Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość jamariamna
Ja mam 11,5 kg na plusie, właśnie wróciłam z ktg i usg, wszystko w porządku, nastepne badania we wtorek :) Po cichu liczę, że 1.07 Młody będzie już z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marianna już bliżej niż dalej u ciebie Paula masz rację co do upałów też nie wiem jakbym wytrzymała w Polsce przy 34stopniach ja mam 20teraz i poce się jest mi ciężko nogi puchna Asia uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po wizycie i po usg ☺️ Moja ksiezniczka waży wg usg 4200g. Pojutrze zaczynamy 40tydzien i ciekawa jestem czy będzie ostatnim czy może Julcia chce wyjsc po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
wanilia to ładna waga, ja mam nadzieję że mały przytyje chociaż do 3000. ale wątpię w to, jak będzie miał 2800 to będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Wanilia, no to już smiało może się pchać na świat :) piękna waga. U nas lekarz przewiduje max 3300. Poprzedni syn miał 2900 więc pewnie Młody większy dużo nie będzie. Pierwsze ubranka mam na 56cm i 3400, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda 90
Czesc dziewczyny Moja niunia pewnie tez bedzie miala 4kg:)chlopaki tyle mieli wiec napewno kruszynka nie bedzie:)ubranka mam wszystkie na 62 na 56 mam doslownie jedne śpiochy i dwie pary body,:)upal straszny po prostu najlepiej by bylo siedziec non stop pod prysznicem :) ja wizyta w poniedzialek zobaczymy co tam powie ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
ja mam sporo ubranek na 56 i widzę że mi się przydadzą bo raczej więcej niż 52-54 przy takiej wadze to nie będzie miał. 7 lipca znów usg to zobaczymy ile urośnie, przez ostatnie dwa tygodnie około 250 gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 10 na plusie ale nogi mi puchna na upaly najlepiej jak jest chlodno wtedy da sie zyc bo w taki dzien jak dzisiaj to mnie nogi parza i nie idzie chodzic w butach ... Dzisiaj w nocy mialam bole kregoslupa co 15-20 min przez 2 godziny myslalam ze to juz ale niestety maly czuje upal i woli siedziec w brzuchu niz lezec we wlasnym pocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta7890
Hejka dziewczyny, moja mała w 33 tyg ciąży ważyła 2175 i moja ginekolog mówi, że to dużo, odstawiła mi valvit mama i około 38 tyg ciazy kazała powtórzyć te usg z pomiarami dziecka bo jeśli nadal tak szybko rośnie to jest to wskazanie do cesarskiego cięcia, czy któraś z Was ma podobną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta7890 Nasz w 33tyg miał 2300 i jest to średnia waga, moze ciut ponad średnia, na usg powinnas miec podane centyle to wtedy widac ile % dzieci jest mniejszych na tym etapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja corcia w 33tyg wazyla 2200g,teraz pod koniec 39tyg usg wskazuje 4200g. Mialam już jedno cc i teraz też jestem nastawiona, że skonczy się cesarka. Szpital, ktory wybralam respektuje prawo kobiet po cc do odmowy porodu sn. Zostało mi tylko czekac na poczatek akcji porodowej i lecę do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalgosi
Wanilia Ty nawet poród masz super zaplanowany :D mageliza jak tam Twoje cukry? Ja się martwię swoimi :( codziennie coś mi skacze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek w 33tc ważył 2180 mam nadzieję że tak duży jak twój dzidziuś nie będzie wanilia bo sobie nie poradzę z porodem naturalnym a domcesarki się nie kwalifikuje. Ją dzisiejsza noc myślałam że zejde bóle jak na okres teraz wstalam znowu boli mnie jakbym okresu miała dostać i ciągle latam siku. A do tego czuje się mega wzdeta. A jak u was? Asia UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mageliza1987
Dzień dobry! Mamamalgosi - moje cukry w porządku, nie mam wielkich skoków! Jestem w stanie nad tym zapanować. A co się dzieje u Ciebie? Jakie masz wyniki pomiarów ? Dziś jadę do szpitala na ktg, muszę wziąść torby bo zapadnie decyzja czy zostaje czy na tydzień jeszcze do domku.. Z jednej strony chciałabym by np jutro indukowali poród. Z drugiej mogłabym poczekać do tego 38 tc.. To tylko tydzień a zdążyłabym jeszcze bardziej się przygotować! :-P We wtorek miałam rozwarcie na 2 palce. Asia, u mnie bóle też się pojawiają. Najgorzej kręgosłup, krok, brzuch się stawia. Mnie martwi bardziej to, że syn jest mało aktywny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam lipcóweczki, tak patrzę na wasze wpisy i postanowiłam się przyłączyć i pociągnąć wątek wagi dziecka. Moja córcia w 33/34 tyg ważyła 2 800, powtórzono badanie w 35/36 i już miała 3 200 gram, duże dziewczę naprawdę, chociaz na niektórych wrazenia nie robi. Teraz koncze 37 tydzień i niedługo mam kolejny pomiar. Chcialam rodzic naturalnie, ale boje się ze dziecko będzie takie duże i nie da rady i będzie cc, albo co gorsza uparcie będą chcieli,zebym rodzila naturalnie z takim dużym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra urodziła córkę 5050! 