Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość ewbela
kk92k moze najlepszym wyjsciem jest pojscie do inngo lekarza? ja bym poszla prywatnie przynajmiej zrobilby ci usg i wszystko powiedzial, moze masz tak jak Lotka? a ja juz po wizycie u mnie super serduszko puka jestem wedlug usg w 6tyg i 1dzien a termin na 26.07.2016:) taka jestem szczesliwa ze jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
juz drugi raz pisze tego posta cos sie nie wkleja kk92k moze powinnas isc do innego lekarza ktory zrobil by ci dobrze usg i wszystko sprawdzil? Moze masz tak jak Lotka i nie bedzie sie czym martwic? a ja juz po wizycie u mnie super serduszko puka jestem wedlug usg w 6tyg i 1dzien a termin na 26.07.2016:) taka jestem szczesliwa ze jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
o a jednak sie wkleil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk92k
czytałam ,że w 4tyg. plamienie jest normalne że schodzi wszystko to co zostało w srodku głupio tylko oni przewidują tygodnie ciąży licząc od ostatniej miesiączki a przecież mogłam zajść dużo później i takie stresowanie ze powinnam byc w 7 a jestem może w 4 oby na usg za tydzień FASOLA urosła bo nie wyobrazam sobie ... mąż karze mi leżeć musze udawac silną ale jest mi mega ciężko .. staraliśmy sie 3 miesiące wiem ze inni staraja sie dłużej ale tak bardzo chcemy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
Ula nic sie nie martw trzeba sie ciezyc. a lekarz powiedzial ci ze wszystko ok? A i podpytalam lekarza o te bole brzucha i powiedzial ze to normalne wiec mam sie ie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk92k
zazdroszcze wam ,że u was wszystko ok. te uczucie jest najgorsze ta niepewność ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,ja odebralam wyniki badan,toksopl ujemna,tsh w normie,glukoza tez..tylko b.minimalnie ciezar moczu obnizony i ph 8,a jest norma do 7.Poza tym ok,dopiero 10go grudnia moge jechac do mojej lekarki,by jej pokazac wyniki.A od wczoraj mam male uplawy koloru zoltego i martwie sie:-(.Czy ktoras z Was miala lub ma uplawy???pozdrawiam,milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
kk92k wiem, że to jest najgorsze uczucie bo mam tak od początku, ja ostatnia miałam @ tak w pól paź. i tez na usg powinien być 7 tydz. a jest dopiero 5 wiec niestety musimy cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń i być dobrej myśli, maż Ci dobrze radzi skoro jest plamienie należy leżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
Ewbela powiedział, że jest ok i na tym etapie może być jeszcze nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny !:) Ulla jeśli lekarz powiedział ze to norlamne to nie martw sie :* serduszko ponoć po 6 tyg pulsuje rytmicznie wiec prędzej moze być tętno niskie. Ewbela- cieszę sie ze i u Ciebie wszystko dobrze i widziałaś serduszko , musiało to być piękne przeżycie :) kk92k- jeśli jesteś pod opieka lekarza to bądź dobrej mysli , wiadomo takie sytuacje są stresujące i człowiek bardzo to przezywa ale grunt to być pod dobra opieka :* Gość 321- nie spotkałam sie z takimi uplawami , ale mam nadzieje ze to nic poważnego :* ja tez muszę do 10-tego poczekać do wizyty :) A u mnie bez zmian póki co. Piersi bolą i nic poza tym. Czy to normalne ?? Miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk92k
czy ktos z was sie zna mąż odebral wyniki beta-HCG mam wynik 827 prosze o info !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakacyjna Mama
Witam wszystkie Mamusie :) Jestem w trakcie 7 tygodnia ciąży. Termin mam na 25 lipca :) Byłam na wizycie w ubiegłym tygodniu, było widać i słychać serduszko :) Dziecko miało już centymetr. Powoli kompletuję wyprawkę, ponieważ lubię mieć trochę nowych rzeczy, a to wiadomo kosztuje. Na razie kupuję rzeczy uniseks. Wczoraj miałam okropne mdłości, wymiotowałam cały dzień nawet po wodzie, do późna w nocy. Dzisiaj już mi trochę przeszło... Byłam u lekarza i on twierdzi, że może to wirusowe. Modlę się żeby przeszło, bo jak ja będę pracować w takim stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kk92k- Twoj wynik sugeruje 3-4 tydzień , w którym jesteś kochana ??? Ja w 4 tyg i 5 dni miałam wynik 8492.6 skonsultuj z lekarzem najlepiej .. Wakacyjna mama - witaj ,gratulacje !! :) juz wyprawkę szykujesz ? Szybciutko :) skąd jesteś ??:) to twoja pierwsza ciąża ?? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Airina dzwoniłam do pani dr.takie male uplawy jasno zołte są normalne w ciąży.Jesli nic nie boli,nie piecze to jest ok,ufff.A ph 8 to nic złego,bo zależy od tego co jadłam dzień wczesniej.:-)To znowu mamy wizytę w tym samym dniu:-)10go:-),tzn.mnie podobno ma obejrzec tylko wyniki badan.Jesli dobrze sie czujesz,tylko ból piersi ,to myśle,ze nie ma powodow do niepokoju:-).U mnie jakby mdłości mniejsze,te kropelki chyba pomogły:-)Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
