Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość gość321
Jesli chodzi o moich tesciow,to nie mam z nimi kontaktu i mam przynajmniej spokoj,bo wiele zlego z ich strony mnie spotkalo..jak mieszkalismy w jednym domu wiele razy plakalam po slowach uslyszanych od nich.Ale teraz jestesmy na swoim,wiec mam spokoj.Dlatego tez dopiero teraz postaralismy sie o dziecko 6lat po slubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta7890
Dziewczyny a myślałyście już o tym czy chcecie mrozić krew pępowinową dla swoich dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fridka1, ja tak miałam w pierwszej ciąży, tylko ubranka miałam uprane i wyprasowane. też myślałam że mam jeszcze czas. I wyszło tak, że przed samym zgłoszeniem się do szpitala kupiłam tylko najważniejsze rzeczy a mąż później dokupował. Bo synek pośpieszył się o 8 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,wreszcie weekend:-)!milego dnia:-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Nareszcie sobota :-) Witajcie kochane! Fridka, ja mam podobnie, u mnie czas leci od usg do usg, a to nasze pierwsze dziecko, więc jestem bez jakiejkolwiek wiedzy praktycznej. Nic nie mam kupionego jeszcze, bo czekam do wyprowadzki. Nie będę dokładać do worków :-) Za 2-3 tygodnie się wyniesiemy z naszego wynajmowanego to wtedy zacznę. Zostanie nam przygotowanie pokoju dla Radka :-* ale to już jak będziemy mieszkać tam będziemy tapetować . Salon, kuchnia, przedpokój, łazienka są gotowe tylko czekamy na meble jeszcze. No i zostanie problem z naszym starym wyposażeniem. Trzeba to wszystko sprzedać lub oddać bo nic nie bierzemy oprócz osobistych rzeczy.. Trochę na ogród pójdzie :-) ciężki czas nas czeka, bo jeszcze pracujemy do tego na swoim więc nie możemy zaniedbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Mageliza 1987 to już niedługo przeprowadzka :) fajnie być na swoim :) fajnie urządzać swoje mieszkanko i jeszcze pokój dla synusia :) Nasze też będzie pierwsze dziecko :) Alicja :) Coś dziś cichutko na naszym forum, chyba wszyscy weekendują :) i bardzo dobrze :) Miłej niedzielki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Dostałam dziś burę za morfologię, ale muszę powtórzyć, bo jak robiłam to byłam mocno przeziębiona. Już całkiem nieźle się czuję, ale cały tydzień w domu pod kocem siedziałam. Mąż też swoje odchorował. Odfajkowane, hehe ;) Dziś na usg nasz Mały tak fajnie buzia ruszal, jakby do nas mówił :D lekarz się smiał, źe komentuje nasze uwagi :) następna wizyta 4 kwietnia. Marta7890, rozmawiałam o krwi pępowinowej z pediatrą i nie był za bardzo na tak. Myśmy w zasadzie z mężem w ogóle tego nie brali pod uwagę. Ginekolog też nas nie zachęca. Mageliza1987, ależ fajna wiosna się Wam zapowiada :):):) pamiętam jak my prawie 3 lata temu do naszego wspólnego mieszkania się wprowadziliśmy, po remoncie, nowe meble, ach :) do dziś się nie możemy nacieszyć, że wreszcie nie musimy wynajmować :) miłego urządzania! Gość321, Alicja śliczne imię :) Miłego wieczoru i niedzieli Dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też chłopczyk. Tak sobie teraz myślę bo to moje pierwsze dziecko byłam przygotowana na dziewczynkę w sumie i tak sobie myślę czy dam radę go wychować na dobrego człowieka, wydaje mi się że z dziewczynką jest prościej... po za tym słyszałam że chłopcami trzeba jakoś inaczej się zajmować niż dziewczynkami tak mi mówiły koleżanki z pracy ale nie rozwijały tematu a ja nie znałam wtedy płci więc nie drążyłam. Co do krwi pępowinowej to zastanawiałam się nad tym podobał mi się ten pomysł ale podobno jak się przechowuje taką krew w banku to badają zgodność