Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość Wakacyjna Mama
Witam Mamusie ja też nie mogę doczekać się kolejnej wizyty a tu jeszcze dwa tygodnie. Ja biorę te zastrzyki ponieważ w pierwszej ciąży miałam zakrzepicę i teraz w kazdej kolejnej ciąży muszę robić zastrzyki przez cały czas jej trwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lazysundayldz- gratulacje !!:) moja ciąża tez jest póki co bezobjawowa :P piersi tylko delikatnie bolą ale przy dotyku :) jest mi czasem po jakimś posiłku zle ale szybko mija nie meczy mnie to cały dzień. Gość 321- a Ty jak sie czujesz ??:) kiedy następna wizyta ?;) Agaaa133- spokojnie kochana napewno wam sie uda !! Nam tez nie od razu wyszło , musisz dać sobie troche czasu ale napewno sie uda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny. JOJOA dziekuje za odp:-),super!Ja tez jak pisałam mam 29.12 wizyte u lekarza,ale to bedzie 11tydzien własnie i badania prenatarne,wiec duzy stres... AIRINA ,dziekuje czuje sie roznie..mdłosci nadal są,ale nie wymiotuje narazie.Krople Imbifen póki co wystarczają.,uff..W czwartek 10go ide do lekarza,ale tylko pokazac wyniki badan tsh,toxoplazme,krew,mocz,glukoze i inne..a nastepna wizyta tego 29go jak pisałam wyżej.A Ty jak się czujesz Airina?Pozdrawiam,milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321- dziekuje czuje sie ogólnie dobrze gdyby nie to przeziębienie :/ ale jakoś daje radę. Ja tez mam wizytę w czwartek :) moze w końcu serduszko zobaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakacyjna Mama
Odpukać dzień bez wymiotów, jem małe porcje, bo po dwóch gryzach, wszystko przestaje smakować, mam wrażenie, że moja ciąża robi się widoczna dla niewtajemniczonych. Jestem jeszcze pod opieką chirurga naczyniowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Cześć :) dużo raźniej kiedy tyle Was na podobnym etapie ciąży. W poniedziałek byłam na 3 już usg, fasola rośnie, machała już nóżkami i rączkami, jestem spokojniejsza. 22 kolejne usg, a tydzień później genetyczne z testem pappa. I może na początku roku zaczniemy mowić najbliższym o ciąży... Powiem Wam, że jestem mile zaskoczona podejściem prywatnej kliniki do mojej sytuacji (poronienie i śmierć synka w 18 dobie po porodzie w terminie - nagle silne niedotlenienie), lekarz powiedział, że będę płaciła tylko za wizyty comiesięczne, ale między nimi co tydzień lub dwa mam wpadać na bezpłatne usg, żebym była spokojna. Od razu też lekarz ustalił ze mną poród CC na conajmniej 2 tyg przed terminem, bo wypadki, które się zdarzają na końcu ciąży dotyczą ostatniego tygodnia. Mam zlecone mnóstwo badań, ale po każdej wizycie jestem spokojniejsza... W końcu musi się udać nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jamarianna dobrze ,ze myslisz pozytywnie. To bardzo wazne. I oczywiscie ,ze bedzie dobrze !!! Kupilam Imbifem, stosuje od wczoraj i czekam na efekty bo poki co to bywa roznie. Zdarza sie ,ze caly dzien jest ok a czasem pol dnia sie mecze. Glownie lapie mnie w aucie lub gdy ide poza domem. Pocieszam sie chyba tylko tym ,ze skoro mi tak niedobrze to znaczy ,ze dzidzia daje popalic :) czyli u niej wszystko ok :) W pierwszej ciazy mialam tak samo wiec juz to raz przerabialam. Wizyta i usg dopiero 21.12 wiec prawie 2 tygodnie. Wczoraj sie dowiedzialam ,ze znajoma jest w ciazy, tez w 11 tygodniu, tez bedzie lipcowka i zna juz plec !!! Bedzie miala chlopca. Lekarz podal plec i twierdzi ,ze nie ma zadnych watpliwosci ! Ale wczesnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalgosi
