Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1naszcykl

Mamy na LIPIEC 2016

Polecane posty

Gość jamarianna
Izzi87, dzięki :) ja tym razem chcę mieć niespodziankę ;) więc o płeć nie będę pytać, ale podczas usg genetycznego często już można zobaczyć co tam rośnie. MamaMagda90, gratulacje :) teraz do następnego usg zleci szybciutko! Airina, ja mam usg kontrolne co 2 tygodnie, zdecydowanie lepiej się czuję jak zajrzę do brzucha co tam słychać. Możesz spytac swojego lekarza o taką możliwość, mój sam mi zaproponował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Jutro o tej porze będę po usg genetycznym i wynikach testu pappa. Trzymajcie proszę kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Jamarianna trzymamy mocno kciuki:)najpewniej wszystko będzie ok:)ja mam nadzieję że na genetycznym poznam już płeć:),powiem wam dziewczyny że pierwszy raz poszłam do giną kobiety(zawsze słyszałam że faceci są lepsi)ale lepiej nie mogłam trafić super kobieta:)no i też już wiem że będzie cesarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
MamaMagda90, dziękuję :) Trafić do dobrego lekarza, to skarb! Komuś trzeba zaufać... Przyglądajcie się uważnie z panią doktor, to na pewno uda się zobaczyć płeć :) Ja swojego lekarza długo szukałam, też jestem bardzo zadowolona. A Twoja cesarka na życzenie, czy też masz jakieś wskazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Gość321, jak u Ciebie po badaniach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Jamarianna cesarka z tego powodu ze już mam 2 cc za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamarianna-Powodzenia na badanich !! :) gosc321- Jak poszly badania? mam nadzieje ze wszystko w porządku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MamaMagda90, no tak, to przynajmniej wiesz co Cię czeka. A jak dochodziłaś do siebie po CC? Ja błyskawicznie, moze to stres i adrenalina, ale dzień po już siedziałam po turecku, miałam zdjęty opatrunek i nie brałam przeciwbólowych. Airina, dziękuję, zamelduję po wizycie co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
To byłam ja, jamarianna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny , jamarianna i airina , dziękuję że pytacie - tak wszystko ok jeśli chodzi o prenatarne badania u ginekologa. Dzidziuś ma już 5,86cm :) , serduszko ok ,drożność żył teżok jeśli chodzi o tą przezierność karkową też ok.bo 1,2. Pani dr dała mi też skierowanie na badania z krwi HCG wolna, PAPP-A, Prisca , wyniki mam mieć za tydzień . Zapłaciłam za nie 140zł. Jeśli chodzi obadanie u ginekologa 250zł jak za wizytę.Poza tym wszystko ok,więc następna wizyta za ok miesiąc i chyba się umówię na 21stycznia.Pozdrawiam Wszystkie Dziewczyny, miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Gość321, teraz już chyba można śmiało gratulować :):) piękne wyniki, pozostałe bedania to tylko formalność. Możesz się cieszyć już, tym bardziej, że zaraz zacznie się drugi trymestr, bezpieczny dla mamy i dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321- super bardzo sie cieszę !!! Gratuluje :) ja mam prenatalne 18- tego wiec jeszcze troche czasu. Ale jestem dobrej mysli pierw czekam na tego 7- go by zobaczyć moje maleństwo i jego serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Jeśli chodzi o stan po cc to po pierwszym,dochodziłam dosyć długo do siebie może też przez to ze miałam krwotok i straciłam dużo krwi,po drugim cięciu szybciej doszłam do siebie z blizna też było wszystko ok i prawie jest nie widoczna na dzień dzisiejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ula05 u Ciebie wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Airina, no serducho to taki uspokajający widok... Piękny :) a 7 już niedługo! Ja też mam wtedy kontrolną wizytę. MamaMagda90, a czy to jest tak, że teraz mi wytną poprzednią bliznę i zrobia nowe szycie w tym samym miejscu? Mojej blizny za bardz nie widać, ale teraz chyba zdecyduje się na te plastry do blizn, podobno efekty są