Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DRAKOŃSKA ale naskuteczniejsza dieta gacy. Reaktywacja

Polecane posty

Dziewczyny dziękuję :) jest to motywujące. 4kg to niezły szok, ale ważne że to woda. Ja jestem na metabolicznej, tłuszczówki odpadają więc potrwa to u mnie jeszcze sporo wysiłku, ale co tam, ważne że w dół :)) Z wyjazdami mam tak, że jak pomyślę o wyjeździe weekendowym 3 dniowym, to pierwsze patrzę w menu, czy mi się opłaca wyjeżdżać ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Dorota trzymam wagę doszło mi 2 kg po przerwaniu diety . Co tydzień sie wazę i nie dopuszczę do przekroczenia 105 kg . Zbieg bedzie dopiero po nowym roku. Jem z umiarem ,wiele dań z diety , chleb pełnoziarnisty duzo warzyw i ryb . Czuje się dobrze ,duzo chodzę . Jest super jednym słowem . :) Tylko mało pije to muszę poprawić..Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela wynik masz super ale z tego co mówią to ponoć schudnąć to jest ta łatwiejsza połowa drogi gorzej z tą drugą czyli utrzymaniem wagi:-) Co prawda ja jestem na początku drogi więc jeszcze się nie martwie co będzie później:-) Teraz się zastanawiam jak to będzie w okresie świąt , czy jest jakaś dieta typowo pod święta czy niestety nie:( no ale co by nie było trzeba się trzymać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_EwaEwa
Illusion - czy mogłabyś przesłać mi Twoją dietkę ?- ładny spadek. Ewa.Mój e-mail: imieinazwisko@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Na Internecie krąży pare przepisów na odchudzone święta gacy. Ja miałam takie święta w 2011. W wigile jadłam to co wszyscy ale Malo, ciasto tylko skosztowałam. Na łyżeczce. W 2 dzień swiat dietowalam dalej. Spadek byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej kolezance udało sie schudnąć ponad 10 kg w 30 dni ;) Wystarczy trochę pracy i samozapracia! Podaje Link do całego poradnika z którego korzystała znajdziecie w nim sporo porad ;) Link- www.schudnijznami.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u mnie 15 dzień diety i -8kg Na siłowni doszedł mi orbitrek jak dla mnie katorga nie robię 10min tylko:(ale potem grzecznie jadę na rowerku.Nadal szukam dobrych ćwiczeń na brzuch.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z orbitrekiem bedzie coraz łatwiej :) wiekszy problem z biegiem czasu robi sie z rowerkiem, jak sie mocno kondycja poprawi, bo wtedy trudniej tętno utrzymac na wyzszym poziomie. Ja aktualnie jezdze na obciazeniu 8, krecac 75 obrotów i ledwo daje rade moje 111 (dolna granica) utrzymac :( ps. a najlepsza miarą jesli chodzi o kondycje jest to jak szybko się tętno obniża po wysiłku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenni a jaki masz program spalanie tłuszczu, odchudzanie czy cardio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taci, to mnie zastrzelilas - nie ustawiam nigdy programu na rowerku, nawet nie wiedzialam ze mozna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej kolezance udało sie schudnąć ponad 10 kg w 30 dni ;) Wystarczy trochę pracy i samozapracia! Podaje Link do całego poradnika z którego korzystała znajdziecie w nim sporo porad ;) Link- www.schudnijznami.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Mam pytanie do dziewczyn odchudzających się dłużej niż 8 tygodni. Moje rozpiski obejmują tylko ten okres. A teraz musze troche dłużej pogacować. Zauważyłam, że w rozpiskach (podanych na starym forum) w 9 i 10 tygodniu nie ma już tłuszczówki. Jak to wygląda u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Dzień dobry Czyżby wszyscy wystraszyli się mojego pytania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Zjadlo mi drugą część maila! Czy w tłuszczowej z brokulem można brokuł zastąpić np. zieloną sałatą, papryką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem juz 18 tyg na diecie i tluszczowli nie miałam tylko przy witaminowym raju i przy metabolicznej hak byłam na wyjezdzie a po za tym zawsze miałam tłuszczowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Jowa odnośnie tego udka z pcozątku strony 12stej, to ważymy je po odarciu od kosci, samo mieso które będziemy jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Dziekuje. Tak zrobiłam z tym udkiem. A co z tym brokułem? Ps. Juz myslalam ze wszyscy uciekli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jowa brokol to brokol to nie o zielone w tym momencie chodzi jedz 100% co maszw rozpisce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowa
