Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 4 archiwum

Polecane posty

Gość gość
Iftara, Ty zawsze taka głupia byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze pytanie Moniki Olejnik do Beaty Szydło: Czy Robert Lewandowski przekonał Panią, że trzeba przyjąć uchodźców? x Olejnikowa już dawno powinna odejść na emeryturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samuel Pereira odpowiada B. Komorowskiemu: "....Jako prezydent złamał Pan nie tylko panujące standardy, ale prawdopodobnie pomógł Pan w niekorzystnym rozdysponowaniu majątkiem, który Panu obywatele przekazali. "Użyczenie" 300 przedmiotów odbyło się w niezrozumiałym pośpiechu, ale też przy niezrozumiałej wycenie finansowej. Jak Pan wytłumaczy, że najcenniejsze przedmioty ŁĄCZNIE warte są kilka złotych? Proszę sobie wyobrazić taką sytuację: żyrandol wyceniony za 75 groszy ginie i co: oddaje Pan Skarbowi Państwa złotówkę i mówi "reszty nie trzeba"? Ma Pan prawo jako były prezydent uposażyć swoje biuro, ale żeby wziąć taką stertę cennych rzeczy? I jeszcze te kieliszki do wódki, deska do krojenia, patelnie, tace - czy to przystoi byłej Głowie Państwa? Umowę na użyczenie setki przedmiotów podpisał Panu pański kolega, Jacek Michałowski, nie nowa szefowa KPRP, Małgorzata Sadurska. Dlaczego? Skąd ten pośpiech? Przecież to nowy prezydent pomaga w uposażeniu, nie prezydent sam sobie "za pięć dwunasta". To za Pańskich rządów stwierdzono brak dzieł sztuki, o których pisałem, a wiedzę miało szefostwo Pańskiej Kancelarii, w tym sam szef Jacek Michałowski już od roku. NIKOMU tego nie zgłoszono, przez co np. "Gęsiarka" mogła trafić na aukcję i zostać sprzedana, ponieważ nie było jej w rejestrze dzieł zaginionych........"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten stary pierdziel z NH dalej swoje...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można powiedzieć po staropolsku, że: "... chłop z ruskiej budy wyjdzie, ale buda i rusek z chłopa - - nigdy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech "bul-prezydęt" pamięta, że Al Capone został aresztowany przez agentów FBI i dostał wyrok za...niepłacenie podatków. A więc wpada się na....... "kwitach", panie "skoczku japoński". Jak go mogło popierać " listy poparcia " tylu pożytecznych IDIOTÓW. Jaka ta elita polska prostacka, to są same du..lizy takie jak Shatyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pereira to akurat jest oszołom wg mnie. No i krewniak JarKacza. Zapowiadają mu karierę na miarę Michnika. Jak tylko wujek się ogarnie rzecz jasna. Pamiętam jak w Wielki Piątek napieprzał w Durczoka na TT. Ale kużwa na mszy to w pierwszym rzędzie stoi. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już nie wiem czy oni naprawdę są tak głupi czy tylko udają. > to podobnie jak ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak donosi ,,Gazeta Wyborcza" pod koniec września doszło do spotkania Federacji Związków Zawodowych Pracowników Skarbowych z przedstawicielami Ministerstwa Finansów. Uczestniczył w nim m.in. wiceminister finansów- Jacek Kapica. Związkowcy przedstawiali swoje postulaty, w tym oczekiwanie na podwyżki, których nie było od 8 lat. Kapica zapowiedział jednak, że to niemożliwe. Problematycznym, według informatorów gazety, był przede wszystkim sposób, w jaki to ogłosił. Kapica miał nie zgodzić się na podwyżki, używając słów: - Tak ma być i ch...!!!! Jeśli ktoś uważa, że za mało zarabia, to niech się przekwalifikuje na śmieciarza. Nam nie potrzeba ludzi z wysokimi kwalifikacjami, weźmiemy ludzi z ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Użyczenie" 300 przedmiotów odbyło się w niezrozumiałym pośpiechu, ale też przy niezrozumiałej wycenie finansowej. > ooo to teraz juz 300 przedmiotów, a było sto !!