Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Blizniaczki i Tesciowa, przesadzam czy mam racje?

Polecane posty

Gość gość
Żeby ta babcia była mądrzejsza to by cie okresliła jednym słowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i coz, musicie z tym zyc - wyzej sram niz d**e mam, a tesciowa sie ze mna liczy :) oczywiscie kompletnie zignorowalyscie niektore glowny problem, który tutaj podkreslalam, tzn wydzwanianie babci i dreczenie mnie, ze moje ciuchy sa niewlasciwe, za drogie, ze jej zakupy lepsze, komentowanie moich wlasnych wydatkow, i tego typu kwiatki - samo przebieranie dzieci to maly pikus. ale rozumiem, ze w waszych rodzinach tego typu podjazdy i niekulturalne zachowania czy relacje to standard, natomiast u mnie nie, i bede to zwalczac i egzekwowac szacunek do mnie jako matki i czlowieka. to tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro kupiłaś im takie same kombinezony to czemu tobie wolno a babci nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zal mi twojej teściowej . Kobieta nie zrobiła nic zlego a ty robisz tego wielka afere .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna roszczeniowa, mamusia głupia teściowa że chce jej się pomagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tych co tak piszcza o tym co napisałam wyżej. Przeczytajcie m.in wypowiedz jednej z pań która ma siostre blizniaczke i si ewypowiedziala w tym poscie a potem naskakujcie. Jakby was ciagle porównywano i zrównowano w jedno z druga osoba a nie traktowano was jako osobne jednostki tez byscie nie byly zachwycone. Tu nie chodzi tylko o ubrania tylko o to ze babcia sie wtraca i nie respektuje zdania matki na ten temat. Skoro najpierw kupowala co chciala a potem zostala poproszona zeby konsultowala z rodzicami co kupuje po czym ciagle wydzwania bo gdzies cos widziala do kupienia i krytykuje ubrania kupione przez rodziców to dla mnie jest troche złośliwe. Albo ustali autorka jakis kompromis z tesciowa albo musi postawic na swoje. trudno ale taka jest prawda ze jasz palec wezma cala reke. Za chwile zacznie jej nie pasować jeszcze coś i zacznie sie wtrącac w wychowywanie. A nie ma nic bardziej wkurzajacego jak masz jakies ustalone zasady wychowawcze które pozniej babcia łamie i dzieci to wykorzystuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale te dzieci mają 7 miesięcy... I nie są ciągle ubierane tak samo Tylko 2,3 godziny w tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Gratuluje intelektu,jesli szacunek polega tylko na tym ze babcia ma obowiazek robic to co tobie pasuje to już widzę dzisiaj zle twoją przyszłość.Wszyscy muszą się z tobą uładać bo kto nie z tobą to przeciwko tobie. Myślisz ze z kimś takim który całe życie rośći jest przyjemnośc??? Normalni tego nie wytrzymują .Myślę i mam nadzieję że ktoś ci kiedyś problem rozwiąże i tego ci życzę.Czym walczysz od tego zginiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,zagmatwałaś temat i jesteś już śmieszna do bólu.W pierwszym pośćie opisałaś teściową jako anioła. W kolejnym gość wczoraj zaczynasz jazdę i juz tesciowa ma jednak olbrzymie wady. A nie trzeba było tak od razu ,ja przynajmniej wiedziałam do czego zmierzasz i tu wcale nie chodzi o z****** ubranka,ty po prostu oszukujesz samą siebie albo rżniesz głupa.Relacje twoje z tesciową jaka to dobra i pomocna to zwykła ściema,nie znosisz tej kobiety(co nie oznacza ze kobieta nie pomaga) i chciałas od czegoś zacząc.Nasza krytyka ci pomogła ,że wylałaś wiadro pomyj na nią. Szkoda żę nie trafiłaś na kobietę z tzw.jajami np,na mnie:) choć do tesciowej mi daleko:):):) oj by się działo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, jak potoczyła się sprawa z teściową? Czy ubrała twoje dzieci w szajskie kombinezony za 30 zeta wygrzebane z kosza w kerfurcie? Odpisz bo jestem ciekawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×