tkankową takie dane łatwo wykraść z bazy szczególnie osoby bardzo bogate się iteresują takimi rzeczami i bardzo chore no i zdarzają się niestety porwania czy zaginięcia- ale to takie czarne scenariusze i nikt nie mówi że muszą się sprawdzać ;) Mimi - co z płcią ? chyba na to najbardziej czekamy :) Ja z mężem za tydzień lecimy Costa del Sol ;) Jeśli chodzi o wyprawkę to też jeszcze nic nie kupuję mam tylko rożek i 2 pary "zestawu wyprawka dla niemowlaka" czyli body śpioszki czapeczka łapki niedrapki i takie tam :) właśnie oglądam smoczki na allegro :D Z tym szydełkowaniem to fajny pomysł :) ja marzę o czapeczce takiej ślicznej dla dzidzi chyba zacznę szydełkować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Puffka, a ja zawsze się zastanawiałam jak wychować dobrze dziewczynkę, gdyby się u nas pojawiła, bo przecież z chłopem to łatwiej ;) mój mąż ma synka i jakoś tak naturalnie mi przyjdzie wychowywać chłopaczka, od kilku lat zajmuję się nim i z radością czekam na naszego wspólnego synka :) a w ogóle to wychowanie chyba zawsze jest niełatwe, niezależnie od płci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a powiedzcie mi jak się dochodzi szybciej do siebie po porodzie naturalnym czy cc ? uprawiam sport aktywnie i zalezy mi na szybkim powrocie do formy (biegamy z mezem ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Puffka oczywiście że po naturalnym :-) cc to jednak operacja. Ja bym chciała właśnie sn bo muszę szybko wrócić do formy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Co tam u Was? ja dalej nie wiem czy będzie chłopczyk czy dziewczynka. Byłam mocno nastawiona na chłopczyka - byłby pierwszy w rodzinie (moje rodzeństwo ma same dziewczynki). Muszę jeszcze poczekać. Mi się bardzo podoba imię Lilka tylko zastanawiam się czy Liliana czy Lilia. Dla chłopczyka wybraliśmy Miłosz. Byłam w niedzielę oglądać wózki - i mam już swój typ - adamex pajero. Wydaje się być dobrze wykonany i jest dość lekki i zwrotny. Chyba będę polować na jakiś używany - chociaż jeden z nowej kolekcji skradł nasze serca - nawet nie sądziłam, że mąż też na niego zachoruje. To jest wózek dwa w jednym - gondola i spacerówka. Musielibyśmy dokupić jeszcze fotelik - ale ponieważ szykują nam się dłuższe trasy zdecydowaliśmy, że fotelik samochodowy z atestami będzie bezpieczniejszy niż taki który jest z wózkami 3w1. No chyba, ze uda mi się kupić w dobrym stanie używany 3w1 z tego modelu to wtedy będę w wózku używać nosidełka a fotelik będzie jeździł w samochodzie. Ja chciałabym gdzieś w czerwcu mieć łóżeczko i wózek. Czy dostałyście jakaś listę niezbędnych rzeczy na wyprawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chodzi o wszystko co jest potrzebne do dziecka to na internecie jest duzo takich list z wyprawkami a jak do szpitala to bynajmniej w moim miescie na stronie szpitala jest takie cos jak wyprawka potrzebna do szpitala ...My tez mamy juz swoj typ wczoraj dziadek ogladal bo on chce kupowac wozek jezeli nie bedzie na sklepie to bedziemy musieli poczekac od 3 dni do 2 tygodni na zrobienie takiego jak nam sie podoba ... Ale ogolnie szukamy czegos 3w1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Puffka, pod względem powrotu do ćwiczeń, to zdecydownie paród SN! Ja miałam CC i choć zniosłam super, to lekarz pozwoli pierwsze brzuszki robić dopiero po ok 10 tyg. A po SN w zasadzie jak się będziesz dobrze czuła to pewnie 2-3 tyg i wracasz do formy :) Nataliuss, mój mąż ma na imię Miłosz, bardzo fajny facet ;) Lilka też piękne imię, mi się Liliana zawsze podobało. Dziewczyny jak jest u Was z seksem? Ja się pytałam lekarza, czy można, pozwolił