Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deviant

Zauważyłem że większość ludzi nie przejdzie na czerwonym świetle nawet wtedy gdy

Polecane posty

nic nie nadjeżdża i spokojnie można przechodzić. Dziwne. Samochodami to samo, stoją na czerwonym nawet wtedy gdy pusto i można by jechać. Czyżby to niewolnicy, którzy jak powszechnie wiadomo uwielbiają tresurę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykła ostrożność,przestrzeganie zasad,przyzwyczajenie,obawa,że zaraz nagle zza rogu wyjdzie policjant i wlepi za to mandat..rzadko zdarza mi sie przechodzić na czerwonym,przeważnie nawet jak nic nie jedzie czekam na zielone,tak już mam a mentalności niewolnika nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mają przechodzić żeby mandat dostać? ja raz przechodziłam i dziękuje, pusta ulica a za płotem schowany nieoznakowany samochód policyjny i mandat dostałam teraz wiesz dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdaliegzaminalrawo:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tylko tyle? tylko mandat was martwi? nie to, ze ta pusta ulica jest takze dla rowerzysty, albo pieszego? on tez moze nie widziec auta, biegnie sobie biegnie, widzi swoje zielone, leci prosto wybiega zza budynku i bęc! prosto pod auto, bo kierowca, 'walczacy z systemem' ( to jest tak glupie, ze nie bede dlugo nad tym myslec :O ) widzial pusta droga i sobie po prostu jechal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×