Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goniasss

w sześcioro w dwóch pokojach ?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś kupione za gotówkę, nie mam żadnych kredytów i nigdy mieć nie będę. Nie każdy kto kupuje mieszkanie zapożycza się jak ty na 30 lat :) ale próbuj dalej, nie wychodzi ci dokopanie mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, jestes tak samo zmijowata jak inne panie tutaj :) az dziwne, ze masz zostac matka :) zajmij sie lepiej kompletowaniem wyprawki, bo malo czasu Ci zostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychowałam sie w domu/mieszkaniu w dwóch pokojach tzn trzy siostry w jednym w drugim rodzice . Było zawsze czysto , miło i przyjemnie . Po latach zapytałam mamę dlaczego nie zamienili mieszkania na większe . Mama odpowiedziała , ze wtedy byłyby dużo większe opłaty a on woleli zabrac nas co roku na wakacje niz płacic duży czynsz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest jak biedota bierze się za prokreacje. Nie zapewni warunków dziecku do nauki i wypoczynku a potem rodzą się różne patologie. Nie wiem po co ludzie w ogóle płodzą dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak to jest jak biedota bierze się za prokreacje. Nie zapewni warunków dziecku do nauki i wypoczynku a potem rodzą się różne patologie. Nie wiem po co ludzie w ogóle płodzą dzieci Zgło x no szkoda ze ciebie spłodzili biedoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cóż dziwnego , ze sześcioro w dwóch pokojach . Wybór indywidualny , przecież przez cały dzień wszyscy nie siedzą w domu . A tym bardziej przy 57 m . Pewnie większośc chciałaby mieć takie warunki mieszkaniowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm ja przez prawie 18 lat mieszkałam w jednym pokoju z dwoma starszymi braćmi. Dało się dało. Pokój był mały było łóżko piętrowe , polkotapczan jedno biurko i szawki dwie na książki. Rodzice mieszkali w drugim przechodnym do kuchni tez niezbyt dużym. I jakoś wszyscy żyjemy. Później rodzice jak miałam lat 21 przeprowadzili się do wiekszego, wcześniej brat najstarszy się wyprowadził. Wiec da się. Czasem i tak jest ze dzieci muszą mieszkać razem i to nic dziwnego. Taki świat jest niestety. Moja koleżanka mieszkała w mieszkaniu z jednym pokojem i kuchnia. A ich były 3 siostry i dwoje rodziców wiec 5. Niestety spaly w tym samym łóżku. Nie było innego wyjścia. Ja przez to ze nią miałam pokoju nie czuje się sktzywdzona ciężko bo ciężko było jako nastalerniej dziewczynie , że koleżanek nie zapraszał am nawet bo nie było gdzie siąść ale nie wpłynęło to jakoś zbytnio na moje dorosłe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam pokój razem z 2 siostrami, ale była jedna zasadnicza różnica - byłyśmy z podobnym wieku. Dokwaterowanie nastolatkowi 3 niemowlaków to zupełnie inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
gość wczoraj Ja też miałam pokój razem z 2 siostrami, ale była jedna zasadnicza różnica - byłyśmy z podobnym wieku. Dokwaterowanie nastolatkowi 3 niemowlaków to zupełnie inna sprawa. x ale nie mam zamiaru do syna dostawiac trzech łóżeczek :) maluchy bedą z nami w salonie . Mąz zaraz po porodzie bedzie ok 3 mcy w domu ( opieka , urlop ) a potem przyjedzie moja mama ale nie bedzie u nas spała tylko u mojej siostry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
wczoraj byłam na usg i moje maluchy ważą : 580 g , 620 g i 720 g . Chłopak największy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe no i mamy Cie :) super reklama! Gdybys tak czesto nie zmieniala zdania a wszystko bardziej trzymaloby sie ku/py jeszcze moze i bym uwierzyla... ale gratuluje wyobrazni i poswiecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
gość dziś Hehe no i mamy Cie usmiech.gif super reklama! Gdybys tak czesto nie zmieniala zdania a wszystko bardziej trzymaloby sie ku/py jeszcze moze i bym uwierzyla... ale gratuluje wyobrazni i poswiecenia usmiec x dobrze sie czujesz? czy pomysliłas/es tematy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko i co będzie? 2 dziewczyny i 1 chłopak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