WAKACYJNA MAMA -witaj:-)fajnie,ze do nas dołaczyłas,polecam kropelki Imbifen,mnie przyniosły ulge.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewbela
gosc 321 ja tez mam takie uplawy. W idze ze powoli kazda juz wie na czym stoi kk92k jak zdecydowalas idziesz do innego lekarza? Mi dziewczyny oprocz Fembionu lekarz kazal kupic Dvitum forte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kk92k , według mn7e Twoja beta jest stanowczo za mała...miałam podobnie - beta 846 w 5+5 i niestety był to pusty pęcherzyk ciążowy...łyżeczkowanie. Życze Ci jednak żeby Twoj przypadek był inny i żebys zobaczyła jak najszybciej zatodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk92k
narazie nie wiadomo w którym tygodniu jestem mam powtorzyc bete w czwartek i jesli wzrosnie 2krotnie to znaczy ze to poczatek ciazy czyli 4 tydzien jesli nie no to łyzeczkowanie . dzwoniłam do swojej ginekolog i powiedziała ze z natura nie wygram mam sie nie denerwowac na zapas bo byc moze to wczesniejsza ciaza bylam tydzien temu na usg to była mała kropeczka dzis w nocy widziałam zdecydowanie wiekszy pecherzyk mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze dodatkowo schodzi ze mnie brazowa maź ktora wczoraj zaczela sie krwią ale nic mnie nie boli - BOJE SIĘ STRASZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kk92k- a kiedy miałaś ostatnia @ i przypuszczalna owulacje ?? Wiem ze sie martwisz ale postarają sie być spokojna bo stres tez zle wpływa. Jeśli to wczesna ciąża to masz odpowiedz czemu tak sie dzieje. Powtórz betę i bądź dobrej mysli !! Trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
Kk92k przytulam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina 22 jak tam po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczorajsze wymioty były pierwszymi w tej ciąży, dzisiaj już nie wymiotowałam, jadłam mało, ale się przyjęło, jestem trochę osłabiona...W pierwszej ciąży miałam tylko poranne mdłości. Nie wiem czy to ciążowe mdłości czy wirusówka. Chyba skonsultuję się z ginekologiem, bo nie wiem czy ewentualny wirus nie miał wpływu na ciążę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakacyjna Mama
Powyższy wpis był mój tylko zapomniałam zmienić nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakacyjna Mama
Kupię sobie te kropelki, bo wczorajszy dzień to była męczarnia...Dziękuję za poradę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula05
Dziewczyny a czy was też tak odrzuca od jedzenia od wczoraj nie mogę patrzeć na jedzenie jak otwieram lodówkę to masakra dziś 2 danie jadłam pół godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk92k
ostatnia @18.10 a ow. około 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja byłam w 4 tygodniu ciąży i nastąpiło krwawienie takie samoczynne poronienie. przyszedł okres dosyć obfity ale żadnego lyzeczkowania nie miałam. wszystko samo się ładnie oczyscilo więc i ty może też nie będziesz miała. trzymam kciuki żeby fasolka rosła. my się nadal staramy o maleństwo. jakoś się boję wszystkiego masakra, żeby tylko nic mi się nie powtorzylo.mam krótkie cykle takie 25 dniowe więc ciężko mi tak się wbić w dni płodne tym bardziej że mąż często wyjeżdża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk92k
trwała do ok 3.11 kolejna planowana @ mialam miec 16go.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk92k
ja nie krwawie obfito tylko troszeczkę mi poleciało a teraz brązowa wydzielina ale też mało wydaje mi sie ze zle zostałam zdiagnozowana i jestem we wczesnej ciazy czytalam ze w 1mc normalne jest ze gdy zarodkowi niepotrzebna juz powłoka ochronna pozbywa sie jej i moga byc delikatne plamienia mam taka nadzieje zze tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×