jak najbardziej do samego rozwiązania jeśli nic nie boli i nie ma krwawień :) korzystamy bo potem wiem, że miesiąc przerwy gwarantowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wszystko dobrze,jestem już po badaniach połówkowych i jednak chłopiec. Puffka udanego urlopu,pewnie postawi cię na nogi jak i mnie Mimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Pozwolicie ze dolacze do Was? Mam termin na 31 lipca i spodziewam sie prawdopodobnie drugiego Synusia. W czwartek 10 mam usg polowkowe wiec zobaczymy czy sie potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotka86
Czesc dziewczyny. Dawno nic nie pisalam chociaz śledzę watek bez przerwy. Jestem juz po polowkowych. Z dzidziusiem wszystki ok. Waga 360 g glowka super tez ma wymiary. No i okazalo sie ze chlopak choc tez pragnelam pierwsze córki ale juz sie pogodzilam i jestem szczesliwa. Czekam do 23 marca i jak potwierdzi lekarka znow chlopca to ruszam z zakupami. Nie jestem jeszcze 100% tego pewna bo na przedostatniej wizycie lekarka widziala dziewczynke. A na polowkowych znowu chlopca. Od dzisiaj jestem na zwolnieniu. W koncu luz. Mysle ze to bedzie dobry czas, wypelniony spokojem i oczekiwaniem na synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny:-)! JAMARIANNA my tez z mezem od 3lat jestesmy na swoim mieszkanku.Dziekuje za mily komentarz co do imienia Alicja. Co do sexu u mnie,to ja cos nie mam ochoty w ogole na sex:-(maz rozumie to,boi sie by nie zrobic krzywdy dziecku,choc moja lekarka pozwolila:-),ale ja nie mam ochoty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Puffka jasne,ze dasz rade wychowac synka na dobrego człowiema,myśle ze najwiecej zalezy od rodzicow.Ale fajnie,ze jedziecie na Costa del Sol:-),Hiszpania jest przepiękna!Miłego odpoczynkuB-)! NATALIUS ładne imiona i Liliana i Miłosz. MIMI gratuluje synka,fajnie ze urlop udany:-). Witaj Pineska82 gratulacje synka. LOTKA86 jasne,poczekaj na potwierdzenie płci, u mnie pani dr na połowkowym na 100%potwierdzila córkę,więc zakupy już mam w 80%zrobione:-)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila0256
jamarianna- my nie narzekamy a bynajmniej moj M nie narzeka bo nie odczuwa jakos duzej zmiany w stosunku po za jednym ze oboje mamy wrazenie jakby sie zwezila ( wiecie o co chodzi) ja mam wrazenie ze ciezej wchodzi i on tez ma takie odczucie jakby skurczenia sie .. Gratulacje wszystkim mamom znajacym juz plec swoich maluszkow chlopcy co raz czesciej sie zdarzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Majka88
Mimi i Puffka - Hiszpania jest cudowna, zazdroszczę:). W tym roku też mieliśmy lecieć ponownie jakbym nie była w ciąży, a tak teraz trochę się boję, choć wiem, wiem, że nie ma przeciwwskazań i dobrze, że korzystacie:):):) nataliuss od koleżanki słyszałam, że wśród Jej znajomych krążą dobre opinie o wózkach firmy Adamex, a znowu tutaj na forum doszukałam się różnych komentarzy i też nie wiem. Co do fotelika jeśli ktoś dużo podróżuje to myślę, że warto zainwestować:). A i taka mała wskazówka - nie warto kupować jakoś super wcześniej, bo wózki mają gwarancje i tak np. nam 3 miesiące gwarancji zlecą w piwnicy/garażu. Chociaż ja jestem z tych co lubią mieć wszystko wcześniej więc zobaczę jak wyjdzie w praktyce:) gość321 a Ty pracujesz, bo chcesz czy musisz:)? Podziwiam Cię, bo z tego co rozumiem to dość długo Cię nie ma w domu to i masz prawo być zmęczona, a weekendy tak szybkooo uciekają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Mimi, gratuluję zdrowego Dzidziusia :) Pineska82 cześć :) trzymam kciuk za czwartkowe badanie! Lotka86, gratulję :):):) i witam w klubie