Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DRAKOŃSKA ale naskuteczniejsza dieta gacy. Reaktywacja

Polecane posty

Gość Carmen000000000
Taci i co to znaczy cw na silwoni ? tzn jaki trening ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię rozgrzewkę, na ręce na maszynie 7,5kg 4 serie po 15, nogi 25kg 4 po 15, plecy 37kg 4 po 15, brzuszki 8 po 15, potem 20 min bieg na bieżni przy prędkości 7,5 i 30 min rowerek przy tętnie 113-138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Taci - ile razy w tygodniu ? na 100% rozpisce z Gacy legalnie czy nie ? to taki trening widze wymyslony przez Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy razy w tygodniu, właśnie nie do końca trzymam się diety gacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Taci - rece maja wiecje niz jeden miesien , nogi tez , plecy tez ... generalnie to takie cwiczenia bo takie sa maszyny na silwoni .... trening silowy dobry trening silowy to taki ktory rusza wszytkie wieksze partie miesniowe chociaz raz :) 15 powtorzen to duzo zwlaszcza na redukcji ...w zasadzie nie maja sesnu (mniej 10-12 z wiekszym obciazeniem ) trening cardio ok ale bez dobrego wycisku na silwoni (okolo odziny ) nie ma sensacyjnych efektow... no i teraz menu bo jak Ty jestes 100% na Gacy to z tego co mi wiadomo wiecej niz 3razy w tygodniu rowerka Ci nie wolno a jesli 100% na Gacy nie jestes to ten trening o ktorym mowimy plus menu Gacy to droga do 10000% jojo i to jest akurat gwarantowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Tacy co to znaczy nie do konca sie trzymam ? tzn zcego sie trzymam czego sie nie trzymam i jaki jest sens tzrymac sie czegos tak jaby :) jesli lubisz silwonie ekstra idz do pierwszego lepszego trenera (gaca to tez byly kulturysta) niech Ci ulozy diete i wykorzystaj te cwiczenia jak trzeba a zobaczysz efekty przy wiekszej ilosci jedznia niz myslisz :) robienie niby gacy i niby treningu nie ma sesnu ....ale od niczego nie namaiwam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co wam diety jakies od ktorych wam wlosy wypadaja i tylko slabniecie, ja przestalam jesc slodycze i ograniczylam wegle a za to pije suzo swieo wyciskanych soczkow sama sobie wyciskam tu http://terapiasokami.pl/wyciskarka-hurom-hf-2g i sa super a dostalam tez od nich diety odchudzajace i tez pomoglo zwlaszcza grejpfrutowa. i schudlam bez wypadania wloswow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taci
Carmen właśnie rozważałam dietetyka, bo chodzi mi o zbudowanie masy mięśniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Taci - pierwsza zasada dietetyki albo budujesz albo redukujesz. dlaczego ? bo zeby zbudowac miesnie trzeba jesc powyzej zapotrzebowania dziennego i robic trening na ich budowe jezlei redukujesz tkanke tlusczowa to musisz byc poznizej zapotrzebowania dziennego wiec te dwie rzeczy sie wykluczaja ... jest wyjatek w naurze jesli nigdy nie cwiczylas silowo ale aprawde silowo na silowni z wolnymi ciezarami tow trakcie redukcji jest szansa na przyrost masy miesniowej zamiast isc do Pani dietetyk poszukaj doswiadczonego trenera i niech on Cie prowadziw diecie i treningach to jest jedyna droga do ladnego ciala miesnie to szybszy metabolizm i jedrnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim, jestem tu nowa, ale już od 2 tygodni śledzę wasze wypowiedzi, najpierw na starym forum, które zostało usunięte, a teraz tu. Na diecie jestem od 2 tygodni, ale na gapę, chciałabym się do was przyłączyć i czasami posłuchać dobrych rad. Startowałam od wagi 74,6 kg po 2 tygodniach mam 70,8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaja2702
