Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goniasss

w sześcioro w dwóch pokojach ?

Polecane posty

Gość gość
Tak tylko sie wtrace na chwilke... zamiana mieszkania nic nie da, co z tego, ze 57 m zamieni na 70m? I tak dalej bedzie za malo miejsca. Ale i tak cos tu nie pasi, mieszkanie warte niby 260 tys. bez kredytu, z 2013 r... teraz szansy na kredyt nie ma? Co sie stalo z zrodlem dochodu, ktore pozwolilo kupic mieszkanie za 260 tys? Macie niby odlozone 25 tys. Gdybyście sprzedali mieszkanie plus oszczednosci to daje nam 285 tys. Hehe autoreczko kiepskie PROWO :) NIE ODPISUJCIE JEJ, BO NIEZLE SIE BAWI LAMPUCERA :) pod gdanskiem za 290 tys mozna kupic 100m dom z dzialka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
LAMPUCERA ? x dzięki :) mieszkanie nie było na kredyt a co ze zródlem dochodu ? gdybyss doczytała to bys wiedziała LAMPUCERO :) pod Gdańskiem to pewnie banany u ciebie w ogródku rosną :) daruj sobie te żałosne komentarze bo u mnie działka pod budowe kosztuje ok 200 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
za mało miejsca bedzie ? a co ? x kazdy domownik musi miec dla siebie 40 m2 by byc szczeliwym i zyc komfortowo ? cos ci sie pomyliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
ość dziś a po wtóre co z tego ze wydam wszystkie pieniadze np ze spzredazy mieszkania i odłozone i kupie dom ? trzeba go wyposazyc !! a trojaczki to chyba nie masz pojecia ile beda kosztowac , Gdybym miał brac sobie te wasze " porady " do serca to juz dawno bym urodziła z nadcisnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaaass tak jak ci wczesniej pisalam szkoda twojego zdrowia na ten temacik nie stresuj sie bo zawsze znajda sie osoby ktore zkrytykuja twoja sytuacje zamiast doradzac jada po innych a to nie o to w tym chodzi ja bym na twoim miejscu nic nie zmieniała syn ma swoj pokoj a wy i tak musicie byc przy 3 jaczkach w nocy a maz zawsze moze pojsc spac d syna jesli by nie mogł spac najwazniejssze zdrowie kiedys te rzeczy materialne nie beda ci potzrebne uwierz mi to swiat jest zepsuty do reszty i liczy sie wygoda teraz kazdy musi miec osobny pokoj a kiedys nasi rodzicie zyli w 5 w jednym pokoju ale była miłosc i bliskosc !!!!!!!!!!!!!trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
dzięki justynka :) juz myslałam ze tu normalnych ludzi brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokoik z oknem o wymiarach 2 x 1.8 dla syna, zmieści sie tam kanapa jednoosobowa i biurko i regał xxxxxxxx 2 x1,8m to niecałe 4m 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe 70m ÷7 osob raczej nie daje 40m ;) współczuję ogolnie, w 7 osob na 57m... poza tym sprawa az smierdzi prowo :) wszystkie porady negujesz, tylko nie nie i nie... ktos dobrze, napisal ze my Ci tu mieszkania nie rozciagniemy ;) aaa piszesz, ze za rok wezmiesz kredyt i Wasza syt. sie zmieni, to o co masz bol d..y? Jak jestes w 24 tc to do porodu jeszcze troche Ci zostalo, przypuszczalnie Twoje dzieci beda mialy ok 7-8 mcy, dopiero zaczna pelzac... do tej pory spokojnie upchniesz je w sypialni, salonie? Nic tak naprawde nie musisz zmieniac. Nie wiem czego oczekujesz od nas tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno male pytanko w pierwszym poscie piszesz, ze "tak juz bedziecie mieszkac" a kilka postow dalej "wezmiesz za rok kredyt 70 tys i kupisz 3 lub 4 pokojowe" no to jak to wkoncu jest? ;) slabiutko oj slabiutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
nie musze i nie mam ochoty sie tłumaczyc , ale gdybyscie czytały ze zrozumieniem nie byłoby niejasnosci :) bo inne osoby zrozumiały . Jezeli mąz dostanie umowe na czas nieokreslony a moze nastapic najszybciej za rok to wezmien=my kredyt ok 70 tys na wieksze mieszkanie :) jezeli nie to będe musiała wymyslec cos mądrego :) na razie jedank zostawiam mieszkanie bez zmian . Pokój zrobiony z kuchni miałby 2 x 2,8 m 2 czyli 5, 6 m 2 . Moge zrobic aneks w salonie ale kuchnia bedzie mała . Do przyszłego roku jedank wszystko zostawiam bez zmian . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
