Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość olala25
Hej kobietki, byłam na wizycie, dzidziuś ma prawie 7mm i bije mu serduszko :) Co do moich bólów podbrzusza, to powiedział, że może tak byc przez pierwszy trymestr... no mam nadzieję, że to minie. Termin mam na 18.07 tak jak karola20288. Dostałam skierowanie na częśc badań, ale o Toxo nic nie mowił. Myślicie, żeby już zrobic? Miałam w domu kotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc norma dla 4tyg to 10-750 wiec chyba ok. Ja mialam w 4tyg 148. Odebralam wyniki bhcg z 25.11 6108 i z 26.11 6505. To chyba ok. Nie wiem bo kalkulatory pokazuja tylko do 30dni po owulce. Wg norm podanych na tych wynikach to 6-7tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Mnie ustalila termin porodu pani dr na 15lipca..Airina ,dziekuje,tak b.miłe uczucie bicia serduszka i zaskoczenie,bo to 1wsza ciaza. ALEKSANDRA26 ,dziekuje,ja mysle,ze zadzwon do swojego lekarza i powiedz o przeziebieniu moze cos doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Pufffka,nie dziwie sie Twojej mamie,ze tak sie stresowala i Tobie rowniez,na szczescie wszystko sie wyjasnilo.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala25- ah zazdroszczę :) super !!:) Nie wiem jak ja wytrzymam ten czas do następnej wizyty by moc zobaczyć juz serduszko :) Puffka - maja niezle bałagany w tych dokumentach czasem a potem człowiek niepotrzebnie sie stresuje i denerwuje , współczuje :/ Bóle podbrzusza to częsty objaw i póki nie są typowymi skurczami to nic groźnego. Ból moze towarzyszyć przez cała ciąża bo rośnie macica tworzy sie łożysko i wszystko wewnątrz sie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoJoa
Hej! U mnie dzis zaczyna sie 10ty tydzien! Sporo czasu nie pisalam, ale mecza mnie potworne mdlosci juz od 4 tygodni. Nie wymiotuje, ale kilka razy dziennie jestem w lazience, bo mysle, ze zaraz bede wymiotowac. Pomaga lezenie plackiem. Pocieszam sie, ze to juz 4 tygodnie mdlosci mniej hihi Na przeziebienie w pierwszej ciazy mialam moj zestaw: propolis do picia i plukania gardla, ziola Septosan, wywar z imbiru do picia i plukania gardla (pomaga tez na mdlosci). Oczywiscie jesli jest goraczka powyzej 38 trzeba isc do lekarza. Pozdrawiam wszystkie brzuszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
milo poczytac kiedy piszecie ze juz widzialyscie serduszko:) niech juz bedzie wtorek. Jak tam wasze samopoczucie? Dziekuj***ardzo za dobre rady troche sie odstresowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2016
A więc melduję się po dzisiejszej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoJoa- gratulacje :) Lipcoweczka2016- i jak tam po wizycie ?? Co mówił lekarz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Ja tez jestem ciekawa:)?? jak bylo? jakie wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2016
Tyle się opisałam a tu mi posta ucięło . A więc moja kruszynka ma 9 mm i jest teraz 6t6d. Serduszko pięknie bije a termin porogi mam na 16.07. Następna wizyta 16.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2016
Termin porodu oczywiście. Przepraszam za błędy ale pisze z Tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przeziebienie polecam Prenalen. Jest cala seria: na gardlo do ssania, syrop na wzmocnienie, spray do nosa. Wszystko dla ciezarnych. Stosowalam i szybko mi pomoglo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszamy na grupę na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochane co tak tutaj dzisiaj spokojnie. nikt nic nie pisze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kobietki :* jak tam wasZe samopoczucie ?? U mnie wszystko póki co św porządku. Bolą troche piersi ale nie zauważyłam jeszcze by sie znacząco powiększyły , delikatnie moze. A tak na szczęście nudności póki co nie mam i jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotka86
Ufff a mnie wlasnie mdlosci trzymają. Pojawily sie w czwartek i w sumie od tego dnia mam codzinnie, co ciekawe raczej z rana jest znosnie a najgorzej właśnie wieczorem. Masakrycznie mi sie odbija, mam uczucie ze mam cos na żołądku i mimo ze jestem glodna i chwilowo mam ochote na to czy owo to jednak to uczucie ze jest mi po prostu niedobrze, nie pozwala nic zjesc do syta. Wizyte mam w srode, zobaczymy czy serduszko bije i czy w ogole to co bylo widac dwa tygodnie temu w macicy nie okaze sie pustym jajem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotka 86/ nie martw sie ze to bd puste jajo! Moj gin jak o to pytałam mówił ze jak jest puste to jest puste i nie ma nic i widać to od razu. Bo pytałam go o to gdyż bardzo sie bałam. A który masz tydzień? Moja następna wizyta 10 grudnia , nie moge sie doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotka86