Dorka79 ja tez jestem na diecie i podobna wage jak ty mam, zaczelam z 72 kg i obecnie jestem na 67,7. Jeszcze 8kg do celu:) Ja normalnie oplacilam abonament bo to jest mega mega mega glupota zeby ryzykowac wlasne zdrowie aby czyjes zalecenia sledzic! Kazda ma inna wage startowa i one naprawde sa dobierane indywidualnie. DORKA dla wsparcia moge ci mojego maila zostawic, jestesmy w bardzo podobnej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) tak mi przyszło do głowy, że poprzednie forum mogło być skasowane m.in. za umieszczone diety, w końcu jest to 'produkt', który ktoś opracował i sprzedaje, a na naszym forum były ogólnie dostępne ;) Witaj Carmen, mam nadzieję że jeszcze kilka osób uda mi się ściągnąć ;) Dziewczyny, jak dieta? Ja znów mam ulubiony zestaw i zupkę, także walczę dalej. pozdrawiam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen :-) Powiem Ci , że przeczytałam wszystko co wrzuciłaś od dechy do dechy. Mądre słowa, oj mądre. Ja jestem legalnie odchudzającym się grubaskiem. Na 100% dieta i ćwiczenia, tak jak w rozpisce. Mam nawet ochotę troszkę więcej poćwiczyć na siłowni, bo pomimo mojej nadwagi jestem bardzo sprawna. Ale troszkę boję się, żeby tego wszystkiego nie spaprać. Powiem wam, że ja przez 4 tygodnie nie dostałam tłuszczówki i to mnie najbardziej dziwi :-( Ale oni mają swoje powody i mocno się tego trzymają :-) No cóż......poddałam się im, robię co mi powiedzą i mam tylko nadzieję, że uda mi się przejść wszystkie etapy diety i zakończyć to sukcesem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen ciężko jest w mojej małej miejscowości o dobrego trenera, ale będę szukać. Czytając ciebie to czuję że masz wielką wiedzę, czego nie mogę powiedzieć o sobie. Szacun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Czesc dziewczyny tak na poczatku nie bardzo rozumiem czemu tu mase ludzi sie wypowiada na temat Gacy krytycznie facet zarabia i dla mnie ok bo zarabia na SWOJEJ WIEDZY. Wiekszosc ludzi robiacych jego diete jej porostu nie rozumie sa zadowoleni ze dziala dostaja rospiski suplementy i on im czesto ratuje zycie doslownie bo z tak ogromnej wagi jak wyprowadzil niektorych jest godne podziwu. Fakt oni musza sie pilnowac ale wiekszosc ludzi z nadwaga to endomorficy i oni ZAWSZE musza sie pilnowac czy z Gaca czy bez ... Uwazam ze jak Cie stac to rob Gace legalnie ale na 100% bo czesto suplementacja jest bagatelizowana i to jest powazny blad z tego sie bierze jeszcze wieksze jojo jesli jej nie stosujemy i problemy pozniej. Nie rozumiem tez do konca tych z was ktore jestescie na gape. Ok rozumiem pragnienie szczuplej sylwetki i motywacje jakie daja utracone kg naprawde rozumiem ale musicie miec swiadomsoc ze gacana gape z dieta kazda inna glodowkawa niczym sie nie rozni. To co robi Gaca to bieze pod uwage takiego klienta wiele aspektow i kazda z was sobie taka diete ulozyc moze sama (to wymaga studiowania troche zywienia) albo poprostu nie musi niczego sie uczyc ale robic wszytko jak kaza w centrum. Wiele osob sie tez wypowadalo zddziestwo b placa tyle za produkty i abonamnet.No i fakt wiele z suplementow mozna kupci c taniej ale trzeba znac proporcje do siebie a najczesciej nawte nie wiemy co w takim mel drinku pijemy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Dziewczyny dla wlasnego dobra ja Wam polecam albo Gace ale 100% legalnie albo idzicie do trenera kulturystyki takiego z silowni i on wam dokladnie to samo co Gaca zrobi za 100zl miesiecznie to Wam gwarantuje.Nie robcie sobie krzywdy bo jesli bedziecie szly rospiskami z kartki kogos plus witaminki z apteki jakies tam (zapotrzebowanie na takiej diecie na niektore skladniki jest kolosalnie inne niz wtakich tabletkach standard) to wrociccie na to forum moment bo w organizmie zachodza pewne procesy niepozadane. Nie ma szans zeby Gaca na gape nie dzialal bo to jest ponizej zapotrzebowania kazdego czlowieka ale on dziala nie tylko na utrate tlusczyku ....ale to wiele z Was zobaczy jak dietezakonczy na gape. Jesli jestes legalnie pamietaj i tu Was naprwade prosze pamietaj nie ciesz sie z osiagnietej wagi poki Cie w centrum nie wyprowadza!!! I badz tak skrupulatna na wyprowadzeniu jak na diecie. Wiele osob nawet z centrum jak zobaczy upragnione cyferki na wadze jest jzu tak szcesliwa ze zaczyna ZYC NORMALNIE czyli urodzinki u cioci a to nie zaszkodzi a to nie zaszkodzi. Nie zpominajcie ze to jest mega malo kaloryczna dieta nie wyprowadzisz sie wg tego jak trzeba i po legalnym Gacy bedzie jojo stulecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Dla tych z was ktore pomysla nad trenerem w realnym zyciu a chcialby cos wiecej wiedziec 2ksiazki: http://www.empik.com/spalaj-tluszcz-buduj-miesnie-venuto-tom,p1100481131,ksiazka-p http://www.empik.com/zywienie-w-sporcie-bean-anita,p1096760885,ksiazka-p