swietne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Jamarianna tak stara blizna jest wycinana i robią nowa,a co to za plastry nie słyszałam o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Jamarianna tak stara blizna jest wycinana i robią nowa,a co to za plastry nie słyszałam o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny :) tu Pufffka dawno mnie nie bylo :) Bylam na badaniach prenatalnych wszystko z dzidzia w porządku lekarz powiedzial ze na plec jest jeszcze za wcześnie :) mój Mąż chce syna... Dzidziuś ogólnie jest o tydzień wiekszy niż wynika z terminu okresu. Troche sie zmartwilam ale lekarz powiedzial ze gorzej by było gdyby byl za maly a tak to wszystko jest ok :) na wyniki Pappa jeszcze musze czekac1-2 tygodni. Pozdrawiam :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
MamaMagda90, podsyłam plastry. Są różne firmy, ale zasada działania podobna :) -Sutricon_silikonowe_plastry_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Dzięki:)może i ja się skuszę na nie,zobaczymy jak narazie jestem zadowolona z tego jak wygląda moja blizna zobaczymy co będzie po kolejnym cięciu. A są tu jakieś dziewczyny z Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wakacyjna Mama
Hej, ja już nie mogę doczekać się jak pójdę na zwolnienie, pracuję na rezerwach, brzuch już jest widoczny dla niewtajemniczonych. Zmęczenie daje mi się we znaki. W pracy zgiełk, w domu przedszkolak :) Odpocznę na porodówce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Mama!agda90, ja jestem z Waw :) Uff już po usg genetycznym i wynikach PAPPA. Wszystko pięknie w normie itp. Oby tak dalej. Dziś się wyśpię :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mageliza1987
Dobry! Byłam dziś na wizycie :-) póki co Maluch ok, urósł - prawie 4 cm mojego największego szczęścia, machało do mnie rączkami! Wierciło.. Cudownie!!! 6 lat czekania na moje maleństwo.. oby dalej bylo wszystko w porządku. Teraz mam się zapisać na prenatalne.. :-( a tego się boję. U mnie też planowane cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
Mageliza1987, nie martw się, jak rośnie i fika, serduszko pracuje, to już jest dobrze. Najgorsze za Wami :) będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Jamarianna ale super:)wiesz w którym szpitalu chcesz rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
MamaMagda90, szpitala nie wybierałam, pójdę za lekarzem, bo odpowiedniego szukałam kilka miesięcy i w sumie jak się mną zaopiekuje, to wszystko jedno gdzie ;) więc będzie Solec. Nie czytam opinii, nie ogladam itp. Nie chcę się w żaden sposób nastawiać. A Ty masz szpital już określony, czy będzie spontan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Właśnie tutaj mam problem,bo drugie dziecko rodziła w szpitalu na Czerniakowskiej i byłam bardzo zadowolona z opieki. Teraz lekarze mam że szpitala na kadrowej no i ona mówi że rodzic tam skąd lekarz:) A tak jeszcze wracając do zachcianek i jedzenia to całkowicie odrzucilo mnie od mięsa wogole nie mogę go jeść nawet zapach źle na mnie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamarianna
MamaMagda90, lekarz ma rację, tym bardziej, że można się tak umówić, żeby był/była pry porodzie, ja się będę wtedy na pewno mniej stresować mając koło siebie zaufanego człowieka. Z zachcianek, to wpieprzam czasem chipsy paprykowe, a odrzuca mnie od ryb :) mięso mogę jeść w kółko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagni
MamaMagda90 ja tez jestem z Warszawy, mój lekarz jest z Czerniakowskiej iwszysykie znajome go polecają. U mnie 11 tydz ide dziś z kolejnymi wynikami a za 2 tyg prenatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaMagda90
Gangi też potwierdzam że szpital super a najważniejsze ze opieka bardzo dobra,może dlatego że te wszystkie położne i pielęgniarki a przynajmniej znaczna większość jest młoda i bardzo się interesują sprawdzają pytają czy nie pomoc,dlatego mam taki dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×