Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Want i Wawa

Polecane posty

..." gość wczoraj uuuuu zabolało smiech.gif trzeba jeszcze dopisać, zaloguj się na swojego flagowego nicka smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif czym się różni prawda pisana z gościa od tej z niebieskiego? słowa to słowa, zapamiętaj to sobie wreszcie pechowiec.gif czy jeśli ktoś napisze artykuł anonimowo to będzie merytorycznie różnić się od takiego, który został podpisany inicjałami, nickiem?" ...w zasadzie niczym się nie rożni, jest tylko drobna różnica, ...gdy ktoś pisze z niebieskiego zawsze można złapać go na lawirowaniu i prezentowania rożnych poglądów na ten sam problem w rożnych miejscach, zależnie od koniunktury :) ...czego nie da się zarzucić pomarańczy :) ...słowem pomarańczy nie można oskarżyć o hipokryzję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie matuzalem, masz całkowitą rację. Pomimo iż sama piszę jako gość, nie rozumiem dlaczego niektórzy wchodzą w przepychanki słowne? W ogóle sam ten temat jest jakąś prowokacją. Ludzie mają różne dewiacje, stąd nie dziwi mnie że niektórzy żyją życiem innych, o ile tak to można nazwać no co to za życie gdzieś gdzie każdy może stworzyć sobie kilka oblicz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy kończą się argumenty, zaczyna się gadka szmatka o niebieskim nicku. ZAWSZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha wczoraj wypiła i wyparła się jak wyzywala Tabasko.:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha Hajabuze też wyzwała chociaż urojenia miała Eve. Głupie stare ciotki, nie dziwi mnie już hejt na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie jak gość z 10:10 przytakujcie matuzalemowi, piszcie ze jest młody, inteligentny, retoryczny i merytoryczny, bo w przeciwnym wypadku będziecie miec p********e na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha naraziła sie świętej krówce matuzalemowi i nie ma życia na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HaJa tez sra na ciotki i inne, aż dziw bierze że ne wyzywała Samansary która pisała na jej temacie. Cwana hejti, s*****ca z pomarańczy i publicznie masturbujaca się ze stary Psujem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matu też dobrze sra z pomarańczy tylko dobrze sie kamufluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo, bardziej przejepane ma ktoś do kogo ty się przyjepiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want też nie ma spokoju, bo nie chciała przyklaskiwać matuzalemowi. Zgadzajcie sie ze wszystkim co pisze matu i będziecie mieć spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widmo już dawno omija matu, bo goście straszyli że jak sie nie odczepi to doprowadzą do samobójstwa S.W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo, bardziej przejepane ma ktoś do kogo ty się przyjepiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, przyklaskujesz matuzalemowi i masz spokój. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo, bardziej przejepane ma ktoś do kogo ty się przyjepiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paszoł Won Kreska :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś dokładnie jak gość z 10:10 przytakujcie matuzalemowi, piszcie ze jest młody, inteligentny, retoryczny i merytoryczny, bo w przeciwnym wypadku będziecie miec p********e na forum. " a z czym się gościu z 11:05 nie zgadzasz w moim poście ? ...co za herezje tam napisałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuzalem. Wybacz, ale sama zauważyłam, jak "niby olewkowo" pragniesz uwagi Widma. Niby olewasz, smiejesz się, ale czekasz aż zareaguje. Jak tak Cię wkurza i się "nie akceptujecie" to daj spokój zdawkowym...zdaniom. Bo to jest...zwykle dolewanie oliwy do ognia. Jesteś starszy bądź madrzejszy..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...napisałem normalny post w temacie, i nagle pomarańczowe upierdliwe wpisy na mój temat, ...to przepraszam o co chodzi ? może niech ktoś sobie odpuści skoro na jego temat się głosu nie zabiera co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubicie sie więc schodzcie sobie z drogi a przywołujecie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja mam do napisania. Piszę i tyle Omijam i wszyscy są szczęśliwi. A to co Wy obaj pokazujecie.. I Twoje niby "zdawkowe olewanie" jest zwykła prowokacja. Dojrzali ludzie się tak nie zachowują.:) Takie me skromne zdanie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...więc pozwolisz że ja z Twoim skromnym się nie zgodzę, choć wcale nie będziesz miała z tego powodu przesrane :) ...ja z pomarańczy nie pisuję więc spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem widmo! Samansara nie narażaj sie obiektywizmem matuzalemowi,bo Cie zgnoją! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadek z wąsem smęci od rana do wieczora. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kreskowego zwidmoka wypociny podpisano gościem, tylko avek został. hahahaha czyżby banem czubek oberwał ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×