Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goniasss

w sześcioro w dwóch pokojach ?

Polecane posty

Gość gość
Dziwna to jesteś ty, autorko. Pytasz o rady a każdą z nich negujesz bo ci nie odpowiada. Masz 57m to siedź na d***e i nie kombinuj skoro brak ci zaradności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
a po drugie to dysponuje tylko mieszkaniem wartosci 260 tys , nie mam działki ani na działke . Aby spzredac mieszkanie trzeba miec dom na wykonczeniu . Po prostu nie dysponuje taka kwotą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
gość dziś Dziwna to jesteś ty, autorko. Pytasz o rady a każdą z nich negujesz bo ci nie odpowiada. Masz 57m to siedź na d***e i nie kombinuj skoro brak ci zaradności. x mam fruwac bo ktos mi napisał ze mam wybudowac dom > na czym ten dom i z czego >? na działke sąsiada i za przysłowiowe wszy >? rozważalismy tez opcje domu ale nie bede porywac sie z motyka na słonce . Szukalismy działki , bylismy u dwóch projektantów , bylismy u deweloperów . Myslisz ze oczekuje na kafeterii twojej głupiej podpowiedzi i zaraz beda ja realizowac ? stuknij sie w głowe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykończone mieszkanie w bloku z 2013 roku o pow. 57m wg ciebie jest warte 260 tys??? Skoro nieruchomości w twoim regionie są tak drogie że dom 100 m kosztuje 250 tys stan surowy to chyba jest tu coś nie tak. Chyba że zapuściłaś mieszkanie jak jakąś norę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
gość dziś Wykończone mieszkanie w bloku z 2013 roku o pow. 57m wg ciebie jest warte 260 tys??? Skoro nieruchomości w twoim regionie są tak drogie że dom 100 m kosztuje 250 tys stan surowy to chyba jest tu coś nie tak. Chyba że zapuściłaś mieszkanie jak jakąś norę x tak . skąd wiedziałas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"mam fruwac bo ktos mi napisał ze mam wybudowac dom > na czym ten dom i z czego >? na działke sąsiada i za przysłowiowe wszy >? rozważalismy tez opcje domu ale nie bede porywac sie z motyka na słonce . Szukalismy działki , bylismy u dwóch projektantów , bylismy u deweloperów . Myslisz ze oczekuje na kafeterii twojej głupiej podpowiedzi i zaraz beda ja realizowac ? stuknij sie w głowe !" x Ja akurat ci niczego nie podpowiadałam tylko skomentowałam twoją reakcję na rady innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
gość dziś "mam fruwac bo ktos mi napisał ze mam wybudowac dom > na czym ten dom i z czego >? na działke sąsiada i za przysłowiowe wszy >? rozważalismy tez opcje domu ale nie bede porywac sie z motyka na słonce . Szukalismy działki , bylismy u dwóch projektantów , bylismy u deweloperów . Myslisz ze oczekuje na kafeterii twojej głupiej podpowiedzi i zaraz beda ja realizowac ? stuknij sie w głowe !" x Ja akurat ci niczego nie podpowiadałam tylko skomentowałam twoją reakcję na rady innych smiech.gif x\ to było to tej wszy co twierdzi uparcie od kilku dni , że mam realizowa każdy pomysł kafeterianki . Jasne ze chciałabym domek taki nawet 100 m :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
a twoja reakcja jaka jest ? chyba masz okres albo cie facet rzucil bo takiej zgredy dawno nie czytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
Wczoraj mąż rozmawiał z dyrektorem i przedstawił naszą sytuację dot mieszkania .Dyrektor bardzo wyrozumiały i mąż dostanie umowę na czas nieokreślony już od stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak dyrektor ułaskawił twojego męża tylko dlatego ze tys w ciąży buahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wykończone mieszkanie w bloku z 2013 roku o pow. 57m wg ciebie jest warte 260 tys??? Skoro nieruchomości w twoim regionie są tak drogie że dom 100 m kosztuje 250 tys stan surowy to chyba jest tu coś nie tak. Chyba że zapuściłaś mieszkanie jak jakąś norę." x to się rzeczywiście kupy nie trzyma. U nas - Dolny Śląsk, gminy nie podam, szeregówka surowy zamknięty pow. 100m2 z działką 300m2 kosztuje 250tys., ale mieszkania o pow. ok. 50-60m2 kosztują max 200tys. w zależności od lokalizacji. Nigdy mieszkanie 57m2 nie zrówna się cenowo z dwa razy większym domem w jednej miejscowości! Weźcie na logikę np. Warszawa, czy kiedykolwiek mieszkanie 57m2 będzie kosztowało tyle samo co dom 100 z działką w Warszawie? Never