nie siedem osób tylko sześc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosiasssss dziś jak wszystko zostaje bez zmian, to po co zawracasz gitarę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam rodzinę sześcio osobową na dwóch pokojach . Mieszkają dwa piętra wyżej ode mnie . Mieszkanie maja identyczne jak ja więć ok 45 m2 . Czysto , ładnie , dzieci zawsze ładnie ubrane i to w np zarze , h i m itd , fajne auto mają za ok 15 tys . Najstarszy syn ma 22 lata i teraz maja malutkie dziecko . Rozmawiałam z nią niedawno - syn się wkrótce wyprowadza do swojego mieszkania . Widać u nich miłość , nie słychać hałasów , kłotni itp . Jednak sie mieszczą i jest im tak dobrze bo chyba stać byłoby ich na większe z tego co widzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
gość dziś gosiasssss dziś jak wszystko zostaje bez zmian, to po co zawracasz gitarę?? x bo uwielbiam twoje durne odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosiasssss dziś a ja twoje idiotyczne komentarze,jak połowie osób tutaj jedziesz :) po tym co piszesz, stwierdzam, że jesteś jednak wredna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
gość dziś gosiasssss dziś a ja twoje idiotyczne komentarze,jak połowie osób tutaj jedziesz usmiech.gif po tym co piszesz, stwierdzam, że jesteś jednak wredna x dobrze ze mniej wredna niż TY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhxgxgxgxgx
U mnie w miescie dziewczyna w podobnej sytuacji poszla do prezydenta i powiedziala, ze odda swoje mieszkanie za wieksze z gminy. Udalo sie. W takiej sytuacji miasto powinno pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
mam mieszkanie własnosciowe a nie gminne , wiec gmina tutaj z niczym nie pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosiasssss dziś słuchaj rybciu, ja nie jadę połowię tu piszących osób. nie potrafisz jak człowiek odpowiedz tylko wyzywasz ludzi jak ci nie odpowiada odpowiedź- to nie zakładaj tematu. Każdy jak może próbuje ci pomóc, a ty jaśnie pani księżniczka jedziesz po ludziach jak nienormalna :) lubisz uśmieszek? - z dedykacją dla ciebie. miłego gnieżdżenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE DA SIĘ NA 45 metrach upchać 4 dzieci :o sama mam 45m2 i 1 dziecko i jakbym miała teraz upchać 3 łóżeczka to nie ma gdzie! Dramat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak nie ma gdzie? 1 do kiba, 1 do kuchni, 1 na balkon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
gość dziś gosiasssss dziś słuchaj rybciu, ja nie jadę połowię tu piszących osób. x jasne RYBCIU tylko gdzie ja ICH JECHAŁAM :) bo nie wiem o czym piszesz :) dzięki dzieki ja bede sie gniezdzic we własnych 57 m 2 a ty w zagrzybialej kamienicy z gminy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
gość dziś NIE DA SIĘ NA 45 metrach upchać 4 dziec***echowiec.gif sama mam 45m2 i 1 dziecko i jakbym miała teraz upchać 3 łóżeczka to nie ma gdzie! Dramat! x naucz sie czytac zez rozumieniem a potem sie wypowiadaj ! dramat to masz ty ale w głowie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie mysle .... 80 % spopleczenstwa polskiego deklaruje sie do kk .Miłosc do blizniego , sluby w białej sukience w brzuchem pod brodą , huczne chrzciny z wódką na czele ... więc takie zawistne zachowanie wcale mnie nie dziwi . Autorko nie karm tego trolstwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe autorko czy będziesz w tv nie często rodzą się trojaczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
W telewizji ? ojej ! o czyms takim nie pomyslałam , ale pewnie nie . Oby urodziły sie zdrowe i jak najdłuzej donoszone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam rodzinę 2+4 na 35 metrach i jeszcze zawsze goście się schodzą, bo super atmosfera. Dzieciaki siadają na podłodze, jedne drugim na kolanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosiasssss dziś piszesz to z autopsji? mieszkam w bloku z 2012r. we własnościowym mieszkaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trojaczki są już coraz powszechniejsze. Mam znajomą co ma 5 dzieci, w tym trojaczki. Był u niej burmistrz z prezentami. Telewizja teraz przyjeżdża na "grubszą" strzelaninę tj. 4/5-cioraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gosiasssss dziś piszesz to z autopsji? mieszkam w bloku z 2012r. we własnościowym mieszkaniu x własnosc banku to nie twoja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×