Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tylko Prawo i Sprawiedliwość

PiS musi uzyskać większość konstytucyjną

Polecane posty

Gość gość
on nie napisał, że lubi niemców tylko dawał przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drodzy PISowcy, przyjmijcie wreszcie do wiadomości, że ktoś może nie popierać waszego wodza i jego wizji państawa dlatego, że uważa ją za głupią i niebezpieczną dla Polski a nie dlatego, że ktoś mu każe. I może nie lubić PISu z powodu WŁASNYCH poglądów a nie dlatego, że mu tak nakazują jakieś władze partyjne. Ja wiem, że Wy zawsze mówicie jednym głosem ale zrozumcie, że anty-pisowcy nie są działaczami PO jak w to wierzycie a po prostu ludźmi, którzy zbyt dobrze pamiętają czasy gdy PIS rządził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś nie ma możliwości z Tobą rozsądnej dyskusji, bo nie myślisz logicznie. Nie będę za każdym razem wytykał Ci błędów. Ty mi łachy nie robisz na kogo zagłosujesz, tylko później patrz w lustro po tym co zrobią Tobie i przyszłej Polsce i nie zwalaj na nich, że Cię oszukali, bo bez problemu można to przewidzieć.Tylko że tacy jak ty i Twoi politycy s/p/i/e/r/d/o/l/ą zamiast walczyć, gdy przyjdzie co do czego. A zdrajcy powinni wisieć. Tłumacz, tłumacz.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czyli programowo opowiadają się po stronie PO lub innych jej klonów, pokrewnych postukładowych partii, bo NIBY CO TAKIEGO SIĘ DZIAŁO za rządów PiS? Co, że pis próbował wsadzić do więzienia złodziei państwowej kasy? To ciebie boli? To pamiętasz? I bardzo dobrze, że to pamiętasz, bo powinieneś to pamiętać, bo taki jest cel PiSu, oczyścić państwo z paserów majątku narodowego. I mam nadzieję, że PiS będzie to robił sprawniej i skuteczniej. Skoro tak pamiętasz, to znaczy, że masz powód, by się bać. Proste i oczywiste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deviant, czyli ty powinieneś wisieć. Znane są sentymenty pewnych ludzi w RN do Rosji. Po Smoleńku, to już oznacza jedno, bliskość zdrady, jeśli by iść twoim prymitywnym tokiem myślenia. Sam nie masz niczego do zaproponowania, poza takimi, którzy albo nie wygrają, albo są prowokatorami jak Korwin. Głupstwa pleciesz, albo z nainwości, albo z premedytacją. Stawiam na to pierwsze. Pewnie kiedyś przejżysz na oczy. Jedno jest pewne, że PiS wygra i to wysko. Daje to nadzieję na pozytywną zmianę. A ty i tak się potem przekonasz, że nie masz racji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Miałam na myśli np. wrabianie Bogu ducha winnych ludzi w jakieś dęte afery np. zniszczenie tego gościa z Wydawnictw Naukowo-Technicznych, sprawa Blidy, publiczne zarzucanie morderstwa lekarzowi, zarzucanie bycia agentem ludziom, którzy nimi nie byli za co dziś płacę ja i Ty a nie p. Macierewicz, rozwalenie pracy polskiego wywiadu dzięki czemu jeszcze przez dekady nie uda nam się pozyskać agentów za granicą i ogólne szczucie wszystkich przeciw wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wspieranie związków zawodowych (darmozjadów) i chciwych górników tylko po to żeby zdobyć głosy - karny k***s dla PiSu i trybunał konstytucyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski wywiad po szkoleniach w Moskwie przez GRU ? Ha ha ha ha .Ludzie którzy agentami nie byli ? Ha ha ha .Dokumenty mówią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×