Tak jest Panie Kapitanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, znalazłam Was :-) wiedzialam, ze watek napewno odzyje. Gratulacje dziewczyny, pieknie pochudlyscie. Trzymam kciukasy za dalsze postepy!!! U mnie oprocz wypadajacych wlosow pojawily sie problemy zdrowotne - prawdopodobnie odnowily mi sie kamienie, tym razem w przewodach zolciowych. Niestety jest to byc moze efekt diety :-( o wlosach to juz nawet szkoda gadac. Tak wiec diete gacowa zarzucilam. Aktualnie jestem zmuszona byc na diecie tzw. Watrobowej ze wzgledu na moje dolegliwosci. Jestem w trakcie badan i zobaczymy jak to bedzie. Po "odstawieniu" poczatkowo waga mi skoczyla ze 2-3 kg a teraz powoli chudne. Obecnie to ok. 76 kg. Czyli efektu wow nie ma ale chociaz glodna nie chodze. Jak wyjde na prosta z moimi organami to moze wroce do gacy. Pewnie czesci z Was juz tu nie bedzie jak się wylaszczycie :-) zreszta zycze Wam tego z calego serca. Mimo, ze wylaszczona wciaz nie jestem ale ubytek 20kg od maja/czerwca daje dużo radosci, zwlaszcza jesli chodzi o zakupy ubraniowe. Pozdrawiam Was cieplo i pozwole sobie czasem cos skrobnac mimo nie gacowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, znalazlam Was :-) wysmarowalam wczoraj dluzszego posta co u mnie ale widze ze sie nie pojawil. Wieczorem napisze wiecej bo mam dzis napiety terminarz. Gratulacje takich pieknych spadkow. Ekstra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosia Fit nie lansuj jakieś strony z dietą za kasę. Nie na tym forum. Spadaj z tym wynalazkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) trystat wiedziałam, że się zjawisz :) Przykro mi, że Cię to spotkało :( Rozmawiałaś z konsultantką o tym? Wiesz, że ja mam ten problem, pisałam na poprzednim forum. Jestem dalej na diecie, ale nie na tłuszczówkach, wybieram tylko metaboliczne, odstawiłam kawę i opuszczam produkty nie wskazane, wg wytycznych diety wątrobowej . Po tym ataku bóle się uspokoiły po jakiś 2 tyg., zabieg mam zaplanowany. Nie wiem co o tym tak na prawdę myśleć, też usłyszałam od lekarza to co Ty. A co Ci powiedział lekarz na temat usunięcia tych kamieni z przewodów? Do zabiegu może jakoś dociągnę, ale nie wiem, czy później nie będę musiała zmienić diety, bo jeżeli po wyprowadzeniu stosuje się też tłuszczówki, to problemy mogą się znów po jakimś czasie odnowić. Jak nie urok, to... Kurcze nie wiem, tyle osób się odchudza na tej diecie i wszystko jest ok? Czy po prostu nikt nie robi dodatkowych badań. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups i znów zapomniałam dopisać, kojarzę z fat killersów tą Małgosię, która tak ładnie schudła, na końcowej gali jej nie było, bo miała jakiś zabieg... hmm...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dorota
Z tego co pamiętam to w programie o którym piszesz odchudzała się taka nastolatka i z nią jej mama. Ona na pewno miała zabieg na kamienie po kilku tygodniach stosowania. Pamiętam doskonale bo wtedy robiłam pierwsze podejście do diety i zaczęłam mieć bóle. Po przerwaniu diety bóle przeszły i zabieg miałam później. Nie wiem czy ta dieta tworzy kamienie ale na pewno jeśli są to pojawiają się bóle z tym związane. Zasmuciłaś mnie Trystat że można mieć je ponownie w przewodach. Niby wiedziałam ale jakoś nie myślałam że mnie znów może to spotkać. Ja przerwałam dietę z lęku przed objawami ubocznymi ale chciałam wznowić ale jakoś to forum trochę straszy. Niestety myślę że prawdą straszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×