Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tylko Prawo i Sprawiedliwość

PiS musi uzyskać większość konstytucyjną

Polecane posty

Gość gość
gość dziś xxx masz rację gościu :) takich trzeba krótko i za mordy bo potem robią nam z du.py średniowiecze genderami pedalstwem i innym syfem zachodnim ubierając to w piękne słowa typu " tolerancja "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkiem możliwe że stworzą taką koalicję. Motłoch przyjmie to bez szemrania nawet. Już przechodzą nawzajem z pisu do po, z po do pisu. A motłoch myśli że są opozycją.:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zniose tej obłudnej obrzydliwej mordy Kopaczowej ! wszystko co z PO związane wzbudza odrazę ! Ta partia zapisze się w Historii Polski jako zdrajcy na czele z Tuskiem !!! Mordercy zdrajcy sprzedajne świnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś akurat Polskę to sprzedał Pis podpisują traktat lizboński czyli utracenie suwerenności(swobody działania) na rzecz unii europejskiej( Niemców). Zdajesz sobie sprawę czy tak jak ta naganiaczka od pisu nie widzisz nic w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpierw radzę abyś dobrze poczytał o traktacie lizbońskim przeanalizował a potem się wypowiadał w temacie kto sprzedał Polskę !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madagaskar548
Socjalizm nie sprawdził się nigdzie na świecie, a PiS ma bardzo socjalistyczny program jeśli chodzi o gospodarkę (nowe podatki, państwowe interwencje, wysokie wydatki publiczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thx84delta
Deviant Ja głosując na PiS zdaję sobie z tego sprawę, że PiS to podpisał. I nie dziwię, się bo pamiętam okoliczności. Nie zmienia to jednak faktu, że tylko PiS może wygrać i zmienić Polskę. Tylko PiS jest na tyle silny i sprawny organizacyjnie i ZDETERMINOWANY. Sięgnij sobie do historii Porozumienia Centrum, historii działalności Kaczyńskiego po 89 roku. On mówi ciągle to samo: NALEŻY ZLIKWIDOWAĆ SPUŚCIZNĘ PRL. Czyli wszelkie te układy polityczne, biznesowe, organizacyjne, które są spadkiem po komunie i jej sługusach. Korwin to prowokator bez znaczenia. Nie ważne, że w wielu sprawach ma rację, ważne, że nie ma talentu do rządzenia. Nie jest w stanie ani wygrać wyborów, ani stworzyć silnego ruchu. Kukiz to dyletant z dobrymi intencjami, ale bez zrozumienia sytuacji. Reszta to postpeerel w czystej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madagaskar548 dziś matoły nawet nie wiedzą pewnie co to znaczy socjalizm. Oni w większości na PIS tylko dlatego bo Kopacz już nie mogą znieść. Głupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thx84delta dziś to jeżeli zdajesz sobie sprawę że PIS zdradził Polskę i chcesz na nich głosować to w takim razie jesteś też zdrajcą. Ze zdrajcami się nie dyskutuje, a wiesza.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pis wygra wybory ale po z psl i nowoczesną stworzą rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zacznij od Tuska i całej PO - tych sk******.li należy wpierw wybatożyć a potem powiesić ! a później po kolei tych co ich popierają ! Lech Kaczyński, wiedział, że zbliżają się wcześniejsze wybory i że Prawo i Sprawiedliwość je przegra. Zgodził się na podpisanie Traktat Lizbońskiego, w taki sposób, żeby nowy rząd Platformy Obywatelskiej nie miał okazji przyjąć czegoś znacznie gorszego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli tak będzie, wyjdzie ulica bo kontynuacja POPSLDTR to oznacza upadek !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będzie rewolta !!! i pamiętajcie PO wskie szumowiny jesteśmy na to gotowi :) nic i nikt nam w tym nie przeszkodzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyjdzie jak nie wyszła. ludzie chcą miec spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rewolta musi mieć jasne cele. obalenie po to nie jest cel. trzeba wiedzieć co chce sie zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj "PiS- to patriotyzm to walka o naszą Polskę niepodległą ! To wartości honor przyzwoitość w naszym życiu na co dzień ! " Hahaha doczytałam tylko do tego miejsca i uśmiałam się jak norka ;-) ;-) ;-) Pamiętam te pisowskie "wartości" z czasów gdy PIS miał władzę np. zrobienie ministem faceta, który w stanie wojennym jako prokurator żądał więzienia dla Komorowskiego za urwanie guzika od munduru jakiegoś funkcjonariusza. Łatwo PISiorom walczyć o Polskę teraz gdy jest niepodległa, jakby przyszło bronić jej naprawdę zachowaliby się jak polski rząd w '39 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś tak, tak...tak tłumacz zdradę. Kaczyński zamiast przyznać się do błędu, to można by wtedy powiedzieć nawet, że jest honorowy... to ten zdrajca jeszcze tłumaczy to. PIS razem z PO tego dokonał. No ale Ty wolisz wierzyć, że lepsza dla Polski jest zdrada niż nie rządzenie PiS. Wolisz wierzyć w swoje, a nie w prawdę. Nieźle. