Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 4 archiwum

Polecane posty

Gość Myrevin
{ Łącznie z serwetkami, wykałaczkami i rolkami papieru toaletowego jest już 456 przedmiotów. } o Jeśli to prawda... :D Wykałaczki i papier toaletowy tez odda? :D:D:D Tz może odda jak nie zużyje. A zużyte jak odda? Tak wygląd całe to "wypożycznie", jeśli to rzecz jasna nie jakaś ściema. Dowcip przedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie i nie wiem czy to co napisałeś jest bardziej głupie czy bardziej żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ewa Kopacz uruchomiła pierwszy na świecie terminal LNG, który po rzekomym zakończeniu budowy nie jest w stanie odebrać ani jednego transportu gazu skroplonego do Polski rząd PiS rozpoczynając budowę gazoportu w Świnoujściu w latach 2006-2007 planował jego uruchomienie na IVkwartał 2012 rxxNie broniąc Kopacz fakty sa inne.Otworzenie terminalu nie oznacza, że od jutra już może prowadzić normalna działalność. Jest coś takiego jak rozruch.xxPo drugie.Rząd pisiowy planował ale nie wiedział, bo i skad, ze trafi się kryzys światowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kadarka dziś Zastanawiam sie i nie wiem czy to co napisałeś jest bardziej głupie czy bardziej żenujące.xxRozwiń myśl to może ci będzie łatwiej a ja dowiem się o co ci chodzi. I pewnie nie tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałam że oszust,aferzysta i niegodziwiec to człowiek cywilizowany! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wiedziałam że oszust,aferzysta i niegodziwiec to człowiek cywilizowany! xxA o kim mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kadarka dziś Oooo ten gość nade mną wie i rozwinął xxJak widzisz nie wie bo nie napisał o kim tak sie wyraża i jakie ma ku temu podstawy.A ja napisałem o Unii Wolności. Przeciwieństwem jej było PC.I tylko o tym...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla jasności.Unia Wolności - ludzie cywilizowani.PC - oszołomy prawicowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unia Wolności i Geremek są od dość dawna pase. Geremek ma wiele brudu na swoim koncie więc się tak tą jego cywilizacją nie zachwycaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marysia też wie o kogo chodzi...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kadarka dziś Unia Wolności i Geremek są od dość dawna pase. Geremek ma wiele brudu na swoim koncie więc się tak tą jego cywilizacją nie zachwycaj.xxTo że są pase to inna sprawa.Ale w dalszym ciągu nie dowiedziałem się o kim tak ten gośc co wie, sie wyrażał i o kim ty myślałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przy okazji....Co Geremek za "za paznokciami"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podsumowując dzisiejszy dzień z lubością stwierdzam, ze Lis i PO kolejny raz zrobili z siebie wała. To cenne na dwa tygodnie przed wyborami. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że zaorał ich cywilizowany dziennikarz, w cywilizowanej gazecie, cywilizowanego właściciela Hajdarowicza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz Geremka napisz jeszcze o Lisie i PO co to zrobili z siebie wała...Tak krótko i treściwie.Poza tym nie napisałaś o kim pisał gość co niby wie to co ty wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Geremek ma wiele brudu na swoim koncie więc się tak tą jego cywilizacją nie zachwycaj.xxNo to co to za brud, którego wiele ma na swoim koncie????O paznokciach to była przenośnia. Szkoda że nie zrozumiałaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryszard Petru: PO zawiodła wyborców, potem ludzie się obrażają i nie głosują. Wiarygodność polityczną ma się tylko raz x wg dzisiejszego sondażu Petru nie przekracza progu wyborczego. Specjalista od politycznej wiarygodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orange jak zwykle. Coś napisało ale o