cześć Dziewczyny, ja również będę lipcową mamą (zresztą już nią jestem, bo mam córeczkę z początku lipca 2014 :), teraz okazało się, że coreczka doczeka się rodzeństwa, również z początku lipca (05.07.16). Jestem w 11tc, jeszcze nie dociera do mnie to, że jestem w kolejnej ciąży :) bardzo się cieszymy i czekamy na drugą Kruszynkę. Fajnie będzie z Wami popisać jeśli mnie przyjmijcie do grupy. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Witajcie dziewczyny,witaj mamomalgosi:-)zapraszamy do nas:-).Wanilia86 mam nadzieje,ze i Tobie kropelki Imbifen pomoga,mnie poki co pomagaja.11tc juz plec mozna poznac??o rany!to b.wczesnie!!!ciekawe ktora z Nas bedzie mogla najszybciej poznac plec dzidziusia:-).Milego popoludnia,pozdrawiam Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomimo kropelek czuje sie tak samo i tak samo wymiotuje wiec nie wiem czy trzeba czekac na dzialanie troche dluzej czy po prostu mi nie pomagaja :( Ja bede miala okazje poznac plec 21.12 jesli lekarz cos zobaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam termin na 10.07 i moja fasolka ma już 10 tygodni.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzi87
Cześć Dziewczyny :-) ja też będą lipcową Mamusią :-) mam 28 lat i jest to moje pierwsze i wymarzone dzieciątko :-) Mam nadzieje, że mogę dołączyć się do dyskusji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izzi87 , mamamalgosi witajcie dziewczyny gratulacje !!!:) Ja mam najmłodsza chyba ciąże z was wszyskich bo termin wg obliczeń mych 29/30 lipca jutro myśle lekarz powie konkretnie bo mam wizytę i bd to 7 tydzień. Pozdrawiam i miłego wieczorku życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzi87
ja mam termin na 2 lipca :-) mój Maluszek ma już 3 cm :-) sam początek ciąży miałam dość ciężki... tydzień w szpitalu, ale teraz czuje się rewelacyjnie :-) nie mam żadnych mdłości, nudności:-) a nawet czuję się lepiej niż przed ciążą. teraz wizyta u lekarza czeka mnie 17 grudnia...i nie wiem jak Wy...ale ja odliczam każdą godzinkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Airina ja mam termin na 28 lipiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandraaa 26
Kochane dzisiaj dużo z Nas ma wizytę u ginekologa... Nareszcie!!! :) Koniecznie dawajcie znać jak po Waszych wizytach. Ja mam na godz. 16.00. U mnie końcówka 11 tygodnia :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny Nowe i te ktore juz sa od poczatku:-).Wanilia86 szkoda:-(,myslalam ze Tobie tez pomoga te kropelki.Mnie w sumie w ok.pol godz po nich przechodza mdłości.Ale ja nie miałam ich takich silnych bym wymiotowała,przynajmniej narazie.21.12 juz niedlugo!:-)Ja dzis do lekarza z tymi wynikami mam na 17.40.Pozdrawiam,milego dnia dla Wszystkich.:-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamalgosi
haha ja też mam usg 21.12 :))) popularna data :) ja mam córeczkę z 2 lipca więc ta data mi się bardzo dobrze kojarzy :) mnie mdłości najbardziej meczyly w 8 i 9 tygodniu. Potem przeszło, pozostał jadlowstręt :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dajcie koniecznie znać jak tam po wizycie u Was :) ja mam na 17:20 i juz nie moge sie doczekać .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mageliza 1987- wg kalkulatora to 29 zobaczymy co dzis lekarz powie :) Kurde dziewczyny chciałam cos skopiować i przez przypadek w czyjś post kliknęłam "" Zgłoś "" myśle ze nic złego sie nie stanie :P sorki.. Jak tak u Was dzis samopoczucie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oksanka11