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hieny, które pluły na Kaczyńskiego, że nie chce podpisać traktatu lizbońskiego teraz plują na niego, że podpisał. Dno moralne !!! Traktat podpisał pod naciskiem pieniaczy z PO i EU. PO wskie sk******szenie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość wczoraj "PiS- to patriotyzm to walka o naszą Polskę niepodległą ! To wartości honor przyzwoitość w naszym życiu na co dzień ! " Hahaha doczytałam tylko do tego miejsca i uśmiałam się jak norka oczko.gifoczko.gifoczko.gif xxx bo ty denna pindo jesteś jak norka :) suszyć zęby jedyne co potrafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Typowa merytoryczna wypowiedź pisiora ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś to taka osoba nie powinna kierować krajem, skoro ulega presji. Tak, tak...następny tłumacz. Jakim oszołomem trzeba być żeby tłumaczyć w ogóle tę zdradę. Co wy w tym Kaczyńskim widzicie, zakochaliście się czy co, że takie zaślepienie? Denne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thx84delta
Każdy głos przeciwko PiS jest de facto, niekoniecznie intencjonalnie głosem za UKŁADEM. I to co tu widać, na tym topie, to jest pewnie robota wynajętych ludzi od nakręcania kampanii PO. Deviant i ta druga osoba, robią klakę na rzecz PO, nie wprost, ale uderzając w PiS, na wszelkie sposoby. Skoro jest obawa w PO, że PiS zgarnie głosy i z prawa i z centrum, trzeba ten PiS zohydzić. Argument o zdradzie narodowej, jest obliczony na bardzo patriotyczny elektorat, który waha się pomiędzy RN, Braunem. Takich ludzi nic nie zniechęci, tylko uderzanie od tej strony. Zabranie nawet 2, 3 procent PiSowi, może obniżyć skalę jego zwycięstwa, co dla PO może być ostatnią deską ratunku. Widzę w tych antypisowskich głosach, po prostu PeOwską robotę propagandową. Idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra Deviant, to kogo ty proponujesz, jakie ugrupowanie i czy ono ma jakieś szanse? tak pytam, bo nie wiem, może nie doczytałem, ale nie widzę kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę w tych antypisowskich głosach, po prostu PeOwską robotę propagandową. Idę spać lapka.gif xx również :) dobrej nocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TRAKTAT LIZBOŃSKI= ZAWŁADNIĘCIE SUWERENNOŚCIĄ --- poszczególnych panstw. Jestesmy republika masońska a Tuskomatoły nie maja nic do powiedzenia prócz tego co im jest nakazane odgórnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie raz i nie dwa pisałem, że rozsądną osobą jest p. Janusz Korwin-Mikke. P. Grzegorz Braun też wydaje się w porządku. P. Marian Kowalski też ma charyzmę i zna się na rzeczy. Reszta to banda która chce dalej utrzymywać ten chory system. Ale żeby zrozumieć co Ci ludzie chcą wprowadzić, to trzeba najpierw poznać jak się biznes prowadzi, wtedy dostrzeże się dlaczego to wszystko jest chore i uzdrawianie tego nic nie da, a jedynie zmiana, albo odnowienie pomoże. Trzeba poczytać trochę o geopolityce, a nie jak co niektórzy: PIS nie lubi Rosji, o to ja za PISem będę, PO jest za Niemcami, o to ja za PO bo lubię Niemców itd... Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubisz Niemców a za co ? serio ale p tych słowach to nie wiem czy kundel by chciał z tobą mieć cokolwiek wspólnego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nie raz i nie dwa pisałem, że rozsądną osobą jest x ja nie czytałem x p. Janusz Korwin-Mikke. x wybacz, ale to pozer, prowokator i co najważniejsze gość, którego już ze dwa razy z własnej partii wyrzucili przecież on nie potrafi rządzić nawet partią kanapową, co dopiero dużym ugrupowaniem nie ufam mu, myślę nawet, że jest sterowany, nie wprost, ale jednak x P. Grzegorz Braun też wydaje się w porządku. x tu sie zgadzam, jest w porządku, jest patriotą, tylko że ma jaja większe niż rozum i na dodatek nie dostanie ani 3 procent dla mnie to wada x P. Marian Kowalski też ma charyzmę i zna się na rzeczy. x jego nie umiem ocenić tak do końca myślę, że jest patriotą, ale znowu to samo, nie ma szans jest dla większości zupełnie marginalny, więc nic z tego x Reszta to banda która chce dalej utrzymywać ten chory system. Ale żeby zrozumieć co Ci ludzie chcą wprowadzić, to trzeba najpierw poznać jak się biznes prowadzi, wtedy dostrzeże się dlaczego to wszystko jest chore i uzdrawianie tego nic nie da, a jedynie zmiana, albo odnowienie pomoże. Trzeba poczytać trochę o geopolityce, a nie jak co niektórzy pis nie lubi Rosji, o to za pisem będę, PO jest za Niemcami, o to ja za PO bo lubię Niemców itd... Dobranoc x no, poczytałem o geopolityce i jedno wiem, że mamy dwu wrogów Niemcy i Rosję Kaczyński raczej to widzi, więc nie wiem w czym problem co do Traktatu, myślę, że nie wiesz co mówisz, bo nie widzisz złożoności sytuacji i tego, że nieważne jest co podpiszesz, tylko co z tym potem zrobisz PiS sabotowałby wiele w relacjach z Brukselą i widzę, że Kaczyński chce tak działać i najważniejsze przecież do cholery Kowalski nie ma żadnych szans szanse ma PiS więc szkoda zawracać dupę planktonem politycznym czekam od lat 90 na jakieś patriotyczne ugrupowanie, które zbierze większość, może nawet konstytucyjną skoro popiera PiS Gwiazda, popierała Walentynowicz, popiera Zybertowicz, to znaczy, że to jest patriotyczne ugrupowanie podpisanie TL uważam za błąd, ale nie za zdradę zresztą błąd, który był trudny do uniknięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×