Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Want i Wawa

Polecane posty

Tak jak wużywanie Widma z anonima, można przypisać Tobie Matuzalenie. Cały czas podkreslasz "nie piszę z pomarańczy" Winni się tłumacza mój drogi|kiss]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ok już nic nie piszę, bo widzę że jednak wszyscy udają że czegoś nie widzą, a jeszcze niedawno niektórzy pisali o hodowaniu sobie wrzoda na d***e ... ale rozumiem że liczy się że nie na waszej, ok :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezły cyrk, za który warto podziękować. Podziękować, bo daje pożywkę na tej pustyni. No i kawy nikt nie polał, w sumie dobrze, bo od nadmiaru może człowieka zemdlić. Matu, Matu, Matu Ty jako jedyny musisz olać zaczepki, ty jako jedyny musisz przejść obok. Ty jako jedyny musisz być ponad. Ha i co najlepsze... Radzą Ci to osoby, które reagują zaciekle na każdy pomarańczowy post :D Wesoło jest:D Wesooło na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Giaa... Śmieszność u innych jest taka zabawna... Ale własnego cyrku, który teraz odstawiasz, nie.widzisz:) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Giaa to zawsze była idiotka, która chciała być kontrowersyjna i chamska, a wychodzi jej to średnio. Dla mnie jest sztuczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OO Samansara do mnie pije? W sumie każdy sposób dobry by mieć gdzie się odezwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giaa, cyrk na sali... Cytuję . Mam przeczucie, że rozmowa z Tobą jest tak pełna sensu. Jak rozmowa z pustą ścianą;) Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samansara Pozwolisz, że ja zadecyduję czy się pożegnać czy nie, bo to TY mnie zaczepiłaś, a nie ja Ciebie :D Trochę kultury :D Przestań zwracać uwagę na każdy pomarańczowy wpis w Twoją stronę, każdą zaczepkę a jak już będziesz neutralna i obiektywna to wtedy pouczaj innych jak mają się zachowywać gdy są atakowani :) Wsio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"radzą Ci to osoby, które reagują zaciekle na każdy pomarańczowy post smiech.gif Wesoło jestsmiech.gif Wesooło na maksa." Poczytaj siebie. A później wpieprzajac się w rozmowę. Wcześniej zapytaj, czy możesz. Tyle co mam Ci do przekazania. A teraz...podbijolowianą piłeczkę..głową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samansaro? Kogo mam zapytać czy mogę się wtrącić? Ciebie? Twój temat? Nie zauważyłam jakoś. Pogubiłaś się chyba i żądlisz nie tam gdzie masz. W sumie się nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posteruj rozsądnie swoją, Samansaro, potem zabieraj się za inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giaa jest wredna, aseksualna i monotematyczna. Wszędzie sie ruda wtykasz, ile ty masz lat? wez daj się wyru/chać/ przejdzie ci uszczyliwość :D Wypiertalaj przebierańcu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo ma bana? dziwne po Petrov również :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giaa wypiertalaj stąd bo nudna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakończyłam wymianę zdań.. Giaa, nie podchodz do kogoś, gdzie z góry Ktos wykorzysta Twoje kamienie przeciwko Tobie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo ma bana , poczytajcie ostatni temat ciotek. Jest jego wpis jako gość i avatar :O Ma za swoje. Petrov ma również bana i usuniety temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.10.12 To jest jak szukanie kogos we mgle. Ja uznaje, ze nic sie nie dzieje bez powodu z tym, ze osoba ktora sie msci bardzo czesto wyolbrzymia powod odwetu oczywiscie w jej/jego mniemaniu. Msciciel/ka przywiazuje sie do obiektu zemsty za sprawa nienawisci. Nienawisc jest siostra milosci i jedna i druga jest na tzw. haju rozniacym sie od siebie skladem chemicznym. Jednak nie pozwala racjonalnie myslec, zaslepia, dziala nieadekwatnie na zasadzie stosowania "armaty na muche" Dochodzi w jej/jego umysle do przeklamywania faktow, dorabiania ideologii do swych dzialan. Bardzo czesto odwety sa o bzdure, z ktorych nawet sobie sprawy nie zdaje obiekt zemsty. Muszka nie podejrzewalem Cie, ze jestes kibicka. usmiech.gif Kiedys, jeszcze w PL. bylem fanem swojej ulubionej druzyny. I powiem, ze inaczej sie oglada sportowe igrzyska przed TV, a inaczej na zywo. Ale przyjemnie zerknac jak nasi wygrywaja niezaleznie z jakiego miejsca ogladamy dane widowiskooczko.gif gość 2015.10.12 Aha, Muszka leci w zacisze snu -Bez koszmarow, usmiech.gif bo one zwiastuja rozne rzeczy. gość 2015.10.12 Eve -ja wiem, ze irytuja jej/jego dzialania/spam nawet ludzi postronnych, ale jakiekolwiek obrazanie tej osoby sprawi, ze wyprowadzi armate we wscieklosci. Znikniecie jej/jego pracy(spamu) tez rozwscieczy ta osobe. Ona/on domaga sie uwagi, chce dzierzyc wladze, decydowac, karac... Najwieksza radosc ma jak rozmowa plynie, a ona (bo obstawiam, ze to kobieta jest) puszcza swoje produkcje. To nie jest jednostka psychotyczna, bo takowe stosuja gry, wchodza w interakcje z obiektem, bawia sie w kota i mysze tworzac sztuczne relacje, a u niej brak jest nawet podstaw psychopatycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno dyskutować, gdy się słyszy: nara, pa, bez odbioru. A tak wszyscy walczą, by pisać na niebiesko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Giaa niestety Samansara ci do yebała :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś GGG odpiszę Ci za kilka chwil, muszę dojść do siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samansara to taki oficer i bardzo dobrze napisała tej idiotce. Samansara jesteś ok 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samansara atakuje w ciemno, z partyzanta. Ja tu sobie, nie wadząc nikomu a Ona J/E/B i mi między oczy wali :D Faktycznie jest ostra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo spamował ciotki więc dostał banan :P Giia paszoł karykaturo kobiety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×