Witam. Ja też chętnie dołączam do Waszego grona. Termin 22 lipiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec tak .. Opowiem wam wizytę ., lekarz super ale dzis chwile zgrozy przeżyłam :P bada mnie i bada i nic nie mówi .. Potem mówi bym dała rece pod biodra i sie uniosła bo musi cos dokładnie sprawdzić .. Ja juz czerwona z nerwów cała i mowię mu " panie doktorze proszę cos powiedzieć bo odpłynę zaraz .. Bije serce ?"" On cisza .. Po chwili " serce jedno bije ale.. Nie wiem czy nie bije drugie "" o kurczę :) ale mówił ze cieżko mu na 100 % potwierdzić a za razem wykluczyć bliźniaki ale bardzo prawdopodobne . Mam przyjść za tydzień by mógł na 100 % cos powiedzieć ale sama widziałam 2 pulsujące punkty .. Niesamowite :) ale nie chce sie tez nakręcać . Póki co wszystko prawidłowo , zlecił badania założył kartę ciazy , i przepisał luteinę by progesteron podtrzymać. Jestem w szoku ale cieszę sie ze wszystko dobrze !! Mówił tez ze czesto jest tak Że drugi zarodek moze sie wchłonąć ze taka natura ale pierwsze serduszko wszystko dobrze!!:) a wiec 17-tego idę znow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzi87
Airina domyślam się jaki szok :-) ale gratuluję :-)Dziewczyny mam pytanie... i bardzo proszę o pomoc..ja mam wizytę również 17...i to będzie 11/12 tydzień... czytam o Waszych badaniach prenatalnych. co dokładnie lekarz powinien sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakacyjna Mama
Witam, a ja dzisiaj z innej beczki....w którym tygodniu ciąży powinnam powiedzieć pracodawcy o stanie błogosławionym i kiedy najlepiej pójść na zwolnienie lekarskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzi87
Wakacyjna Mama... ja nie miałam wyjścia, ponieważ trafiłam dość wcześnie ( w 6 tygodniu) do szpitala. Po wyjściu oczywiście otrzymałam zwolnienie z magicznym Kodem B - wówczas w 7 tygodniu zawiozłam Przełożonej - i spotkałam się z bardzo miłą reakcją. Po zwolnieniu wróciłam do pracy... i póki czuję się dobrze - zamierzam pracować. Jednak w KP nie ma żadnego przepisu, który mówi w jakim czasie należy powiadomić zakład pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny:-)u mnie tez wszystko ok:-)wyniki badan w porzadku:-),główke widziałam i dzidzius machal raczkami:-)byłam w szoku:-)!To 9tydzien,dzidzius ma 3cm:-).Nastepne badania prenatarne 29go jak juz wczesniej sie umowiłam.Jesli chodzi o ciąze mysle,ze po 3mcu mozna powiedziec pracodawcy,chyba ze gorzej sie czujemy.Ja juz powiedzialam i jest ok,i chce pracowac jak najdłużej.Milego wieczoru:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Airina no piękna wiadomość! Musisz być w szoku! Jak mąż na taka niespodziankę zareagował? Jak się czujecie? U mnie dziś 7t1d i czuję się dobrze. Czasem się zastanawiam czy jestem w ciąży faktycznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagni
Magneliza1987 u mnie to samo tez sie zastanawiam:) a jutro 9 tydz sie zaczyna, choć po spodniach czuje.. w środę ide do lekarza z badaniami. Airina super news czekamy za tydz na potwierdzenie:) bedziesz nasza jedyna bliźniaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321- super wiadomości :) to juz w 9 tyg tak ładnie widać ??:) ekstra !:) Dziewczyny póki co ciąża bliźniacza pod znakiem ? Wiec nie chce sie nastawać . Maz byłby zadowolony ale tez w szoku:) U mnie tez bez objawów dobrze sie czuje i nic mi nie dolega :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×