30 minut i po sprawie, a jest raczej drobna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mageliza to fajnie jak jutro mogliby wywołać ci poród . Mój synek jest najbardziej aktywny o 3rano . Ale dziś jego figle i mój ból brzucha był ekstremalnie bolesnym doświadczeniem Asia uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda 90
Czesc dziewczyny Czy wy tez tak kiepsko sie czujecie? Ja to mam straszne zawroty glowy do tego jestem strasznie goraca na twarzy i czuje sie srednio,mala dzisiaj tez jakos nie za bardzo ma ochote sie ruszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam koleżankę, ktorej usg przed porodem podawalo wagę 3800g, przez brak postepu porodu zrobiono jej cc i okazalo się, że corka wazy 5040g i ma 64cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mageliza1987
Asiu właśnie nie wiem czy czuje się gotowa.. wolałabym by małego mieć do 38 tc w brzuszku. Gorzej jak mnie zostawią w szpitalu na cały tydzień.. nienawidzę szpitali, tego ograniczenia.. Ale wyjścia nie będę miała. Syn najważniejszy przecież :-) Jadę właśnie do Gliwic na ktg i się okaże :--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ja pamiętam 2 lata temu w okolicach Bergen w lipcu było 7 stopni rano -tęsknię tak bardzo - ja już nie wytrzymuje już bym chciała urodzić chociaż nie wiem co gorsze czy ciąża w taki upał czy męczenie dzidziusia i siebie tymi temperaturami/:/ Asia ja też od wczoraj mam takie mega silne bóle jak na okres noc przespałam normalnie ale rano znów mnie złapało i już myślałam że będę jechała do szpitala ale na szczescie się uspokoiło. Magneliza no to najczesciej tak jest że te osoby z nadwagą nie potrafią się przyznać do tego ze im się po prostu nie chce schudnąć. Bo niestety ale dieta jest męcząca, męczące jest też robienie codziennie ładnego makijażu, kupowanie ładnych ubrań, chodzenie na siłke i pocenie się a i czasem znalezienie miłości też trudne jest i bolesne bywa nawet no i zmienić by trzeba było wszystko w życiu dlatego te osoby po prostu zamykają się w takim murze swojej otyłości i im się nie chce, też znam takie przypadki. U mnie w rodzinie ogólnie stawia się na piękny wygląd chociaż tym które robią za "loże szyderców" dużo do pieknego wygladu brakuje... jednak ocenianie mnie i kilku innych mlodych dziewczyn z rodziny nie ustaje. Co do wagi to mój synuś wazył w 38 tygodniu 2700 lekarz mówi że mało. A słyszałyście takie stwierdzenie że dzieci - wcześniaki- są spokojniejsze? to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puffka a czujesz się taka mega wzdeta?? Ją dosłownie pojechałam z chłopakiem do sklepu pokazałam z 5minut bo kupowaliśmy ochraniacz na materac to jakieś ubranka jeszcze wyczailismy i wałek do malowania bo kącik małego postanowił pomalować jedną ścianę aż się obejrzał niedługo rodze a on dopiero się obejrzał to ledwo wrocilam leże teraz i strasznie mi cieknie taki śluz galaretkowaty ten co położna stwierdziła że to czop ale te wzdęcia mnie mecza i jeszcze ból pleców mam momentalnie taki że idzie poplakac Asia uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Mageliza1987 Mnie zdjął lekarz krążek 1,5 tygodnia temu (w 36 tc) i mam spokojnie czekać. Nic mi nic nie wspominał o wywoływaniu porodu ani że mnie zostawi w szpitalu Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Wanilia86 Ciekawe czy pomiary dzidziusia się sprawdzają bo jesli tak to bardzo duży dzieciaczek jeszcze jak na dziewczynkę bo podobno to częściej chłopcy są więksi od dziewczynek. Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1611
puffka może wcześniaki więcej śpią na początku, u nas tak było. i dlatego są spokojniejsze. potem są tak samo aktywne jak inne dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Widzę, że już strasznie jesteśmy wszystkie wykończone ciążą... A upały nie pomagają :/ u nas jakieś 2h temu przeszła nawałnica i temperatura spadła z 37 do 24 w cieniu. Złapałam oddech i dziś w nocy będę spała jak suseł, bo ma się ochłodzić do przyjemnych 16 stopni :) dziś w nocy było 26 stopni i musiałam 2x nocą brać zimny prysznic bo aż mi niedobrze było... Niech już takie upały aż nie wracają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×