Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goniasss

w sześcioro w dwóch pokojach ?

Polecane posty

Gość gosiasssss
taaaa juz sie pakuje , zostawiam prace i gonie na drugi koniec Polski :) zawsze bliżej Bałtyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
i pewnie kolejne 175 tys trzeba włożyc :) mysl troche dziecko z Gdańska , mysl to nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie sie nie dogodzi :) te szeregowce co wklejalas linki tez trzeba wykonczyc :p wiem co to sa za domy, bardzo ladne, tylko dzialki maja b.male. wykonczenie jest standardowe jak i pewnie w Twoim mieszkaniu bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sie dajecie wkrecic w prowo 10/10.Az szesc stron sie jaracie a autorka ma ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz dawno pisalam, ze to prowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
taaa prowo ... myslisz dziecko , ze nie mam nic innego do roboty tylko zmyślac historyjki na kafeterii ? x szeregowce owszem do wykonczenia ale nie musze wykanczac zaraz całego domu . No nie wiem co myslec na ten temat . Musze bardziej zgłebic sie w ten temat i koszty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co mieszkanie w nowym budownictwie ? bo nie miałam ochoty wygryzac brudów i karaluchów po poprzednich mieszkańcach w bloku w którym mieszkaja same zgryzliwe stare baby usmiech.gif xxxxx Ja kupiłam w starym budownictwie i rzeczywiście w mojej klatce mieszkają prawie same starsze panie, ale bardzo sympatyczne, zawsze powiedzą dzień dobry. W nowym budownictwie za to często ludzie mijają się bez słowa. Słyszałam od znajomych. Autorko dlaczego Ty taka agresywna jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
dlaczego ? udzielił mi sie duch kafetarianek :) z wyjątkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto się zniżać do takiego poziomu? Tylko sobie złą opinię wystawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniasss
http://www.familyhouse.pl/mieszkania własnie tutaj poszukaliśmy domu szeregowego 75 m2 z ogrodem za 250 tys stan deweloperski plus 100 tys na wyposażenie . Oczywiscie wszystko zależy od umowy :( . Byłam kilka dni na badanich w szpitaalu, maluchy rosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjeżdżaj z tą reklamą. Od początku bylo czuc albo prowo albo reklama. Zaraz powypisuje na roznych forach zle opinie na ta firme familyhouse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniasss
gość dziś Zjeżdżaj z tą reklamą. Od początku bylo czuc albo prowo albo reklama. Zaraz powypisuje na roznych forach zle opinie na ta firme familyhouse. x oj dziecko , pokazuje szeregowiec jaki chce kupic , A pisac sobie mozesz co chcesz guzik mnie to obchodzi dziecinko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tani ten szeregowiec- w stosunku do ceny Twojego mieszkania. Poza tym, na Wasze potrzeby, jest mały... Na górze ma tylko 3pokoje. Wasza sypialnia i dwa pokoje do podzialu na czworo dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniasss
To co mam kupić ? szeciopokojowe mieszkanie lub dom ? he he zapozycze sie by każdy miał swój pokój ? dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniasss
Witajcie po długiej przerwie :) Zdecydowalismy sie na budowe domu poniewaz sytuacja sie zmieniła . Dom bedzie miał 135 m 2 z gara=żem . Działke dostalismy w prezencie 15 km od Poznania Więc koszty budowy bardzo dużó sie obniżyły . Ponieważ realna cena mieszkania to ok 300 tys więc kredytu pozostanie nam wziąc ok 200 -250 tys . Oczywiscie w programie Mdm dostaniemy dospłate ok 70 tys . Ale narazie musimy pomęczyc sie jeszcze w dwóch pokojach :( od wczesnej wiosny zaczynamy budowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy 4 pokoje,ale ja z czwórką dzieci śpię w jednym pokoju,a mąż w innym pokoju.Dlaczego?Bo chcę mieć w nocy dzieci pod kontrolą! Są w wieku 1-8 lat.Czasami występuje gorączka,wymioty,chce im sie pić,siku,mają zły sen lub coś ich boli.W pokoju jest łóżko piętrowe i trzy pojedyncze łóżka.Mieszkamy w domku.Gdy tylko wyjdę na chwile z pokoju np.do toalety to wołają mnie bo sie boją zostać sami w pokoju.y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 5 dzieci każde ma swój pokój a spać same nie chcą i już starszy syn 8 lat mi się w nocy moczył w uszko bo wolał być z braćmi i co niby według was mam zrobić powybijać bo one są małe i chcą być razem :-o zdecydowałam że na święta zrobie im sypialnie w jednym pokoju i kropka bo mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×