Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciekawska i zaintrygowana

Nocny dyżur

Polecane posty

Gość gość
muszka śmierdziuszka dziś Ale ja zawsze piję smutas.gifxAle się nie przyznawaj! :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj tym dziewczynom popisać w spokoju. One mają specjalny program od cynika, taki który skraca twoje kupki do 3 linijek, więc nawet nie widza twoich wypocin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _widmo_
Dobry Wieczor. :) -ano madrze prawi, dlatego lubie ucinac se pogawedki z Eve. (i to bez cukru, bo cukier to biala s/m/i/e/r/c i nie slodzimy. Ewentualnie odrobina brazowego) Nie ukrywam, ze rozmowy z osobami plci meskiej nie interesuja mnie wcale. Z kobietami mi sie lepiej rozmawia, pod warunkiem, ze maja wy#*%walone na poprawnosc polityczna i nie boja sie, oraz potrafia wyrazac swoje przemyslenia/rozwazania w poruszanych tematach. Czy mam w czym problem ? -nie, nie mam. Podpinam sie pod watek uznajac, ze mam cos do powiedzenia w danej sprawie (wolno mi) i interesuje mnie co druga strona sądzi o poruszanych kwestiach. Eve -komfort jest ogromny jezeli nie szukamy nikogo. Bo nie oszukujmy sie, ktos kto przychodzi gdzies z zamiarem aby poznac kogos, chce pokazac sie z jak najlepszej strony i ukrywa wszelkie wady/kompleksy (ktore kazdy zreszta ma) aby sie jak najlepiej zaprezentowac. A pozniej roznie, to bywa z rozczarowaniem wlacznie. W real wort moj system bez planowania i na bazie spontanicznosci pozwolil mi poznac wlasciwych ludzi. W sieci rowniez poznalem wartosciowe i interesujace osobowosci. Odnosnie milosci -, jezeli dwoje ludzi potrafi sie ze soba dogadac to juz jest przyjemny widok, a jesli potrafili stworzyc cos glebszego i czystego to tylko pogratulowac, a nawet prezent podarowac. Z moioch obserwacji, plus statystyki podaja, ze bardzo malo jest udanych par. Zwiazki sie sypia, po niecalym roku dochodzi do rozwodow, nie wspominajac juz o zdradach. W takiej Polsce jest ponad dwa miliony samotnych matek. (dane sa zatrwazajace) Jednym z powodow (jak nie glownym) rozsypu zwiazku jest zanik chemii, tzw. rozowe okulary opadna i nastaje szara codziennosc. Druga polowka juz nie jest atrakcyjna. Wczesniej wiadomo, ze dochodzilo do kopulacji i jezeli bez zabezpieczenia to nie ma lewara zeby kobieta matka nie byla. Natura zrobila z ludzmi co chciala, geny poszly w obieg bo gatunek ma sie rozmnazac i umywa rece. Irytuje mnie, ze nie mamy pewnosci co do stalosci udanego zwiazku i jest to loteria z duzym prawdopodobienstwem niepowodzenia. Pal licho kase ktora stracimy, bo mozna ja odrobic, ale czasu straconego nikt nam nie zwroci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diagnozowania gęsi nawet bym się bała podejmować :O Myślę, że ma w głowie coś strasznego :O To obłęd i obsesja oraz warowanie od miesięcy przy grupie osób przerażałoby na serio... gdyby to był real. Tutaj może gęgać, uciążliwe, ale na szczęście tylko tyle. Albo pożąda albo nienawidzi, pewnie obydwie rzeczy razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo, odnośnie tego, z czym masz problem, to było żartobliwe (widzisz, jak dla bezpieczeństwa emotki są potrzebne jednak ;) ). Chodziło mi o to, jakie znaczenie ma, gdzie się rodzi to, co nazywamy miłością (można to też nazwać biochemią, ale to tylko etykieta), grunt, żeby to było i (czasem, przy odrobinie szczęścia) działało. To miałam na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_widmo_ dziś Eve -komfort jest ogromny jezeli nie szukamy nikogo. Bo nie oszukujmy sie, ktos kto przychodzi gdzies z zamiarem aby poznac kogos, chce pokazac sie z jak najlepszej strony i ukrywa wszelkie wady/kompleksy (ktore kazdy zreszta ma) aby sie jak najlepiej zaprezentowacxMiło jest być dobrze postrzeganym, to naturalne. Ale nie za cenę chowania się w krzakach ;) A ludzie (płci obojga), którzy się łatwo domyślą, że za Muszką nie kryje się żadna "moszna śmierdzioszna", a za Midsummer Eve nauczycielka a z pajęczyną - zawsze się znajdą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc, Muszko (Ty skowronku, Ty, z kurami spać idzie ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo, tak jak mówi Muszka: ze dwa razy ona się odezwała. Były tam obelgi i coś kompletnie pozbawionego sensu, jakiś bełkot, to nie jest zdrowa psychicznie osoba i nie ma sensu doszukiwać się racjonalnych motywów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję :) Juz dzis nic nie dam tez rady wiecej skrobnac, lece w sen, dobranoc tez. M. Eve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to wiem dobrze. Nie bądź wredny, Błędny. Tobie tez dobranoc. M.Eve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam kibicka. Jestem taka niedoświadczona w tej materii ;) Po prostu się cieszę i entuzjazmem zarażam innych :D ;) Jakiemu klubowi kibicowałeś? Ciekawe, jak się podobało tej zrzędzie Kibicowi oczarowanemu, pewnie dawno nie miał przyjaciela w łóżku i taki sfrustrowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilka nie ma, Muszka została :-) Morał:Nigdy nie pchać się na pierwszy plan :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysiek kibicował Cracovii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera69
Przyjaciol nie zabiera sie do lozka, zwlaszcza, gdy ma sie wiecej niz jednego, albo jest sa samej plci. Chociaz moze w przypadku kobiet jest to jeszcze do przelkniecia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka ś
pozdrawiam gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wadera69 :0 najlepiej pisz o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka ś
Wydaje mi się Wad, że jego frustracja jest owocem tęsknoty za czułością i ostatnio, gdy weszłam na jego topik zostałam obiektem jego ataku. Ehh, kto by zrozumiał mężczyzn? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka ś
Miał wątpliwości, czy zrozumiem co to spalony i zarzucił mi brak tolerancji , kiedy ja Bogu ducha winna nic nie mam do gejów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka ś
..I w sumie to chętnie dowiedziałabym się, z którym chlopakiem z reprezentacji poszedłby do łóżka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka ś
Nie :D Niejaki Kibic oczarowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszka ś 🌻 :-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×