sa to pozycje jedne z lepszych i ktore kazda kobieta (nie sportowiec tylko kazda kobieta na diecie) powinna wiedziec dla mnie to powinien byc podrecznik obowiazkowy w szkole... to takie moje zdanie ale nikogo do niczego nie namawiam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Dewi – witam : ) Dorusia77 – powiem Ci ze skopiowalam ten teks bo jak zaczelam studiowac dietetyke to fenomen Gacy mnie bardzo zaiteresowal i zaczelam to zglebiac i tekst zachowalam bo dziewczyna to prosto i zgrabnie opisala i jest madra wypowiedz. Wiecej nic nie cwicz trzymaj sie tego co Ci kaza. To co Ci daja proporcje wszytkiego sa do tego treningu zadnego innego i nie wazne jak sprawna sie czujesz, zrobisz sobie wiecej krzywdy niz pozytku. Taci- jesli masz problem u siebie w miejscowosci poszukaj on line opini o trenerach i trenerzy czest zakaldaja swoje strony na FB albo www Ps: sama stracilam duzo kg, studjuje dietetyke i jestem instruktorem fitness, trenuje silowo stad moje zainteresowanie generalnie wszytkim (jak ktoras chce ze mna pogadac prywatnie niech poda mail napisze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmen Mam ogromny szacunek do osób, które mają wiedzę i chcą się nią dzielić. Chętnie porozmawiam prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. Jeśli chcesz schudnąć szybko,skutecznie i bezpiecznie zapraszam do zapoznania się z metodą dzięki której schudniesz bez zbędnych wyrzeczeń :) http://nplink.net/lbWjNrDF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
Dorusia77 napisz mail odezwe sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dobrze Dorusia napisała też jestem chętna: stasia354@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta dobra, ale trzeba pamiętać o krwi. myślę, że dobrym rozwiązaniem jest robienie badań krwi w dobrym laboratorium, ja korzystam z www.badamysie.pl bo badania mogę robić dzięki tej stronie za darmo a wyniki dostaję mailowo i od razu sprawdzam na stronie czy dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen000000000
do goscia na diecie - molka to odzywka bialkowa nie jestem pewna czy whey czy czyste bialko plus BCAA i cos jeszcze poprostu przeczytaj etykiete albo idz do Pana w sklepie z odzywkami i poproso co Ci tam dam w zamian jednego produktu zamiennego nie ma bo Pan Gaca sobie w porcji zmieszla podzial paru skladnikow i stworzyl swoj produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Witam Drogie Panie podzielcie się proszę waszym samopoczuciem na tłuszczowce. Zawsze wybieram tłuszczówkę z łososiem, bo najbardziej mi smakuje. Pierwsze 1-2 dni znoszę ok, 3 dzień tak sobie, 4 częste zawroty głowy, osłabiona jestem, trudności z koncentracją. Wystarczy odrobina węglowodanów rano 5 dnia, 1 kromka wasy i wracam do żywych. Moja głowa nie pracuje bez węgli! Może Carmen 000000 coś poradzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jowa, ja na tłuszczówce 7dniowej też miałam słabsze dni, ale tylko na początku, potem przy kolejnych dietach jakoś się unormowało. Piłam oczywiście dużo wody, brałam/biorę witaminy. Ze względu na moje ''sprawy'' (pisałam już o tym na poprzednim forum), nie będę już na typowych tłuszczówkach. Przy wyborze diety mamy możliwość wyboru pakietu (sugerowany i dopuszczalny), a następnie diety, dlatego jestem zadowolona bo nie koliduje to z moimi ''sprawami'' ;) a jedzenie mam smaczne. Jestem dzisiaj po zakupach, kupiłam kilka ciuchów, bo muszę powoli zmienić rozmiar. Jak to miło kupić coś z 2 rozmiary mniejszego : ) tego wszystkim życzę. Pozdrawiam i do celu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu lubię tłuszczówkę. Dobrze się na niej czuję. Może dlatego, że jestem mięsożernym drapieżnikiem :D Zawsze wybieram karczek, ale przed obróbką i zważeniem zawsze wykrawam wszystko co tłuste... Brrrr... Powiedziałam o tym Konsultantowi i kazał mi wobec tego do pomidorów dodawać 2 łyżki oleju. :D Od wtorku jest mnie 13 kg mniej :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilusion pięknie ci idzie. Jestem pełna podziwu, też wolę karczek i tak naprawdę to tylko na tłuszczówce bym była, mało przygotowania i nie kusi żeby podjadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×