Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciekawska i zaintrygowana

Nocny dyżur

Polecane posty

Gość muszka ś
przepychajcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srajka nigdy nie goń za facetem. Szczególnie żonatym :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo kocha Matuzalema :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściskam moje dziewczyny środowo ;)CiZiu, @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nawet tym razem bez pchania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzę na nocny, choć nie wiem, czy dam radę trzymać wartę do rana ;)I tradycyjnie CiZ, masz wiesz co. Tak sobie myślę, że oddział zamknięty był bardziej adekwatny... Choć już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wadera69 2015.10.13 Przyjaciol nie zabiera sie do lozka, zwlaszcza, gdy ma sie wiecej niz jednego, albo jest sa samej plci. xTo z innej strony: najlepiej zabierać do łóżka nie tylko kochanka, ale i Przyjaciela. W jednym oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawska i zaintrygowana dziś Hej Eve usta.gifwjeżdżasz czy zjeżdżasz? spioch.gifoczko.gifxNa tej tabliczce pośrodku jest taki napis, co go nie widać... :OxCiekawska i zaintrygowana dziś ja na pewno dziś długo nie pociągnę, zbyt ciężki tydzień był ... xNie ma emotki głaskania po głowie 😘xCiekawska i zaintrygowana dziś a warta kojarzy mi się z GoT cool.gif , jeszcze z pół roku trzeba czekać do nowego sezonuxTeż mi się tak w dużej mierze tak kojarzy. Kiedyś nawet wkleiłam takiemu jednemu przysięgę Nocnej Straży, bo tak się zachwycał dziką północą, ale chyba miał wtedy ważniejsze sprawy na forum akurat ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy "gę" może wygęgać przepchnięcie na dobranoc? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czego ha? W dzień kto ma dyżur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wadera69 dziś Właściwie to najlepiej, żeby osoba, która zabiera się do łóżka była przyjacielem. Najgorzej, gdy okazuje się, że Sypiamy z wrogiem. xAle z drugiej strony jak to mówią: trzymaj przyjaciół blisko, a wrogów jeszcze bliżej :PNigdy nie zabrałam do łóżka nie-przyjaciela i w tej sprawie raczej nie będzie pierwszego razu ;)No i gdzie moje maniery? :O Herbatki, gę? :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już się zmywasz, Wadi i przegapiasz takie atrakcje? Trollowskie tematy rankingowe na pierwszych miejscach. No i znalazła się pierwsza odważna, co postanowiła zademonstrować, co kobieta ma między udami, jakby ktoś nie wiedział ;) Myślę, że powinna z tej okazji tradycyjnie pohejtować z rana inne erotyczne "demonstracje" i wspomnieć coś o desperacji (nie swojej oczywiście), też tradycyjnie :classic_cool: Ale demonstracja spoko, do odważnych świat należy, a jak nie świat, to przynajmniej forum, a jak nawet nie forum, to przynajmniej... No i po co ten złośliwiec mi się włącza? Opary niezdrowe jakieś, czy co :O Także pustynia, a po pustyni hula wiatr hipokryzji, wymarzone miejsce, dziwię się, że nie zostajesz :OBuziaki dla Dziewczyn 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pchnę po pustyni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech, potrwa, więc zaparzę, dla Wadi zieloną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka ś
Powtórzę: wino? Dopytam: stawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka ś
się nie doczekam odpowiedzi. Na wzrok jej się rzuciło albo nie chce się podzielić skąpiradło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka ś
No ba! ;) Ale grzane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka ś
a ja lubię grzańca, pomarańcza i godzdziki , łóżko, facet :D i nic więcej nie trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka ś
Sam przyjdzie :P Miejmy nadzieję.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wad, ja okrutna? Ja jestem wręcz litościwa, bo miałabym pole, żeby się rozwinąć 😴 Też umiem obserwować i analizować, ale niesprowokowana nie używam smutnych wniosków do kopania, lubię inne rozrywki ;)Dobra, tego grzańca dawajcie 😭 Bo jednak się przeziębiłam! :O Tylko nie wino, grzanego nie lubię. Ale piwem grzanym nie pogardzę :)Koniec strony, więc pewnie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że zapchane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×