mam w domku. Bardzo doceniam taką możliwość, w innych krajach nie mogłabym całej ciąży spędzić 'bezkarnie' w domu ;) Gość321, no właśnie lekarz podkreślał, że czasem ciężarne w ogóle nie mają ochoty na seks, co jest całkiem normalne, może z czasem Ci się zachce :) Mila0256, nasi Mężowie dobrze mają z nami hihi ;) mam nadzieję, że jak pojawi się dziecko to mi nie odbije i się w sobie nie zamknę... Mamy, które już mają pociechy, jak to jest w praktyce po tym jak się w domu pojawia nowy Domownik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalgosi
Nataliussc poczytaj o spacerowce adamex Pajero. Ja mam model Jogger z tej samej firmy i o ile gondola jest super, to spacerowka nie za bardzo- dziecko mi się w niej zsuwało i cały czas trzeba dokrecac daszek, bo się poluzowuje. Mam nadzieję, że pajero lepiej dopracowali. właśnie siedzę i składam ciuszki dla malucha, maaaatko ile tego :)))) A zzaraztrzeba to będzie wszystko wyprać I wyprasować aaaaa :))) Dziewczyny wypoczywajcie na tych hiszpańskich wakacjach i bawcie się ile wlezie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Jamarianna chyba tyle się zmienia że wszystko jest podporządkowane pod dzidziusia:)to chyba tylko ja nię znam płci jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Mamamalgosi, ja zaczęłam oglądać ubranka w internecie, szukam czegoś pięknego na pierwsze dni dla naszego Tymka :) robię postępy, bo do tej pory bałam się cokolwiek choćby podejrzeć... Już mi sie marzy układanie, szykowanie, prasowanie, ach :) obym tylko tym razem miała dla kogo! MamaMagda90, faktycznie, jeszcze u Ciebie jest Niespodzianka, ciekawe :):):) Ja myślę, że kobieta powinna mieć prawo wyboru czy chce pracować w ciąży czy spędzić ten czas w domu. I u nas powoli to zaczyna tak działać. Choć moja przyjaciółka z mdłościami w 11 tyg poprosiła o zwolnienie to ją lekarz wyśmiał, że ciąża to mie choroba... No bywa jeszcze czasem tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, że jak dobrze z ciążą a praca nie jest ciężka to można pracować. U mnie położna na pierwszej wizycie spytała się czy nie stresuję się w pracy, bo w ciąży nie można. A na zwolnienie poszłam jak zaczęły mi dokuczać plecy od tego ciągłego siedzenia i sortowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
16paula, no u mnie stres, bo szef wisi na włosku, chcą sie go pozbyć i rzuca piorunami we wszystkich. Mnie też się oberwało, więc ciąża była doskonałą okazją do opuszczenia pracy do czasu aż go szurną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotka86
dziewczyny miałam się wstrzymać z kupowaniem czegokolwiek ale korzystając z okazji ze byłam dzisiaj w mieście weszłam do jednego ze sklepów z asortymentem dla dzieci. wpadł mi w oko w przystępnej cenie x-lander x-movie z 2015, niestety mają z 2015 roku i po tej cenie już tylko dwa modele na stanie - zielony i czarny, żadny mi się wizualnie nie podoba, ale sam wózek bardzo przypadł mi do gustu. a wy dziewczyny macie już kupione albo chociaż upatrzone wózki dla swoich pociech? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Lotka86, x-landery fajowe sa :) dużo dobrego o nch słyszałam. My mamy chicco urban 3w1, bo jest bardzo lekki i nieduży i w sumie nam się od razu spodobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenaszydlowska
Kochane przyszłe mamusie :) zapraszam do obejrzenia oraz oceny galerii moich łapaczy snów dla dzieci i nie tylko. Facebook https://m.facebook.com/%C5%81apacz-sn%C3%B3w-by-marzena-830632103731256/ lub instagram @lapacz_snow_dreamcatcher Pozdrawiam serdecznie wszystkie brzuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×