Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wracajacy

Jakie macie pomysly na zycie w Polsce po powrocie z emigracji???

Polecane posty

Gość Wracajacy

Ja planuje kupic za gotowke kilka mieszkan pod wynajem w wiekszym miescie. Mysle ze miesiecznie kilka tysiecy na czysto spokojnie bede z tego mial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznez
ile chcesz zainwestować w te mieszkania? a co gdy stoją puste i nie ma dochodu tylko koszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyzej jedno se kupisz bo na wiecej cie nie stac żydku za twoja pensje 1300f. Gnij sobie w tym twoim jukeju antypatrioto. Tylko zydki robia w ten sposob ze kupuja mieszkania i wynajmuja innym, prawdzimy emigrant nie wraca do polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wracam. Układam sobie życie poza Polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracaja samie niedojdy ktorym nie powiodlo sie w UK, takich najbardziej anglicy nienawidzą bo wywoża ich gotówkę z kraju, wiem bo gadałem z anglikiem jakie to jestescie polish assholes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wyyebane na Angoli i co sobie myślą. Wysyłam jak najwiecej funyow do kochanej PL. Niemotami sa tylko debile co chcą sie tam osiedlić na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wracajacy
Haha. No nie powiodlo mi sie w ogole, dlatego wracam. Zycze kazdemu zeby mial lepiej niz ja :D Jak zwykle 95% odpowiedzi nie na temat. Ale dziekuje za rozruszanie tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A angole maja wyebane na ciebie smierdzielku polaczkowy i dzieki takiej postrawie smierdzielu w dresach nie dostaniecie polaczki niedlugo ZADNEJ pracy gn/oju ye bany hahahahahaha. Gnij w uk śmierdzielu bo polska jest dla polakow a nie dla takich szmat zdradzieckich jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja planuje kupic za gotowke kilka mieszkan pod wynajem w wiekszym miescie xxxxxxxxx za pensje z jukeju to sobie kupisz co najwyzej kilka pustostanow, zycie w jukeju jest drogie a ty pewnie z takich co całą emigracje pili wode z deszczówki mieszkałes po 5 w pokoju i żarłeś beans z promocji w tesco aby zaoszczedzic na te mieszkania, w co nie uwierzymy , wielki pan i szlachcic przyjedzie to polski , wypad śmieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz mnie w dopke pocałować, wlasnie robiłem kupę, jeszcze wszystko świeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz ją zeżryj żydku póki ciepła hahahaha, zmywaku zdrajco ojczyzny, gnij w swoim jukeju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wracajacy
Chlopaki wymiencie sie telefonami na privie i zrobcie sobie ustawke. Na necie to kazdy kozak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znowu ten pajac tu wymylil temat ? Że niby tyle kasy zarobił że kilka mieszkań kupi ? Ale łeb ! Ją wynajmuje mieszkanie i po opłaceniu czynszu i podatku to mam z tego na czysto 600 zł więc to mała kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wracajacy
Zapomnialem napisac ze na kilka mieszkan to mnie teraz nie stac bo zycie w uk jest drogie i wynajem zabiera mi polowe pensji wiec chodzi tak naprawde o jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i na hooj sie podszywasz za niego palancie? cebula jestes i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wracajacy
Tu prawdziwy autor watku, mam oszczedzonych 50k funtow po 9 latach pracy ile mieszkan moge za to kupic w pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wracajacy
Nie wierzcie cebulakowi powyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wracajacy
Chcialbym jeszcze dodac ze musze wracac do PL gdyz angole sie dowiedzieli ze zamierzam wydac oszczednosci poza UK i nie przedluzyli mi umowy, rozumiem ich bo to zdrada kraju w ktorym pracujesz, pieniadz musi pracowac tam dzie zarabiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr hab ekonomii
nie wywozisz funtów, bo funty w polsce do wymiany na złotówki, a funt wraca do UKa za towary które PL kupuje w UK i importuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje ci kupić koło i jebnac się w czolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc zalozyl watek, chcial sie wymienic pogladami. Ale nie, cebulaki musza pisac swoje madrosci. Co za poeeby z przerostem miesnia w prawej rece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wywozisz funtów, bo funty w polsce do wymiany na złotówki, a funt wraca do UKa za towary które PL kupuje w UK i importuje xxxxx idioto, jak funt wroci do uk skoro dom kupuje gosc w pl i materiały inne też? tepa pała z ciebie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją nie mam pomysłu i dlatego nie wracam.jeśli ktoś się wyprowadził i Zobaczył E gdzie indziej jest normalnie, może niekoniecznie w UK , to po vo wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bede zaczynal od franczyzy. Mam nadzieje ze bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź wszystko co zaoszczędziłeś i wracaj do PL. Tutaj jest dobrobyt i jak zainwestujesz w mieszkania to nigdy już nie będziesz musiał pracować. Urząd podatkowy powita cię z radością i opodatkuje twój zarobek z wynajmu tak, że jeszcze będziesz musiał dopłacic do tego interesu. Ale za to będziesz u siebie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka to bedzie franczyza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w UK jak wynajmujesz komus mieszkanie to nie musisz placic podatku? Co za znaffca ja peerdole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze dobra franczyza teraz w Polsce to: sklep z wieprzowina, z kijami basebollowymi i z jakas prawilna odzieza. To ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po powrocie z UK kupuje mieszkanie samochód głównie po to tu Siedzę bo jakoś przyszłości tu nie wyobrażam sobie. A jak wrócę to bym chciała iść na kilka szkoleń i wrócić do zawodu fryzjerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×