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat w to, ze mieszkanie 57 m moze byc warte 260 tys wierze bo sama w takim mieszkam :) 250 tys stan deweloperski 58m plus wykonczenie ok 30 tys plus miejsce parkingowe wykupione 7 tys... i mieszkam pod wiekszym miastem... miejscowosc jest na prawach wsi :) wszystkie sprawy zalatwiam w gminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jak najbardziej sa mieszkania ok 60m w cenie 500 tys i wiecej :) tez takie ogladalam :) a domy w tym samym miescie kosztuja tyle samo, juz wykończone :) pozdrawiam dyrektora meza bo fajny z niego gosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jeżeli mieszkANIE kosztuje 260tys. to nie wierzę, że autorka kupi taniej dom 100m w tym samym mieście! jakieś bzdury pleciecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tu nie chodzi o cene mieszkania, ale o dużą rozbieżność między tym, że mieszkanie u nich jest niby tańsze niż dom! Gdyby tak było wszyscy mieszkalibyśmy w domach! Bo co to jest jak napisałaś "30tys". zaledwie na wykończenie?! ty czytasz co piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a 30 tys. napisałaś że wykończenie ale mieszkania. Ale to i tak nie zmienia faktu, że mieszkania są tańsze niż domy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
Smieszne jesteście :) ale co mi tam ... wasz problem ..... Tak dyrektor w Polsce wyraził zgodę , jeszcze musi zgodziv sie dyrektor regionalny we Francji :) Mieszkanie - szybka sprzedaż to 260 tys gdyby troche czekac to pewnie i sporo więcej . Koleżanka sprzedawała 53 m 2 za 258 tys i blok z 2010 roku . O budowie domu nie ma mowy bo koszty nas pzrerosna ale wczoraj szukalismy szeregowca i tutaj pewnie coś wybierzemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
sorka - dyrektor generalny we Francji w Polsce regionalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej dyrektor z Francji no no :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
i co powiecie na te szeregowce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
gość dziś Ojej dyrektor z Francji no no x nazwę firmy ci podac i nazwisko dyrektora ? niedowiarku - w sumie to takich firm jest mnóstwo - gdzie ty mieszkasz ? za oborą i świata nie widzisz czy co > ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się w ogóle dziwię, że na 2 pokojach zdecydowaliście się na drugie dziecko :/ Po cholerę wam było mieszkanie w nowym budownictwie? trzeba było kupić 3-4 pokojowe w starszych, zwykłych blokach jak chceliście mieć jeszcze jedno dziecko przecież chyba nie zamierzałaś trzymać np przedszkolaczki z gimnazjalistą w jednym pokoju? ach zamierzałaś! byle tylko swiecić przed znajomymi, że mieszkasz na nowym osiedlu w modnym bloku, a że na kupie jak sledzie to nie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
ha ha 57 m 2 i siedzenie na kupie ales wymysliła ... jakies ograniczenie macie jakby metry kwadratowe o czyms decydowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
po co mieszkanie w nowym budownictwie ? bo nie miałam ochoty wygryzac brudów i karaluchów po poprzednich mieszkańcach w bloku w którym mieszkaja same zgryzliwe stare baby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ajajaj teraz chyba sie utwierdzilam, ze tutaj pisza albo nastolatki albo jakies "tipsiary" "mopsiary" co nosa poza swoje miasto nie wystawily...bo nie ma za co. Ale krytykowac to lubia :) wiem co pisze! Mieszkam w mieszkaniu wartym ok 290 tys (wliczylam materialy i miejsce parkingowe, robocizna to pewnie kolejne 20 tys ale nie licze bo robil brat) i u tego samego dewelopera sa w sprzedazy domy za 299 tys. W stanie deweloperskim. Ale to nic na 3 pietrze w moim bloku sa mieszkania warte pewnie i z 500 tys z wykonczeniem... a mogliby miec dom za 299 tys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje drogie teraz dom nie jest wyznacznikiem bogactwa i wygody :) nie spinajcie sie tak bo wam zylki popekaja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa i nie, nie nie moje drogie panie mieszkania wcale nie sa tansze niz domy :) wszystko zalezy od standardu, okolicy, bliskosci infrastruktury, ale i to czasem nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze bardzo, pierwsza lepsza oferta, wystarczy ze autorka przeprowadzi sie do gdanska i juz moze zamieszkac w domu bez kredytu nawet :) http://ogloszenia.trojmiasto.pl/nieruchomosci-sprzedam/dom-90m2-z-ogrodem-bez-czynszu-mdm-ogl9988527.html I tak dla porownanie mieszkanie w gdansku http://ogloszenia.trojmiasto.pl/nieruchomosci-oferty-deweloperow/mieszkanie-gdansk-matemblewo-ogl58060169.html Nawet w tej samej dzielnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×