Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Want i Wawa

Polecane posty

Gość gość
Jak nikogo jak tematów o niej w chuj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na których sztuczny tłum. Trzy osoby na krzyż to produkują w tym ona. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wyżej, ja, ona a reszta?:D idź w p**du wszechwiedząca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety dobrze o tym obie wiem. ;) czesc. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu oboje znikli :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne sztuczne napędzane g****o przez pomarańczowych pseudo wichrzycieli. :O Ja wiem że świetnie sprzedają się te wulgarne projekty, ale gdyby nie Oni, czyli Want i Wawa i jeszcze parę innych osób, to forum było by tendencyjne. :O A tak coś jest do obgadania, bo ona czy on myśli inaczej. Want to tępa tzpipa i trzeba to zrozumieć. :O To samo Wawa, nie wiem ile godzin by spędził na siłowni i tak będzie mameją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy zna w ogóle want ze sie wypowiada albo wawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszeczko serduszko sama wyzywasz od suk a Nowego pouczasz? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha sra z pomarańczy na każdą, wyzywa Tabasko i Hajbuzę. O reszcie nie wspomnę i ten jej tekst "Ja ja cie Imperium nienawidzę". Nie masz gdzie pisać, poproś, żeby założył ci temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie jest twoje stanowisko w sprawie wyzywania od suk Tabasko? brak seksu jebi..e ci na mózg 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Uff. Aż boję się zapytać co Nowy o mnie myśli. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy ja wyzywałam tak Tabasko? Nie przypominam sobie skarbeńku. No chyba, że to ona była tą gościówką :) x Imperium chodź sie ze mnąn*******lać, w końcu się nienawidzimy. Nowemu może się spodobać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obrażam, tylko wyrażam swoje zdanie. Może to skomentować, lub olać i tyle, ale Ty Muszko, chyba szukasz czegoś innego. Już Ci tłumaczę. Nie mam nic wspólnego ze spamem na Twoją osobę. Nie zajmowałem się tym i nie zajmuję. Nie niszczę tematów, tylko się w nich wpisuję a co się dalej dzieje, to nie moja sprawa. I techniczna uwaga!!! Jak Ci będzie coś Żmij tłumaczył, to nie dziel przez "0" Bo i On popełnia błędy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy, co ty się tak denerwujesz? Czy ja cię o coś oskarżam, czy może na złodzieju czapka gore? A tego ze żmijem to nie zrozumiałam, wybacz, możecie mnie hejtować, że jestem totalną kretynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanieńka przypomij nam zlotko jak wyzywałaś Tabasko 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Nienawiść to zbyt wielkie słowo Muszko. ;) Ktoś chyba rozpuścił plotkę, że nie dzielę się słodyczami. Jestem łasuch. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Want robi nie ok? Patrzcie na swoje du.py :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agent ja nie wiem co ona robi, bo tego nie śledzę i naprawdę nie chce mi się każdego oceniać na tym forum :D Po prostu zwróciłam uwagę na to, że ktoś ją wyzywa. I że jest chamski nasz Nowy w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyzbys sie wstydzila wlasnych slow ;) przeciez Nowy zrobil to samo co ty, wyrazil swoja opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Nowy w mieście, żebyś zrozumiał dokładnie. Nawet przez myśl mi nie przeszło, że to ty możesz nas spamować. Po jakichś tam utarczkach słownych, myślałam, że zakopaliśmy topór wojenny, ale widzę, że ciągle masz wahania nastrojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można być spokojnym Muszko, kiedy czytam o osobie, że jestem pedofilem a ludzie biją brawa. :O To jest teraz główny nurt forum? :O Jest fantastyczna Imperium :) , do tańca i różańca, ale tandeta woli płytkie wody i robić sensacjone z "detektywem". :O Imperium, posłużę się tym szmaciarskim zwrotem z publicznych widowisk, "jestem na TAK" ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agencie, a co takiego robi want?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×