Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciekawska i zaintrygowana

Nocny dyżur

Polecane posty

Gość gość
Do tego, co nam czas wylicza: kumasz różnicę między traceniem czasu na miłych pierdołach, a traceniem go na bezinteresownym, obsesyjnym, chorym szkodzeniu innym? O, doskonale kumasz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przywitam jeszcze szacownego Bacillusa ;) 🖐️ I oczywiście Krawaciarza jak zawsze ;) :P No i poczekam, aż posprzątają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśminowa841
Chcę się podzielić wspaniałym odkryciem które zmieniło moje życie i mnie samą na lepsze, nie uwierzycie ale chodzi o czytanie biblii, czytajcie biblię ludzie, to wszystko co tak jest jest prawdą, nie dacie umrzeć z głodu swojej duszy, karmcie ją Słowem Boga, może przeżyliście bez tego całe życie u uważacie że świetni sobie radzicie ale powiem Ci 1: nie będziesz mógł ani chciał tego kończyć, to się stanie Twoim regularnym, przynoszącym Ci spokój, równowagę i radość nawykiem, daj sobie szansę, obiecuję że się nie zawiedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałem pozdrowić cieplutko ;) ale widzę że ktoś się to dobrze bawi nie zastanawiając się nad tym czy mądrze. Życzę wszystkim miłego dnia i uśmiechu dla każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _widmo_
Eve. :) Powiedz, ze wiesz o czym mowie gdy lacze wolnosc i butna dume odcedziwszy od wstydu i strachu. Powiedz, ze znasz zapach prawdy na poziomie wysoko podniesionego nosa w obliczu zawisci. Powiedz, ze sluchasz tej samej muzyki wieszczonej glosami silnymi jak wojska aniolow co slodza mi za dnia kawe usmiechami. Powiedz, ze rozumiesz gdy placza z bolu i sĘpiĄ (se se se) w halasie przemocy psychiczno-fizycznej czerwono-pomaranczowe manekiny z brzytwami w lapach i niebiesko fioletowe od ciosow. Udanego Weekendu dla Ciebie i Twoich kolezanek, gdybym zawieruszyl sie pozni z flaszka polwytrawnego co mielismy zakosztowac oboje. Aha, zmienilasz szate, purpura barwi szyje, a opis w stopce to jak uczucia zamkniete w slowach niewypowiedzianych. Ciekawy obraz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Wilku mowa i zwidmok logut. Hejter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo :)"Powiedz"... Może powiem... ;)W sprawie półwytrawnego i szkła do niego już coś powiedziałam, ale utonęło w gęsi ileś stron wcześniej ;)Do miłego.xMarta, Kredku 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i stało się :O Białe, półwytrawne (Widmo, spóźniłeś się ;) ). Czy zostanę mianowana kolejną alkoholiczką tego forum? 😭 Choć w sumie towarzystwo będę miała przednie, więc nie uskarżę się, jakby co :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wadi, dzięki, żeś się objawiła i nie zostawiasz mnie samej w upadku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytrawne... wytrawne jest chyba dla twardych dziewczyn, ja widać jestem za miękka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gęsina, lepiej napij się wina :D"Nie twarda, tylko obudowana" - dobre :) Też chyba taka jestem. Dość wrażliwa, ale nie słaba, to wcale nie to samo, wbrew pozorom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyniczny, czyli jednym słowem: łajdak 😭Fajnie, że zawsze miałam szczęście do dobrych mężczyzn :classic_cool: W ogóle uważam, że dobroć jest cholernie kręcąca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu tak wewnętrznie przyzwoitych. Niezdolnych do podłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba myślimy podobnie, Wadi ;) Dobry, z poczuciem humoru, zdolny do ciepła i czułości... i żeby nie było za waniliowo: nie zawsze ciepły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w ogóle to tęsknię za Cynikiem, gdzie On? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo, ja dziś krótkimi zdaniami i niekoniecznie sensownymi będę ;) Wysmarowałam Ci parę stron wcześniej długaśnego posta, jesteś jedynym do którego takie piszę na zasadzie zwierciadła, bo Ty piszesz takowe ;) Ale dziś nie wydolę, więc tylko posiedzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo, nie emocje są najważniejsze. Nie należę do tych, co potrzebują wiecznie gonić króliczka, lubię go mieć i z nim posiedzieć, trzymając się za ręce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, Musia. Też byłam dzisiaj, ale rozruszać (stare ;) ) kości, więc tak nie zmarzłam, ale niestety jesień i nie ma się, co oszukiwać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób coś dla faceta. pokaz ze ci zalezy i ze sie liczyto niestety bedzie mial to w dupie .takze drogie panie panów widac trzeba olac i tyle. a jak juz jakis powie, ze jestes wyjatkowa to nie wierz, bo on sie tylko bawil twoim kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stronka długo się ładuje, zanim skrypt uwięzi gęsinę :O Ale dobrze, że jest :)xmuszka śmierdziuszka dziś zrób coś dla faceta. pokaz ze ci zalezy i ze sie liczyto niestety bedzie mial to w d***e.xPo tym chyba przyzwoitość znać i to, że mężczyźnie zależy: że szczerze okazanych uczuć nie będzie miał w d***e, tylko doceni ;) Widać to nie to, Muszko ;)xWidmo, jak znalazłeś post, to wiesz, że waham się, czy nie skłamać w kwestii szkła, jeśli mnie zapytasz ;) Ale może dziś nie pytaj, bo trochę słaba jestem (więc wola też możliwie, że słaba) ;)Jest mi przykro, że ceną za rozmowę z nami jest gęś :O Ale ona właśnie dlatego gęga, że my rozmawiamy, bo tego ścierpieć nie może (nienawidzi siebie i swojego życia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety prawdziwe tewnioski. ludzi , kktorzy sie przejmą tym, ze moze ci byc ciezko i ze potrzebujesz pomocy starajac sie dla nich jest jak na lekarstwo. ale dla mnie to jestprawdziwy znak, ze ludzi cos laczy: bezintersowna troska. przejmowanie sie uczuciami drugiego czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam, Mucha, bez dyrdymałów: przytulaj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że warty jest tylko ten związek, w którym można dawać bez obaw .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytulam sie midsummer, ale juz nigdy niczego nie zrobie dla faceta. ja po prostu taka jestem, ze umiem postawic wszystko na jedna kartę,zeby ne zalowac. przynajmniej w uczuciach. ale widac to jest i tak do d**y. i jak tu sie nie rozpic?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×