Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość Olala25
Ula05 ja tez przez to przechodzę... Nie mogę patrzeć na jakiekolwiek jedzenie. Wciskam coś w siebie na siłę i całymi dniami mnie mdli. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk92k
cały czas mam nadzieję ,że jestem jednak w 4 tyg. i że te ich obliczanie od poprzedniej miesiączki jest po prostu mylne . nie miałam obfitego krwawienia po prostu na papierze była krew i koniec dziś w ciągu dnia miałam brązową maź wydaje mi sie ze to pozostałości czytałam ze zarodek do pewnego momentu potzrebuje tej krwi a potem organizm sie jej pozbywa dlatego cały czas myśle ze gin. mnei źle zdiagnozowała bo usg nie robiła a tydzień temu w piątek byłąm na usg i fasola była wielkości gumki która jest w ołówku a teraz zdecydowanie większa wiec moze faktycznie to wczesna ciąża OBY. Fajnie ,że mąż mnie wspiera karze mi się nie martwić i mówi że będzie tak jak bóg zaplanował i że obojętnie co by się niezdarzyło to przecież jesteśmy razem i że razem przez to przejdziemy ale wiem że mu ciężko tak jak i mi tylko jedno drugieg nie chce stresowac bo przeciez jeszcze nic niewiadomo a oboje sie boimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk92k
myślałam że sie wczesniejsze nie dodało dlatego rozwinełam się po raz drugi - Przepraszam że wam tu dziś tak marudzę ale bardzo sie przejęłam . Zazdroszę Wam ,wszystkim które macie juz czarno na białym i wiecie większść o swojej ciąży ja poczekam do piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanilia86
Witam Panie :) Kilka dni nie pisalam ale wszystko przeczytalam i jestem na biezaco :) Gratuluje nowym mamusiom :) U mnie już polowa 10tygodnia. Ciągle mam nudnosci i niestety prawie codziennie wymiotuje, zaliczylam juz parking pod blokiem i trawnik pod klatka. Tragedia. Odliczam dni do usg prenatalnego czyli do 21.12 :) i marze o styczniu bo w polowie ide na L4. Wyszly mi jakies bakterie w moczu ale gin nic z tym nie robi wiec jutro ide do rodzinnego, reszta wynikow w normie. Trzymam kciuki za wszystkie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
hej:) Vanilia zazdroszcze ci ze to juz 10tydz. a mowilas juz w pracy? ja sie zastanawiam kiedy to zrobic, chciala bym isc na zwolnienie od stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kk92k- normalne ze sie martwisz ! Każda z nas miałaby obawy. Powtórzyłas juz betę ?? Mam nadzieje ze przyrasta prawidłowo i sie zwiekszyła :* Wanilia- chyba jesteś najdalej z tygodniami , ale Ci dobrze :) mi dopiero badania prenatalne wyjdą gdzieś ok 10-15 stycznia. Póki co czekam do 10 grudnia na kolejna wizytę :P Dziewczyny a czy każda z was zauważyła powiększenie piersi ?? Hm moja sie prawie nie zmieniły póki co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Airina moje sie powiekszyly ale nie jakos bardzo, za to caly czas sa wrazliwe. Airina a ty pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Ewbela,a na te uplawy cos bierzesz?co powiedzial na nie lekarz?ja mam czasem takie minimalnie ciagnace..,ale poza tym nic..byle do 10go,jak pojade z wynikami,jak cos niech znowu mnie zbada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Kk92k trzymam kciuki za Ciebie:-*! WAKACYJNA MAMA mam nadzieje,ze i Tobie tez te kropelki przyniosą ulgę ,pozdrawiam serdecznie!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Ula05 ja tez czasami tak mam,ze nie moge patrzec na jedzenie,a wieczorem czasem mdlosci wracaja,ale nie wymiotowalam jeszcze.Wieczorem tez jestem zmeczona:-(. Witaj Wanilia86 współczuje nudnosci,oby mineły jak najszybciej.Ja też czekam na prenatarne,ale to dopiero 29.12.Ja juz mowiłam szefowi o ciąży,pogratulował i powiedział,bym uprzedziła jak bede chciała iść na L4.Wiec juz w miarę luz..a Airina ,ja tez nie widze,by piersi moje jakos znacząco sie powiększyły..Pozdrawiam Wszystkie Dziewczyny i zycze Miłego Dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
Olala25 coś okropnego, ja dzisiaj czuje się okropnie od rana jest mi niedobrze najlepiej to ten 1 trymestr bym przespala na lodówkę patrzeć nie mogę a to dopiero 6 tydz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
gosc 321 taki sluz jest normalny:) nie masz sie czym martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewbela- tak pracuje :) ale teraz mam wolne do piątku :P Dzis mnie jakoś pierwszy raz mdli po śniadaniu , i byłam rano bardziej zmęczona niz zwykle , ale ogarnęłam dom troche zrobiłam obiad i tak jakoś ten cZas ucieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Ewbela dziekuje za odp ,uspokoiłas mnie:-),pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagni
Hej dziewczyny, ja juz po lekarzu, serduszko bije wiec jest ok! Tez zaczynam sie średnio czuć.., na jedzenie nie moge patrzeć, ale przeciez trzeba jeśc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