czym to już nie wie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn,jesteś z tej samej gliny ulepiony jak ci trzej na tych zdjęciach,tzn,Geremek i tych dwóch.Oto mi chodziło oszołomie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam. Nie moja wina, że opuściłeś lekcje czytania tekstu ze zrozumieniem. Dobranocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg dzisiejszego sondażu Petru nie przekracza progu wyborczego. Specjalista od politycznej wiarygodności.xxTo Petru jest od tego specjalistą?Nic o tym nie wiem ale jak ty wiesz to napisz, skąd taka ocena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kadarka dziś Napisałam. Nie moja wina, że opuściłeś lekcje czytania tekstu ze zrozumieniem. Dobranocka.xxNie napisałaś. I trudno jest czytać teks ze zrozumieniem którego nie napisałaś.Ale rozumiem twoją ucieczkę. To cecha twojej strony politycznej.Obrzucić kogoś błotem a potem uciekać jak pytają...:OI oczywiście zamiast argumentów próba obrażenia rozmówcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn,jesteś z tej samej gliny ulepiony jak ci trzej na tych zdjęciach,tzn,Geremek i tych dwóch.Oto mi chodziło oszołomie!xxNie.Ale możesz zawsze wyjaśnic, że o to ci chodziło w tym poście...x"gość dziś Nie wiedziałam że oszust,aferzysta i niegodziwiec to człowiek cywilizowany! "xTam nie ma słowa o tym o co ci chodziło ale jest pomówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn,jesteś z tej samej gliny ulepiony jak ci trzej na tych zdjęciach,tzn,Geremek i tych dwóch.Oto mi chodziło oszołomie!xxI zaraz zobaczymy kto tu jest oszołomem.Czy człowiek który potrafi uzasadnić włąsne słowa tak jak ja czy człowiek który tego nie potrafi tak jak ty i np iftar, otulona czy myrevin...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antoni Macierewicz ma prawo do własnych poglądów. O jego poglądach powinno się rozmawiać wyłącznie z nim - stwierdziła w "Kropce nad i" wiceprezes PiS Beata Szydło. Był to komentarz do wypowiedzi polityka PiS, który mianem skandalu określił zakup śmigłowców H225 Caracal. Kandydatka PiS na premiera powiedziała, że apelowała do polityków PiS o to, by porzucić temat przetargów dla wojska na czas kampanii. (http://www.tvn24.pl)xxSzydło zapomniała, że Antoni M. jest wiceprezesem pisiu tak jak ona i to co mówi to sa poglądy wiceprezesa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szydło stwierdziła, że jej zdaniem Polska powinna dokonywać zakupów w zakładach, które działają na terenie naszego kraju. (http://www.tvn24.pl)xxSzydło "zapomniała", że do przetargu może przystąpić każdy i wybiera sie najlepsza oferte i to jest jedyny warunek wygrania przetargu.A to czy zakład działa na terenie Polski czy nie, nie ma najmniejszego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kandydatkę PiS na premiera zapytano, czy podziela poglądy Macierewicza, że w Smoleńsku doszło do zamachu. - Nie wiem, co wydarzyło się w Smoleńsku, tak jak zapewne większość Polaków. Natomiast wiem jedno - państwo polskie nie zrobiło niczego, żeby katastrofę wyjaśnić - odpowiedziała Szydło. (http://www.tvn24.pl)xxA tak kłamac to ładnie pani Szydło?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytana o sprawę rolników z Pyrzyc, zatrzymanych przez CBŚP za zmowę cenową przy przetargach na sprzedaż i dzierżawę ziemi, uznała, że zastosowana wobec części z nich kara tymczasowego aresztu jest "nieadekwatna". - Okazuje się, że dzisiaj w Polsce największymi przestępcami są rolnicy, którzy bronią polskiej ziemi - stwierdziła. - Polskie państwo nie działa tam, gdzie trzeba - przekonywała. (http://www.tvn24.pl)xxI znowu kłamie.To nie za obronę polskiej ziemi zostali zatrzymani a za zmowę przetargowa która jest przestępstwem.A tymczasowy areszt nie jest karą...Wstyd, żeby tego osoba która może zostać premierem nie wiedziała...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×