dokładnie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jestes klaczucha, co chwile zmieniasz zdanie :) najpierw Twoja mama miala mieszkac z Wami a teraz nagle u siostry? Pytalas jak przerobic mieszkanie a teraz juz wszystko zostaje bez zmian? Pisalas jakby taka sytuacja miala trwac dluzszy czas a tu sie okazuje, ze za rok bierzecie kredyt i kupujecie wieksze mieszkanie? Serio szukalas porady gdzie umiescic dzieci wiedzac, ze za rok juz tu nie bedziesz mieszkac? Wczesniej nie przyszlo Ci na mysl przestawic stol i krzesla czy co tam napisalas? Czy liczylas, ze sie tu podniecimy, ze masz trojaczki? Chyba ci sie nudzi kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj sobie sciemniaro wstretna co pisalas 10.10.2015 o 10.06 :-D haha to sie poprostu nie trzyma kupy :) a ciaza tez wyimaginowana? Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
gość dziś x nie lubie sie tłumaczyc ale skoro tak trudno ci zrozumiec tych kilka literek .... sytuacja mieszkaniowa moze zmienic sie za rok ale nie musi . Zależy od umowy męża dlatego rozważam juz teraz każdą możliwą sytuację . Mama u mnie czy u siostry ? pierwsza wersja była ze u mnie ale noclegiem zaoferował sie siostra która mieszka w domu jednorodzinnym . Trojaczki ? heh dużó obowiązków i potrójnie niepzrespane noce i czym sie tu podniecac ? zadrośc czy co ?> wszystko jasne czy niekoniecznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz piszesz tak raz inaczej. Nie wiem, nie jestem prorokiem. Jesli piszesz prawde to gratuluje i nie zazdroszcze, wybacz ale jedno dziecko mi wystarczy. A jak sciemniasz no to gratuluje ale wyobrazni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
mama ma przyjechac dopiero gdy męzowi skonczy sie wszelkie " wolne " czyli jak wszystko pójdzie prawidłowo pod koniec kwietnia a męzowi kończy sie umowa w czerwcu . Na dzień dzisiejszy ma dostac potem umowe na czas nieokreslony ( czyli wezmiemy kredyt ok 70tys ) jesli nie to nastepna taka umowa moze byc dopiero za kolejne dwa lata ( wówczas zrobimy mały pokój dla starszego syna ) Sytaucja moze zmienic sie w każdej chwili i nasze plany wówczas też . Najwazniejsze abym jak najdłuzej donosiła i dzieci były zdrowe . Co do ilości dzieci ? zawsze chciałam miec dużą rodzinę . Myslałam o trojgu dzieci . Niestety kika lat temu nastapiły problemy ale teraz bede miała wynagrodzone z nawiązką :) i bardzo sie z tego cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
chyba , ze nie damy rady z opieką w dwójke to mama przyjedzie szybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie możesz swojego mieszkania wynająć a sobie wynająć większego? Albo sprzedać, wziąć kredyt i kupić większe lub mały domek wybudować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
gość dziś A nie możesz swojego mieszkania wynająć a sobie wynająć większego? Albo sprzedać, wziąć kredyt i kupić większe lub mały domek wybudować? x chciałabyc mieszkac u kogos / chciałabyc by ktos obcy mieszkał u ciebie ? moze nawet niszczac mieszkanie ? kredyt ? pisałam wyżej :) na dom potrzebuje ok 600 tys a nie chce brac kredytu 300 tys - po prostu sie boje przy czwórce dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
chciałbyś *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo ludzi żyje w wynajmowanych mieszkaniach i nie ma z tym problemu. A na dom 600 tys? Nie wiem w jakim regionie mieszkasz... W cetralnej Polsce za 600 tys można mieć dom o powierzchni około 300m2 z ogrodem. Wiem bo mam. I nie brałam kredytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
U mnie działka malutka ok 120 -150 tys , chyba ze na dalekich obrzeżach miasta to dom od dewelopera - szeregowiec ok 400 tys ale stan deweloperski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
wynajmowac dom czy mieszkanie mając swoje >? dla mnie dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale malutki dom, taki 100-120m nie kosztuje tyle kasy. Wybuduj a nie od dewelopera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasssss
mały dom ( dane od projektanta ) ok 100 - 120 m 2 kosztuje stan deweloperski ok 250 tys plus działka chocby 120 masz juz 370 tys a gdzie wyposazenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×