Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DRAKOŃSKA ale naskuteczniejsza dieta gacy. Reaktywacja

Polecane posty

Dewi :D Dziękuję :D Mi koleżanka poleciła szampon i odżywkę Dermena. Ona miała mega osłabione włosy po ciąży i powiedziała, że Dermena faktycznie działa (wiadomo nie po 1 opakowaniu, ale myjąc nim systematycznie), włosy wzmacniają się a następnie ładnie odrastają. Na wizaz.pl też ma bardzo dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusiaAnusia
Ja już po dwóch posiłkach. Wczoraj przyznaje się bez bicia nie jeździłam na tym rowerze dziś nadrobie. Za późno wróciłam po pracy jeszcze miałam kilka rzeczy do porobienia w domu. Ale nie wiem jak u was te osłabienia itd ale ja mam o wiele więcej energii niż gdy byłam obzarta hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taci
Drugi dzień trzymam się diety i dzisiaj jestem bardzo głodna po II śniadaniu. Piję dużo wody i nie wiem czym jeszcze żołądek zapełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taci
Jak teraz tak patrzę na tą stopkę to jeszcze 10kg muszę schudnąć. Może właśnie te logowanie, pisanie z wami i stopka po niżej mnie zmobilizuje do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taci ja robiłam w takich przypadkach gęsty colon c. Pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie jem III posiłek i zaraz idę do dentysty to wytrzymam do wieczora. Muszę bo ile razy będę jeszcze wracać do diety i przerywać. Najgorsze są wwekendy, już w piątek zaczynam podjadać i tak leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam obiad przez "O" Umówmy się, dawniej człowiek pochłaniał takie porcje i dopychał deserem, a teraz "woreczki" się pokurczyły... :P Na pierwszy obiad "Owocowego raju" była cielęcinka z makaronem razowym i misa sałaty z pomidorem i olejem. Jestem opchana jakniewiemco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam taki sam jadłospis, z makaronem nie mogłam sobie poradzic :) a od 2 listopada kolejny witaminowy raj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja na witaminowym wybrałam indyka, ale ta cielęcinka wyglądała bardzo smakowicie, niebawem mam następny raj i jak będzie okazja to biorę makaron i cielęcinkę :) LusiaAnusia - energia wzrasta, ciesz się każdym spadkiem, zachowanie organizmu to sprawa indywidualna, po kilku tygodniach wiesz co Ci pasuje, a co nie ;) Bardzo ważne jest picie wody, gdy na początku byłam głodna piłam wodę wg zegarka (aplikacja) i głód minął, gdy posiłek się opóźnił dodatkowa szklana wody. Colon c wg zaleceń, nie można nadużywać błonnika, trzeba po nim naprawdę dużo wypić, potwierdził mi to lekarz. Systematyczne picie wody i spożywanie posiłków reguluje tak żołądek, że głód odczuwa się w porze zbliżającego się posiłku. A tak przy okazji to muszę powiedzieć, że przez tyle tygodni diety nie zjadłam nic spoza diety i dobrze mi z tym. Ciekawe co u Trystat i innych, może nas znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia na diecie
Dewi bardzo dziękuje:) U mnie drugi dzień diety.Rowerek zaliczony .Nie było łatwo.Kiedy ja powiem ze zaczynam witaminowy raj oj długo jeszcze.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dorota
A ja mam pytanie dziewczyny czy organizm można doprowadzić do stanu ketozy używając soli czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Odnalazłam was. Już nie wiedziałam co mam myśleć o tym, że nie mogę wejść na forum. Byłam na wyjeździe, więc do neta miałam ograniczony dostęp, ale już was mam. Posłuchajcie, bardzo lubię czytać co piszecie,bardzo też lubię sama cosik nabazgrać. Ale troszkę już mam dosyć czytania tego, że wciąż ktoś narzeka, że to zła dieta. Przecież nikt nikogo nie zmusza do jej stosowania. Przecież każdy z nas sam zdecydował, że chce podjąć wyzwanie. Nie rozumię. Naprawdę. A tak poza tym to w poniedziałek minęły 4 tygodnie :-) A jutro mam ważenie :-) Ciekawa jestem jak będzie. Od 2 tygodni jestm na legalu i mam więcej jedzenia niż miałam wcześniej. Więc jakoś tak jestem pełna obaw. Pozdrawiam was serdecznie. I trzymam kciuki za wasze spadeczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dewi ja też jestem na diecie na 100% nic nie podjadam i wcale nie jestem głodna ale jem regularnie. Witaminowy raj mam z makaronem jedzenia dużo i gdzie tu wyrzeczenia:-) witaj Dorusia może reszta też nas znajdzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusiaAnusia
No mój 6 dzień mija:) po 6 dniach doszłam do wniosku że przecież ja nie muszę cały czas tak samo przygotowanego jedzenia jeść tylko mogę kombinować na różne sposoby i tak zamiast kawałka pieczonego łososia i warzyw przygotowałam sobie na jutro sałatkę pokroiłam tego łososia do tego pomidor papryka cebula ogórek i oliwa :) wzięłam na język :) i powiem wam pychota na pewno taka wersja salateczki zostanie już w moim menu na zawsze hehe. Znowu późno zladowalam ale rowerek zaliczony:) niedługo kąpiel. Ja czuję się świetnie mam więcej energii przestałam wlazic na wagę non stop uczynie to dopiero w przyszła środę przed konsultacja :) nie czuje się też ospala wcale. Czuję się lekko nie mam obrzekow bo wypijam 4 l wody i non stop sikam. Nie ciągnie mnie do nieczego już nawet słodycze mogły by