ktoś wyzywa, to prawdopodobnie usłyszy łacinę. Jak ktoś mnie nie wyzywa, a spamuje, to nazwę zachowanie. Powiem głośno. I tyle. Przyznać do błędu też sie potrafię i uwaga popełniam błędy. Teraz twoja kolej, jak reagujesz w takich sytuacjach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Lody z polewą cip=kową. ;) Ja np. wolałabym żeby Muszka napisała mi serio nienawidzę cię za to i za to. Uważam,że jesteś puszczalska,nudna, brzydka i żaden facet cię nie zechce. A szczególnie..."ten"kosmonauta z Houston. Ale co kto lubi... z pomarańczy kilka negatywnych opinii to wciąż może być ta sama osoba. Minusy anonimowości. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha padło konkretne pytanie a ty odpowiedzieć nie umiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się składa, że te swoje zarzuty zawsze opierasz na własnych wymysłach, coś gdzieś tam sobie wymyślisz, a to z kolei powoduje lawinę niszczęść, zazwyczaj twoich. Piszesz, a w zasadzie żalisz się, że niebieskim nie wierzą, załóż, że to nie niebieskim nie wierzą, tylko w to co piszesz TY. Widzisz subtelną różnicę? No i proszę o dowody gdzie to się do błędów przyznajesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Muszko to było całkiem retoryczne. :) Stanęło na tym,że nie dzielę się swoimi słodyczami, które przecież i tak...skonsumowałam. Teraz powinnam wymyć zęby, ale jeszcze nie mam ochoty. Im więcej jem ,tym czasami pragnę więcej... ufff...i nie mam dość. Nie przyjmujmy się opiniami. Życie ma się jedno. Trzeba grzeszyć, by rozgrzeszenie miało sens. ;) Sama tak robię. :) Okropna Grzesznica, ale nie umiem się wyrzec. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka ś
nieprawda, midsummer też 'tłum pomarańczy nie wierzył' Jukenowi i żmijowi też nie wierzono. Wchodzisz w rolę osoby rozliczającej Dowodów ci nie musze przedstawiac, bo... nie muszę się przed tobą tłumaczyć, ale zawsze możesz ich poszukać na forum, a o prywatnym moim życiu raczej nie usłyszsz. PS nie usłyszłam jak sobie radzisz w sytuacjach z poprzedniego mojego "Postu do pomarańczy" raz raz, skoro masz w stos. do mnie takie oczekiwania :D Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co chleje Mucha i dlaczego potem pisze na forum:O???? Ja pier/dolę co za hipokrytka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiało chłodem ;) a czemu nikt nie lubi muchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×