Gagni to super, ja tez mam nadzieje za niedługo zobaczyć serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagni
Ula05 nie ma innej możliwości! Trzymam kciuki , kiedy teraz idziesz? Lekarka mowila ze na tym etapie 6 tydz 4 warto zacząć brać kwas dha to podobno na mózg, Wam tez to dali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagni- super !! :) tez nie moge doczekać sie jak zobaczę serduszko mojego bombelka ale muszę do 10 grudnia poczekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagni
Airina szybko zleci, zobaczysz :) jeszcze tydzień, z każdym dniem maluszek rośnie :). Ja na kolejna wizytę ide za 2 tyg juz z wynikami badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
Gangi ja juz się gubię w tych witamina ch ja jutro znów mam wizytę bo idę po l4 lekarz mówi mi ze te usg nie jest szkodliwe i chyba jutro znowu będę miała choć nie wiem czy to dobrze robić tak często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w pracy wie przelozony i kadry :) wspolpracownicy jeszcze nie wiedza - poczekam jeszcze tydzien, moze dwa :) zamowilam sobie te kropelki na nudnosci przez internet bo w aptekach nigdzie nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandraaa 26
Widzę że dużo z Was ma wizytę 10 grudnia :) ja też! Teraz kończę 10 tydzień, na wizycie będę w 11 tygodniu. Orientujecie się może kiedy można poznać płeć dziecka??? 22 grudnia mam badania prenatalne, wtedy będę już w 13 tygodniu. Fajnie byłoby poznać płeć przed świętami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotka86
Hejka lipcowe mamusie! Ja tez jestem juz dzis po wizycie. Serducho mojego szkraba bije, poki co wszystko ok ale jak to stwierdzila moja p. doktor- bedziemy sie cieszyc jak bede w 12 tygodniu. Leki dalej te same, mam nadzieje ze poniedzialkowe krwawienie to byl pojedzynczy epizod. Nie wzielam jeszcze l4 no bo nie moge tak z pracy znikac ale 16 grudnia biorę na bank. Chociaz doktor bardzo mnie namawiala juz dzis na wolne. Maz jak sie dowie ze nie wzielam to mnie chyba udusi. Ze zlych wiesci dla niego to jeszcze to ze mam zakaz wspolzycia. No i oczywiscie zlecono mi mase badań. Ehhh moje zycie to sie teraz toczy w rytmie od wizyty do wizyty u ginekologa. I znow do 16-tego... :D Jeszcze go/jej nie ma z nami a juz jest priorytetem :) mam nadzieje ze bedzie wszystko dalej ok. Wam zycze tego samego. Zdrowia dla was i waszych dzieciatek ;) uwazajcie na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk92k
jutro rano ide powtorzyc bete trzymajcie za nas kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk92k
dziewczyny jestem w szoku !! gin. źle wyliczyła wiek mojej ciąży patrzcie co znalazłam http://dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=29&dzien=18&miesiac=10&rok=2015&bg=000 wpisałam swoje dane ostatniej @ i wychodzi że dziecko ma 4tyg i 2 dni !! a nie 7 tygodni !!! ku#a jak można tak stresować w pierwszej ciąży jakimś łyżeczkowaniem !!! :/ szok co o tym myślicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja byłam w szoku jak napisałaś o tym lyzeczkowaniu, ja dostałam silny okres i wszystko poszło w 4 tygodniu samo. życzę tobie jak najlepiej żeby beta ładnie przyrosla. my się staramy od tygodnia :-) zmień ginekologa kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk92k
Gdybym roniła to przeciez krwawiłabym cały czas a mi tylko troszkę poleciało świeżej krwi potem tylko śluź z starą krwią taka zaschnietą brązwa wiec to pewnie sie wszystko tam oczysciło a oni straszą ;/ mam nadzieję ,że beta jutro wyjdzie większa .. dam znac jak dostane wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację kochana. trzymam kciuki za maleństwo i daj koniecznie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotka86- super cieszę sie ze jest wszystko w porządku i serduszko bije ładnie :) masz racje teraz sie żyje od wizyty do wizyty , ja tez sie stresuje by było wszystko dobrze. Kk92k- kochana lepiej zmień lekarza bo stresy Ci nie potrzebne, jak można miec takie podejście do pacjentki :/ a kiedy betę bd miała ?? Powodzenia życzę !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Kk92k miałam podobny incydent. Pierwsza beta wyszła mi 8 iu jeszcze przed terminem @. Potem nagle dostałam krwawienia w 33 dc. Myślałam że już po wszystkim.. Ale powtorzylam betę i kolejne: 90 iu, 290 iu, 685iu, 2780iu, 5080 iu i już miałam nie robić tylko czekać na wizytę. Jutro mam lekarza.. :-( Biorę luteine i martwię się bo mam podbarwione na beżowo, taki ciemny beż to co wylatuje po niej.. nie jest to normalne. Poprzednio na wizycie lekarz nic nie widział. Ani pęcherzyka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×