Airina, ostatnią @ miałam 13.10, wiec jestem teraz gdzieś w 6/7 tygodniu, u lekarza byłam 18.11, widział właśnie tą kropeczkę w macicy, i obłożył mnie lekami m.in. dupasthonem na podtrzymanie ciąży. Ze względu na te mdłości już nawet nie moge patrzeć też na te leki, jak bede w środę to po proszę o dopochwowe, ostatnio miałam właśnie wybór - leki dopochwowe albo normalne tabletki, wybrałam tabletki, ale przez to że mi tak niedobrze to poproszę o zmianę. Na minus jeśli chodzi o objawy, to to, że jestem zmęczona, o 19 to już oczy mi się same zamykają, a w pracy to już o 14 ziewam tak jakbym zarwała poprzednią noc, chociaż muszę jeszcze do 16 wytrzymac, poza tym miewam skurcze w dole brzucha jak przy okresie, mam codziennie pić no-spe i piję ją w sumie na wieczór, ale w ciągu dnia miewam własnie takie bóle, niektórzy mówią, że to normalne, inni mówią że nie właśnie, sama nie wiem, jak bede na wizycie, to powiem lekarce, że miewam te bóle. Na minus z początku miałam wieczorem jak się już kładłam bardzo ciężkie, zmęczone nogi, szukałam informacji w internecie czy to też jest objaw wczesnej ciąży, ale nic takiego nie znalazłam, z tego, co wiem, to właśnie to reczej pod koniec ciąży dokuczają nogi a nie na początku, ale w sumie to już tak jakby ta ciężkość nóg mi minęła. A na plus to to, że nie wymiotuje, i to że powiększyły mi sie troche piersi bo mam z natury raczej małe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Dobry wieczór :-) Pisałam wcześniej :-) W zeszły poniedziałek byłam u ginekologa, wg moich obliczeń wychodziło 5 tc, choć OM wskazuje na co innego (13.10). Wiem, że owulacja była dość późno, dlatego pisze że ciąża jest młodsza. No i u tego ginekologa to taka lipa była. Nie stwierdził pęcherzyka w macicy, nawet jajnika lewego nie znalazł :-/ dostałam luteine , nakaz wykonania podwójnie bety hcg i następna wizyta 3.12. Betę zrobiłam w odstępie 48 h: 2700 iu i następna 5080.. Zażywam kwas foliowy 15 mg, Wit z gr B, cardiovascular support, zastrzyki fraxiparine, acard, luteina. Za sobą puste jajo, 2 poronienia i pozamaciczna.. Strasznie się boję o te ciąże.. boję się że znów usłyszę zła wiadomość.. Objawy znikome.. lekki ból piersi, czasem się odbija, nie wiem czy mdli.. :-( Ciężko mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
Dziewczyny ja też nie pisze często ale też martwię się, wizyta we wtorek, u mnie też ciaxa młodsza niż wynika z om, jeszcze dzisiaj jakieś sny o poronieniu miałam, a wszystko przez to, ze w pt troche pojezdzilam po sklepach a wieczorem znów pojawiło się brazowe plamienie chyba to mnie stresuje najbardziej i ten mały brak objawów zamiast sie cieszyć to ja ciągle się martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
No to Ula mam ten sam problem.. ciągle się zamartwiam.. jeszcze do czwartku tak daleko.. A w ten czwartek to zemdleje ze strachu. Żeby te objawy były to by mnie uspokoiło.. ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk92k
Witajcie , zaczełam 7 tydzien i zastanawiam sie czy nie isc w piatek na usg czytajac wasze dolegliwości nie czuje ze jestem w ciazy bolą mnie tylko strasznie piersi i w podbrzuszu czasami zakuje . Zastanawiam się i nadal w to nie mogę uwierzyć może jak zobaczę to wtedy to wszystko do mnie dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, plamienie to nie jest dobry objaw, trzeba jak najszybciej skontaktować się z ginem, moj lekarz w gamecie w rzgowie mówi że każdy ból brzucha trzeba skonsultować, a plamienie najlepiej od razu do szpitala. Ja biorę duphaston i femibion tylko tyle jeśli chodzi o leki. Mam straszne mdłości takie że mnie cofa i myślę że będę wymiotować ale mi to nie idzie i wiecie po czym?? po smażonym tak mam:D odkąd wyłączyłam smażone z diety to mdłości jak ręką odjął delikatnie teraz od czasu do czasu ssie mnie żołądek jak jestem głodna :) spróbujcie Kochane może wyłączyć ciężkostrawne z diety?? Ja tak miałam przed ciążą że mi nieraz było tak ciężko jak zjadłam smażone i np jeszcze ziemniaki z tłuszczem ( wiecie jak to u babci ) i gin powiedział że w ciąży takie dolegliwości nasilają się 10 krotnie :D ja następna wizyta 10 grudzień. Trzymam kciuki za Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodowomi
Witajcie . Dzis pierwsza wizyta ! W końcu sie doczekałam. Mam nadzieje ze będzie wszystko dobrze , troche sie boje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puffka - tez mam następna wizytę 10 grudnia :) mnie dzis delikatnie z rana mdli ale da sie wytrzymać :P a tam to kurczę nic , moze i dobrze ale wolalabym miec tez więcej objaow i być spokojniejsza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewbela
Dziewczyny mnie tez od piatku tylko od czasu do czasu za kolo, i lekko mnie mdlilo a piersi powiekszone ale nie bola strasznie. Jutromam wizyte u gin. I tez sie nie moge doczekac. Ale mysle ze nie mamy co sie martwic musi byc wszystko ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej DZiewczyny,Puffka ja jestem z woj.Śląskiego z Będzina:-).Tez masz na 15termin?:-)fajnie.Ja jutro odbieram wyniki z toksopl,tsh itd oby byly ok..Z wynikami do lekarza,by sprawdzila a nastepna wizyta 29grudzien badania prenatarne.Milego Dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×