nie istnieć. Nawet zrobiłam dziś pizze własnej roboty dla moich chłopaków i mnie nie ruszalo wcale a wolę też dla bezpieczeństwa mojego i diety niczego nie próbować spoza niej bo nie chce się rozbudzić znowu. A mega uczucie kiedy mój facet nie mówi za dużo o moim odchudzaniu ale coraz więcej komplementów od niego słyszę :) 28 listopada idziemy na zabawę andrzejkowa taka na sali:) z poczatku nie chciałam iść ale zdecydowałam się:) wpłacone pieniądze teraz będę mogła wyglądać fajnie na to liczę a że czasu mam trochę jeszcze to tym bardziej . A i róbmy swoje i nie dajmy się zepchnąć z naszej obranej ścieżki bo wszystko co robimy dla siebie i swojego zdrowia nawet droga która jest ciężka czasem wyboista doprowadzi nas do celu. To jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dorota
Dzięki gosia na diecie. Wiem że sól zatrzymuje wodę w organizmie ale trochę się boję tych skutków ubocznych. Na tłuszczówce nie solę ale przyszło mi na myśl że choć odrobinę soli morskiej użyję do warzyw. Włosy to ważny atrybut. A ponoć żelazo też się słabo wchłania bez soli. Nikogo do niczego nie namawiam ale to zamknięcie forum tylko mnie utwierdziło że coś jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem drugi dzien na witaminowym rajy(ryba z warzywami,siemie i płatki).jestem caly czas glodna wypilam dzisiaj ze 4 l wody i wieczorem nie wytrzymałam i... Zjadłam paczkę ciastek a teraz sama na siebie jestem bardzo zla. Dziewczyny czy wy używacie suplementów gacy i czy one wspomagają odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Auxilia
Hej, witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia na diecie :) Ja zażywam witaminy i jestem z nich zadowolona, m drink i molka też, zażywałam też chwilę s. formułę, ale odstawiłam. Wystarczą mi powyższe, poza tym nie wszystko mogę zażywać. Powiedzcie mi jakie musli kupujecie? Jaka firma, z cukrem, bez? Auxilia witaj : ) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusiaAnusia
Witam dziewczynki ja dziś 7 dzień od jutra zmiana jedzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poradziłam sobie z wczorajszym dniem, nawet mężowi zrobiłam sałatkę gyros ale bez majonezu. Pomału będę go przyzwyczajać do zdrowego odżywiania już na śniadanie je płatki owsiane z owocami na mleku a jeszcze niedawno krzyczał, że on by nie jadł takiego świństwa. Dziewczyny prośba, podajcie ten witaminowy raj, bo ja mam tylko ten z piersią. Plis, plis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dewi idzie ci wspaniale jestem pełna podziwu, oczywiście inne panie też nieźle a ja zmarnowałam tyle miesięcy tym podjadaniem. Żałuję teraz. Może razem z wami lepiej mi pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiłam swoją stopkę i teraz jest od początku przygody z dietą. Początek trzymałam się w 100%, potem już każdy mówił, że już dosyć bo za chuda i staro wyglądam. Zaczęłam podjadać nie wyprowadziłam się i tak właśnie przytyłam. Z dietą nie rozstałam się na dobre, ale dieta tydzień czy 2 tygodnie i potem obiadanie, opamiętanie i na nowo. Teraz chcę z wami , może to będzie trzymać mnie w ryzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawką dzisiaj mam psowanie na uczna pierwszej klasy:-) Jeżeli chodzi o suplementy to ja też zażywam tylko witaminy i meal drink i molka . Narazie nie planuje więcej :-) Kupiłam jeszcze kosmetyki ujędrniające w rosmanie, może od mikołaja sobie zamówie zestaw norela:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle się napisałam i wcieło mój post:( Taci stopka imponująca:-) Ja mam nadzieje że też za jakiś czas dobije swojego celu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taci dziękuję, masz naprawdę niewiele do zrzucenia, najważniejsze to przejść wyprowadzenie, ja z żadnej diety nie miałam typowego wyprowadzenia i skończyło się coraz wyższą wagą. Używam kosmetyków z norela, do biustu również (chociaż kupione nie w sklepie G). Poza tym ostatnio kupiłam body diet24 z kofeiną, chłodzący i zobaczymy jaki będzie rezultat, nie mam tylko kiedy się owinąć folią. Jeszcze raz zapytam, jakie stosujecie musli, jakiej firmy? Przy okazji uaktualniam stopkę i do celu, do 7ki :) Walczymy dalej. W końcu mam moje ulubione płatki i zupkę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musli to ja sama sobie zrobiłam: płatki owsiane, otręby granulowane ze śliwką i jakieś suszone owoce. Jak podacie z jakiej firmy kupujecie to ja też skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak wyprowadzenie jest najważniejsze tylko do tego dotrwać. Czytam ten blog co wcześniej ktoś podał Qchenne-Inspiracje i naprawdę jest interesujący. Jadłospisy są urozmaicone i smacznie to wszystko wygląda. Myślę, że jak już przebrnę dietę i wyprowadzenie to skorzystam z tych jadłospisów. Tylko dla nas przy jedzeniu tak małej ilości kalorii trzeba będzie stopniowo zwiększać. Tak tylko wcześniej też tak myślałam a nie udało się i nadal jestem na półmetku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusiaAnusia
Z jaką chęcią zjadłam sałatkę która sobie zrobiłam z tego co miałam zjeść żałuję teraz ze dziś ten łosoś na którego średnio mogłam patrzeć się kończy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×