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn miał rację.:classic_cool: youtube.com/watch?v=NI0fGhHFfTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jest winny zlej pogodzie, Kopce kreta robi w ogrodzie Kto? No, powiedz kto? (Kaczynski) Kto wysyla SPAM emaile, Spieprzyl tobie twa fryzure, Kto? No, powiedz kto? (Kaczynski) Tak bardzo sie juz staramy. A Wy nie chcecie wiezyc nam. Dla was kit wymyslamy. Powiedzcie nam dlaczego nie wierzycie nam? Kto cie okradl w bialy dzien Kto podlozyl gowno psie Kto? No, powiedz kto? (Kaczynski) Kto potracil twoje audi Niezostawil z adresem kartki Kto? No powiedz kto?(Kaczynski) Tak bardzo sie juz staralem. A Ty nie chcesz wiezyc mi. Dla ciebie kit wymyslalem. Powiedz mi dlaczego nie wiezysz mi? Kto ukradnie w nocy opony? Jest kochankiem twojej zony. Kto? No, powiedz kto? (Kaczynski) Kto jest winny wszytkim wojnom? Twa opuszke nozem odcial. Kto? No, powiedz kto? (Kaczynski) Tak bardzo sie juz staramy. A Ty nie chcesz wiezyc nam. Dla ciebie kit wymyslamy. Powiedz mi dlaczego nie wiezysz nam? Kto ci wlewa do piwnicy wode? Zajmuje twoj parking samochodem. Kto? No, powiedz kto? (Kaczynski) Kto jest winny wszystkim winom? Ostatnie grosze kradnie szumowinom? Kto no powiedz kto? (Kaczynski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 to juz nieaktualne teraz jest 351 i rośnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja powiem 352 kto powie więcej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ja powiem 401 a co , czemu nie!!! :-D:-D :-D:-D :-D:-D :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ma być i ch...!!!! Jeśli ktoś uważa, że za mało zarabia, to niech się przekwalifikuje na śmieciarza. Kocham ten rząd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja powiem 501 kto powie więcej :-D:-D ps kadarka nie śpi ! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łącznie z serwetkami, wykałaczkami i rolkami papieru toaletowego jest już 456 przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn miał rację.cool.gif youtube.com/watch?v=NI0fGhHFfTA x x bossskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to niech będzie 651 ! :-D:-D :-D:-D :-D: a co !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze byc 701 ! :-D:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jakby było 1 to jest zwykłe koorestwo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś Shatyn a co niby Komorowski miał powiedzieć??? Przyznać się publicznie że jest bucem??? Zresztą ten wywiad niesmaczny jak cała prezydenrura.xxI właśnie o to chodzi. Nie ma znaczenia czy jest bucem czy debilem.Chodzi jedynie o to czy jest złodziejem czy nie.Ocena Komorowskiego jako człowieka to zupełnie inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa Kopacz uruchomiła pierwszy na świecie terminal LNG, który po rzekomym zakończeniu budowy nie jest w stanie odebrać ani jednego transportu gazu skroplonego do Polski rząd PiS rozpoczynając budowę gazoportu w Świnoujściu w latach 2006-2007 planował jego uruchomienie na IVkwartał 2012 r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kadarka dziś Pereira to akurat jest oszołom wg mnie. No i krewniak JarKacza. Zapowiadają mu karierę na miarę Michnika. Jak tylko wujek się ogarnie rzecz jasna. Pamiętam jak w Wielki Piątek napieprzał w Durczoka na TT.Ale kużwa na mszy to w pierwszym rzędzie stoi.Żenada.xxDokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn a to dla ciebie. Przeczytaj co jest napisane z prawej strony, potem spójrz, kto stoi z lewej. A potem pomyśl.xxPomyślałem ale i bez tego zdjęcia wiem, że Petru zawsze trzymał z ludźmi cywilizowanymi a nie z prawicowymi oszołomami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×